Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları (Part-Time 2022)

Hafta sonu kimilerine göre dinlenmek, ihtiyacı olan kesim için ise ek iş fırsatı demektir. Haftanın 5 günü kazandıkları yeterli gelmeyen kimseler cumartesi, pazar part time çalışarak günlük harçlığını çıkarmaktadır. Özellikle işçi, ev hanımı, ve öğrenci kesimi hafta sonlarını iyi değerlendirmek için iş seçeneklerini araştırmaktadır. Bu iki günlük çalışma ile kazanç sağlamak isteyen gençlerimiz için ek gelir seçeneklerini detayları ele aldık.

Cumartesi Pazar Hafta Sonu Ek İş Fırsatları (Part-Time 2022)

Hafta sonu sadece 2 yada 3 saat içinde kazanabileceğiniz en az 100 TL olabilir. Ayrıca ev hanımlarımız için saat sıkıntısı olmadan evde çalışmanın rahatlığı ile bir çok iş imkanları da bulunmaktadır. Sizde hafta sonu  çalışmak istiyorum diyorsanız sitemizi takipten ayrılmayın. 2022 yılında en güncel yeni iş imkanları ile sizlere bilgi veremeye devam edeceğiz.

Neler Var?

Hafta Sonu Yapılacak Ek İş Seçenekleri Neler?

Genelde çalışan arkadaşlarımız hafta sonunu iple çekmektedir. Kimileri hafta sonunu sadece dinlenmeye ayırırken, kimileri ise 2 veya 3 saat çalışsam kar kardır diyen arkadaşlarımız etrafımızdan muhakkak vardır. Hayat mücadelesinden dolayı hafta sonu ek iş arayan bir çok kişi bulunmaktadır. Ayrıca şehir dışında okuyan öğrencimizin okul ihtiyaçları için part time olarak çalıştığını da biliyoruz. Bunun yanı sıra  eşi ev hanımı olan, tek maaşla geçinemeyen birçok kardeşimiz hafta sonu da iş arayışına girmektedir. Böylelikle bir kaç saat çalışmasıyla günlük kazanç elde etmektedir. Peki ya 2022 yılında yapılabilecek cumartesi pazar iş seçenekleri neler bir bakalım.

 1. Öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği düğünler de ,özel günlerde garsonluk,
 2. Fast food gıdaların satıldığı yerlerde yarım gün çalışmak,
 3. Hafta sonları el broşürü dağıtmak,
 4. Organizasyon şirketlerinde görev almak,
 5. Fotoğrafçılık,
 6. Birkaç saatliğine el işi ürünler satmak,
 7. işportacılık yapmak,
 8. Mobil uygulamalar,
 9. Hafta sonu trafiğinde araç kullanmayı sevmeyenlere yada bir taksicide şoförlük,
 10. Üniversite okuyan kız öğrencilerimiz oyun arkadaşı olabilir. Çocuklar için hafta sonunu iyi i faydalı ve eğlenceli bir şekilde geçirebilmeleri adına onlara eğitici oyunlar oynatarak oyun arkadaşı olabilirsiniz.
 11. Apartmanlara yine bir kaç saatliğine merdiven temizliğine gidebilirsiniz.
 12. Alışveriş merkezlerinde stant elemanlığı,
 13. Evcil hayvan gezdirme,
 14. Çalışan ev hanımlarının hafta sonu bir kaç saatliğine çocuklarına bakabilirsiniz.
 15. Evcil hayvan gezdirme,

gibi birden çok alanda kendinize iş bulabilirsiniz. Bu işler için sadece birkaç saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Bu bir kaç saat içinde en az 100 TL en fazla ise 400 TL almanız mümkündür. Ben daha fazla para kazanmak istiyorum diyorsanız. Kendinize özel ürünler ile seyyar satıcılığı yapabilirsiniz. Emin olun ki bu işte çok büyük paralar var.  Seyyar Satıcılık Yapmak İçin Gerekli İzinler Ne? (Arabada Gezici Satış Şartları) olmak üzere tüm bilgileri sizler için vermiş olduğumuz adres içeriğinde paylaştık. Muhakkak bilgi almanızı tavsiye ederim. Şimdi gelelim 2022 yılında hangi işlerden kaç saat ve ne iş yaparak ne kadar para kazanabilirsiniz. Bunları görelim.

Organizasyon Şirketlerinde Günü Birlik Çalışarak 100 TL Kazanmaya Ne Dersiniz?

Bildiğiniz üzere son yıllarda her şey için bir etkinlik yapıyor. Bu sebepten dolayı da organizasyon şirketleri revaçta. Evlilik teklifi, söz nişan derken düğün organizasyonu yapılıyor. Sonrasın da ise yıl dönümü, hamilelik, baby showroom derken, bebek doğumları. Bebek dünyaya gelir diş partisi, 6 ay kınası, doğum günü gibi tüm özel günlerde organizasyon şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun haricinde yine günümüzde asker düğünü, sünnet, mevlit, yaş günü, bekarlığa veda, gibi özel günlerde muhakkak organizasyon şirketlerine baş vurulmaktadır. Bu şirketler ise,

 • mekan süslemesi,
 • kına gecelerine oyuncu,
 • dansçı,
 • halk oyunları,
 • efe oyunları,
 • müzisyen,
 • kameraman,
 • fotoğrafçı,
 • palyaço,

gibi birkaç alanda görev almak için 3 yada 4 saatliğine eleman almaktadırlar. Sizlerde bu iş imkanından, size uygun olan görevi alarak kazanç sağlayabilirsiniz. Bu konuda mühim olan sizin yeteneğinizdir. Kabiliyetiniz, ne yönde onu bilmek gerekir. Örnek verecek olursak, iyi zeybek oynayanlar için birkaç arkadaşlık bir ekip oluşturarak düğünlerde sadece 1 saatliğine çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

blank

Organizasyon-Şirketlerinde-Günü-Birlik-Çalışmak

Genç kızlarımız da, şimdi ki kına gecelerinde lüks taht ve figüran  cariye istemektedir. Kimi düğün salonu bu isteği sağlarken kimi düğün sahibi de bu isteği organizasyon şirketlerinden temin ederler. Bu bahsettiğimiz yönde yeteneğiniz varsa saatlik 100 TL kazanmanız mümkündür. Başvuru için bulunmuş olduğunuz il yada ilçedeki tüm organizasyon şirketlerini dolaşmanızı tavsiye ederim.

 • Ayrıca yine bu özel günler için evinizde rahatlıkla Evde Kına Nikah Şekeri Paketleme İşi dahi yapabilirsiniz. Bu iş imkanı içinde vermiş olduğumuz linke tıklamanız halinde iletişim numaralarına ve iş veren firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şunu unutmayın ki evde paketleme işinde de çok büyük paralar var.

Organizasyon şirketlerinde gün içerisinde yapabileceğiniz işleri gördüğümüze göre şimdi geçelim el broşürü dağıtarak, nasıl ek kazanç sağlayabileceğinize.

El Broşürü Dağıtarak Ek Kazanç Sağlayın Hem de 150 TL

EL broşürü dağıtmak oldukça basit ve kazançlı gözükse de biraz yorucudur. Fakat yürümeyi seven arkadaşlarımız için bu zevkle yapılan bir iş çeşidi olmaktadır. Nasıl yapılacağına gelecek olursak. Büyük mağazaların ve marketlerin açılışlarında mutlaka tanıtım amaçlı bulundukları il veya ilçelerin yakınlarındaki sokaklara broşürler dağıtılır. Hatta kendilerine özel olarak yapmış oldukları indirim gibi önemli günler de mutlaka broşür bastırarak dağıtım yapmaktadır. Baktığımızda bunları genellikle çalışanlarına yaptırdıklarını görüyoruz.

blank

El-Broşürü-Dağıtarak-Ek-Kazanç-Sağlayın

Ancak yoğun tempo da çalışan büyük  firmalar dışarı dan günlük işçi kiralamaktadır. Bu sayede bastırdıkları broşürleri dağıtmanız karşılığında bin adet broşür için 150 TL gibi bir ücret vermektedir. Bulunduğunuz çevre de ki zincir marketlerden birine baş vurarak günlük gelir elde edebilirsiniz. Hafta sonları okulu olmayan öğrenciler için ideal bir iştir. Genellikle ilan sayfaların da yer alan bu çalışma olanağına kolaylıkla erişebilirsiniz. En basitinden çevre mahallede her kapıya bir kaç broşür koyarak  bin kadar reklam afişi ile  hafta sonu da boşta  kalmamış para kazanmış olursunuz.

Cafe ve Pastaneler de Garsonluk Yaparak Minimum 150 TL Kazanabilirsiniz?

Günümüzde yine en çok ihtiyaç duyulan meslekler arasında garsonluk bulunmaktadır. Garsonlar başta lokanta, cafe, restoran otel ve pastaneler olmak üzere çok fazla kurumda part time çalışma imkanları bulunmaktadır. Lokanta yada cafe gibi işletmelerde müşterilerin karar vermiş oldukları siparişleri alan ve getiren garsonlara alakart garson adı verilir. Hafta sonu bir kaç saatliğine garson olarak çalışmak istediğinizde yapacağınız işler çalışmış olduğunuz kuruma ve bulundukları mevkilere göre değişiklik gösterebilir.

blank

Cafe-ve-Pastaneler-de-Garsonluk-Yapmak

Garsonluk her dönemde işsizler için seçenek olmuş hatta memur olup maaşı yetmeyen birçok vatandaşımız hala part time garsonlukta çalışmaktadır. Hele ki öğrenciler pizzacı, dönerci, cafe tarzı yerler de birkaç saat çalışarak iki günlük tatilde bile harçlığını çıkara biliyor. Ücretleri çok miktar da yüksek olmasa da yarım gün ve hafta sonları yapılacak ideal işlerden birisidir. Çalışma saatlerinize de uygun ise anlaşabileceğiniz bir kaç cafe veya lokanta tarzı mekanlara başvuru formu bırakabilirsiniz. Sizlerden memnun kalmaları halinde her hafta sonunda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun içinde aramış oldukları özellikler şu şekilde olmaktadır.

 1. Diksiyonunuzun düzgün olması gerekmektedir.
 2. Müşteriye karşı daima güler yüzlü olmalısınız.
 3. İletişim yönünüz gelişmiş olmalı.
 4. Ne olursa olsun müşteriye karşı daima kibar ve saygılı bir şekilde konuşmanız gerekmektedir.
 5. Tam zamanlı çalışan diğer personeller gibi part time olarak çalışan garsonların da çözüm odaklı düşünebilmesi ve takım çalışmasına yatkın olması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen bu özelliklere uyum sağlamanız halinde dediğim gibi bu işinizin devamlılığı olabilir. Ve bu sayede de gerçekten sizi tatmin edecek Mevlalar kazanabilirsiniz. Hatta müşteri memnuniyeti karşısında bahşiş bile almanız mümkün. Bakmışsınız ki aldığınız bahşişler kazancınızdan daha da yüksek olabilir.

 • Bir bakmışsınız kazanmış olduğunuz paralar ile ufak sermaye koyarak kendi işinizin patronu dahi olabilirsiniz. Üstelik tecrübeniz dahi olmadan bir çok iş imkanına sahipsiniz. Bunların neler olduğunu merak ediyorsanız En Çok İşleyen Dükkanlar (Tecrübe Olmadan Ne Açabilirim?)adresiniz ziyaret edip fikir alabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz üzere siz istedikten sonra yapamayacağınız hiç bir iş yok. Yeter ki siz çalışmak isteyin ve kendinize güvenin. Ben bu işi yapabilirim deyin. Kadın yada erkek hiç fark etmeden yapabileceği iş imkanları sadece bunlarla sınırlı değil. haydi gelin yazımızın devamını hep birlikte görelim.

Evlere Ütü İşi Alarak Para Kazanın En Az 200 TL ila 300 TL Arası

Ütü bir çoğumuz için sıkıcı ve bitmeyen bir iş olmaktadır. Ev hanımlarının bile vakit ayırmakta zorlandığı ütü işi, çalışan hanımlar için de yorucu bir ev iştir. Özellikle memur bayan iseniz hafta sonu biriken ütüler için günlük bir ütücüye vererek bu yükten kurtulabilirsiniz. Evde ütü yapma işi son dönemlerde ek iş arayan bayanlarımız için mükemmel bir fırsat diyebilirim. İster öğrenci olun, ister ev hanımı, bir çok insanın rahatlıkla yapabileceği bir iştir. bu işi yapmak için herhangi bir yetenek gerektirmiyor.

blank

Evlere-Ütü-İşi-Alarak-Para-Kazanın-En-Az-200-TL-ila-300-TL-Arası

Fakat bu iş içinde çok büyük miktarlarda kazanç beklemek doğru olmaz. Çünkü Büyükşehirlerde terziler parça başı 10 TL ye yapmaktadır. Haliyle siz bu ücretten biraz daha düşük yapmalısınız ki müşteriler sizi tercih etsin. Ev hanımlarımız için rutin olan bu iş bir kaç tane fazla olmuş ne fark eder ki. Düşünün siz  parça başı 8 TL ye yapış olsanız. Sadece 1 kaç saatinizi ayırarak 15 tane parça ütülediğinizi varsayalım. 15*8= 120 TL az mı sizce bir kaç saat için çok iyi bir fırsat. Bu iş imkanında dikkat etmeniz gereken şey ise

 • Aldığınız siparişleri gününde ve özenle teslim etmeniz gerekmektedir.
 • Ütüyü güzel yapmanız,
 • Müşterinin vermiş olduğu ürünlerin herhangi birinde yanık veya ütü izi olmaması gerekmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız halinde işinizin devamlılığı olur. Üstelik kısa zaman içerisinde beklemediğiniz anda tavsiye edilerek günde 200 TL ila 300 TL kazanca dahi sahip olabilirsiniz. Bu tarz evde yapılacak ek iş imkanları için İnternet üzerinden ilanlara bakarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet dünyasında evlere sipariş usulü ile elbiselerin düzenlenme işleminin yapılması ve ütü işi için elbise veren siteler ve firmalarda bulunmaktadır. Sizler bunu araştırmak ve tercihinize, size en uygun olan siteyi bulup başvuru yapmanız halinde işe sahip olabilirsiniz. Bundan sonrası ise sizin için işin kolay kısmıdır. Çünkü eğer bir firma ile anlaşırsanız. En kısa süre içerisinde belirttiğiniz ev adresinize ütülenmesi gereken elbiseleri size gönderecektir. Size ütülemeniz karşılığında para verecektir. Üstelik işinizin devamlılığı da söz konusudur.

 • İllaki ben evimde çalışarak para kazanmak istiyorum diyen ev hanımlarımız için kaçırılmayacak mükemmel bir iş fırsatı sizleri bekliyor. Ne mi? Özellikle yaşamış olduğumuz covid-19 hastalığı nedeni ile mecburi maske zorunluluğu geldiğini biliyoruz. Bundan dolayı firmalar siparişleri yetiştiremediğinden paketleme işlerini evlere vererek maske paketleyecek eleman aramaktadırlar. Sizlerde ben yaparım diyorsanız. İşte adresimiz. Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli) tüm bilgiler burada!

Sizlerde bu önemli bilgiyi de paylaştıktan sonra şimdi sıra geldi. internet üzerinden yapabileceğiniz iş imkanlarına.

Hafta Sonu Evde Makale Yazarak 1000 TL Kazanmanız Mümkün!

Bu iş imkanını kendimde yaptığım için sizlere rahatlıkla önerebilirim. Bizzat kendimin de yapmış olduğum bu işten düzenli yazmanız halinde en az 1.000 TL olmak üzere bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak hafta içi çalışıyor iseniz. Bu işi sadece cumartesi ve pazar da 2 şer makale yazarak günlük el harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bu yönde yeteneğiniz varda gündemi takip eden biriyseniz bu iş oturduğunuz yerden yapabileceğiniz kazançlı bir iştir. İlk etapta cümleleri toparlamak da zorlansanız da üslubunuzu düzgün ve akıcı kullandığınızda birden fazla makaleyi kolaylıkla yazmanız mümkün. Yine makale yazmak için sayfaların ilan gruplarına bakabilirsiniz. Tabi şayet çok daha fazla bir gelire ihtiyacınız varsa o zaman Fabrikadan Ev Hanımlarına İş İmkanları Verilmeye Devam Ediyor sizlere buradan duyurmak isterim.!

Mutlaka İzleyin!

Videomuzda da görmüş olduğunuz üzere çok güzel gelirler elde etmeniz mümkündür. İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil)olmak üzere tüm bilgilere buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerin de evinizde yaparak para kazandığınız iş imkanınız varsa eğer bizimle aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşabilir misiniz?

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 110 Yorum
 1. Semiha dedi ki:

  Ev hanımiyim bahçelievlerde oturuyum iş istiyorum bana burdan ulaşa bilirsiniz.
  Semihaerbay4@gmail.com

 2. Smyrna dedi ki:

  Hafta içi çalışmaktayım
  Hafta sonu ek gelir amaçlı iş aramaktayim
  Dönüş yapar mısınız lütfen
  0530 098 53 79

 3. Bkmezc dedi ki:

  Tasarımcıyım hafta sonu için çalışmak boş durmamak ve aldığım maaşla geçinemediğim için iş istiyorum bana bkmezc@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 4. Nur dedi ki:

  Öğrenciyim ve ailemle olmadığım için zor geciniyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Aylanur dedi ki:

   Eşim ile birlikte hafta sonu evimize iş almak istiyoruz . Bu arada harika bir paylaşın yapmışsınız çok tefekkür ederiz.

1 8 9 10
Bir Yorum Yazın