DEVLETKredi.Com

BARGELLO Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? Kurulum Maliyet Hesaplaması

BARGELLO Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? Kurulum Maliyet Hesaplaması

Parfümeri sektörüne ilk defa 1950 yılında atılan Bargello günümüze kadar bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Bayilik sistemi oluşturarak ürünlerini Türkiye genelinde milyonlarca müşterisiyle buluşturmuştur. Sizler de bu köklü markanın ürünlerini bayilik alarak satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buradan yapacağınız bayilik başvurusuyla sizde Bargello ailesine katılabilirsiniz. Firmanın talep etmiş olduğu bayilik alma şartlarına uymanız halinde bu müracaatlar peki nasıl yapılır? Ayrıca, Bargello parfüm mağazası açacaklara bu iş ne kadarda maliyet olur? Aylık iyi bir kazanca sahip olmak isteyenler için tüm bu soruların cevabını burada yer verdik.

Bargello Parfümeri Ürünleri Nelerdir?

Bargello parfümeri dünyanın her bir yerinde tercih edilen ve yoğun talep gören bir markadır. Dünya çapında yayılmış ve insanlar tarafından oldukça revançta. Bir çok ülkede şubesi olan kaliteli ürünleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutması  aldığı sertifikalara sahiptir. Birbirlerinden farklı kokularıyla ürün kapasitesini gittikçe büyütüp genişletmektedir. Bay bayan parfüm çeşitleri başta olmak üzere oda kokusu araç kokusu losyon kolonya  ve sprey gibi ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Bargello Parfümeri Bayilik Alma Şartları Nedir?

Parfümler dünyada her yaştan tüm insanların kullanabileceği bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kar oranı oldukça yüksek ve ürün çeşitlerinin fazla olmasıyla Bargello parfüm bayiliği başvurusu hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bayilik alacak kişilerin gerekli yatırım bedeline sahip olmaları gerekmektedir. Yatırım bedeli tercih edilen bayiğin açılacağı il ve ilçeye metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Cadde üzerinde bir mağazalar için 20-45 metre karelik bir alan olması gerekmektedir. Bu mağazaların etrafında alış veriş yapılan diğer mağazalar kalabalık  işlek ve hedef kitlesine ulaşılabilecek yerlerde olması gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem verilmeli müşteriye karşı güler yüzlü olunmalıdır. Bargello’dan bayilik almak isteyen girişimcilerin bazı şartlara uyması gerekir. Bu şartlara uyulması halinde sizlerde Bargello parfümeri bayilik başvurusunda buluna bilirsiniz.

Açık Parfüm Bayiliği Karlı Bir İş Midir de bunun hesaplamasını sizlere yaptığımı belirtmek isterim.

Bargello Parfümeri Maliyet Oranı Ne Kadar?

Bargello parfümeri dükkanı açcaklar belli başlı bazı maliyet oranlarını göze alması gerekir. Bu maliyet oranlarını ben DP Parfüm Bayilik Maliyeti Ne Kadardır da farklı bir marka alacaklar için paylaşmıştım.

Bakalım bu oranlar Bargello’dan baylik alacaklar için ne kadardır.

 

Bargello Parfümeri Bayilik Alım Başvurusu Yapma

Bargello parfümeri ürünlerinin kullanıcılarına sağlık bakanlığı onaylı olup sağlık yönünden zarar vermemesine önem göstermektedir. Minimum sermaye maxsimum kazanç elde etmek için sizlerde bizimle büyümeye ne dersiniz?

Bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

 

 

BARGELLO Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? Kurulum Maliyet Hesaplaması HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com