Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

En Çok Para Kazandıran 100 Franchise Hangisi?

Marketler, büfeler, parfüm ve çiğköfteciler yada giyim veya eğlence sektörünün artık nerede ise tamamı franchise sistemiyle büyümektedirler. Bunun nedeni ise; üretici firmanın, bayilik zinciri kurarak marka bilinirliği arttırmasıdır. Girişimciler açısından bakılarsa da en çok para kazandıran bir sistemdir.

En Çok Para Kazandıran 100 Franchise Hangisi?

Girişimciler açısından bakılarsa da en çok para kazandıran bir sistemdir. Yurt içi de dışı rekabet edilebilme gücünü de sağlayan franchise sistemin sizin de kendi iş kurmak istediğinizi düşündük. Bu sebeple, 2022 yılında en çok para kazandıran tüm sektörler için toplam da 100 franchise veren şirket hangisi araştırıp, tek bir sayfada yer verdik.

Neler Var?

En İyi Kazandıran 14 Bayilik Veren Firma Burada!

Birçok farklı dalda bayilik veren firmalar var. Burada önemli olan sizin hangi sektörü yapabileceğinizdir. Bununda kararını kendiniz verebileceksiniz. Aklınıza yatan, evet ben bu işi yapabilirim, dediğiniz sektörde seçiminizi yapmalısınız. Bunun için de yapmanız gereken iyi bir araştırma olacaktır. Bunun içinde bizler size yardımcı olmak adına genel bir araştırma yaptık. Umarım seçimlerinizde birazda olsun faydamız olur. Haydi gelin şimdi hep beraber kazanç bakımından oldukça yüksek, kar marjı sizleri ve iş hayatınızı tatmin edecek 14 bayilik veren firmaları görelim.

blank

En-İyi-Kazandıran-14-Bayilik-Veren-Firma-Burada

 1. Getir Bayiliği:  Türkiye’nin her il ve ilçesinde bulunan getir. Sıradan olan dünya çapındaki alış veriş alışkanlığını eşsiz teknoloji ile değiştirmektedir. Gıdadan teknolojiye, giyimden ihtiyaç malzemelerine kadar istediğiniz her bir ürünün anında kapınızda bulabilirsiniz. Eğer sizlerde getir ailesinin bir parçası olmak isterseniz buradan bayilik başvurusunu doldurabilir. Ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Getir bayiliği sizlere son derece avantaj sağlamakta ve kar oranınızı artırmaktadır. Getir firmasından almış olduğunuz bayilikle beraber günde sabah 8 itibari aksam 12 olmak üzere 16 saat çalışma sistemi olan bir işletme sahibi olabilirsiniz. Sizinle birlikte başka kişilere iş imkanı vermenin gururunu yaşamış olursunuz. Sizlere ait bir depo ve depodan vızır vızır çıkan bir çok motosikletli kuryeleriniz olur. İnternette, televizyonda yapılan getir reklamları sayesinde satışlarınız ve kendi kaliteniz artar. Bence kaçırılmayacak  bir bayilik sistemi olmaktadır.
 2. Vodafone Bayiliği: Günümüzün vazgeçilmezi olan telefonlar bizler için aldığımız besin soluduğumuz hava kadar önemli olmaktadır. Bizler için bu kadar önemli olması, sesli ve görüntülü iletişim aracılığı olan telefonlar sayesinde tüm sevdiklerimiz yanımızda ve bir o kadar da işlerimizi her konuda halledebilmemize yardımcı olmaktadır. Peki sizce bu kadar önemli olan bir iletişim aracılığından bayilik almak mantıklı değil mi? Sanırım bu sorunuzun cevabını başvuru şartlarını görmeden veremeyebilirsiniz. Bu yüzden şuan için yapmanız gereken tek şey  Vodafone Bayilik Alma Başvuru Şartları Nelerdir? (2022 Kar Oranı)araştırmak olacaktır. Şartlar sizlere uyum saplıyor mu? Kar oranları sizleri tatmin edecek mi? Tüm bu sorularınızın cevabı vermiş olduğumuz adresin içeriğinde mevcuttur.
 3. Çiçek Sepeti Bayiliği: Gün geçtikçe daha fazla ilerleyen büyüme adımlarını koşarak atan e-ticaret dünyasının sizlerde bir parçası olmak ister misiniz. Nasıl mı? Sevdiklerinizin her anında yanında olduğunuzu hissettiren, doğum günleri, açılışlar, yıl dönümleri gibi daha bir çok konuda yanında olamasanız dahi onlara göndereceğiniz çiçek hediyelik eşya, ev eşyası, teknolojik ürünler gibi daha bir çok farklı hediyeler göndererek  herkesi mutlu edebilirsiniz. Sizlerde insanların yüzünde gülücük olmaya ne dersiniz. Tek yapmanız gereken vermiş olduğumuz bu adres üzerinden başvuruda bulunmanız olacaktır. Milyonlarca kullanıcısı olan bu sistem ile ilk adımı başvuru yaparak atabilirsiniz.
 4. TJK Bayiliği: Ülkemizde 1950 yılında kurulmuş olan Jokey Kulübü kamu yararına hizmet verdiğinden dolayı Tarım ve köy işleri banaklığı ile karşılıklı anlaşma ile projelerini ilerletmektedir. At yarışları Ülkemizde hem bir spor dalı olarak hem de keyifli zaman geçirilecek bir aktivite olmaktadır. Ganyan oynayan kişiler emininki kazanılan parayı gördüklerinde bayilik almayı düşünmüşlerdir. Özellikle de son yıllarda at yarışlarına talep olduğundan fazla sayıda gözlenmiştir. Ne kadar getiriye sahip olduğuna dair tüm bilgileri TJK Bayilik Şartları Kâr Oranları (Başvuru Formu) adresinden alabilirsiniz. Başvuru yapmak istersenizde vermiş olduğumuz formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.
 5. Carrefoursa Bayiliği: Kurulduğu günden bugüne kadar gücüne fazlasıyla güç katarak büyümeye deva eden Avrupa’nın öncü perakende market zincirine sahip olmaktadır. Elektronik beyaz eşyadan kişisel bakım ürünlerine, taze sebze ve meyveden kasap şarküterine, kırtasiyeden çocuklarınızı utlu etmek amacıyla oyuncağına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz güvenilir bir market zinciri olmaktadır. Kaliteli ürünler ve hijyen çerçevesi içinde en uygun fiyatlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Eğer sizlerde bu sürdürülebilir devamlılığı olan, yüksek kar marjına sahip olan, güvenilir Carrefourse ailesinin bir parçası olmak isterseniz tek yapmanız gereken burada bulunan formu doldurmak olacaktır.
 6. FLO Bayiliği: Şimdi sizlere burada FLO’ müşteri potansiyelinin ne kadar fazla olduğunu anlatmaya gereke yok. Nedeni gözümüzle görüyoruz. Her gittiğimiz FLO mağazası 7’den 70′ şe kadar tıka pasa dolu oluyor ve dakikalarca hesap ödemek için kasada kuyruk bekliyoruz. Uygun kaliteli ve orjinal ürünler sayesinde herkese güvenilir bir rahatlık veriyor. Bu kadar çok müşteri kitlesine sahip olan FLO Ayakkabı Bayilik Veriyor Mu? Şartları Nedir? acaba gelin hep birlikte buraya bırakmış olduğumuz linge bir göz atalım ne dersiniz?
 7. Kahve Bayiliği: Düşük yatırım bütçesi olan arkadaşlarımız, üstelik mağaza satış tecrüben yok diyenler. Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? İsim hakkın Franchise bedeli ödemeden, kar payı vermeden, yılların vermiş olduğu tecrübenden çok kısa bir süre içerisinde sizlerde yararlanabilmek için buradan kahve bayilik alabilirsiniz. Kahve sektöründe uzman ve tecrübeli kadrolarıyla birlikte sizlere verebileceği eğitimler ve yardımlar ile sizlere iş tecrübesi yaratmaktadır.
 8. Seç Market Bayiliği: Yine sizler için bilinirliği yüksek, rekabetçi 5.000 üzerinde ürüne sahip olan ve bu ürün portföyünden kendi ürünlerinizi seçerek kendi ürünlerinizi seçerek satış olanağı sağlayan bir market olan SEÇ marketten bayilik almak isteyen arkadaşlarımız. Seç Market Bayilik Şartları Nedir? Kar Oranı, Ücreti Ne Kadar? sizlere gerekli olan tüm bilgileri vermiş olduğumuz adres üzerinden alabilirsiniz.
 9. Toptan Bayilik Veren Gıda Firmaları: Toptan bayilik veren gıda firmaları ile birlikte toptancılık yapabilirsiniz. nasıl mı? Örnek olarak, Arifoğlu Baharat Franchise, Asır Hekim, Aktar Hekim, OYEGG Organik Yumurta bayiliği alarak müşterinize doğal organik ürünler ile hizmet verebilirsiniz. Geleceğin beslenme şekli sizlerin işi olsun diyorsanız toptan organik ürünlerin bayiliğini veren adreslerin araştırmasını yapın derim. Sizlere vermiş olduğumuz örneklerden yola çıkabilirsiniz.
 10. Simit Sarayı Bayiliği: Simit severler için kaçırılmayacak bir iş fırsatı daha. Fakirin karnını doyurmak ve zenginin kahvaltı sofralarına fazla çeşit olarak koyduğu simit herkesin ve yaşın tüketebileceği bir yiyecek olduğundan dolayı. kazanç kapılarınız da bir o kadar yüksek olacağına emin olabilirsiniz. Etrafımızda simittin tutkusu olan bir çok kişi var. Yemedim, yiyemiyorum, sevmiyorum diyeneler çok nadirdir. Hem fiyat bakımından hem de doyuruculuk bakımında il sırada yerini almaktadır. Eğer sizlerde simit severlerdenseniz neden bu işe çevirmeyesiniz ki. Yapmanız gereken tek şey Simit Sarayı Bayilik Başvurusu ve Şartları Nedir? bilgi almak olacaktır. Bütçenize ve kendinize uygunsa hemen hiç vakit kaybetmeden başlamalısınız. Üstelik Franchise bedel hakkı yok.
 11. Çaytaze Çay: Bildiğiniz üzere çay genel olarak insanlar arasında bir tutku haline gelmiştir. Her evin ikramı ve halk arasında tercih edilen bir içecek halinde olmaktadır. Şimdi bu tutkuyu kendine meslek edinmek isteyen arkadaşlarımız için inanılmaz bir fırsat ayaklarına geliyor. %100 müşteri memnuniyeti ve üstün kalite standartları olan bir firma. Üstelik geleneksel ve modern çay çeşitleri ile birlikte franchise bayiliği vermektedir.  Çay sever arkadaşlarımız için ve bu meslekten para kazanmak isteyenler gerekli olan tüm bilgileri buradan alabilirler.
 12. Pizza Bayiliği: Gıda sektörü ile hızlı ve verimli bir şekilde büyümeyi hedefleyenler için Pizza bayiliği kaçırılmaz bir fırsat olabilir.  Bayilik için yapmış olduğunuz yatırımlarınızı en kısa süre içerisinde bu iş imkanı ile kazanca dönüştürebilirsiniz. Aklıma yattı, ben bu işi yapabilirim diyorsanız? İlk olarak şartlarını ve bayilik bedelinin ne kadar olduğunun araştırmasını yapmanız gerekmektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına Pizza Tomato Franchise Bedeli Kaç TL? Şartları Nedir? araştırmasını yaptık. Umarım işinize yarar. Fayda görürsünüz.
 13. Kargo Bayiliği: Özellikle 2020 tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeni ile bir çok vatandaşımız sağlığı için tüm gerekli olan ihtiyaçlarını, alış veriş giderlerini internet yapmaya başladı. ve daha kolay olduğunun farkına vararak günümüzde de alışkanlık edinildi. Sizce bu düşüncemde haksız mıyım? Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? İnternet artık tüm hayatımızda olmazsa olmaz konumda bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alış verişler, e – ticaretin giderek daha fazla artması nedeni ile kargı şirketlerinin önemini ve sayısını da arttırmaktadır. Kaliteli bir hizmet için en önemli unsur müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyetler almış olduğu ürünlerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde eline ulaşması ile gerçekleşir. Sizlerde bu kadar yaygınlaşmış olan e- ticaretin bir parçası olarak kargo bayiliği almaya ne dersiniz?
 14. Çikolata Bayiliği: Yine düşük bir sermaye ile kurabileceğiniz iş imkanları arasında bulunan bir adres daha çikolata bayiliğidir. Genel bir ortalama yapacak olursak etrafımızda bizlerde dahil olmak üzere çikolata tutkunu ve hayranı olmayan kimse yoktur. Diye düşünüyorum. 7′ den 70′ e bir çoğumuzun tatlı gereksinimini karşılamak amacıyla vazgeçilmezimiz haline gelen çikolata şelalelerini bayilik sistemleri sayesinde şimdi her aradığımız yerde bulmak imkanına sahip olmaktayız. Birçok marka sunmuş olduğu çok fazla ürün çeşitleri ile çikolata bayiliği vermektedir. En çok tercih edilenler arasında, tadı ve lezzeti ile Beyoğlu çikolata bulunmaktadır.

  blank

  En-İyi-Kazandıran-14-Bayilik-Veren-Firma-Burada

Vermiş olduğumuz bu bayilikler haricinde Ücretsiz olarak bedava bayilik veren marketler zinciri de bulunmaktadır. Bununla ilgili tüm detayları 81 İle Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Bedava Franchise) adresinde mevcuttur. Gıda sektörünün sonu gelmeyen, bitmeyen bir sektör olduğunu açıklamama gerek yok sanırım. Etrafımıza baktığımızda insanların mecbur olup vazgeçemediği tek şey aldıkları besindir. Şu zor şartlarda dahi tüm marketler yıka pasa dolu.  Eğer sizde şansınızı büyük marketlerde yana denemek isterseniz de  Bayilik Veren Marketler Zinciri Hangileridir? tüm detayları ile tüm bilgiler sizler için bırakmış olduğumuz linkte bulunmaktadır.

En Karlı Bayilikler Veren 20 Giyim Markası Hangisi?

Türkiye’de Franchise pazarı gün geçtikçe daha fazla büyümeye devam ediyor. Bu pazara bir çok yerel marka ve yabancı markalarda dahil oluyor. Bir çok ulusal barka yurt dışına açıldığı gibi, bulunmuş oldukları bölge içerisinde başarılı olan yerel markalar da Franchise bayiliği vererek kendilerini büyütme çabasına giriyor. Ben gıda sektöründen anlamam bana göre değil diyen arkadaşlarımız için. İnanılmaz fırsatlar ile en karlı bayilik veren giyim firmaları da bulunmaktadır. Bu firmalar ise aşağıdaki gibidir.

En Karlı Bayilik Veren Giyim Bayilikleri
1- Defacto Bayiliği 11- Mango Bayiliği
2- Tüzün Bayiliği 12- Hummel Bayiliği
3- Collezione Bayiliği 13- Avva Bayiliği
4- Kığılı Bayiliği 14- Hotiç Bayiliği
5- Rubys Bayiliği 15- Sarar Bayiliği
6- Mavi Jeans Bayiliği 16- Alvina Bayiliği
7- Samsonıte Bayiliği 17- Colins Bayiliği
8- Penti Bayiliği 18- Remax Bayiliği
9- US POLO ASSN Bayiliği 19- INTERSPORT Bayiliği
10- Koton Bayiliği 20- SO CHIC Bayiliği

Vermiş olduğumuz giyim sektöründe yer alan en prestijli ve yüksek marka bilinirliğine sahip köklü markalardır. İç çamaşırında tutunda, bay bayan, çocuk giyim olmak üzerine vermiş olduğumuz markaların arasında Franchise bayiliği verenlerde bulunmaktadır. Yalnız önemli bir bilgi vermek gerekir ise bu sektör için en az cebinizde 400 bin TL ile 500 bin TL kadar bir sermayeniz olması gerekebilir. Eğer elinizde bu miktarlarda bir sermaye yoksa, yapmanız gereken bankaların vermiş olduğu İşyeri Açma Kredisi kullanabilirsiniz. Tabi ki bu miktar bazı arkadaşlarımıza yüksek gelebilir. Ben bu kadar yüksek sermeye ile iş yeri kurmak istemiyorum diye düşünen arkadaşlarımız. Sizler için gıda sektöründe çok uygun fiyatlar ile kendi dükkanınızı açma imkanınız bulunmaktadır. Peki şimdi gelin hep birlikte görelim en çok kazanç sağlayan bayilikler hangileri?

En Çok Kazanç (Para Kazandıran) Sağlayan 10 Çiğköfte Şirketi Hangisi?

Franchise bayiliğini gıda sektörü üzerinden çiğköfte bayiliği almayı düşünürseniz. Çok doğru ve yerinde karar vermişsiniz derim. Nedenin gelecek olursak. Çiğköfte bayiliği diğer beyinliklere göre daha avantajlı ve kar marjı yüksek olan bir bayilik modelidir. Üstelik bunu Franchise bayiliği olarak aldığınızda koyacağınız sermaye yok denecek kadar az olmaktadır. Bildiğiniz üzere çiğköfte günümüzde, piyasa da her bir yerde olan ve çok sık tüketilen ürün olduğundan dolayı kazancınız epey bir yüksek olmaktadır. Bu işte yapmanız gereken tek şey müşteri odaklı olmak ve hijyen ortamında kaliteli ürünler sunmak olacaktır. Tabi ki tüm bunlarla birlikte güvenilir bir firmadan çiğköfte bayiliği almanız da gerekmektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına en çok para kazandıran 10 farnchise çiğköfte bayilik firmalarını paylaştık.

blank

En-Çok-Kazanç-(Para-Kazandıran)-Sağlayan-10-Çiğköfte-Şirketi-Hangisi

 1. Hacıalioğlu Çiğköfte: İlk sırada Hacıalioğlu etsiz çiğköfte bayiliği yerini almaktadır. Özellikle 2022 yılına kadar yapmış olduğu bayilik kampanyası ile bu sektöre yeni adım tan girişimciler için çok güzel bir fırsat olmaktadır. Ortaya koyacağınız sermaye sadece 10.000 TL olmaktadır. Sizce de bu iyi bir fırsat değil mi? Üstelik iş yeriniz için ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm malzemeler, ekipmanlar, tabela ve hatta promosyon ürünlerine kadar, açılışa özel 500 kg çiğköfte vermektedir. İlk aşamada gerekli olan her şey hacıalioğlu franhise bayilik paketine dahil olmaktadır. Daha fazla ayrıntılı bilgilere buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.
 2. Komagene Çiğköfte: 2022 yılında 80 ilde 1800’ü aşkın bayilik vererek hizmet veren Komagene franchise bayiliği alan iş ortaklarına son derece önem vermektedir. Vermiş oldukları bayiliklerin %99’u franchise bayiliğidir. Lider bir konumda olan markasıyla bu yolda büyümeye devam etmektedir. 7 farklı ülkede 36 şubeye ulaşmış ve ileriki yıllarda toplam olarak 2.500 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir. Bayilik hakkındaki tüm bilgilere KOMAGENE Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir? (FRANCHİSE Bedeli)adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
 3. Sosyete Çiğköfte: Sosyete çiğköfte ile sadece 10.000 TL ile kendi işinizin patronu olmanız yolunda avantaj sağlamaktadır. Sizlere düşen tek şey dükkanı bulmak olacaktır. Dükkanınızın kurulumu Sosyete çiğköfteye ait olmaktadır. Üstelik franchise marka bedeli almadan, tabela bedeli, cirodan katkı payı ve reklam giderleriniz dahi olmamaktadır. Eğer kararınızı Sosyete çiğköfte bayiliğinden kullanmayı düşünür iseniz, yapmış olduğu kampanyalardan yararlan için buradan iletişime geçebilirsiniz. Vermiş olduğumuz adres üzerinde bayilik şartları ve kampanya detayları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.
 4. Tatlıses Çiğköfte: Yatırmış olduğunuz sermayeyi hızlı bir şekilde fazlasıyla kazanmak. İşinde bağımsız olarak çalışmak istiyorsanız. Markalı ve itibarlı bir iş sahi olma yollarını açan Tatlıses çiğköfte franchise bayiliği ile düşük maliyetlerle, yüksek gelir sahibi olabilirsiniz. Rahat bir ortamda çalışabileceğiniz tanınmış marka ve hazır müşteri kitlesine sahip olan Tatlıses Çiğköfte Lahmacun Bayilik Alımı! (Şartları Franchise Bedeli) nelerdir. Bu linge tıklayarak gerekli olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Marka gücü ve Türkiye’nin güven veren markaları arasında yer almaktadır. Eğitim desteği, tanıtım gücü ve bilgi birikimi ile sizlere yardımcı olmaktadır.
 5. Acıcık Çiğköfte: Hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, tamamı bitkisel olan, seçkim malzemelerden yapılan ve helal sertifikasına sahip olan Acıcık çiğköfte franchise bayiliği vermektedir. Franchise bayilik sistemi ile ürünlerinin en doğal halini müşterine sunmaktadır. Hazırlamış olduğu ürünler etsiz ve et suyu gibi katkı maddeler kullanılmadan hazırlanmaktadır. HACCP ve HELAL sertifikalı üretim tesislerinde hazırlanmaktadır. Eğer sizlerde acıcık çiğköfte ile tüm dünyaya Türk damak tadını tattırmayı hedefliyorsanız sizlere gerekli olan tüm bilgiler burada bulunmaktadır. Sizler için her konuda yardım ve destek vermektedir. Dükkanınız için doğru olan noktayı belirlemenize, eğitim, operasyon, pazarlama ve teknik desteğe kadar her konuda franchise bayiliği alan girişimcilerine yardımcı olmaktadır. Güçlü ve tecrübeli ekipmanlarıyla beraber sizlerin sadece açılış anınızda değil, ileride ki tüm tüm çalışma süresince yanınızda bulunmamaktadır. Yapmış olduğunuz işinizin her aşamasında sizlere her yönden destek vermektedir.
 6. Adıyaman Çiğköfte: Türkiye pazarında ter alan bir çok gıda üzerine faaliyet göstermekte olan bu firma önlerine sunulan pastadan kendilerine pay alabilmek adına çiğköfte sektörüne adım atarak franchise bayiliği vermektedir. Ürünlerinde satış ve sevkiyatları barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır. Adıyaman Çiğköfte Bayilik Alımı 10 25 Bin Arası olmaktadır. Tercihinizi Adıyaman çiğköfte bayiliğinden yana yaptığınızda sadık ve geçmişten gelen tecrübesi ile geleceğe yönelik sağlam ve kaliteli adımlar atarak yolunuza devam etmiş olursunuz.
 7. Oses Çiğköfte: Yıllar öncesinde sadece bir seyyar araba ile çiğ köfte satışı yaparak 1993 yılından günümüze kadar gelen enfes tadıyla Oses çiğköfte bir çok ilke kısa sürelerde imzasını atmış bulunmaktadır. Sizler de araştırdığınızda göreceksiniz. Yapamayacağınız başaramayacağınız hiç bir şey yok bu hayatta. Yeter ki istekli olun ve doğru adımlar atmaya özen gösterin. Sizlere bu yolda nerden nereye gelebileceğine dair olan en büyük örnek Oses Çiğköfte bayiliği olmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına franchise bayiliği vererek, sektörde lider olma yollarında ilerlemektedir. Sizlerde bu hikayenin başlangıcını merak ediyor ve bundan ilham almak istiyorsanız tüm bilgilere buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Sürekli gelişerek büyümekte olan bir ailenin parçası olmak isterseniz, vermiş olduğumuz adres üzerinden nasıl bir yol alacağınız hakkında planlar yapabilirsiniz.
 8. Çiğköfte Evi: Dekorasyon bakımında muhteşem bir görünüme sahip olan ve dikkatleri üzerine çeken Çiğköfte evim hazır müşteri potansiyeli ile bu sektöre adım atan girişimcilerine franchise bayiliği vermektedir. Böyle muhteşem, huzur verici görünüme sahip olan bir ciğköfte dükkanınız olsun istemez misiniz? Bence kaçırılmayacak bir fırsat derim. Çiğköfte Evi Franchise Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İstenilen Şartlar Nelerdir? bakıp bilgi aldığınızda aklınıza yatarsa eğer sizlerin de muhteşem bir dükkanınız olabilir. Bu dükkan sayesinde geniş bir müşteri kitlesine de sahip olabilirsiniz.
 9. Kral Çiğköfte: Müşteri beklentilerini karşılayabilme, hazırlamış olduğu ürünleri müşterilerine tattırma ve sonucunda isteklerini karşılama, uğurlama ve evlere paket gibi servisler ile farkını yansıtmakta olan Kral çiğköfte ile bu yolculukta emin adımlar atmaya ne dersiniz? Sizlere en uygun bölgeyi birlikte karar vererek belirleyin. Çok kısa süre içinde işinizin patronu olmanızı sağlamaktadır. Sonsuz güven vermiş oldukları kalite ile sadık müşterilere sahip olarak, karlı ve kolay bir iş sahibi olabilirsiniz. Franchise bayiliği aldığınızda tabelanız, dış mekan cam yapıştırmalarınız, açılışa özel ikramda bulunabileceğiniz 100 kilo çiğköfte. Tüm bunların yanında el broşürlerini firma kendi karşılamaktadır. Eğer sizlerde Kral çiğköfte bayiliği almayı düşünüyor hemen buradan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 10. Ziyafet çiğköfte: Sürekli her yerde karşımıza çıkan, bol bol reklam olanakları sağlayan üstelik uygun fiyatlarda bayilik almak isterseniz. Ziyafet çiğköfte bayiliği derim. Sizlerde fark etmişsinizdir. Sürekli internet ortamında, televizyonlarda hep reklamlarını görmekteyiz. Bu reklamlar sayesinde oldukça müşteri potansiyeline sahip olmaktadır. Sizler de hazır bu pastadan kendinize bir pay almaya ne dersiniz? Tadı anlatılmaz zaten. Acının en tatlı olan ziyafeti ile tadını yaşamanızı tavsiye ederiz. Üstelik 15 20 Bin TL’ye Ziyafet Çiğköfte Bayilik Veriyor hemen başvurmanızı öneririz.

  blank

  En-Çok-Kazanç-(Para-Kazandıran)-Sağlayan-10-Çiğköfte-Şirketi-Hangisi-

Türkiye genelinde çiğköfte bayiliği veren yüzlerce firma bulunmaktadır. Eğer bu sektöre girmeye kara verdi iseniz, bu firmalar arasında seçim yapmanız gerekmektedir. Sizlere daha iyi bir kazanç kapısı olabilmesi için bu durumda yapmanız gereken internette, televizyonlarda, gazete haberlerinde, dijital platformlarda marka bilinirliği yüksek olan, müşteri kitlesine sahip bir bayilik almanızı tavsiye ederiz.

 Maddi yönden En Ucuz Çiğköfte Bayiliği Veren 10 Firma Hangisi? olduğunun araştırmasını buraya bırakmış olduğumuz link üzerinden yapabilirsiniz.

Yukarıda da özellikle vermiş olduğumuz firmalar, sizlere eğitiminde, ekipmanına, promosyon ürünlerinden reklamınıza kadar her şeyi sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı kafanızı asla teknik olan kısma yormuş olmayacaksınız. Size düşen görev sadece güler yüzünüz ile kaliteli hizmet vererek etrafınıza olumlu reklam yansıtmanız olacaktır. Peki şimdi yine farnchise bayiliği ile en fazla kazanç veren parfüm markalarını görmeye ne dersiniz? Bu yolda her türlü fikre açık olmalısınız.

En Fazla Kazanç Veren 12 Parfüm Markası (Bayilik Vererek)

Franchise bayiliği veren çiğköfte firmaların bilgilerini sizlerle paylaştık. Şimdi sıra geldi, sizlere en fazla kazanç sağlayan parfüm markalarına. Bildiğiniz üzere son zamanlarda orijinal parfüm fiyatları epey bir artış gösterdi. Bu sayede ise açık parfümlere ilgi fazlası ile arttı. Özellikle de dar gelirli arkadaşlarımız için açık parfüm fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde 20.00 TL’den başlamaktadır. Üstelik açık parfümler orijinalleri gibi kalıcılığa sahip olmaktadır. Ve her yaş gurubuna hitap edecek çok fazla sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır. Tabi ki birde bunun satış tarafı var. Bu kadar ilgi gören bir sektörden bayilik almaya ne dersiniz. Güzel kokular içinde kazanç sağlamanız bence oldukça güzel bir iş modelidir. Şayet sizlerde benimle aynı düşünce içindeyseniz gelin hep birlikte bayilik veren firmalara göz atalım.

En Fazla Kazanç Sağlayan Parfüm Markalarının Bayilikleri
1- Royel Platinum Parfüm Bayiliği 7- Paristore Parfüm Bayiliği
2- Bargello Parfüm Bayiliği 8- DP Parfüm Bayiliği
3- Devi Luis Bien Parfüm Bayiliği 9- İxora Parfüm Bayiliği
4- Romeron Parfüm Bayiliği 10- Loris Parfüm Bayiliği
5- Eyfel Parfüm Bayiliği 11- Palermo Parfüm Bayiliği
6- Sansiro Parfüm Bayiliği 12- Luis Bien Parfüm Bayiliği

Açık parfüm bayiliği aldığınızda ürünleriniz normal orijinal parfümlere bakarak neredeyse %60 orab-nında daha uygun fiyatlardadır. Bu sebepten dolayı da çok fazla kullanıcıya sahiptir. Bu sayede bu iş imkanına sahip olmak isteyen girişimcilerimiz yukarıda vermiş olduğumuz markalardan bayilik aldığınızda neredeyse %100 kar marjına sahip olacaksınız. Üstelik sermaye bakımından da oldukça düşük fiyatların olduğunu kendiniz vermiş olduğumuz adresler üzerinde görmüş olduğunuzu düşünüyorum. Ama bizlere sorunuz Açık Parfüm Bayiliği Karlı Bir İş Midir? diye olursa, eğer cevabımız. Hesaplamaları ile birlikte buraya bırakmış olduğum linkte tüm ayrıntıları bulunmaktadır. Bilgi almanızı tavsiye ederim. Bu bilgilerden sonra şimdi gelelim su bayiliği veren firmaların hangileri olduğunu ve ne kadar para kazanacağınızın bilgisini görelim. Ne dersiniz. Bu yolda her fikre açık olmalıyız. Değil mi?

Su Bayiliği Veren 12 Firma Yatırımcısına Çok Para Kazanma Şansı Sağlıyor

Şebeke sularının insan üzerindeki olumsuz yönleri saymakla bitmez. İçerisindeki bakteriler bizleri sağlık bakımından bir çok yönde etkilemektedir. Farklı bir çok hastalığa yol açmaktadır. Bunun sanırım herkes farkında. Genel olarak sağlığına önem veren kişiler şebeke suyu yerine, hazır damacana suyunu tercih etmektedir. Bu sebepten dolayı da Türkiye genelinde bir çok firma bayilik vermektedir. Bunların en başında olanlardan, sizlere kazanç bakımından yüksek olanak sağlayan 12 firmanın isimlerini aşağıda sizler için paylaştık.

Yüksek Kar Marjı İle Yatırımcılarına Su Bayiliği Veren Firmalar
1- Gümüş Su Bayiliği 7- Buzdağı Su Bayiliği
2- Nestle Pure Life Su Bayiliği 8- Sırma Su Bayiliği
3- Elmacık Su Bayiliği 9- Billur Su Bayiliği
4- Pınar Su Bayiliği 10- Damla Su Bayiliği
5– Dinç Su Bayiliği 11- Berrak Su Bayiliği
6- Saka Su Bayiliği 12- Erikli Su Bayiliği

Vermiş olduğumuz bu firmalar dışında 28 Tane Su Bayiliği Veren Firmalar Ve İletişim Adresleri buradan inceleyebilirsiniz. Biz sizler için gerekli olan tüm bilgileri verdiğimizi umuyoruz. Karar sizlere kalmış, umarım vermiş olduğumuz bilgilerden faydalanabilirsiniz. Görüşlerinizi yada sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıda bulunan yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiden sizlere hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın