Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Çiğköftem Bayilik Alma Başvuru Şartları Nedir? Kimler Alabilir?

Sadece Türkiye pazarında değil, Avrupa pazarında lider bir olan çiğköftem bayilik vermektedir. Çiğköftem bayilik veriyor mu? Sorusuna cevapladıktan sonra asıl merak edilenlere de gelebiliriz? Çiğköftem bayilik almak istenler için ne gibi şartlar arıyor? Kimlere bayilik veriyor? İşte bunların yanıtını da sizler için firma ile görüşerek aldık. Böylece çiğköftem ailesine dahil olmak için ne kadar bir sermaye gerektiğinin yanıtı da almış olacaksınız.

Çiğköftem Bayilik Alma Başvuru Şartları Nedir? Kimler Alabilir?

Çiğköftem bayilik alacaklar için sadece işini kuracakların kaç para sermayesi olduğunu burada öğrenmekle de kalmayacaksınız. Firmanın sizden talep ettiği dükkanın özelliklerinin nasıl olduğunu da yine bu içeriğimizde öğreneceksiniz.

Neler Var?

Çiğköftem Bayilik Veriyor Mu? Nasıl Bir Firmadır?

Özellikle son dönemlerde reklamlarda sürekli karşımıza çıkan çiğköftem bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da çiğköftem bayilik veriyor mu? diye siz girişimcilerimiz için bunu araştırmak istedim. Şahsi fikrimi soranlar için %150’ye varan bir kazanç planıyla kendi işinizi kurmak isteyen girişimcilerimiz için çiğköftemden bayilik almak bence harika bir fikir. Çiğköftemden bayilik almak için gerekli olman sermaye ne kadar? Bunu özellikle bölge müdürünü arayarak en doğru bilgileri sizler için aşağıda paylaştım. Tabi sadece bunlar ile kalmayıp, başvuru şartlarının neler olduğunu ve ne şekilde nasıl başvuru yapacağınızın bilgisini de verdik. Şimdi ilk olarak bizlere yöneltmiş olduğunuz sorudan başlamak istiyorum. Çiğköftem bayilik veriyor mu? Sizleri mutlu edecek cevabın olduğunu düşünerek Evet çiğköftem bayilik veriyor demek istiyorum. Hangi şartlarda ne şekilde bayilik verdiğine gelmeden önce, bu firmayı tanımaya ne dersiniz.

 • Bu arada sizlere güzel bir haber vermek den de geçemeyeceğim. KOSGEB’in çiğköfte sektörünü desteklediğini biliyor muydunuz? Devlet tarafından verilen hibelerden yararlanarak nasıl kendi işinizin patronu olabileceğinize dair tüm bilgiler KOSGEB Hangi İşlere Destek Veriyor? Hibe Alarak Kurulan İşletmeler sayfamızda bulunmaktadır. Bilgi almanızı öneririm.

İlk olarak siz girişimcilere bu markanın Avrupa’nın en büyük çiğköfte zinciri olduğunu söyleyebilirim. Çiğköftem firması sektöre 1993 yılında ilk adımını atmıştır. Bu zamana kadar ise başarılarını sürdürmeye devam etmiştir. Sonuç olarak ise şuan için 2022 yılında Türkiye’nin en büyük fastfood zincirlerinden biri  olmaktadır. Kendine has yöntemleri ile firma, ülkemizde en çok tercih edilen ve beğenilen çiğköftesi ile ayrı bir lezzet katarak sevenlerine sunmaktadır. Sadece kendine has olan çiğköfte lezzetini oluşturmakla da kalmayıp. Harika bir sunum hazırlayarak ikisini birleştirmesi sonucu ile marka değerini ileriye doru taşımaktadır.

blank

Çiğköftem-Bayilik-Veriyor-Mu

Bu sayede de sadece yurt içinde değil, yurt dışında da bayilik vererek. Adına özel olarak da yüzlerce bayilik ağı kurmuştur. Şimdi sizlerde anlamışsınızdır. Yurt dışında en çok bayisi olan bir marka haline nasıl geldiğini. Çiğköftem firması sadece kendi menfaatlerini düşünmemekte, yatırımcıları yatırımcıları adına da mükemmel harika fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatların öne gelenlerinden birazda olsun bahsedecek olursak

 • Öncelik ile çok düşük maliyetler ile bayilik vermesi gelmektedir.
 • Sonrasında yönetim ve denetimin girişimcileri için kolay olması, zorluk çekilmemesi gelir.
 • Son olarak ise elde edilecek cirodan herhangi bir pay almaması gibi olanaklar gelmektedir.

Görmüş olduğunuz bu fırsatlar ile sizlerde kendi işinizi kurmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise, çiğköftem bayiliği aldığınızda nerede ise %150 kazanç sağlamış olursunuz. Sağlamış olduğu bu imkanlar ile düşüncesi olan girişimcileri çiğköftem ailesine katılmayı davet etmektedir. Şayet daveti kabul edip çiğköftem franchise bayilik almayı düşünüyor iseniz. Gelin şimdi hep birlikte başvuru ücretinin ne kadar olduğunu görelim.

Çiğköftem Franchise (Bayilik) Başvuru Ücreti Ne Kadar? (Başlangıç Paketi)

Evet arkadaşlar şimdi geldik konumuzun en can alıcı noktasına. Çiğköften franchise bayilik başvuru ücretinin ne kadar olduğuna. Ben çok araştırdım sizlerde biraz araştırma yaparsanız eğer fark edeceksiniz. Merak etmiş olduğumuz bu sorunun cevabı kesinlikle çiğköftem resmi internet sayfasında dahi bulmanız mümkün değil. Benim şahsi düşüncemi sizler ile paylaşmak istiyorum. Bunun en büyük sebebi bence malum ülkemizde sürekli her şeye zam gelerek, maliyetler artış gösteriyor. Dolayısı ile  firma yetkilerini de bu sebepten dolayı net bir şey yazıp insanları boş yere uygun fiyatlar verip, anında fiyatların değişmesi ile girişimcileri ümitlendirmek istememeleridir. Bu konuda bence sonuna kadar haklılar.

blank

Çiğköftem-Franchise-Bayilik-Başvuru-Ücreti-Ne-Kadar

Bakın şimdi bu sebepten dolayı bende bugün buraya  tarih yazıyorum 15.02.2022 tarihinde sizler için  şahsen kendim firma ile irtibata geçtim. Bu tarihte, eğer bu işe adım atarsanız net miktarı öğrendim. Kendim yapmış olduğum görüşme esnasında bizzat bölge müdürünün ağzından çiğköftem bayiliği almak için gerekli olan ücreti net bir şekilde öğrenmiş oldum. Şunu unutmayın ki, bu tarihten sonra bu maliyet hesaplaması 5 yada 10 artar. Fakat ben kesinlik ile maliyetin düşmeyeceği kanısındayım onu da sizlere baştan söyleyebilirim. Haydi şimdi sizleri daha fazla heyecanlandırmadan konumuza devam edelim. Bakalım şuan çiğköftem bayilik başvuru ücreti ne kadarmış?

Değerli girişimci arkadaşlarım. Yukarıda da özellik ile belirtmiş olduğum üzere 15.02.2022 tarih itibari ile çiğköftem bayiliği olmak isterseniz. Cebinizde en az 67 bin TL para olması gerekmektedir. Peki  diyelim ki belirlenmiş olan bu miktarda bir sermayeniz var. Bu aşamadan sonra çiğköftem size ne gibi olanaklar sağlamaktadır. İşte şahsen kendi yaptığım görüşme esnasında sizler için almış olduğum notlar şunlardır.

 • Kurulumunuz esnasında 1 hafta boyunca size ve yanınızda çalıştırmak istediğiniz elemanlarınıza ücretsiz olarak eğitim desteği vermektedir.
 • Bayilik aldığınızda sizlerden kesinlik ile marka bedeli talep etmemektedir. Buda ne anlama geliyor doğrudan Franchise bedelinin olmadığına.
 • Sadece 1 defaya mahsus olarak açılışı özel sizlere 150 kg ücretsiz bedava çiğköfte imkanı sağlamaktadır.
 • Ayrıca dükkanınız için 4 kişilik masa sandalye ve paketleme yapacağınız tezgâhı ücretsiz olarak vermektedir.
 • Reklam amaçlı, kendinizi tanıtmanız açısından destek vermektedir.

Tüm bunlar çiğköfte bayiliği almanız halinde sizlere sunulan imkanlar olmaktadır. Bunların haricinde sizlerin karşılamanız gerekenlere gelecek olursak.

 • Açmak istediğiniz dükkanın boya badana işleri sizlere ait olmaktadır.
 •  Şayet ihtiyacınız varsa açacağınız işletmeye derin dondurucuyu da sizlerin  alması gerekmektesiniz.

Çiğköftemden bayilik almayı kafanıza koydunuz diyelim. Sizlere sağlamış olduğu bu imkanlarla yukarıda belirtmiş olduğum tarih itibarı ile size böylece 10.000 TL gibi bir geri dönüş imkanı sağlamış olmaktadır. Açmak istediğiniz dükkanınız için Tutacağınız özelliklere de gelecek olursak;

 • Dükkanınız ana cadde üzerinde, yaya trafiğinin fazla olduğu mekanlarda bir işletme olmasını firma kesinlik ile ön planda tutmaktadır.
 • Çiğköftem bayiliği için karar vermiş olduğunuz dükkanın boyutları en az 15 ile 20 m2 olmasını talep etmektedir.

Bu şartlar bana uygun, hepsini kabul ediyorum. Üzerime düşenleri de fazlası ile yapmaya varım diyorsanız? O zaman sizlere şimdiden hayırlı olsun der, aşağıya iletişim adreslerini sizler  için bırakırız. Bu adresler sayesinde de nasıl başvuruda bulunacağınızı öğrenmiş olursunuz.

Çiğköftem Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İletişim Numaraları Kaç?

Buraya kadar bizleri takip ettiğinize göre demek ki kesin olarak bayilik almaya karar verdiniz. Çiğköftem bayilik başvurusunda bulunmanız için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bu yönlerden bir tanesi sitenin resmi internet sayfası üzerinden forum doldurarak başvuruda bulunmanız olacaktır. Diğer yöntem ise zaman açısından çok daha hızlı bir yöntem olmaktadır. Sizlere vereceğimiz iletişim adresleri üzerinden bizzat kendiniz irtibata geçilmek olacaktır. Sizler için ben bizzat bilgi aldım demiştim. Çiğköftem bayilik başvurusu için direk whatsapp numarası üzerinden irtibata geçtim. Whatsapp üzerinden yapmış olduğum görüşme esnasında benimle bölge müdürü Murat bey iletişime geçti. Etik olmadığından dolayı sizlere Murat beyin cep telefon numarasını burada paylaşmayı uygun görmüyorum. Böle müdürü olan Murat beyin cep telefon numarasını vermememin bir diğer sebebi ise; her bölgeye farklı bir müdürün bakıyor olmasıdır. Bu sebepten dolayı  siz değerli girişimci arkadaşlarım. Çiğköftem bayilik bayilik başvuru yapmak için ilk olarak

 • 090-850-550-93-93 telefon numarası ile iletişim kurun.

İletişimi gerçekleştirmeniz halinde, sizinle irtibata geçen müşteri departmanındaki görevli sizlerden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler ise en başta;

 1. Adınız, Soyadınız,
 2. Kendinize şahsen ait olan aktif olarak kullandığınız telefon numaranız.
 3. Yine şahsınıza ait olan mail adresiniz,
 4. Bayilik almayı düşündüğünüz il veya ilçenizin adres bilgileri,
 5. Şayet yurt dışından bayilik almayı düşünüyor iseniz eyalet
 6. Bizi neden tercihte bulundunuz,

gibi sorular yöneltmektedir. Sormuş olduğu tüm bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde verdikten hemen sonra sizleri aynı gün içerisinde mesai saatleri içinde tekrar arayıp teyit edecektir. Gerekli olan şartla riçin bilgilendirme yapacaktır.

 • Yine müşteri kitlesi oldukça büyük olan Tatlıses Çiğköfte Lahmacun Bayilik almaya ne dersiniz. Bunun içinde gerekli olan tüm şartlar vermiş olduğumuz adreste bulunmaktadır. Bilgi almak için sizlerle paylaşmış olduğum linkin üzerine tek bir kez tıklamanız yeterli olacaktır.

Simi sizleri son olarak bilgilendireceğimiz bir konu daha var. Çiğköftemden bayilik alanların yorumlarını sizler ile paylaşmak istiyorum.

Çiğköftem Bayilik Alanların Yorumları

Genel olarak söylemem gerekir ise bizler yorumlara her konuda değer ve önem veriyoruz. En basitinden internet ortamından bir alış veriş yapacağımızda dahi kullanıcı yorumlarına bakıyoruz. Haksız mıyım sizce de arkadaşalar. Bunları göz önünde bulundurarak mutlaka sayfamızda bir yorum bölümü oluşturmaktayız. Şayet sizler de daha önce çiğköftem bayilik aldıysanız? Rica ediyorum bizimle düşüncelerinizi paylaşın. Tabi bunun haricinde çiğköftem bayilik alma hakkında kafanızda soru işaretleri bulunuyor ise aşağıda bulunan yorumlar kısmında hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizim ile paylaşacağınız yorumlarda sadece çiğköftem bayilik ile ilgili olmak zorunda da değil. Bu konu dışında olan devletimizin sağlamış olduğu bayilik alacaklara imkanların neler olduğunu da bizlere sorabilirsiniz.

Son olarak sizlere söylemem gereken önemli bir konu bulunmaktadır. Devletimiz kadın girişimciler için bir çok imkanlarda sağlamaktadır. Şayet sizlerde bu adımı kadın girişimci olarak atıyorsanız. Sermaye ihtiyaçlarınız için devletimiz Halkbank aracılığı ile sizlere faizsiz kredi imkanı dahi sağlamaktadır. Tüm bunları ücretsiz olarak sizlere danışmanlık hizmeti vererek bilgilendirmekten, çok mutlu oluyoruz. Halkbank Kadın Girişimci Kredisi 2022 (MART Faiz Oranları Hesaplama)dikkatinizi çekti ise bilgi almaktan çekinmeyin!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın