Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Bayilik Veren Marketler Zinciri Hangileridir? (Bedava)

Bayilik Veren Marketler Zinciri Hangileridir? (Bedava)

Son yıllarda büyük marketlerin sayısı artmakla beraber, ne yazık ki küçük esnafta zarar gördü. Ancak işletme açmak isteyen kimseler için market bayiliği almakta cazip bir iş seçeneği oldu.  Artık hayvancılık, çiftçilik gibi meslekler azaldıkça vatandaş her türlü ihtiyacını hazır almaya başlamıştır. Ve bu durum en çok market sahiplerinin işine yaramış. Hatta küçük esnafın sonunu getiren büyük marketler hemen hemen her mahallede hatta sokak da yerlerini almışlardır. Böylesine çok artış gösteren marketler zinciri bayilik isteyen başvurusunda bulunan vatandaşlarımıza bayilik vermektedir. İşte gözü yüksekte olan bireylerimiz için bayilik veren market zincirlerini ele aldık. Sizler de bilindik marketlerin adıyla esnaf olmak istiyorum diyorsanız. 2021 de market bayiliği nasıl alınır? Tüm yönleriyle bugün ele aldık.

Neler Var?

Bedava Bayilik Veren Market Zincirleri 2021

Büyük şehirlerde başlayıp, küçük şehirlerimizde de son derece hızlı gelişen marketler, birçok kişiye ekmek kapısı olmuştur.  Ucuz ve kaliteli ürün satmanın yanında ülkemiz de yer etmiş bazı büyük marketler daha çok tutulmaktadır. Uygun fiyatlı birçok ürünün satıldığı bakkalın, manavın, şarküterinin yerini alan bu işletmeler zamanla herkesin ilk tercihi olmuştur. Belirli bilgi birikimi olan ve herhangi bir işletme açmak isteyen vatandaşlarımızın da genellikle ilk tercihi olmaktadır. Tabi ki firmanın ismini kullanmakta marketin ününe göre değişir. Örneğin; Şuan en çok tercih edilen market istatistiklere göre BİM sonra A101 daha sonra şoktur. Bu marketlerin ikisinin A101-Bim kendi ürününü markası altında üreterek satmasıyla vatandaş bu markaları daha ucuza alır. Kaliteli ve ucuz malda herkesin cebine uyduğundan çok tercih edilir. Bunun dışında şok, eko mini, diasa, hakmar, hadim gibi marketlerde daha çok marka ürünleri satarak kendi kitlesini oluşturmuştur. Bayilik veren marketleri tek tek açıklamamızın gerektiğini düşündük. Sizler için detaylarıyla market bayiliği nasıl alınır açıkladık.

Ekomini Bayiliği Nasıl Alınır?

Bilinen büyük marketlere benzeyen bir sistemi baz alan fiyat olarak uygun ve kaliteli ürünler satan ekomini diğer büyük marketler kadar detaylı ürüne sahip değillerdir. Ancak az çok tercih edilen ürünleri belirleyerek satışa sunarlar. Örneğin; Her çeşit peynir var fakat her marka değil bilinen 2 markanın ürününü standa koyar. Satış prensiplerine göre büfelerin daha geniş kapsamlısı düşünülmüş . Gazlı içecekler, alkol ürünleri, tekel ürünleri, şarküteri, süt ürünleri, gıda, temizlik ürünleri de satışa sunulmaktadır. Küçük bir mini market olması sebebiyle düşük sermaye gerektirdiğinden çok talep görmektedir. Ülke genelinde ilk etapta büyük şehirlere şubeler açılmış. Bu şubeler rağbet görünce  neredeyse tüm illerimize bine yakın bayi açmıştır. Müşteri memnuniyetiyle her gün sayı artan şubelerden birisi de siz olmak istiyorsanız. Gelin ekomini bayilik şartlarından biraz bahsedelim. Genel şartlarına bakacak olursak; işletmeler için önemli olan sermaye burada da karşımıza çıkıyor. Ekomini için başlangıçta en az 35 bin sermaye gereklidir. Diğer önemli bir husus ise mekanın büyüklüğüdür. Mekan için minimum 30-35 metrekare bir alan mutlaka istenmektedir. Firmanın eğitim ve kurallarına katılınması gereklidir. Belirtilen ürünler dışında ürün bayinizde satılamaz. Hijyen ve çalışan eğitimleri şirket tarafından verilir. Üstelik şirket büyümeyi hedef almasından dolayı çok pozitif yönleri de bulunmaktadır. Çalışan eğitim destekleri ve açmış olduğunuz bayiliğin kirası, dekorasyonu, gerekli teçhizatı firma tarafından sağlanır. Sizler de ekomini bayiliği almak istiyorsanız. Detaylı bilgi almak için, iletişim bilgileri şu şekildedir. Adres: Fatih Sultan Mehmet mahallesi. Balkan caddesi. E blok. No: 58 Ümraniye İstanbul. Telefon: 1 216 586 80 00

Şok Market Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bim, A101 gibi dar gelirli kesime hitap eden şok market, ülkemizin her yerinde güler yüzlü hizmet vermektedir. Esasında 1995 yılında kurulmuş fakat bazı aksaklıklar nedeniyle 2011 yılında satıldıktan sonra konsept olarak yenilenmiş hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Öyle ki ülke genelinde sayısı bini aşmıştır. 2019 Hedeflerinde ise birkaç yıl içerisinde  şube sayısını 2000 e çıkarmayı düşünmekteler. Bayilik başvurusu için en az 150 bine ihtiyacınız olacaktır. Çünkü şok market satış kuralları gereğince kendi ürettiği markanın dışında kaliteli ürünlerde satmaktadır. Ayrıca bir evin ihtiyacının tümüyle bulunduğu A’dan Z’ ye herşeyin olduğu bir markettir. Aktüel ürünleri de hesaba katarsak sistemli bir kazancı olduğunu belirtebiliriz. Yani sermaye biraz tuzlu ancak kazancınız da bir o kadar yüksek olacaktır. Sade şube içi  düzenlemeden değil tüm çalışanların eğitimlerinden de sorumlu olan şirket. Çalışanlarını da belirli kriterlere göre almaktadır. Her türlü başvuru ve sorularınız için aşağıda belirteceğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Başvurunuz için tarih ve şartları birebir müdürlükten öğrenebilirsiniz.

  • Adres: Kısıklı mahallesi, Hanımeli sokak. No: 33 Üsküdar/ İstanbul ŞOK Marketler AŞ. Telefon: 0 850 221 11 00
Şok Market Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır

Şok Market Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır

A101- BİM Marketler Zinciri Bayilik Veriyor Mu?

A101 ve Bim market halkımız tarafından en çok kullanılan marketlerdir. Ürünlerin ucuz ve çeşidin çok olmasından dolayı dar bütçeli kesimimiz tarafından kullanılır. Hemen her sokağın başında bir Bim market görebileceğiniz gibi A101 markette artık her yerde şubesi olan aynı sistemde çalışan marketimiz dir. İsimlerinden faydalanarak büyük market açmak isteyen birçok vatandaşımız bulunmaktadır. Ancak bu marketlerimiz şirket sistemince yürütüldüğünden  franchise bayilik vermemektedir. Bu sebeple güçlü bir sermayeniz varsa başka bayilikler için başvurabilirsiniz.

Konu Videomuz

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Abdullah dedi ki:

    çöp haber. laf kalabalığı bilgi 0.

Bir Yorum Yazın