Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Bu Yıl Fiyatı Artacak 10 Alt Coin Hangisi? (5 X Artacaklar)

2022 yılında fiyatı olası artması beklenen 10 tane alt coin hangisi olduğunu sizlere uzmanların duyurularına istinaden paylaşacağız. Fiyatı artması beklenen bu kripto paraların içlerinde öyleleri de var ki eğer uzmanlar haklı ise en az değeri 10 x yapacak gibi gözüküyor. Hangi sanal paranın fiyatının artacağının yanı sıra neden artış göstereceğini de uzmanların açıklamalarına göre ayrıca yer verdik. Öyle ya arkadaşlar boş keseden şu alt coin bu kadar artış gösterecek demekle bu işler olmuyor ;)

Bu Yıl Fiyatı Artacak 10 Alt Coin Hangisi? (5 X Artacaklar)

Bu yıl sonuna kadar uzmanların artış göstermesi beklediği sanal paraların ilk sırasında ise yine metaverse yer almaktadır. Teknolojin gelişmesi ile gelişen sektörün değerlenmesi ön görüldüğünden dolayı bence haksız da değiller gibi. Metaverse projelerin hemen arkasında ise benim dikkatimi çeken işlem hızını geliştiren ve bir tık daha ileriye taşıyarak ücretsiz hizmet sağlayan kriptolar gelmektedir. Bu kriptolar içinde ise en önde gelenleri enerji maliyetleri en düşük olanları göze batmaktadır. Sanırım bu kadar en çok değeri artacak kripto paraların hangileri olacağı için tüyo şimdilik yeterli. Detaylarını merak ediyorsanız, aşağı okumanızı öneririm.

Neler Var?

Bu Yıl En Hızlı Hangi Kripto Para Yükselecek?

Bu yıl en hızlı hangi kripto para yükselecek? Sanal paraya ilgisi olan yatırımcıların dikkatini çeken ve bunun yanı sıra fazlası ile merak ettikleri konuların başında bu soru gelmektedir. Bizlerde sizler için bu konuda bir çok kripto para uzmanlarının düşüncelerini araştırarak bir araya getirdik ve sizlerle paylaştık. Bu sayede hangi kripto para yükselecek? Bu yıl içerisinde en hızlı yükselişe geçen alt coin hangisi olduğunu sizler için aşağıda tablo halinde listeledik. Bu tabloyu oluştururken de sadece uzman kripto trederların sözlerine göre de hareket etmediğimizi de söyleyebilirim. Öne sürülen iddialarının doğruluğu için de en çok yükselecek kripto paranın projelerini de sizler için detaylı araştırdık.

Bu Yıl En Hızlı Yükselecek 10 Alt Coin
1- Merkezi olmayan (MANA) 6- Yıldız Atlası
2- Sandbox 7- Zillika
3- GALA 8- eksen sonsuz
4- Radyo Raca 9- NANO
5- Ceek VR 10- Fetch.ai

Uzmanlar tarafından bu yılın sonuna kadar mevcut fiyatının en az 2 x yapması beklenen 10 alt coin bunlar olmaktadır arkadaşlar. Tüm bunlara göre şimdi sıra geldi, uzmanlar neden bu 10 alt coin için fiyatlarının en hızlı bir şekilde yükselmesine ihtimal vermektedir. Bunları görelim.

Şimdi sizler için birde bunları açıklayalım. Her şeyin bir nedeni olması gerekiyor değil mi arkadaşlar. Tabi diğer Shiba gibi shit coinler de arada da olsa çıkmıyor değil hani. Bunları es geçmeyelim bence.😊

Hangi Kripto Para Alınmalı? Uzmanlara Göre Değeri En Çok Artacaklar Hangileri?

Hangi kripto para alınmalı? Uzmanlara göre değeri en çok artacaklar hangileri? Bildiğiniz gibi BTC yükseldiği zaman alt coinler çok daha fazla değer arttırdığını artık hepimiz biliyoruz. Yani kripto paraya ilgisi olup haşır neşir olan arkadaşlarımız bunu bilemeleri imkansız. Ha şunu da söylemeliyim aynanın diğer yüzüne baktığımızda ise şayet Bitcoin düşerse tam tersi olacağını bilmenizi isterim.

blank

Hangi-Kripto-Para-Alınmalı-Uzmanlara-Göre-Değeri-En-Çok-Artacaklar-Hangileri

Fakat şöylede bir durum söz konusu ki illa BTC yükseldiği zaman alt coinler 2x yada daha fazla yapacak diye de bir kaide olmamaktadır. Bunu yapabilmesi için ise genel olarak 3 şey önemli husus bulunmaktadır. Şimdi buna göre de hangi kripto para alınmalı sorunun cevabı ortaya çıkarır dimi arkadaşlar. Peki bakalım haydi bunlar nelermiş.

 1. En önemlisi popüler olması gerekir.
 2. İkincisi çok iyi geleceğe yönelik bir projesi olması gerekir.
 3. Son olarak ise yeni borsalarda listelenecek kadar sağlam bir ekibe sahip olması gerekmektedir.

Yukarıdaki ilk başlığımızda ”Bu Yıl Hangi Kripto Para Yükselecek” de yer vermiş olduğumuz 10 kripto parayı sizlerle paylaşmıştık. Uzmanlar bu 3 kritere göre bu kripto para birimlerini bizimle paylaşmış bulunmaktalar.

 • Benimde kripto paraya karşı bir ilgim olduğundan dolayı bir çok araştırma yapıyorum. Şuan benim gözümde gelecek vaat edenlerin listesinde Audius (AUDIO) Coin Projesi Nedir? Kimin? Geleceği Ne Olur? da bulunmaktadır. Nedeni ni merak edenler buraya bırakış olduğumuz bağlantıya bir göz atsın derim.

Arkadaşalar tabi bunlar sadece sözlerle de olmuyor. Bu sebepten dolayı fiyatlarında artış olacak olan yukarıda paylaşmış olduğumuz 10 alt coin kripto para içinden sizlere ilk 4 tanesinin nedeni açıklamak istiyorum. bunun için yazımızın devamını okumanızı öneririm.

1- Decentraland MANA Neden Yükselecek?

Decentraland MANA Neden Yükselecek? Mana kullanıcıların uygulamalar ve içerik oluşturmasına, deneyimlenmesine ve bunlardan para kazanmasına olanak sağlamaktadır. Ethereum blockchain tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olmaktadır. Bu sanal dünyada kullanıcılar,

 • Üzerinde gezinebilecekleri,
 • İnşa edebilecekleri,
 • Tüm bunlarla birlikte para kazanabilecekleri araziler satın almaktadırlar.

Kısacası açıklamak gerekir ise dünya genelinde en çok bilinen metaverse ve oyun odaklı bir token olarak bilinmektedir. Geleceğe yönelik olan bu harika projesi sayesinde decentraland MANA token neden yükseliyor? Sorusunun cevabı işte tamda bu özelliklerinden dolayı olmaktadır. Bu artış sadece 2022 senesi için değil, 2023 senesinde de fiyatının oldukça artış göstereceği uzman tarafından ön görüldüğünü söyleyebilirim.

Sizlere söylemiştim bu konular benimde ilgi alanıma girdiğini. Açıkça söylemek gerekir ise bende decentraland MANA tokenı çok yakında takip ediyorum. Bu konuda ne yalan söyleyeyim uzmanların görüşlerine katılmıyorum diyemem. Ha unutmadan şunu da söylemeliyim ki Decentralan MANA token Türk borsası olan Paribu da listelendiğini de bilmenizi isterim. Bu borsadan kolayca satın alabilirsiniz. Şimdi geçelim 2. Axie Infinity neden yükseldiğine.

2- Axie Infinity Niye Yükselecek?

Axie Infinity Neden Yükselecek? Axie Infinity kısmen bakıldıldığında oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blochchain tabanlı  bir ticaret ve savaş oyunu olarak bilinmektedir. Bu token amacını geçecek olursak;

 • Oyuncuların oyun içinde jeton tabanlı yaratıkları toplamasına,
 • Üremesine,
 • Savaşı yükseltmesine
 • Takas edilmesine olanak sağlamaktadır.

Axie Infinity eko sisteminin tüm bunlara ilave olarak bir de AX olarak bilinen kendi benzersiz yönetim tokenine sahip olmaktadır. Axie Infinity NFT tabanlı olduğundan dolayı ayrıca bir oyun olduğu için uzmanlar geleceğinde ciddi bir yükseliş beklemektedir.

Ne yazık ki kötü bir haber vermek istiyorum Axie Infinity şuan için Türk borsasında yanı Paribuda yer almamaktadır. Bu sebepten dolayı da satın almak isteyenler Binance borsasını kullanarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu konu ile alakası olan fakat Binance hesabı olamayan arkadaşlarımız için düşük komisyonlarla işlem sağlamak adına  buraya bırakmış olduğum referans kodu ile kayıt olabileceğinizi unutmayın. Kayıt olduktan hemen sonrasında kolayca satın alma işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz. Bu bilgilerden sonra şimdi 3. sırada olan NANO ya geçebiliriz.

3- NANO (XNO) Token Nedir? Neden Yükseliyor?

NANO (XNO) Token nedir? Bu konuyu ele almadan önce uzmanlar kesin olarak Shiba INU kripto parasını geride bırakacağı kanısında olduğunu sizlerle paylaşmak istedim. Peki NANO nedir? Neden bu kadar iddialı bir şekilde yükseliyor ? Sebebi NANO yani (XNO) en başta yatırımcılar tarafında modern dünyanın dijital para birimi olarak bilinmektedir. Tabi bununla beraber gerçek zamanlı tamamlanan ödeme işlemlerini ücretsiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. NANO blockchain ağının amacına gelecek olursak;

 1. İlk amacı ödeme yerleşim sürelerini hızlandırarak kolaylaştırmak olmaktadır. O kadar hızlıdır ki bir çok kripto para birimin 4 hatta 5 dakika süren transfer işlemlerini NANO saniyeden daha kısa sürede gerçekleştirebiliyor.
 2. Yapılan transfer işlemleri ücretsiz olmaktadır. Evet, yanlış değil, çok doğru duydunuz. Saniyeden daha kısa ve hızlı bir şekilde yapacağınız transfer işlemleri için hiç bir ücret ödememiş olacaksınız.
 3. NANO; bir çok kripto paranın üzerine inşa edilmiş olan blockchain yerine Yönlendirilmiş Çevrimsiz Grafik adı verilen (DAG) üzerine inşa edilmiş olmaktadır. Bu neden ile yapısı son derece güvenli olarak görüldüğünü sizlere söyleyebilirim.
 4. Ağ bütünlüğünü korumak adına yüksek enerji tüketimine ihtiyaç duyamadığını bilmenizi isterim. Dolayısı ile bu nedenden ötürü çevre dostu olarak bilinmektedir.

Yukarıda vermiş olduğumuz tüm bu özelliklere NANO sahip olmasından dolayı fiyatının kısa sürede son derece artış göstereceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir. Son olarak fetch.aio yani (Fet) yükseleceği neden düşünülmektedir.

4- fetch.aio (Fet) Niçin Yükseleceği Düşünülmektedir?

fetch.aio (Fet) niçin yükseleceği düşünülmektedir? fetch.aio kripto eko sistemine sahip açık merkezsiz bir makine öğrenimi ağı oluşturan bir yapay zeka laboratuvarı olmaktadır. Hayata 2017 yılında İngiltere merkezli olarak geçirilmiştir. fetch.aio kuruluş  amacına gelecek olursak;

 1. Kripto ağına küresel veri ağından yararlanan görevleri yürütmek için özel ağ kullanmaktadır.
 2. Herkesin bağlanabileceği ve güvenli bir kümelerine erişebileceği izinsiz bir ağ ile Al teknolojisini erişimini demokratlaştırması olmaktadır.

Uzmanlar göstermiş olduğu faaliyet alanının öneminden dolayı ciddi bir şekilde fetch.aio içinde yükseliş beklentisi içinde olduklarının bilgisini vermektedir. Bunun için sizlere aşağıda bir video bırakacağım. Sizlerin de video da izleyeceğiniz üzeri inanın bunu ben demiyorum.😊

Görmüş olduğunuz üzere durum bunlardan ibaret. Siz değerli yatırımcılarımızın da bu konu hakkındaki düşüncelerini merak etmiyor değiliz hani. Bizimle paylaşırsanız hepimiz sayenizde bilgi sahibi olabiliriz. Şimdi son olarak çok az para ile hangi kripto tokınları satın alabileceğinizi görmeye ne dersiniz?

Çok Az Para İle Hangi Kripto Tokenlar Satın Alınır?

Çok az bir para ile hangi kripto tokenlar satın alınır? Bu şu şekilde açıklayabiliriz. Aslına bakıldığında nerede ise tüm alt kripto para varlıkları çok az para ile satın alınabileceğini sizlere söyleyebilirim. Herkesin daha iyi anlayacağı şekilde tekrardan çok az para ile hangi kripto tokenler satın alınır? Sorusunu cevaplamam gerekir ise tüm sanal paraları paranızın karışıklığı olan değer kadar satın almanız mümkün olmaktadır. Çok az para ile hangi coin daha fazla alınır diyorsanız? İşte bu noktada aslında değerinde bol sıfırlar bulunanlar tercih edilmelidir. Peki ya bir çok borsada bulunan içerisinde çok fazla sıfırlar olan bu coinler hangileri diye sorarsanız? İste cevabımız aşağıda bulunmaktadır.

DEFI
1- BTM 6- ALPA
2- HEGIC 7- GTH
3- TROY 8- KREDİ
4- SÜTER 9- AKRO
5- BTS  

metaverse

1- Ceek VR

2– RACA

3– UFO

4- YILDIZ

5- VEMP

6- GİYİNMEK

7- KMON

NFT
1- SLP 5- RUH
2- GALA 6- EVCİL HAYVAN
3- TLM 7- ÖFKELENMEK
4- EPIK

(MEME) KÖPEK

1- SHIBA INU

2- FLOKI

3- MILO

4- KISHU

5- AKİTA

6- FEG

7- DOGE

8- ASS

9- HOGE

Evet arkadaşlar çok az para ile satın alabileceğiniz token listesi bunlardan oluşmaktadır. Maalesef ki tek üzücü yanı bu tokenler Türk borsalarında daha henüz listelenmemiş olmasıdır. Yukarıda vermiş olduğumuz tokenları satın almak için bu Gate.io adresini kullanabilirsiniz. Son olarak ise aşağıya bırakacağım videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın