Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışan, çalışmayan ev hanımlarına alış veriş dediğiniz de kredi kartı artık olmadan kesinlik ile olmuyor. Özellik ile son zamanlarda İnternet siteleri üzerinden kadınların alış veriş için bol taksit imkanları sağladığı için tek kullandıkları kredi kartlarıdır.

Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bunun yanında bir de bankalar tarafından bayanların yaptıkları alış verişler için verdiği hediye puanlar kredi kartlarını çok daha cazip hale getirmektedir. Bayanlar sizlere en kolay ve daha da önemlisi kargo ile en hızlı şekilde kredi kartı hangi banklar veriyor peki biliyor musunuz? 2023 yılında işsiz dahi olsanız bu bankaların kredi kartlarını SMS yada bir form doldurma ile rahatlık ile alabilirsiniz.

Neler Var?

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2023

Özellik ile İnternet üzerinden alış veriş yapacak olan ev hanımlarına kredi kartı olmaz ise olmazlarıdır. Çalışmayan işsiz olan bir çok ev hanımı kredi kartı bankalardan alamadıkları için en yakın arkadaşlarının kredi kartlarını kullandığını biliyoruz. Bu durum açıkçası her iki taraf için de pek de hoş bir durum değildir. İnsanın kendi kredi kartını kullana bilmesi gibi daha güzel bir şey olabilir mi? Tabi ki olmaz! Bu nedenden dolayı bizlerin de sizlere tavsiyemiz kesinlik ile kendi kredi kartınıza sahip olmanızdır. Kredi almak isteyenler için Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 5 Tane olanından sizlere bahsetmiştik. Tıpkı bu bankaların sizlere kredi verdiği gibi kredi kartı olanaklarından da yararlana bilirsiniz. Ufak bir teminat blokesi karşılığında aşağıdaki bankalardan garantili bir şekilde kredi kartı alabilmektesiniz. Siz ev hanımlarına teminat ipotekli kesin kredi kartı veren bankaların hangileri olduğuna geçmeden önce mutlaka Teminat Blokeli Kredi Kartı Nedir? Hangi Bankalar Veriyor? içeriğime bakmanız gerekir. Şayet ilgili içerikteki şartları sağlarsanız aşağıda yer alan bankalardan kolayca kredi kartı alabilirsiniz.

 • ENPARA
 • QNB Finansbank
 • Denizbank
 • BURGANBANK

Bu bankalar ev hanımlarına en kolay kredi kartı veren bankalar olmaktadır.  Tabi, bu imkanlardan istifade edebilmeniz için bazı şartlara sahip olmanız da bu bankalar tarafından istenilir. Peki, bankalar hızlı ve kolay bir şekilde size kredi kartı vermek için neye bakar biliyor musunuz.? Gelir belgenize mi? Hayır!

Bankalar hızlı ve kolay kredi kartı vermek için size baktığı tek şey kredi notu değeriniz tir! Kredi Notu Nedir? (En Yüksek En Düşük Cetvel Puanı) bir göz atarsınız çok iyi olacak sanırım.

Şayet 18 yaşından büyük iseniz ve daha önceleri bankalar ile az dahi olsa bir hesap hareketi oluştur iseniz bankalardan rahatlık ile kolay bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz! Çalışmayan ev hanımı dahi olsanız İnternet üzerinden yapacağınız bir başvuru ile artık sizin de bir kredi kartınız olacaktır.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Çalışan yada çalışmayan ev hanımları için kredi kartı için tavsiye edeceğimiz bankalardan bir tanesi Denizbank olmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartınıza sahip olabilmenizdir. Özellik ile çalışmayan ev hanımları için Denizbank kredi kartı almalarının önünü açmak için bir paket oluşturmuştur. Bankanın oluşturmuş olduğu bu paket ”Ev Hanımı Paketi” adı altında yer vermektedir. Paket içerisinde kredi kartı imkanın yanı sıra ise şu imkanlar da mevcuttur.

 1. Size özel altın günleri
 2. Mevduat biriken hesap

Bu pakette yer alan özellik ile ”Mevduat Biriken Hesap” için başvuru yapar iseniz mutlaka az önce de belirtmiş olduğumuz kredi notunuz zaman içerisinde mutlaka oluşacaktır. Çok kısa bir süre sonrasında ise ”Deniz Bonus” kredi kartınız adınıza tanımlanacaktır! Ayrıca, Denizbank kredi kartı 200 TL kadar yeni başvurulara hediye bonus vermektedir. Peki çalışan yada çalışmayan ev hanımları kredi notları oluştuktan sonra ”Deniz Bonus” kredi kartı başvurusunu nasıl kolay bir şekilde yapabilir.

 • İlk olarak Denizbank Bireysel Kredi Kartları kategorisine giriş yapalım.
 • Daha sonra ilgili kredi kartları kategorisinden ”Deniz Bonus” yazılı olanın altında yer alan ”HEMEN BAŞVUR” butonuna tıklayın.
 • Açılan formda yer alan yere istenilen T.C kimlik numaranızı ve iletişim telefon numaranızı giriniz. Örnek olarak aşağıdaki görselden yararlana bilirsiniz.

blank

Sonrasında ”DEVAM” diyerek başvuru işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Çok kısa bir süre zarfı içerisinde yaptığınız kredi kartı başvurusunun yanıtı cep telefonunuza SMS olarak gelecektir.!

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu harika oranlar sağladığı gibi kredi kartları ile yapılan alış verişler için ev kadınlarına bol hediye puanlar veren bir diğer bankamızdır. Bireysel ihtiyaç kredisi için en çok tercih edilen bankası olan Ziraat bankası kredi kartı kullanımlarında da bu favorisini korumaktadır. Çalışan bir bayan iseniz Ziraat bankasından siz istemeseniz bile kredi kullanmanız durumunda kredi kartını zorla vereceklerdir. Özellik ile konut kredisi kullanan kadınlar en az 5.000 TL limitli kredi kartınız zorunlu bir şekilde verilmektedir. İptal ettirmek istiyorsanız bile Ziraat kredi kartını ancak çağrı merkezinden sağlaya bilmektesiniz. Şayet herhangi bir kredi kullanmayı düşünmüyor iseniz o zaman aşağıdaki 3 kredi kartından herhangi birini tercih edebilirsiniz.

 • Bankkart
 • Bankkart Gold
 • Bankkart Platinum

Bu ismi geçen kredi kartlarından çalışmayan ev hanımı iseniz size verilecek olan aşağıda resmi de olan ”BANKKART” olanıdır.

blank

Aslına bakılır ise BANKKART bir mevduat kartı olarak gözükmektedir. Bu neden ile en kolay alabileceğiniz kart kesinlik ile Ziraat Bankasına ait olan ”BANKKART” olmaktadır. Ancak, bu kartın öyle bir özelliği var ki anlaşmalı alış veriş mağazalarından yapacağınız alış verişlere size 12 aya kadar taksit imkanı sağlamaktadır.! Ziraat bankası ”BANKKART” başvurusunu İnternet üzerinden sadece 3 adım ile gerçekleştire bilirsiniz.

 1. İlk olarak buradaki adrese giriş yapınız.
 2. Kişisel bilgilerinizi giriniz.  (Kimlik numarası, cep telefon numarası)
 3. Cep telefon numaranıza gelen SMS kodunu doğrulayın
 4. Gelir beyanınızı yapınız. (2.000 TL yazmanızı tavsiye ederim, illa gelirinizin olması şart değil)

Başvurunuzun cevabı girmiş olduğunuz telefon numarasına gelecektir. Böylece dolayı yoldan dahi olsa Ziraat bankasına ait bir taksitli alış veriş kartınız olacaktır.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Çok avantajlı bir kredi kartı sahibi olmak isteyen bayanların ilk tercihlerinden biride TEB bankasına ait ”TEB BONUS CARD” olmaktadır. Bunun bir değil bir çok nedeni vardır. Gelin isterseniz bu nedenlerin neler olduğunu sıralayalım. Sizlerde zaten bu nedenleri görünce tercihinizi TEB bankasından yana kullanacaksınız.

blank

✔ Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

✔ Hafta içinde sadece 100 TL harcama yapmanız halinde hafta sonu sinema biletlerine %50 indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

✔ Harcama sözü vermeniz halinde 500 TL hediye para kazanabilirsiniz.

✔ Nakit avans düşük faizler ile kullana bilirsiniz.

✔ TEB Bonus kartınıza ilaveten ekstra kart daha çıkarta bilirsiniz.

Bu avantajları sağlayan TEB bankası kredi kartı başvurusunu İnternet üzerinden rahatlık ile yapa bilmektesiniz. Şimdi gelin birlikte başvurumuzu yapalım

 1. İlk olarak buradaki adrese girelim => https://bit.ly/1TjqI23
 2. Daha sonra kişisel bilgilerimizi forma girelim. (Kimlik numaranız ile cep telefon numaramı)
 3. Talep edeceğimiz kredi kartı limit bilgilerimizi girelim
 4. Çalışma, adres ve gelir bilgilerimizi girdikten sonra
 5. Talep edeceğimiz kredi kartını belirleyip ”BAŞVUR” diyelim.

6 12 Ay Kredi Kartına Taksitli Cep Telefonu almak isteyenler TİCARİ KREDİ kartı seçeneğini seçmeleri gerekmektedir.!

Bu arada şayet 27 yaşından küçük bir ev hanımı iseniz 1.000 TL kadar olan öğrenci kredi kartlarının başvurularını banka şubelerinden yapmanızı tavsiye ederim. Hiç bir kredi notunuz oluşmamış olsa dahi bu limitlerdeki kredi kartlarını bir çok banka şubesinden sahip olabileceğinizi de lütfen unutmayın. Kredi kullanmak isteyen çalışmayan ev hanımları aşağıdaki banka tam size göre

 • BURGAN BANK Gelir belgesiz olarak kredi imkanı sağlamaktadır. Bankanın ŞUBAT ayı faiz oranı 36 aya kadar aylık %1.89 faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Bankamız tam 3 aydır faiz oranını değiştirmediğini de belirtmek isterim.
19.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12  2.138,49 TL 25.661,93 TL
15 1.815,72 TL 27.235,83 TL
20 1.499,08 TL 29.981,73 TL
22 1.414,64 TL 31.122,11 TL
24 1.345,25 TL 32.285,92 TL
25 1.315,06 TL 32.876,53 TL
29 1.217,08 TL 35.295,70 TL
31 1.178,65 TL 36.537,99 TL
33 1.145,52 TL  37.802,24 TL
36 1.103,81 TL  39.737,31 TL

Başvuru işlemlerini İnternet üzerinden hemen kolayca buradan https://bit.ly/2kSWv2U yapabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. Neşe özdemir dedi ki:

  Kredi kart istiyorum 500 tl bile olsun limiti puan yükselticem

 2. akbılek durmuş dedi ki:

  1000tl yeter

 3. suzan dedi ki:

  Hangi bankaya baş vurduysam olumsuz cevap aldım ev hanımıyım kredi kartı alamazmıyım

  1. Admin dedi ki:

   Alabilirsiniz ama bu başvurunuzu Akbank, Garanti bankası gibi müşteri potansiyeline sahip olanlara yapmayın. Katılım bankalarını özellik ile denemenizi tavsiye ederim.

 4. Zeynep dedi ki:

  5bin TL.kiredi çekmek istiyorum

 5. Dilek dedi ki:

  5000 almak istiyorum

Bir Yorum Yazın