Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

DP Parfüm Bayilik Maliyeti Ne Kadardır (ADRES BİLGİLERİ)

DP Parfüm Bayilik Maliyeti Ne Kadardır (ADRES BİLGİLERİ)

İnsanların giyim kadar kokuya da önem verdiklerini biliyoruz. Orijinal parfümleri kullanırken hem çabuk bitmesinden hemde fiyat yüksekliğinden yakınırız. İşte bu nedenle son yıllarda açık parfümler oldukça çok tercih edilmektedir. Satış alanı da geniş olan parfümeri sektöründe çalışmak isteyenler için. Açık parfüm bayilik veren firmaların isimlerini ele aldık. Araştırmalarımıza göre bunların başında DP gelmektedir. Bazı firmalar yeni girişimcilerimize sunduğu fırsatlarla uygun fiyatlara ismini kullanma hakkı veriyor. DP parfüm bayilik maliyeti ne kadardır? Hangi koşullar dükkan açmak için gerekli şartları bugün detaylarıyla kaleme aldık. Sizlerde küçük esnaf olma niyetinde iseniz vereceğimiz bilgiler size altın gibi kıymetli fikirler verecektir.

DP Parfüm Bayilik Maliyeti Ne Kadardır?

Bayilik denilince akla ilk önce girişimcinin bütçesi gelir. Bütçenize göre bir mekan belirlemelisiniz. Dükkan alma imkanınız olmayabilir. Bu imkanı bulamayanlar için ise kiralık dükkanlar tercih konusu olacaktır. Dükkanın bulunduğu ortamın merkezi nokta da oluşuna göre bayilik verilecektir. Merkezi konumlarda ki şubeler için daha yüksek sermaye gerekecektir. Örneğin kıyı bir semt de ki bir bayii için 10 bin sermaye gerekli iken merkezde ki bir bayi için  15-18 bin civarı bir miktar istenebilir. Bayilik almaya hak kazanmanız dışında dükkan içerisi ve tanıtım içinde bir takım masraflar yapmalısınız. Bu masraflara ilaveten dükkan içi raf, dolap, ışıklandırma, dizayn, tabela için 5 bin lira harcama gereklidir. Bunun dışında tanıtım için el broşürleri ve koku testerleri ve diğer numune parfümler için 3 bin, ana parfüm ürünleri için ise 5 bin lira gerekmektedir. Toplamda bu işe başlamak için 30 bin lira para sizin el altında sermayeniz bulunmalıdır. Ürünlerin sağlık bakanlığından onaylı olarak satışından dolayı bayi için izinler almanız gereklidir. Eğer bu ihtiyaçları karşılayacak bir bütçeye sahip değilseniz. Bankalardan ihtiyaç kredisi veya iş yeri açma kredisine başvurabilirsiniz. Ama daha da öncesi Devlet Girişimci Kredileri Nasıl Alınır konusunu bir incelemeniz çok daha önemlidir.!

DP Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde dar gelirli vatandaş gerekli ihtiyaçlarının pahalısını durumlarda ,tercihini daha uygun fiyatlı olanlardan yana kullanır. Bu seçime bizi maddi yeterliliklerimiz iter. Tabi ki orijinal parfümü herkes almak ister. Ancak 80 lira yerine  20 liraya aynı kokuyu temin edebiliyorsanız. Ucuz olanı seçersiniz. Aynı durum iş seçimi ve bayilik alımında da geçerlidir. Büyük marka kozmetik firmasının bayiliği için risk almaktansa, bütçesine uyan, geliri iyi küçük bayilere başvurmak da aynı şekilde girişimci için faydalı olacaktır. Girişimci riskli işe girerek sermayesini zarara sürükleyebilir. Ancak DP parfüm bayilik almak için istenen koşullara sahip olmanız durumunda 30 bin liraya bayilik alma şansına sahipsiniz. Bayilik için sermayeniz varsa ve gerekli şartları sağlıyorsanız. Size vereceğimiz iletişim bilgileriyle erişim sağlayarak ön başvuru yapmalısınız. Ya da e posta adresinizden bir başvuru belgesi hazırlayarak, cv bırakabilirsiniz. En kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

DP Parfüm Satış Ücretleri Ne Kadardır?

Yurt içi ve yurt dışında bayilik sistemiyle büyüyen bu firma, Kar marjı ile sayısını artırmıştır. Açık parfüm sektöründe hizmet veren DP nin kar marjı yüzde yüz oranında olmasına rağmen ürünlerin fiyatları da oldukça uygunluk göstermektedir. 30 cc parfüm için 15 lira 50 cc parfüm 20 lira 100 cc için ise 25 lira olarak da satışa sunulmaktadır. Bayilik ürün fiyat değişimi ana merkez tarafından gerçekleştirilmektedir.

DP Parfüm Bayilik Bilgileri

DP Parfüm Bayilik Bilgileri

DP Parfüm Bayilik Bilgileri

Bu işe başlandığında  Dark Point adı altında düşük gelirli kesime hitap etmek için yola çıkılmıştır. Ancak parfümlerin ucuz olmasına rağmen kaliteli de olması her kesimden insanın ilgisini çekmiştir. Ve hizmet alanı genişlemiştir. Başlar da 5 liralık parfüm gözüyle bakan kimseler kokunun kalıcılığı ve elit parfümlere benzer olmasından herkesin evine girmeyi başardı. Bu parfümerinin açılması için en az 10 metre karelik bir alan gereklidir. Gerek izinler alındıktan sonra açılan bayilikte firmanın tavsiyesi üzerine 140 çeşit esans getirilir. Bunların 85 i bayan 55 i erkek içindir. 140 parfümün maliyeti size 5 bin liradır. Anlaşma şartlarına bağlı olarak ister ücretli isterse françayzing bedeline dahil edilmektedir. Fabrika adresi ve DP iletişim bilgilerinin devamı şu şekildedir;DP Parfüm ithalat ve ihracat sanayi ve ticaret limited şirketi.

 • Adres: İstiklal caddesi. No: 129 Beyoğlu İstanbul
 • E-mail adresi: hc@dpperfumum.com.tr
 • Telefon: 0 212 251 39 16 -0532 325 02 16  telefon ya da e mail yoluyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Konu Videomuz

Ziyaretçi Yorumları - 25 Yorum
 1. Nihat KOCAKAYA dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlar orjinal parfümlerimiz ile Türkiye ve Kıbrıs da Distribütörlük ve bayilik ler verilecektir düşünenler mail yoluyla ulaşabilirsiniz bayilik için ücret alınmamaktadır. nihat.kocakaya@hotmail.com

 2. Nimet yıldırım dedi ki:

  dp parfum yeri acmak icindevlet kredisi almak istiyorum

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Kozmetik sektörüne giren parfümeri dükkanları destek kapsamında yer almaktadır.

   1. Berna dedi ki:

    Parfum kozmetik is ariyoru.

 3. Yusuf samed tahal dedi ki:

  İzmirde bayilik almak istiyorum sonuc olumsuz cikiyor

Bir Yorum Yazın