Emekliye ipotekli ihtiyaç kredisi 40 bin TL hemen veren bankalar

Emekliye ipotekli ihtiyaç kredisi 40 bin TL hemen veren bankalar
14 Mart 2019 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.
2019 yılının ilk aylarında yükselen faiz değerleri bankaların da işlerini oldukça aksatmış. Müşteri sayısını yarı yarıya düşürmüştür. Ancak gelişen seçim çalışmaları göz önüne alındığında kredi faiz oranlarında gözle görülür bir düşüş yaşandı. Haliyle günlük geçim sıkıntısının en çok asgari ücretli çalışanlar ve emeklilerde olduğu düşünülürse ihtiyaç kredisi kampanyaları ilk etapta bu kesime gerekli görüldü. Bizlerde emekliye ipotekli ihtiyaç kredisi 40 bin TL hemen veren bankalar başlığı altında bir araştırma yaptık. Uygun faiz oranı ve uzun vade imkanı sunan bankalar hangileri sırasıyla yazdık. Tüm bunların yanı sıra faizsiz kredi veren bankaların en güncel kredi hesaplamalarına yazımızda yer verdik.

Emekliler ipotekli ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

İpotekli ihtiyaç kredisi nasıl alınır

İpotekli ihtiyaç kredisi nasıl alınır

İpotek demek herhangi değer gören bir gayrimenkulünüzü teminat göstererek, bankadan karşılığında para alabilmenizi sağlayan bir uygulama demek. Acil ihtiyaç duyduğunuz ödemeleriniz için başvurduğunuz da sizden bir takım koşullar istenecek bu kesin ancak bankalardan kolaylıkla kredi almak istiyorsanız sağlam bir teminatınız bulunmalıdır. Bu teminat çekmek istediğiniz miktarı karşılar nitelikte bir mal ise krediniz olumlu sonuçlanır. İlk önce ipotek göstereceğiniz gayrimenkul üzerinde başka bir bankanın el koyma veya rehin durumu var mı onu belirlemelisiniz. Şayet mal üzerinde bir sorun yok ve teminat olarak da ekspertiz miktarı geçerli görüyorsa (örneğin; 150 bin değerinde ki arsanız için 100 bin liralık kredi alabilirsiniz. Tamamını değil bir kısmını teminat sayan bir sistemdir.) ev, arsa, iş yeri, araç gibi mallarınızın tapusu ve kimlik fotokopiniz ile ipotekli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Emekliler ipotekli 60 ay ihtiyaç kredisi veren bankalar

İpotekli 60 ay ihtiyaç kredisi veren bankalar

İpotekli 60 ay ihtiyaç kredisi veren bankalar

Emekli bir kişi en fazla ne kadar kredi çekebilir? Faizsiz kredi veren bankalar var mı? ihtiyaç sahibi emeklilerimizin hep aklında bulunan sorular. Öyle ki her gün tek tek banka gezip uygun faiz oranı aramak yerine bizler sizler için cazip gelen tüm bankaların sunduğu imkanları sizler için araştırdık. Buna göre geçmiş bankacılık siciliniz temiz, üzerinizde başka bir ipotek durumu bulunmuyorsa size hemen her banka kredi verebilir. Lakin düzenli bir gelirinizin bulunması kredi almanızın ilk geçerli kuralı. Müşteri kullanımının en çok olduğu ve kampanyaları itibariyle daha detaylı imkanları olan bankalar şu şekilde; Ziraat bankası, Vakıfbank, Halk bank. Denizbank ‘dır.

Ziraat bankası emekliye özel ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında

Ziraat bankası ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında

Ziraat bankası ipotekli ihtiyaç kredisi hakkında

Bankalar arasında en çok tercih edilen Ziraat bankasıdır şüphesiz. Bunda ki en büyük etken Devlet güvencesinde bulunması ve devlet teşviklerinin bu banka vasıtası ile vatandaşa ulaşmasıdır. En güncel ihtiyaç kredisi oranı şuan da %1. 53 olan bankanın aynı zamanda yeni alınan kararlar ile 60 aya varan vadeler ile müşterisine hizmet vermektedir. Sunmuş olduğunuz gayrimenkul’ ün konut ise  eksper değerinin % 80 i, arsa ise % 50 ‘si, İş yeri için %75 i kadar kredi desteği verir. Ayrıca ipotek edilen teminat üzerine gerekli görülen hayat sigortası ve diğer güvenceler banka güvencesinde kullanıcılarına sağlanacaktır. İpotekli ihtiyaç kredisi alabilmek için https://bit.ly/2DP5yaI tıklayınız.

  • Örneğin; 200 Bin liralık kredi çekmek isteyen bir kişinin minimum 250-300 binlik bir konut teminatı ile başvurmalıdır. Basit bir hesaplama yapacak olursak 200 bin liralık kredinin %1.53 lük faiz oranı ile aylık ödemesi  5.527,42 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 331.645,47 TL ‘dir. 

Vakıfbank ‘dan emeklilere uygun faizli ihtiyaç kredisi

Her türlü nakit ihtiyacınızda yanınızda olan Vakıfbank, ipotekli kredi seçeneği ile zorda olan müşterilerine de yardımcı oluyor. Uzatılan 60 aylık vadeler de göz önünde bulundurulduğunda yüksek miktarlı ödemeler için de başvuru da bulunabilirsiniz. Şuan ihtiyaç kredisi faiz oranı % 1.79 dur. Ayrıca eksper değeri başvuracağınız miktarın üzerinde olacak şekilde teminatınızı bankaya sunmalısınız. Ayrıntılı bilgi için https://bit.ly/2TLWnl3 tıklayınız.

  • Örneğin; Acil bir sağlık sorununuz için 100 bin lira ihtiyaç kredisine ihtiyacınız var ve emeklisiniz. Vakıfbank ‘a en az 150 bin liralık bir gayrimenkulünüzü ipotek ettirerek hemen aylık taksitler halinde ödemeye başlayabilirsiniz. 1.79 olan faiz oranı ile 60 ay vadelik 100 bin lira kredi için aylık ödemeniz 2.732,41 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar ise 163.944,60 TL dir.

Denizbank emeklilere 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama

Özel sermayeli bankalar arasında en çok tercih edilen bankamız Deniz bank ‘dır. Bunun ana nedeni müşteriyi ezmeden yaptığı kampanyalar ile hep cazip gelmektedir. 48 aydan 60 aya çıkarılan vade seçeneği ile en yeni faiz oranı şuanda % 2.19 dir. www.denizbank.com dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Denizbank ‘da emeklilere uygun faiz imkanları ile 60 ay vadeli kredi sağlamaktadır. 45.000 lira ipotekli olarak emekli bir vatandaşımız kredi kullanması halinde aylık taksit ödemesi; 1.354,79 TL olacaktır.
  • 58.000 TL emeklilere ipotek karşılığında kredi kullanması durumunda ise aylık taksit ödemesi; 1.746,17 TL olacaktır.

Bu faiz oranları ve ödeme koşulları ile kredi başvurusunda bulunmak için buradaki formu doldura bilirsiniz.!

Bir önceki yazımız olan 1 dakikada Vakıfbank ipotekli kredi alabilirsiniz.! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git