DEVLETKredi.Com

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları (Part-Time)

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları (Part-Time)

Hafta sonu kimilerine göre dinlenmek, ihtiyacı olan kesim için ise ek iş fırsatı demektir. Haftanın 5 günü kazandıkları yeterli gelmeyen kimseler cumartesi, pazar part time çalışarak günlük harçlığını çıkarmaktadır. Özellikle işçi, ev hanımı, ve öğrenci kesimi hafta sonlarını iyi değerlendirmek için iş seçeneklerini araştırmaktadır. Bu iki günlük çalışma ile kazanç sağlamak isteyen gençlerimiz için ek gelir seçeneklerini detayları ele aldık. Sizde hafta sonu  çalışmak istiyorum diyorsanız sitemizi takipten ayrılmayın.

Hafta Sonu Yapılacak Ek İş Seçenekleri Neler?

Şehir dışında okuyan birçok öğrencimizin okul ihtiyaçları için çalıştığını biliyoruz. Bunun yanı sıra tek maaşla geçinemeyen birçok kardeşimiz hafta sonu da iş bularak birkaç saatlik iş bularak günlük kazanç elde etmektedir. Peki yapılabilecek cumartesi pazar iş seçenekleri neler bir bakalım. Öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği düğünler de ,özel günlerde garsonluk, fast food gıdaların satıldığı yerlerde yarım gün çalışmak, hafta sonları el broşürü dağıtmak , organizasyon şirketlerinde görev almak, birkaç saatliğine el işi ürünler satmak, işportacılık yapmak gibi birden çok alanda kendinize iş bulabilirsiniz.

Organizasyon Şirketlerinde Günü Birlik Çalışmak

Günümüzde evlilik, sünnet, mevlit, yaş günü, nişan gibi özel günlerde mekan süslemesi kına gecelerine oyuncu, dansçı, müzisyen gibi birkaç alanda görev alarak kazanç sağlayabilirsiniz. Mühim olan sizin yeteneğiniz ne yönde onu bilmek gerekir. İyi zeybek oynayanlar için birkaç arkadaşlık bir ekip oluşturarak düğünlerde 1 saatliğine güzel paralar kazanabilirsiniz. Genç kızlarımız da şimdi ki kına gecelerinde lüks taht ve figüran  cariye istemektedir. Kimi düğün salonu bu isteği sağlarken kimi düğün sahibi de bu isteği organizasyon şirketlerinden temin ederler. Bu bahsettiğimiz yönde yeteneğiniz varsa saatlik 100 lira bile kazanabilirsiniz. Başvuru için organizasyon şirketlerini dolaşın.

El Broşürü Dağıtarak Ek Kazanç Sağlayın

Büyük mağaza ve market açılış, indirim gibi önemli günler de mutlaka broşür bastırarak dağıtım yapmaktadır. Bunları genellikle çalışanlarına yaptırırlar. Ancak yoğun tempo da çalışan firmalar dışarı dan günlük işçi kiralayarak bastırdıkları broşürleri dağıtmanız karşılığında bin adet broşür için 75 lira gibi bir ücret verilir. Bulunduğunuz çevre de ki zincir marketlerden birine baş vurarak günlük gelir elde edebilirsiniz. Hafta sonları okulu olmayan öğrenciler için ideal bir iştir. Genellikle ilan sayfaların da yer alan bu çalışma olanağına kolaylıkla erişebilirsiniz. En basitinden çevre mahallede her kapıya bir kaç broşür koyarak  bin kadar reklam afişi ile  hafta sonu da boşta  kalmamış para kazanmış olursunuz.

Cafe ve Pastaneler de Garsonluk Yapmak

Garsonluk her dönemde işsizler için seçenek olmuş hatta memur olup maaşı yetmeyen birçok vatandaşımız hala part time garsonlukta çalışmaktadır. Hele ki öğrenciler pizzacı, dönerci, cafe tarzı yerler de birkaç saat çalışarak iki günlük tatilde bile harçlığını çıkara biliyor. Ücretleri çok miktar da yüksek olmasa da yarım gün ve hafta sonları yapılacak ideal işlerden birisidir. Çalışma saatlerinize de uygun ise anlaşabileceğiniz bir kaç cafe veya lokanta tarzı mekanlara başvuru formu bırakabilirsiniz.

Evlere Ütü İşi Alarak Para Kazanın

Ev hanımlarının bile vakit ayırmakta zorlandığı ütü işi, çalışan hanımlar için de yorucu bir ev işidir. Özellikle memur bayan iseniz hafta sonu biriken ütüler için günlük bir ütücüye vererek bu yükten kurtulabilirsiniz. Evde oturan bu işleri rutin yapan bir hanım için ise evinde  para kazandıran iş seçeneğidir. Sonuçta her gün yapılan bir işi paranızı alarak neden yapmayasınız ki. Büyük şehirler de parça başı 5 liradan terzilerin yaptığı ütüyü siz 3 liradan yaparak evde 15 parçadan günlük 45 lira elde edebilir. Evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu tarz evde yapılacak ek işler için İnternet üzerinden ilanlara bakarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları

Hafta Sonu Evde Makale Yazmak

Bizzat kendimin de yapmış olduğum bu işten düzenli yazıldığında 1.000 TL yakın bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak hafta içi çalışıyor sadece cumartesi ve pazar da 2 şer makale yazarak günlük el harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bu yönde yeteneğiniz varda gündemi takip eden biriyseniz bu iş oturduğunuz yerden yapabileceğiniz kazançlı bir iştir. İlk etapta cümleleri toparlamak da zorlansanız da üslubunuzu düzgün ve akıcı kullandığınızda birden fazla makaleyi kolaylıkla yazmanız mümkün. Yine makale yazmak için sayfaların ilan gruplarına bakabilirsiniz. Tabi şayet çok daha fazla bir gelire ihtiyacınız varsa o zaman Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor sizlere buradan duyurmak isterim.!

Mutlaka İzleyin!

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları (Part-Time) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 108 YORUM
 1. blank Semiha dedi ki:

  Ev hanımiyim bahçelievlerde oturuyum iş istiyorum bana burdan ulaşa bilirsiniz.
  Semihaerbay4@gmail.com

 2. blank Smyrna dedi ki:

  Hafta içi çalışmaktayım
  Hafta sonu ek gelir amaçlı iş aramaktayim
  Dönüş yapar mısınız lütfen
  0530 098 53 79

 3. blank Bkmezc dedi ki:

  Tasarımcıyım hafta sonu için çalışmak boş durmamak ve aldığım maaşla geçinemediğim için iş istiyorum bana bkmezc@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

1 17 18 19
DEVLETKredi.Com