Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Brawl Stars 100,000 Elmas Hilesi (2022 Gerçek Çalışan Kodlar)

2022 yılında en çok oynanan oyunlardan biri olan Brawl Stars oyunu özellikle gençlerimizin fazlasıyla ilgi alanındadır. Bu oyunda belirli aşamalara gelmek için elinizde elmas olması gerekir. Kazandığınız elmasların oyun içinde kodları olur. Bu kodlar da oyunun içinde kullanıcılarına bir çok avantajlar sağlamakta.

Brawl Stars 100,000 Elmas Hilesi (2022 Gerçek Çalışan Kodlar)

İşte şimdi tamda burada Brawl Stars oyunu oynayanlara kaçırılmayacak mükemmel bir fırsat! 100.000 elmas hilesi hem de gerçek çalışan kodlar ile, evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Emin olun ki, sizler için gerçekten işe yarar, 100 de 100 Brawl Stars elmas hilesi programını  paylaşacağız. Ayrıca bununla kalmayıp  Brawl Stars oyun hilelerini hem de 2022 yılında en son çıkan, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz elmas kodlarının neler olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Neler Var?

Brawl Stars Oyunu Nereden İndirilir? Nasıl Oynanır?

Evet arkadaşlar Brawl Stars oyunu Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017′ de çıkartılmış çok oyunculu bir gerçek zamanlı satrateji oyunudur. Özellikle 2022 yılında popülerliğini devam ettiren oyunlar arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü kişiler tarafından oynanan, çok fazla geniş bir kitleye sahip olan bu oyun bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden oynanmaktadır.

blank

Brawl-Stars-Oyunu-Nereden-İndirilir

Brawl Stars oyununu şuana kadar hiç oynamayan, herhangi bir bilgisi olmayıp oyunu merak edenler için gerekli olan tüm bilgileri sizler için paylaşacağız. Öncelikle bilgisayar üzerinden nasıl, indirilir ve oynanır, onu görelim.

 • Kullanmış olduğunuz bilgisayarınıza bu oyun ve farklı oyunları yüklemek için emülatör programını kurmanız gerekmektedir. Nedeni ise, mobil cihazlarda oynanan oyunları bilgisayardan da aynı şekilde oynamanızı sağlamaktır. Yani mobil oyunlarını bilgisayarınızın klavyesi ve Mouse ile rahatlıkla kontrollerini sağlayıp oyun oynayabilirsiniz.
 • Kurmuş olduğunuz emülatör programına giriş yapın.
 • Giriş yaptığınızda açılan ana sayfa üzerinde yer alan mağaza bölümünden Brawl Stars oyununu bularak indirin.
 • İndirdikten sonra oyunun yüklenmesini sağlayın.
 • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra kurmuş olduğunuz emülatör programının ana sayfasına oyun düşecektir. Yani Brawl Stars oyun simgesi yer alacaktır.

Simgenin üzerine tıklayarak oyuna giriş sağlayabilirsiniz. Şimdi sıra geldi telefonlar için Brawl Stars oyununun nasıl indirildiğine. Android telefon ve İTunes-IOS telefın kullanan kullanıcılar için indirme programları farklılık göstermektedir. O yüzden bizlerde her iki telefonun için nasıl indirildiğini ve uygulama liglerini aşağıya bırakacağız.

 • Brawl Stars oyunu için Android telefon kullanan arkadaşlarımız BURADAN uygulamayı indirebilirler.
 • İTunes-IOS telefon kullanan arkadaşlarımız ise BURADAN uygulamayı indirebilirler.

Her iki telefon içinde vermiş olduğumuz linkler sayesinde Brawl Stars oyununu telefonunuza indirebilirsiniz. Sonrasında programın kurulum işlemlerini gerçekleştirip anında oyunda aktif olabilirsiniz.

blank

Brawl-Stars-Oyunu-Nereden-İndirilir

Brawl Stars oyununun hangi uygulama tarafından nasıl indirilmiş olduğunu öğrendiğimize göre, şimdi gelelim oyunun nasıl oynandığına.

 • Brawl Stars oyundaki en önemli mantık ise markettir. Eğer ki markette paranız yoksa diğer oyunculara göre başarınız daha az olacaktır.
 • Braewl Stars oyunu bir savaş oyunudur. Nişancı oyunu olarak bilinmektedir.
 • Oyundaki amaç ise, süper ve güçlü özellikler sahip olmaktır.
 • Oyun hem tek başına hem de gurup halinde online olarak ta oynanabilir.
 • Oyun 3’e 3 şeklinde yani 3 oyuncu ile de oynanabilir.
 • En fazla 3 dakika süren oyunun içinde modlar olmaktadır.
 • Oyun içerisinde başarılı oldukça çok fazla sayıda savaşçı açabilir ve seviyenizi yükseltebilirsiniz.
 • Oyunda farklı olabilmek için kostüm özelliklerine sahip olmanız gerekmektedir.
 • savaşan savaşçıların güçlerini ise, aksesuarlar ile daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Oyunun  kısaca temel mantığı bu şekildedir ama oyunu devam ettirebilmek ve daha fazla özelliklere sahip olabilmek için elmas kazanmanız gerekmektedir. Elması nasıl kazanacağınıza gelmeden önce Brawl Stars oyun modlarından bahsedelim biraz.

Brawl Stars Oyun Modları Nelerdir?

Brawli Stars oyunu ilk çıktığı günden itibaren müthiş bir oyun kitlesine sahip olmuştur. Gerek telefon gerekse bilgisayar üzerinden çok fazla sayıda indirme rekoruna ulaşılmıştır. Supercell firması tarafından yapılan bu oyunun bir çok modu bulunmaktadır. Bazı oyuncular tarafından oyun modlarının özellikleri ve ne işe yaradıkları bilinmediği için oynayan kişi modlarla karşılaşınca ne yapacağını bilemiyor.

blank

Brawl-Stars-Oyun-Modları-Nelerdir

Brawl Stars oyunu ilk çıktığı zaman 2017 yılında sadece iki, üç adet oyun modu bulunmaktaydı. Zaman ilerledikçe çok fazla talep gördüğü ve kullanıcı kitlesi tavan yaptığı için supercell oyuna daha fazla modlar eklemeye başladı. Ne kadar çok mod eklerse o kadar çok rekabete girilmektedir. Şimdi sizlere bu modların neler olduğunu ve ne işe yaradıklarını ayrıntılı bir şekilde atlatacağım.

Brawl Stars Elmas Kapmaca Modu

Elmas kapmaca modu şuan için oyunun en popiler oyun modu olmaktadır. Takım çalışması yaparak elmasları toplayabilirsiniz. Bu aşamada 3’e 3 olarak mücadele vermektesiniz. Oyundaki haritanın ortasında elmaslar karşınıza çıkıyor ve sizlerden bunları toplamanız isteniyor. 10 adet elması topladığınızda oyunu kazanmış oluyorsunuz. Tabiki bu aşamada sizinle savaşan kişiler bu durumda sizi asla rahat bırakmamaktadır. Çok dikkatli bir şekilde oynamanız gerekmektedir.

blank

Brawl-Stars-Elmas-Kapmaca

Brawl Stars Ödül Avı Modu

Ödül avı modunda oynayanlar için her oyuncu oyuna 2 yıldız ile başlamaktadır. Karşı taraftan rakiplerinizden birini yok ederseniz eğer onun yıldızlarını da siz toplamış oluyorsunuz. Sizlere verilen süre sonunda en çok yıldıza sahip olan takım oyunu başarılı bir şekilde kazanmış sayılmaktadır. Burada önemli olan takım olarak birlikte hareket edip oynamaktır.

blank

Brawl-Stars-Ödül-Avı

Brawl Stars Hesaplaşma Modu (Tek/Çift)

Hesaplaşma modu elmas kapmaca modu ile birlikte oyunun ilk modları arasında olmaktadır. Oyunda toplamda 10 kişi bir alan içinde mücadele vermektedir. Burada en sona kalan kişi oyunu kazanmaktadır. Yani herkes birbirlerine karşı oynamaktadır. Oyunun sonunda sadece sizin tek olarak hayatta kalmanız gerekmektedir. Bu moddaki oyun için sizlere tavsiyem ilk başlarda hemen savaşa dahil olmayın yavaştan alın. Güvende olduğunuzu hissedince, kişi sayısı azalmaya başladığı anda sizde hızlanmaya başlayabilirsiniz.

blank

Brawl-Stars-Hesaplaşma

Brawl Stars Soygun Modu (3’3)

Soygun modu en eğlenceli modlar arasında olmaktadır. Bu modda her takım için 50000 canı bulunan bir kasası bulunmaktadır. Kasaların bulunduğu alan takımların oluştuğu yerdedir. Buradaki tek amacınız karşı taraftaki rakibinizin kasasını tamamen patlatmaktır. Bu aşamada ilk olarak kendi kasanıza sahip çıkıp, korumanız gerekmektedir. Aksi taktirde rakipleriniz kasanızı ele geçirebilir. Rakipleriniz sizin kasanızı ele geçirmeden, sizin daha hızlı ve çabuk olmanız gerekmektedir. Onlardan önce davranmalısınız.

blank

Brawl-Stars-Soygun

Brawl Stars Kuşatma Modu

Kuşatma oyun modu modlar arasında farklı ama bir o kadarda eğlenceli olmaktadır. Oyundaki robotları kullanarak karşı rakiplerinizin üstünü ele geçirmeye çalışmaktasınız. Görmüş olduğunuz gibi çok basittir. Yapmanız gereken tek şey sadece budur.

blank

Brawl-Stars-Kuşatma

Brawl Stars Savaş Topu Modun (3’e 3)

Savaş Topu modu herkesin bilmiş olduğu futbol oyunudur. Oyunda iki takım bulunmaktadır.Her takımda 3 oyuncu olmaktadır. Yapmanız gereken topu kontrollü bir şekilde kullanıp gol atmaktır. Bu mod futbolu sevenler için mükemmel bir fırsattır. Rakip oyunculardan önce sizin gol atmanız gerekmektedir. Toplam 3 gol atan takım oyunu kazanır. Arkadaşlarınızla birlikte bu modu oynarsanız. Eminim daha çok keyif almış olursunuz.

blank

Brawl-Stars-Savaş-Topu

Brawl Stars Alaşağı Modu

Bu modda ise, karşı taraftaki rakipleriniz dışında BOSS’da bulunmaktadır. Yani oyunun patronu olan kişi. Bu aşama sizi zorlayabilir çünkü bir taraftan bossu yok etmeye çalışacaksınız. Bir taraftan da karşı taraftaki rakipleriniz ile savaşıp onları alt etmeye çalışacaksınız. Aslında eğlenceli ve zevk verici bir moddur. Heyecan dorukta oynarsınız. Kesinlikle bu modu denemenizi tavsiye ederim.

Brawl Stars Şampiyonluk Mücadelesi

Şampiyonluk mücadesinde oynamış olduğunuz oyun içindeki bütün elemeleri başarılı bir şekilde atlatmalısınız. Geçmiş olduğunuz eleme turlarından sonra e-spor turnuvalarına dahi girebilmektesiniz.

Brawl Stars Özel Etkinlikler

Özel etkinliklerde süre ve zaman ile mücadele etmektesiniz. Sürenizin kısıtlı olduğu bir oyun modu olmaktadır. PvE ve PvP oyun modlarıyla oynayabilirsiniz. Yani oyuncu bilgisayara karşı ve oyuncu oyuncuya karşı oynanmaktadır. Bu modda eğlenceli ve farklı heyecanlar yaratmaktadır.

Görmüş olduğunuz üzere Brawl Stars oyun modları bu şekildedir. Hepsinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Oynarken ayrı ayrı hepsinde bambaşka heyecanlar hissedersiniz. Oyun hakkında kafanıza takılan soru işaretleri varsa yada her hangi bir eksiğimiz varsa aşağıdaki yorumlar kısmına yazarsanız, sorularınıza cevap verebilir. Yada sizlerden daha fazla bilgi alabiliriz.😉

Brawl Stars Elmas Kodu Nasıl Kullanılır? Elmas Hileleri 2022

Brawl Stars oyunu oynayan arkadaşlarımız saatlerce oyun oynayarak kazanacağınız elmasları, kod girerek saniyeler içinde en az 50, en fazla ise, 100.000 elmas kazanabilirsiniz. Nasıl olur diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Birazdan sizlere öyle bir elmas kazanma hilesi vereceğim ki, hem 100 de yüz çalışıyor olacak hem de saniyeler içerisinde istediğiniz elmas sayısına ulaşabileceksiniz. Öncelik olarak şimdi sizlere Brawl Stars oyununda hile ile kazanmış olduğunuz elmasları nasıl kullanacağınızı anlatmak istiyorum.

 • Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz elmasların sizlere bir çok avantajlar sağladığını biliyorsunuz. İlk olarak sizlere vereceğimiz kodları nereye yazıp, nasıl kullanacağınızı gösterelim.
 • Kodları kullanabilmek için yapacağımız işlem bir program indirmek olacaktır.
 • İndirdiğimiz programın kurulumunu sağlamanız gerekmektedir.
 • Programı kurduktan sonra giriş yapmalısınız. O esnada kullanmış olduğunuz telefona SMS gelmiş olacaktır.
 • Almış olduğunuz uyarıya izin ver butonunun tıklayarak onay vermeniz gerekmektedir.
 • Onay verdikten sonra kurmuş olduğunuz program, oyunu oynadığınız  İTunes-IOS yada Android telefonunuza inmiş ve kullanıma hazır hale gelmiş olacaktır.
 • Bu aşamada oynamış olduğunuz Brawl Stars oyununu bir kaç dakikalığına telefonunuzdan silmeniz gerekecektir.
 • Sonrasında oyunun elmas bölümüne giriş yaparak, indirmiş olduğunuz dosyanın bağlantısını o bölüme eklemelisiniz.

Yapmanız gereken işlem sadece bu kadardır. Bu program sayesinden istediğiniz kadar elmaslara sahip olabileceksiniz. Hile ile kazanmış olduğunuz elmaslar sayesinde, oyunu daha bir zevkle oynayarak, eğlenceli bir tat alabilirsiniz. Hileden bahsetmişken eğer TikTok’a ile ilgileniyorsanız. İleride TikTok fenomeni olmak isterseniz. Sizler için TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz Şifresiz Programsız! ip uçlarımız bulunmaktadır. Gerekli olan tüm bilgileri vermiş olduğumuz adres üzerinden sahip olabilirsiniz. Şimdi sıra geldi Brawl Stars oyununun hile ile elmaslarınızı hangi kodlarla yükseltebilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Kodu İle Arttırma Nasıl Olur? Kodları Nelerdir?

Brawl Stars Tutkunu olan arkadaşlarım oyun içinde elmas kazanmanın en basit yolu kod uygulamasını kullanmanız olacaktır. Sadece girmiş olduğunuz tek bir kod ile çok fazla sayıda elmas kazanmanız mümkün. Normal şartlarda oyunu oynayarak elmas kazanmanız oldukça zor ve saatlerinizi harcayabilirsiniz. İşte bizde tamda bu yüzden sizler için hem boşa zaman harcamamanız, hem de oyunu daha heyecanlı duruma getirebilmenizi düşünerek elmas hilelerini vereceğiz. %100 çalışır anında kazanabileceğiniz, 100.000 elmas hilesi kodları,

 1. ODSK3485E
 2. QMXL852SE
 3. WNRFIF21V
 4. 514DDJFIR
 5. MPDN51HR2
 6. 9VKE5SKL2
 7. 95SMT58VUS
 8. EM4134LK6
 9. D69R2S8A9
 10. 9256DLM2U
 11. SK82Y6S8H
 12. 8T4A56TD9
 13. 1K3DB67SD
 14. D8Y6BD3KB
 15. M1E2PLSPL
 16. 65BFJQWL5
 17. MS8GO2KHL
 18. 5SYEN5VYKF
 19. 79WPFKY85
 20. 23KSLAM872
 21. 36HOL8TE9
 22. 32SNCY8KSL
 23. MEP8DBHG8
 24. KSL82FL63
 25. LKRT85TAS9
 26. MCTŞ72ST7
 27. MU4562TMD
 28. LJDUFYR48
 29. 56NJKBJG6
 30. LKT25NFHM
 31. DMLEN558C
 32. BCJRT5861
 33. 325NEYFCB
 34. 52HT58DC
 35. 9G7ECK4DK
 36. 3ET8VD6Q9
 37. Q9FWU7VKL
 38. 16DDEU9TB4
 39. 28DEKL89AL
 40. XDRR856NH

Brawl Stars elmas kodu 9 haneli olmaktadır. Büyük harfler ve rakamların karışımıyla oluşmaktadır.  Peki bu kodları nereye ve nasıl girip elmas kazanacağınızı merak ediyorsunuz değil mi? Şimdi merakınızı gidermek için aşağıda resimleri ile birlikte açık bir şekilde nasıl yapacağınızı anlatmış bulunmaktayız. Vereceğimiz yöntemleri takip ettikten sonra istediğiniz elmas sayısına ulaşabilirsiniz.

 • Yapacağınız ilk işlem tabi ki oyunu açmak olacak
blank

Brawl-Stars-Oyunu

 • Oyunu açtığınızda karşınıza çıkan ana sayfa üzerindeki ”DÜKKAN” menüsüne giriş yapalım
blank

Brawl-Stars-Oyunu-Dükkan-Menüsü

 • Giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ alt tarafında yer alan ”KAYNAKLAR” menüsüne tıklayalım
blank

Brawl-Stars-Oyunu-Kaynaklar-Menüsü

 • Kaynaklar menüsü açıldıktan sonra ekranı sağ tarafa kaydırarak en sondaki ”KODU GİR” alanına giriş yapalım
blank

Brawl-Stars-Kod-Gir-Menüsü

 • Sonrasında karşınıza çıkan sayfa üzerinde ”İÇERİK ÜRETİCİSİNE DESTEK” yazan kısım bulunacaktır.
blank

Brawl-Stars-İçerik-Üreticisine-Destek

 • İçerik üretici kodu gir dediği alana yukarıda vermiş olduğumuz kodları, aşağıda görmüş olduğunuz resimdeki gibi tuşlayarak ”GİR” butonuna basın.
blank

Brawl-Stars-Oyunu-Kod-Gir

Yapmanız gereken tek işlem bu kadar basit. Vermiş olduğumuz bu işlemi aynı şekilde uyguladığınızda Brawl Stars bedava elmaslara anında sahip olabileceksiniz. Yalnız burada sizlere söylemem gereken bir konu var. Vermiş olduğumuz kodlar sürekli olarak güncellenmektedir. O yüzden bizi takip etmeniz gerekmektedir. Sayfa üzerinde düzenli olarak güncelle yapmaktayız. Aksi taktirde farklı oyuncular kodları kullanabilir. Ve sizler faydalanamayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri takipte kalmanız olacaktır. Brawl Stars elmas kodlarını verdiğimize göre şimdi gelelim. Brawl Stars Elmas Hilelerinin neler olduğuna.

Brawl Stars Elmas Ücretli Nasıl Olur?

Brawl Stars oyununda hile ile elmas sahip olabildiğiniz gibi ücretli bir şekil dede elmas alabiliyorsunuz. Tabi ki düşünce size ait oyun için para vererek elmas almak isterseniz eğer direk satın alma imkanınız vardır. Kendi fikrimi söyleyecek olursam eğer madem bu oyun için o kadar emek verdiniz ve ilerlemek istiyorsunuz en garanti ve pratik yolu satın almaktır. Çünkü güvenilirliği kesindir. Oyun içinden rahatlıkla para ile elmas satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere nasıl yapacağınızda yardımcı olalım.

 • Öncelik olarak Brawl Starsa giriş yapın
 • Ana sayfa üzerindeki ”Dükkan” menüsüne giriş yapın
blank

Giriş

 • Sonra karşınıza çıkan ekranı sağ kısma doru kaydırın ve karşınıza resimde görmüş olduğunuz elmas paketleri çıkacaktır.
blank

Para-ile-alınacak-elmas-ve-paketler

 • İstediğiniz elmas sayısını ve paketi belirleyerek giriş yapın
 • Daha sonra sizlerin alacağı elmas miktarını karşınıza çıkacaktır.
blank

Elmas-Miktarı-ve-Ücreti

 • ”Devam et”  butonun basarak ödeme yöntemlerine gelmeniz gerekir.
blank

Devam-et

 • Karşınıza aşağıda görmüş olduğunuz üzere ödeme yöntemleri çıkmış olacaktır.
blank

ödeme-seçenekleri

 • Ödeme yöntemlerinde ”Türk Telekom faturalandırması” ekle seçeneğini seçerseniz. Seçmiş olduğunuz elmasların ödemesi faturanıza yansıyacaktır.
blank

Fatura-etkinleştirilmesi

 • İkinci olarak ”Kredi ve Banka Kartı” ekle seçeneğini seçerseniz eğer bilgilerinizi girip arkasından onay tuşuna basarak izin vermeniz gerekmektedir.
blank

kredi-veya-banka-kartı-ile-ödeme-seçeneği

 • Son olarak resimde görmüş olduğunuz üzere ”Kodu Kullan” seçeneğine tıkladığınızda ise varsa eğer hediye kartı ve promosyon kodunu kullanarak ile istemiş olduğunuz elmasları alabilirsiniz.
blank

Hediye-Kartı-ve-Promosyon-Kodu-Kullan

Resim üzerinde de gömüş olduğunuz üzere;

 1. 30 ELMAS 18.99 TL
 2. 80 ELMAS 46.99 TL
 3. 170 ELMAS 89.99 TL
 4. 360 ELMAS 189.99 TL
 5. 950 ELMAS 469.99 TL
 6. 2000 ELMAS 449.99 TL

ALTIN PAKETLER

 1. 150 ALTIN 20 ELMAS
 2. 4OO ALTIN 50 ELMAS
 3. 1200 ALTIN 140 ELMAS
 4. 2600 ALTIN 280 ELMAS

Verilen bu elmaslara yukarıda vermiş olduğumuz ödeme seçenekleri ile hemen anında kazanabilirsiniz. Bu yöntem sizlere maliyet olarak fazla geldi ise ben para ödemeden almak istiyorum diyorsanız. Oyun içinde emeğinizi ve birazda zamanınızı vererek seviye atlamanız ve turnuvalara katılmanız olacaktır. Oyunda kazanmış olduğunuz kupalar sayesinde 4.000 bedava elmas kazanma imkanınız oluyor. Bu sayede para ödemeden ayrıca hile de yapmadan kendi gücünüz ile elmas kazanmış olursunuz. Eğer hile programları kullanmak istersenizde bilgiler aşağıda mevcuttur.

APK Hile İle Bedava Brawl Stars Elmas Nasıl Alınır?

Brawl Stars oyununda çok fazla karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin hepsi farklı güçlerdedir. Ayrıca hepsinin ayrı ayrı özellikleri vardır. Brawl Stars oyuncuları oyundaki en güçlü karaktere sahip olmak için sürekli savaşıyor. İstediğiniz karaktere ulaşıp onu dilediğiniz gibi oluşturabilmek, savaşa devam edebilmek için çok fazla sayıda elmasa ihtiyacınız olmaktadır. Yukarıda tüm ayrıntıları ile anlatmış olduğumuz gibi normal şartlarda elmas kazanmanız çok uzun sürebilmektedir. Bunun sonucunda kullanıcıların geneli elmas hilelerine başvurmaktadır. Bunu programlar ile yapabilmektedirler. Ancak indirmiş olduğunuz programları iyi araştırmanız gerekmektedir. Çünkü bazıları çalışmıyor yada kötü amaçlı yazılımlar sunuyor bizlere. Bu yüzden Google Play ve Apple Store tarafından onaylanış tamamen güvenilir, bir hile yazılımı kurmanız çok önemlidir.

blank

APK-Hile-İle-Bedava-Brawl-Stars-Elmas-Nasıl-Alınır

Kullanmış olduğunuz telefonunuza vermiş olduğumuz güvenilir. 100’de 100 çalışan APK uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz uygulamaya izin vermeniz gerekmektedir. Böylelikle Brawl Stars oyununun 2022 kurmuş ve hile uygulamasını telefonunuza indirmiş olursunuz. Yalnız bir uyarı vermeliyiz ki Google Play ve İOS marketinden indirmiş olduğunuz diğer oyunları silmeniz gerekli olabilir. Çünkü kurulum başarılı bir şekilde sonuç vermeyebilir. Brawl  Stars oyununun elmas bölümüne gelerek optimize etmelisiniz. Sonrasında APK eklentisi ile sınırsız elmaslara sahip olabilir ve oyunda başarılı bir şekilde devam edebilirsiniz. Brawl Stars oyununu APK versiyonu ile kullandığınızda para kazanmak yerine sınırsız bir şekilde elmas sahibi olabilirsiniz. Son olarak sizlere bir kaç tane farklı programlarda önerebiliriz.

 • mail.hilede.com
 • brawlturkiye.com
 • hilesi.xyz
 • brawlstarshile.com

Vermiş olduğumuz bu sitelerden ID numaranızı ve kullanıcı adınızı kullanarak saniyeler içinde istediğiniz kadar elmasa sahip olabilirsiniz. Önemli bir bilgi verecek olursan vermiş olduğumuz bu uygulamalar sizlerden şifre istememektedir. Bu sebepten dolayı hesabınız güvende olur riske atmamış olursunuz. Bu uyguları kullanmadan oyunun tadını, emeğinizle de gayet güzel bir şekilde alabilirsiniz. Tabi ki karar ve düşünce sizlere ait. İyi eğlenceler diliyoruz ve konu hakkında sorusu olan arkadaşlarımız varsa eğer aşağıda yorumlar kısmına yazarak, bizlere cevap hakkı verebilirler.

 

 

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Gamze ŞAHİN dedi ki:

  Tebrik ediyorum, gerçekten her zamanki gibi harika bir içerik hazırlamışsınız bizler için.. Teşekkürler.. Sizin ile tanışma şerefine en yakın zamanda erme muradı ile..

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz Gamze hanım. Tanışma konusuna gelince, ilerleyen zamanlarda neden olmasın.

 2. Müslüm dağ dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var

Bir Yorum Yazın