Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Çiğköfte Evi Franchise Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İstenilen Şartlar Nelerdir?

Sürdürülebilir ve karlı bir iş modelini hayata geçiren Çiğköfte evi franchise bayiliği vererek bir çok vatandaşımıza ekmek kapısı olmaktadır. Verdiği bayiliklerde kurulum ve yatırım aşamasında girişimcilerine her türlü konuda desteği vermektedir. 2015 yılında bu sektöre adım atan çiğköfte evi ilginç bir o kadar da sevimli mağaza konsepti ile müşterilerini ilgisini çekmekte ve bayiliklerini hızlı bir şekilde büyütmektedir. Ortalama bir çiğköfte evinin maliyet oranı dükkanın büyüklüğüne göre 5.000 ila 25.000 arasında değişiklik göstermektedir.

Çiğköfte Evi Franchise Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İstenilen Şartlar Nelerdir?

Sizlerde bu sektöre girmeyi düşünüyor iseniz neden çiğköfte evi olmasın? Çiğköfte evinin kurumsal markası ile bu yoldaki başarı şansınızı daha da artırabilirsiniz. Ayrıca çiğköfte evi sizlerden 2022 yılında bayilik ücreti almadan ücretsiz bayilik vermektedir. Bu sayede sizleri ek bir masraf tanda kurtarmış oluyor. İsterseniz şimdi çiğköfte evi franchise bayiliği almak için gerekli olan şartlara ve maliyetine geçelim😉

Neler Var?

Neden Franchise Çiğköfte Evi Bayiliği Almalıyım?

Şirketin Pazarlama Direktörü olan Bekir ALTUNOK  yapmış olduğu bir açıklama üzerine söyleyebiliriz ki. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla bu sektörde var olduklarını söyledi. Bu girmiş oldukları yolculukta ilerlerken, çiğköftenin en sağlıklı, en doğal, en lezzetlisini müşterileri ile buluşturmak istediklerini. Ve ayrıca bütün bunlar için ARGE çalışması yaptıklarını belirtmiştir. Bütün bunlar göz önünde bulundurularak,

 • Çiğköfte sektöründe, hızlı bir şekilde ilerleyen Çiğköfte Evinin Türkiye’de bilinirliğinin hızla artması
 • Yapmış olduğu yatırımları karlı bir işe dönüştürüm kar marjını yüksek alması
 • Yüksek seviyede müşteri memnuniyetlerinin olması ve bağlılığının devam etmesi
 • İlk önceliği olan, müşterilerine sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünler sunmak
 • Müşterilerin rahatla yemeleri için, aydınlık ve ferah mağaza konsepti hazırlamak
 • Bayiliklerinde önem verdiği tek nokta temizlik ve hijyenin ilk sıraya koyan anlayışları
 • Kurumsal alt yapısı olması ve uzman ekipmanlarına sahip olması
blank

Neden-Franchise-Çiğköfte-Evi-Bayiliği-Almalıyım

 • Güçlü dağıtım ağının olması ve tanıtım gücünün yüksek olması
 • Sürekli olarak verilen eğitimler ve bilgi destekleri sayesinde bilinçli olmak
 • Çiğköfte yapımında kullanılan baharatlar, salça çeşitleri ve bulgurlar özenle seçilmiş olması, kaliteli ve en sağlıklı ürünleri kullanmış olmaları
 • MSG (Mono sodyum glutamat) bul yon,  koruyucu ve kıvam arttırıcı malzemeleri kesinlikle kullanmış olmamaları
 • %100 doğal ürünler kullanarak, müşterilerinin damak tatlarına ve sağlığına önem vererek hazırlanmaktadır.
 • Üretim alanlarında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca sürekli olarak denetlenerek en yüksek seviyelerde onayları bulunmaktadır.

Bütün bu özellikler bir firmada bulunuyorsa, siz hale neden diye mi düşünüyorsunuz? Bence biran önce hızla büyüyün bu sektörün içinde sizlerde yerinizi almalısınız? Bayilik nasıl alabilirim diyorsanız eğer. Aşağıda bütün bilgileri sizler için paylaşmış bulunmaktayız.

Çiğköfte Evi Franchise Bayilik Nasıl Alabilirim? İletişim Adresleri

Çiğköfte evi sizlere kar marjı yüksek olan bir iş teklifi sunmaktadır. Bayilikleri ile birlikte büyümeyi hedefleyerek doğru yer seçiminden konsept uygulamalarına kadar her şeyi düşünerek sizlerin yanından olmaktadır.

blank

Çiğköfte-Evi-Franchise-Bayilik-Nasıl-Alabilirim-letişim-Adresleri-2

Ayrıca bir çok eğitimler vererek, satış geliştirme danışmanlığı vererek, açacak olduğunuz dükkanın her aşamasında sizlerin yanında bulunmaktadır. Doğru bir şekilde yatırım yaparak kar kazanmanızı sağlamaktadır.

Eğer bayilik ve franchise arasındaki farkı merak ediyorsanız. Franchise bayiliği almanız çiğköfte evinin kurumsal olan tabelası altında müşterilerinize satış yapabilmektesiniz. Bunun sayesinde bilinir bir markanın müşteri kitlesine ulaşmış olursunuz. Yoğun müşterileriniz sayesinde kar marjınız daha yüksek olur. Yatırılan miktarın geri dönüşümü çok daha çabuk olur. Normal şartlarda bayilik aldığınızda ise, çiğköfte evinin tabelasını asmadan, onun adı atında çalışmadan kendi reklamınız ile satış yaparsınız. Gıda üzerine bir dükkanınız yada lokantanız varsa, toptancıdan bayi olarak aldığınız ürünleri kendi adınıza satmalısınız. Franchise de ise isim hakkı alınan markanın ürünleri satılmaktadır.

Çiğ köfte evi firması  hem  bayilik hem de franchise bayilik imkanı sunmaktadır. BURADA YER ALAN FORMU doldurarak İnternet üzerinden ön başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Adres: Ay top Top. Sitesi Battal Gazi Mahallesi Sardunya Sokak No:1 J32/1, 34935
Franchising Bilgi Hattı: 444 97 23

İnternet Adresi: info@cigkofteevi.com

Yukarıda vermiş olduğumuz adresten Franchise başvuru formunu doldurarak Çiğköfte Evi ön başvurunuz gerçekleştirmiş olursunuz. Dikkat etmeniz gereken tek şey bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmaktır.

blank

Çiğköfte-Evi-Franchise-Bayilik-Nasıl-Alabilirim-letişim-Adresleri-2

Daha sonrasında talebiniz incelenmeye alınacaktır. Ve görevlendirmiş oldukları ekipler tarafından size en kısa süre içinde geri dönüş sağlanacaktır. Franchise ve Bayilik konusunda daha fazla bilgi almak için yada aklınıza takılan herhangi bir soru için 444 97 23 numarasını 7 24 arayabilirsiniz.

Ürünlerin tesliminden sonra vakumlu halde ne kadar süre bekletilir?
Vakumlanmış olan ürünler, üretime çıktığı tarihten itibaren an fazla 4 gün bekletilebilir. Ve ürünlerin açılması halinde 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.
Ürünlerin saklama koşulları ve tüketilmesi için ne kadar zaman gereklidir?
size teslim edilen çiğköfteleri 4 gün boyunca +4 derecede olan çiğ köfte dolaplarında muhafaza edebilirsiniz. Açmış olup, kullanmaya başladığınız ürünleri 2 gün içerisinde tüketmeniz gerekmektedir.

Çiğköfte Evi Franchise Bayiliği İçin İstenilen Şartlar Ve Özellikler Nedir?

Çiğköfte evi franchise bayiliği almak için öncelik olarak kurulacak olan mağaza konseptlerinde aranan genel şartlar bulunmaktadır. Çiğköfte evi mağazaları genel tasarımları ile müşterilerini ferahlatacak aydınlık ve şık ortamlar sunmaktır. Dükkanınızı cadde üzerinde açacak iseniz 10 m2 ve üzeri bir dükkana sahip olmanız gerekmektedir.

blank

Çiğköfte-Evi-Franchise-Bayiliği-İçin-İstenilen-Şartlar-Ve-Özellikler-Nedir

AVM içerisinde satış yapmayı düşünüyorsanız mini stant kuracak kadar en az 1 m2 olmalıdır. Stantlara göre özel hazırlanmış tasarımlar yapılarak, ürünlerin satışı gerçekleşecektir. Ayrıca AVM lerde açmaya karar verdiğinizde, stant kiralaması yapılırken çiğköfte evi yanınızda bulunarak yardımcı olmaktadır.

Çiğköfte evi bayiliği aldığınızda yatırım bütçenize göre sunmuş olduğu ekonomik olarak sizlere karlı, kar marjı yüksek, sürdürülebilir iş modeli olarak fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca bu sektöre girmeye karar vermiş olan girişimcilere, düşük ve orta bütçeli yatırımlar sunarak, esnek şartlarda iş yapabilme fırsatı yaratmaktadır.

Çiğköfte evi bayisi olabilmek için başarılı bir yatırımcı olmanız gerekmektedir. İnsan yönetimi ve finansal gibi konularda bilgi birikiminiz olmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Bu işi yapacaksanız girişimci ruhunuz ve azminiz olması gerekmektedir. Tercih edilen özellikler arasında başarılı bir iş geçmişiniz olması gerekmektedir. İşinize sahip çıkmalı sorumluluğunuzun bilincine vararak gerekli olan iş zamanınızı ayırmanız gerekmektedir.

Çiğköfte evimden bayilik almak için başvuruda bulundum. Ne kadar zaman beklemem gerekecektir?
Başvurunuz onaylandığı taktirde, bayilerde görevli olan uzman ekipler tarafından en az 7 en fazla 15 gün içerisinde hazır hale getirilip teslim edilmektedir.

Çiğköfte Evi Franchise Bayilik Aldığımda Avantajlarımız Nedir?

Türkiye genelinde yoğun talep gören, ve insanlar tarafından bir tutku haline gelen neredeyse adım attığımız her sokakta bulunan çiğköfte bayiliğini franchise olarak almak sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Franchisseden bayilik aldığınız taktirde başarı oranınız daha da yüksek olması mümkündür. Kendiniz sadece bayiliğini aldığınız zaman başarı oranını %50 seviyesinde olmuş olur. Yani kısacası ya batarsınız, yada çıkarsınız. Ama franchise bayiliğinden almış olduğunuz halinde, yatırmış  olduğunuz belli bir miktarı kısa sürede kazanma şansınız olur ve ilk 1 yada iki yıl içerisinde %80 oranında başarıya sahip olursunuz.

blank

Çiğköfte-Evi-Franchise-Bayilik-Aldığımda-Avantajlarımız-Nedir

Aynı zamanda frenchise bayiliği aldığınızda sorun yaşadığınız durumlarda size yardımda bulunan bir danışman ekibi kazanmış olursunuz. Fanchise tarafından bayilik veren firmalar size her konuda yardım ve destekte bulunmaktadır. Özet olarak anlatmak gerekirse franchise bayilik aldığınızda, anahtar teslim iş imkanı almış olursunuz.

Artık sizlerde bir esnaf oldunuz. Bu sektör içinde esnaf olduğunuz zaman ise en az 3 ila 6 aylık bir deneyim kazandığınız da devletin kredi anlamında da imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bunların içinde en göze çarpanı ise meslek odanız üzerinden verilen çok düşük faizli krediler olmaktadır. Faiz oranları ve başvuru şartları nelerdir? diyorsanız. Vermiş olduğumuz adres üzerinden TESKOMB Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplama Robotu gerekli olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Firma tarafından yapılan reklamlar, tanıtımlar ve satış gücünden de yararlanmış olursunuz. Marka isminden de faydalanıp hazır satın alma potansiyeline hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede yüksek kar marjına da sahip olabilirsiniz. Bütün bunlardan hariç olarak çiğköfte evinden bayilik aldığınız taktirde franchise bedeli ödememiş olacaksınız. Buda sizin için büyük bir avantaj olmaktadır.

Bizler için ücretsiz bayiliğin avantajları neler olabilir?
Eğer çiğköfte evinden bayilik almak istiyorsanız? Sizlerden franchise bayilik bedelini almamaktadır. Bunun sayesinde sizde ek bir masraf ödemekten kurtulmuş olursunuz. Sizlere kalan tek şey dükkanınızda ihtiyaç duyacağınız demir baş malzemelerini ve tabelaları almak olacaktır.

Çiğ köfte evinden vermiş olduğunuz siparişler sizlere özel üretilen ve steril vakumlu poşetler halinde gönderilmektedir. Çiğköfte ürünleri firmanın kendine ait soğutucu özel – araçlarla yada kargolar tarafından sağlık kurallarına uyum sağlayarak dükkanınıza kadar ulaşmasını sağlamaktadır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın