Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Damla Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nden üstün lezzet ödülü alan damla su, uzun araştırmalar yaparak, Türkiye'nin 4 yöresinde 4 farklı kaynaktan bulmuş oldukları suyu tüketicilerimize sunmaktadır. Bu 4 doğal kaynak Elazığ, Köyceğiz, Uludağ ve Sapanca kaynaklarından oluşmaktadır. ''Cevabı Kaynağında'' diyerek tüketicilerimize, suyun en doğal ve en saf haliyle ulaştırmak için Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarına ulaştırarak hizmet vermektedir.

Damla Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Sizlerde bu hizmetin parçası olup damla su bayiliği almak ister misiniz? Siz girişimci adaylarımız için,  başvurularının nasıl yapıldığını, bayilik alımı ve şartlarının neler olduğunun araştırmasını yaparak. Kurulmasında ihtiyaç duyacağınız yardımcı ekipmanlara kadar olan bilgilere sayfamızda yer verdik. 2022 yılına ait gerekli olan tüm detaylar için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Neler Var?

Neden Damla Su Bayiliği Almalıyım?

Sağlık Bakanlığının yönetmenliğine göre doğal kaynak sularının jeolojik (dünya altında bilinmeyeni araştıran bilim dalı) koşullara uygun, jeolojik birimler içinde doğal olarak oluşan, birden fazla çıkış noktası ile yeryüzüne çıkan suya doğal su denir. Neden Damla su bayiliği almalıyım da diyorsanız, bunun için gerçekten çok büyük bir sebebiniz var. O ise;

Bayilik alarak kendi işinizin patronu olmak mı istiyorsunuz. Verilen desteklerden bir ilginiz yok mu? Hangi desteklerden nasıl ne şartlarda yararlanabildiğinizi öğrenmek isterseniz. KOSGEB Girişimciliği Geliştirme Destek Programına giriş sağlayarak gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Damla suda yapmış olduğu analizler sonrası tüketicilerimiz suyun en doğal ve en saf haline her zaman her yerde ulaşabilsin ve güvenle içebilsinler diye araştırmalar yapmışlardır. Doğal kaynakları her zaman bir damla daha fazla arayarak;

blank

Neden-Damla-Su-Bayiliği-Almalıyım

 • 1100 metre yüksekliğindeki Uludağ kaynağına ulaşmışlardır. Çam, meşe ve kestane ağaçları ile kaplı olan Uludağ’ın kuzey yamaçlarında yer alan doğanın içinde bulmuşlardır. El değmeden dolum tesislerine taşınarak siz değerli tüketicilerine ulaştırmaktadır.
 • Yüzlerce metre yüksekliğinde şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta olan Mahmudiye köyünde bulmuşlardır.
 • 2294 metre yüksekliğinde  Muğla şehrimizin Köyceğiz ilçesinin kuzeyinde bulunan Sandras dağında bulmuşlardır. Yüksek dağların tepesinden el değmeden dolum merkezine ulaşımı sağlanmaktadır.
 • 1250 metre yüksekliğinde Elâzığ’da bulunan Hazar Baba dağının tepelerinde bulmuşlardır. Doğanın sunmuş olduğu haliyle bir damlasına bile el  değirmeden tüketicilerine sunmaktadırlar.

Bulmuş oldukları tüm kaynaklar nasılsa, sizler kapağını açtığınızda da o doğallık ve saflıkla buluşabilmektesiniz. Damla su kalite bakımından, sağlık bakımından, çevrecilik bakımından gerekse tesis bakımından bir çok sertifikaya sahip olmaktadır. Bu almış olduğu sertifikalar sayesinde diğer markalarından daha da ön plandadır. Çevre kirliliğine yol açmayan ve zarar vermeyen doğada çözülebilen pet şişeler ve cam damacanalar kullanarak tüketicilerine en sağlıklısını sunmayı hedeflemektedir. Sağlığını düşünen tüketiciler, biraz maliyeti yüksek olsa da her abatta yer alan cam damacanaları tercih etmektedirler.

blank

Damla-Su-Bayiliği-Almam-İçin-Ne-Gerekiyor-Şartları-Nelerdir

Su sağlıktır yaşamdır ilkesini devam ettirerek fazla yatırımlarda bulunmaktadır. Yapmış olduğu bu yatırımların geri dönüşünü en kısa sürede almaktadır. Sizlerde sağlığı ön planda tutan, tüketicilerine çıtayı fazlasıyla aşarak en iyi hizmeti veren bu firmadan bayilik almayı düşünüyorsanız. Diğer firmalardan bir adım daha önde olmuş olacaksınız. Çünkü sağlığa odaklı fizibilite yatırımları yapan firma ile çalışmış olacaksınız. Kazançlarınız gün geçtikçe daha da çok artış gösterecektir. Kararınızı verdi iseniz, damla su bayiliği nasıl alacağınıza bakmanız gerekmektedir.

Damla Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Damla su kaynağından aldığı doğal mineralli suyu modern teknolojisiyle, insan sağlığına değer vermektedir. Çevreciliğe de çok önem veren ve daima ön planda tutan firmalardan biridir. Yapmış olduğu ve uyguladığı etkin çalışma prensibiyle daha fazla insanımıza gelir sağlamak için vermiş olduğu bayilikler sayesinde ulaşım sağlamaktadır. Girişimcilerinin yaşam kalitesini arttırmalarına yardımcı olmak için tüm desteği vermektedir. Bu sayede oldukça karlı bir iş imkanına sahip olmaktasınız.

blank

Damla-su-bayiliği-alacakların-bilmesi-gereken-bilgiler

Almış olduğunuz bayilik onlarca farklı sektöre dağıtım sağlamaktadır. Yüklü seviyede lokantalara, kafeteryalara, alış veriş merkezlerine marketlere, bakkallara hizmet vermektedir. Sizlerde bu hizmetlerde bulunmak için yapmanız gereken damla su bayiliği formunu doldurmanız gerekmektedir.

Vermiş olduğumuz adres üzerinden https://bit.ly/2QR48qB adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi ve mail adresinizi vererek kayıt oluşturabilirsiniz.

Telefon aracılığı ile iletişim sağlayıp ön başvurunuzu yapmak isterseniz 0850 201 30 35 numarasını aramanız gerekmektedir. Görevli  kişiler tarafından size sorulan sorular doğrultusunda, doğru cevaplar vererek başvuruyu gerçekleştirmiş olursunuz. Başvurunuz incelemeye alınarak, değerlendirilecek ve en kısa sürede firma yetkilileri tarafından sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Bayilik almak için gerekli olan bazı şartların olduğunu da unutmamanız gerekmektedir. O şartların neler olduğunu aşağıda sizler için paylaşmış bulunmaktayız.

Damla Su Bayiliği Almam İçin Ne Gerekiyor? Şartları Nelerdir?

Sizlerde su bayiliği sektöründe iş sahibi olmak istiyorsanız. Hangi firma olursa olsun başvuruda bulunmak istediğiniz taktirde sizlerden her halükarda bazı şartlar isteyeceklerdir. Bu şartlar ihtiyaçlar doğrultusunda olmaktadır. Yapacak olduğunuz her iş sektöründe amacınız sadece satmak olmamalı. Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, kaliteli hizmet sunmayı hedeflemek olmalıdır. Bu su bayiliği içinde geçerli bir kuraldır. Satmış olduğunuz ürün ile vermiş olduğunuz hizmeti de aynı şeklide ve aynı şartlarda tüketicilere pazarlamanız gerekmektedir. Sizlere daha ayrıntılı şekilde anlatacak olursak damla su bayiliği almak için,

 • Kaliteli ve çok fazla talep gören damla su firmasından bayilik aldınız. Ama müşteriye ürün tesliminde gecikme yaşıyorsunuz. Zamanında ulaşım sağlayamıyorsanız işte o zaman kaybedersiniz.
 • Bu sayede hem kendi adınıza hem de firma adına da kötü bir izlenim bırakmış olacaksınız ve firmanın kalitesi de düşüşe uğramış olacaktır.
 • Bütün bu nedenlerden dolayı, almış olduğunuz bayiliği müşteriye zamanında ulaşımını sağlayabilmek için gerekli olan su dağıtım aracına sahip olmanız gerekmektedir.
 • Kapalı kamyon, kam yönet, yada modelli bir araç sahibi olmanızı istemektedir.
blank

Damla-su-bayiliği-alacakların-bilmesi-gereken-bilgiler

 • Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen kaliteli işine sahip çıkan personellere ihtiyacınız olmaktadır.
 • Almış olduğunuz personellerin ehliyetleri mutlaka olması gerekmektedir.
 • Ürünlerin dağıtıma çıkmadan önce temiz ve yeteri kadar büyüklükte olan depoya sahip olmanız gerekmekledir.
 • Tutmuş olduğunuz deponun konumu önemli değildir, çıkmaz bir sokak yada işlek olmayan bir yer olması hiç fark etmez. Önemli olan tek şey rutubetsiz, koku olmayan, size yetecek büyüklükte temiz bir alan olması ve kira bedelinin sizi zorlamaması gerekmektedir.
 •  Depo için gerekli olan malzemeler ise,
  • siparişleriniz için sabit hatlı bir telefon ve faks
  • internet sistemi olan bir bilgisayar
  • eğer kendiniz sipariş alımlarını gerçekleştirmeyecekseniz. Siparişleri alıp yönetimi sağlayacak durumda olan bir personel almanız gerekmektedir.

Bütün bu şartları sağlamış olduğunuz taktirde, bayiliği bir miktar sermaye ile alabilirsiniz. Eğer bu şartları karşılayacak, yeteri kadar finansmana sahip değilseniz. Gücüm yok ve sermayemde yok diyorsanız. Siz girişimciler için devletimiz destekler vermektedir. Bu desteklerden bilgi almak isterseniz Devlet Genç Girişimci Desteği Nelerdir? sitesinde gerekli olan tüm bilgiler mevcuttur. Sizlerde bilgi alarak yararlanabilirsiniz.

Damla Su Bayiliği İletişim Bilgileri

TELEFON: 0-850-201-30-35

İNTERNET ADRESİ: iletisimmerkezi@damlasu.com.tr

SİPARİŞ MERKEZİ: 444-55-66

Damla Su Gelişim Videosu

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın