Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Bankalardan İcralık 2.El Satılık Traktörler (Çiftçi Köylüden Evraksız)

Sadece tarım değil, hayvancılıkla da uğraşan çiftçilerimizin de dahi traktörler vaz geçilmez bir ihtiyacıdır. Adeta köylünün bel kemiği görevini yapmaktadır. Bu nedenle de tüm çiftçimizin kapısında en az bir tane traktör göre bilirsiniz. Bu denli önem arz eden traktörler gün geçti ya yetmediği için yada ihtiyaçtan ötürü de satılmıyorlar da değildir hani. Satılık ilanlarda yer alan bu traktörlerin bir kısmı sahibinden olarak satışa çıktığını biliyoruz. Bir çoğumuzun belki de bilmediği diğer bir satış kanalı ise bankalarca icralık olarak satılmasıdır.

Bankalardan İcralık 2.El Satılık Traktörler (Çiftçi Köylüden Evraksız)

Aralarından ki fark nedir derseniz de belki tek ve en büyük fark fiyat farkıdır. Sahibinden alınan ile bankalar tarafından hacizle el konulup icralık olarak satılan 2. el traktörlerin arasında fiyat anlamında bir uçurum vardır. Bu sebepledir ki, traktör alacak bir çok çiftçimiz icralık traktörlere yönelmektedir. Hele bir de 2.el çok ucuza alacakları traktörler evraksız ise bu onlar için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Peki, sizde çok uyguna 2022 yılında 2.el traktör almak istiyorsanız? Nasıl ve nereden bu alımları yapabilirsiniz?

Neler Var?

İcralık Traktör Almak İstiyorum Diyorsanız Size 4 Yol Gösterebilirim?

Ekonominin kötüye gitmesi durumunda sadece temel gıda fiyatları artmaz. Bununla birlikte icralık olarak ev, araba ile tarla ve traktörlerin de sayısı artar. Özellikle bankalarda icralık olarak bu durumlarda tarla ve ev ilanlarını çok sayıda görmeye başlarsınız. En çokta bu ilanları Ziraat bankasının icralık sayfasından bulabilmektesiniz. İnanmayanlar Ziraat Bankasından İcralık Tarla Arsa Alma İlanları sayfasına bakabilirler. İcralık traktör ilanlarını arayanlar ise sadece bankaların 2.el icralık sitelerine bakmakla kalmalarını tavsiye ederim. Bununla birlikte 3 tane daha platformda icralık traktör almak istiyorum diyenlere ilanlar yer almaktadır. Bunlar hangileri derseniz.

 1. Facebook, İnstagram gibi sosyal medya sayfaları
 2. Gazeteler
 3. Özel olarak kurulmuş icralık traktör satış siteleri

İcralık traktör almak istiyorum diyenler için bankaların ilanlarını sergiledikleri sayfaların bağlantısını bir altta yer verdim. Bundan ötürü sizlere burada icralık traktör sitelerin adreslerini, bununla da birlikte nasıl ihaleye katılabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Özel İcralık İnternet Sitelerine Giriş Yaparak 2. El Traktör Nasıl Alınır?

 1. İlk olarak icralık traktör satış İnternet sayfasına giriş yapmalısınız. Giriş işlemini doğrudan https://bit.ly/2S1sA91 bu bağlantımızı tıklatarak yapabilirsiniz.
 2. Açılan sayfada çeşitli marka ve modellere ait satılık 2. el icralık traktörleri göreceksiniz.
 3. Sayfa ücretli olduğu için sadece icralık 2. el traktörlerin, modelini ve markasını, nerede olduğunu ve ihale bedelinin ne kadar olduğunu göre bilirsiniz. Bu bilgiler sizin icralık 2.el traktöre erişebilmeniz için yeterli olmayacaktır. Bu sebeple de siteye ücretli olarak kayıt olmanız gerekir.
 4. Ücretli olarak kayıt olmanız tarifesi ise sizin kaç ay boyunca üyelik oluşturacağınıza göre değişmektedir. Ücretlerinin ne kadar olduğunu aşağıda yer verdiğim tabloda göre bilirsiniz.
 5. Ücretlendirmeyi ihtiyacınız doğrusunda sitenin bu https://www.icraburada.com/banka_hesaplari sayfada yer alan IBAN numarasına yapanlar artık icralık 2.el traktöre ait tüm bilgileri göre bilir. (icra dosya numarasına kadar görebileceğiniz tüm bilgiler yine tablomuzda paketinize göre yer verilmiştir)
 6. Daha sonra icralık 2. el traktör ihalesinin düzenleneceği adrese ister kendiniz giderek ihaleye katılabilirsiniz. İsterseniz de paketine göre sitenin avukat ve uzmanları ihaleye sizin adına katılar.

Böylelikle ihale şayet size kalırsa icradan ihale ile 2.el traktörünüzü kalan bedelini de ödeyerek satın almış olursunuz. Bahsi geçen özel icralık 2.el traktör ilan sitenin ücretlendirme tarifesi ise paketlere göre şu şekildedir.

STANDART PAKET FİYATLARI
1 Aylık 3 Aylık 6 Aylık 12 Aylık
99 TL 149 TL 249 TL 349 TL
TÜM BU PAKETLERDE YER ALAN ORTAK ÖZELLİKLER
 • Bütün düzenlenen ihaleleri görebilmektesiniz.
 • İhale başlangıç bedelinin kaç TL olduğunu görebilirsiniz.
 • Satış tarih ve saatini görebilirsiniz
 • İhalenin düzenleneceği adresi ve yeri görebilirsiniz
 • Resmi şartname hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Site tarafından özel olarak sunulan diğer bir üst paket ve fiyatları ise;

GOLD PAKET FİYATLARI
3 Aylık 6 Aylık 12 Aylık
399 TL 499 TL 699 TL
TÜM BU PAKETLERDE YER ALAN ORTAK ÖZELLİKLER
 • İhale ücretlerinin ne kadar olduğunu görme
 • Satış adres ve tarihlerini görme
 • İcralık traktöre ait resimleri görme
 • İlahenin şartnamesini görme
 • 2. ihaleye kalınması durumunda kalanlara ait bilgileri öğrenme
 • Katılım için profesyonel destek alma
 • Sitende görev alan avukat aracılığı ile ihaleye gitmeden katılabilme

Özel icralık 2.el traktör satış sitesinin sağlamış olduğu hizmetler bu şekildedir. Bu paketlerden böylece kesenize göre en uygun olanı satın alarak, ihaleye katılabilirsiniz. Bankaların icralık 2.el traktör ihalesine ise aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde katılım göstere bilirsiniz.

Bankalardan İcralık Tüm Traktörlerin 2022 İlanları

Bankalar müşterilerine bir çok kredi paketi sağlar. Bunlardan en çok tercih edileni ise bireysel ihtiyaç kredisi tir. Bu kredinin limiti ise banka ve sizin hane gelirinize göre belirlenir. Her ne kadarda hane geliriniz banka tarafından belirlenen kredi üst limitinin üzerinden bir kredi çekmeye yetmiş olsa da, bankanın prensiplerinden ötürü belirlenin üzerine çıkamazsınız. Çıkabilmeniz için ise muhakkak bir ipotek göstermeniz gerekir. Böylelikle teminatlı olarak üst limitlerde ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Gösterilen bu teminatlarsa çoğunlukla ev ve binek oto ve çiftçiler tarafından traktörlerden oluşur. Teminat göstererek alının kredinin taksitleri ödendiği sürece kafanız hiç ağrımaz. Fakat, taksit ödemeleri 3 ay geçerse o zaman işte teminat göstermiş olduğunuz traktör bankaların icralık ilanlarında yer alır. Bundan dolayı da 2022 yılında bu şekilde icralık olarak satışa çıkan bir çok traktör vardır. İcralık olarak yayınlanan bu ihalelere mülk sahibi daha uyguna geri almak için dahi katıldığı gözükmektedir. Sizler de şayet bankalardan icralık olarak çok uygun fiyata 2.el traktör almak istiyorsanız, ücretsiz olarak nasıl katılacağını sizler için açıkladım. Ama, ilk önce nasıl alacağınıza geçmeden, tüm bankaların icralık 2.el traktör ilanları sitelerine ait bağlantı adreslerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

İcralık 2.el traktör bankaların ihale adresleri bu şekildedir. Listede şayet var ise traktör ilanlarını görebilirsiniz. İcralık traktör olması durumunda ihaleye katılımı ise şu şekilde yapabilirsiniz.

 1. İlk olarak satın alacağınız icralık 2.el traktörü seçin
 2. Daha sonra teminat bedelinin ilgili bankanın şubesine giderek yatırın
 3. İhale satış için size verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapın
 4. Satın almak istediğiniz traktöre fiyat teklifinde bulunun

Bulunduğunuz teklifi, ihalenin satış süresinin bitimine kadar kimse üstüne çıkmazsa, traktörünüz hayırlı olsun. Şayet, çıkarsa da ihale bitiş tarihi ve saatine kadar siz bir üstüne teklif verirseniz yine traktör sizin olur. Bankalardan icralık tüm traktörlerin 2022 ilanlarında Ziraat bankasına mahsus yer verdim. Çünkü onu özel olarak altta resimli bir şekilde sizlere anlatmak istiyorum.

Ziraat Bankası İcralık Traktör İlanlar Sayfası Adresi

Ziraat bankası çiftçilere en fazla kredi veren 1. bankamızdır. Hayvan ve tarım alanında bir çok kredi paketi vardır. Bir çoğu da 100.000 TL kadar faizsiz olarak verilir. Hayvan kredisi sayfamıza girerseniz şayet sizler de bu imkanlara dair tüm detayları güncel olarak görebilirsiniz. Bankanın bu fırsatları köylülere en fazla sağlıyor olması ise başka bir sonucu karşımıza çıkardır. O ise, ipotekli olarak vermiş olduğu kredinin ödenmemesi durumunda icra ile el koymuş olduğu tarla, ev, traktör gibi araçlar tır. Hacizli olarak el koyduğu tüm taşınır ve taşınmazları ise Ziraat bankası kendi İnternet sitesinden ihaleye çıkardır.

blank

Ziraat-Bankası-İcralık-Traktör-İlanlar-Sayfası-Adresi

Böylelikle, icralık olarak Ziraat bankasından tüm çiftçilerimiz tarla yada var ise traktör satın alabilmek için farklı illere gitmek zorunda kalmaz. Ziraat bankası icralık ilanların sitesine nasıl gireceğinizi ve sonrasında ise beğendiğiniz icralık aracı nasıl satın alabileceğinizi sizlere adımlar şeklinde anlattım.

 1. https://e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/index.intengo adresini tıklayalım.
 2. Karşımıza Ziraat bankasına ait tüm haciz yolu ile el konulmuş icralık motorlu taşıtları çıkacaktır. İhalesine girmek istediğimiz araca ait muhammen bedeli bir yere şimdi not alalım. Bu bedel sayfada sizlere teminat bedeli olarak gözükür. Bedel ise aracın satışa çıkarılmış olduğu değerinin %6 miktarı olmaktadır.
 3. Teminat bedeli ödendikten sonra banka satış şartnamesi doldurulması gerekilir. Ziraat Bankası İcralık Traktör Satış Şartnamesi örneği burada yer almaktadır.
 4. Teminat dekontu, satış şartnamesi ve nüfus cüzdanınızla birlikte şubeye başvuru yapıldığında size sisteme giriş için bir kullanıcı adı ile şifre verilir.
 5. Verilen kullanıcı adı ve şifre ile icralık satış sitesine giriş yaparak fiyat teklifinde buluna bilirsiniz.

Fiyat teklifinde nasıl bulunacağınız ise Ziraat Bankası İcralık Traktör İhalesi Fiyat Teklifinde Bulunma Kılavuzu indirerek detaylı bir şekilde göre bilirsiniz.

Köylüden, Çiftçiden, Almancıdan Evraksız Traktörler

Köylüden, çiftçiden yada Almancıdan evraksız olarak traktör almak isteyenler. Yada evraksız olarak 2.el traktörlerini satmak isteyenler. Nasıl satabilir, nasıl satın alabilirim diyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Sitemizden ücretsiz olarak bu satışların ilanlarını koyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yorumlara mesajınızı paylaşmaktır. Böylece https://www.facebook.com/hibekredilerr isimli tam 100 bin çiftçi takipçisine sahip sayfamızda ilanınız gözükmüş olacaktır.

blank

Köylüden,-Çiftçiden,-Almancıdan-Evraksız-Traktörler

Bunun yanı sıra yine köylüden yada gurbette olan Almancı vatandaşlarımıza ait çok temiz ve bakımlı traktörleri diğer sosyal sayfalardan da görebilirsiniz. Evraksız olarak satışa çıkarılan, 2.el bu traktörlerimizin bulabileceğiniz diğer bir sosyal medya adresi ise; https://www.facebook.com/groups/418826005162061/ burasıdır. Bu adreslere ister evraksız olarak traktör ilanı verebilirsiniz. İsterseniz de satın almak için erişim sağlaya bilirsiniz. Üsteli ÜCRETSİZ!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın