Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Bankalar Harici Bireysel Kredi Veren Özel Kuruluş Şirketler

Bireysel olarak ihtiyaç kredisi almanın tek yolu bankalar değildir. Bu nedenle bankalar kredi vermiyor ne yapayım diye kafanızı çok fazla yormanıza hiç gerek yoktur. Zor durumda olanlara bankalar kredi vermemesi halinde kurulmuş bir çok özel finansman kuruluş şirketi bulunmaktadır.

Bankalar Harici Bireysel Kredi Veren Özel Kuruluş Şirketler

Nakit ihtiyacınızı böylece 36 aya kadar çıkan taksitlerle bu kuruluşlardan sağlayabilirsiniz. Ön ödemesiz işlem yapmanız halinde de güvenilir olarak tahsilatını gerçekleştire bilmektesiniz. Bu yüzden dolandırıcılık furyasına komisyon parası ödeyerek tezgahlarına düşmemiş olursunuz. Daha çok senetle verilen peki bu kredi başvurularını nasıl ve nereye yapabilirsiniz? İşte sizlere bankalar harici 2023 yılında bireysel olarak tüketici kredisi veren bu şirketlere başvuru yapma yöntemleri.

Neler Var?

Kredi Alamayanlara Kredi Veren Kuruluşlar Hangileridir?

Nakit ihtiyacını eşten dosttan sağlamayanların tek başvuru yaptıkları nokta bankalardır. Bankalardan da kredi alamadıkları zaman gerçekten insanlar çok zor durumda kalmaktadırlar. Hâlbuki tüketicilere bir tek kredi sağlayan kuruluşlar bankalar değildir. Kredi denilince nedense insanların aklına banka kredileri geldiği için başka bir yerden taksitli para alamayız gelmektedir. Kredinin anlamı hak edilmeden önceden alınmış anlamına gelir. Dolayısıyla bunu bankalardan yada az sonra bahsetmiş olduğumuz kuruluşlardan herhangi birinden almışsınız çok bir fark etmez. Fark eden sadece ismi, uyguladığı kredi verme politikası tır. Peki, bankalar haricinde hangi kuruluşlar kredi vermektedir. Gelin şimdi bu kuruluşların isimlerini bir görelim. Sonrasında ise sizlere kredi nasıl sağlıyor, politikaları ile göz atalım

 • KOÇ Finans
 • Faktoring Şirketleri
 • EVKUR
 • Vodafone
 • ALJ Finansman
 • Financell

Bankalardan kredi alamayanlara kredi veren bu kuruluşlar haricinde sadece 1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar dan nakit imkanı sağlaya bilirsiniz. Listemizde yer alan kredi alamayanlara taksitli nakit imkanı sağlayan bu firmaların imkanları peki nelerdir.

Zor Durumda Olanlara Kredi Burada (Komisyonsuz)

Bankalardan kredi kredi alamayanların tek sıkıntısı gelir belgesinden ziyade düşük kredi notlarıdır. Kredi notu yüksek olanlara yoksa sigortasız, kefilsiz ve gelir belgesiz bir çok bankanın kredi verildiğin den bahsetmiştim. 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da hatta bu finansmanların isimlerini de listelemiştim. Şayet gelir belgeniz olmadığından ötürü bankalardan kredi almadığınız için zor durumda iseniz bu sayfamızı ziyaret etmenizi kesinlik öneririm. Eğer ki düşük kredi notundan dolayı bankalardan kredi alamıyorsanız o zaman sizi çok köklü ve güçlü bir firmayla tanıştırmak istiyorum. Son derece güvenilir bir şekilde sizlere 24 aya kadar nakit imkanı sağlayan bu firmamızın ismi Finanscell‘tir.

Finanscell nedir? Turkcell tarafından oluşturulmuş olan taksitli cep telefonu, tablet hatta projeksiyon TV kadar satışı olan İnternet sitesidir.

Peki, Finanscell üzerinden zor durumda olanlara kredi imkanı nasıl sağlanır? Bunun için tek şarttın Turkcell faturalı hat sahibi olmanızın yeterli olacağını bilmenizi isterim. Kredi notunuza hiç bakmadan böylece sadece 4 adımda nakit paranız elinizde olacak. Yapmanız gerekenler sırasıyla şunlardır.

 1. https://financell.com.tr/ adresine giriş yapalım.
 2. Sayfanın altında bulunan ‘Kampanyamatik’ sayfasından bir ürün seçelim. Ürünlere göre taksit sayısıyla fiyatı değişmektedir. Ben örnek olarak https://www.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/android-telefonlar/alcatel-3x-2020 bu bağlantıda yer alan ürünü seçtim.
 3. Ürünü şimdi taksit seçeneğini belirleyerek faturalı hat üzerimizden vadeli olarak alalım.

Çok kısa sürede satın almış olduğumuz cep telefonu kargo aracılıyla adresimize teslim edilecektir. 12 Ay taksitli satın almış olduğumuz bu ürünü şimdi kapalı kutu olarak istediğimiz yerde satarak nakit paramıza kavuşalım.

Turkcell faturalı hat sahipleri bu satın alma işlemini isterlerse yetkili bayilerde de anında yapabilirler. Böylece zor durumda olanlar çok daha sıka sürede nakit para ihtiyaçlarına kavuşmuş olabilirler.

Zor durumda olanlara en iyi nakit olanağı sağlayan firmalarımızdan bir tanesi de budur arkadaşlar. Sizlerin de görmüş olduğunuz gibi son derece güvenilir bir şekilde nakit ihtiyacınızı komisyonsuz olarak karşılaya biliyorsunuz. Geri ödemeleriniz ise şu şekilde oluşacaktır.

 • Ürün örneğin peşin alma fiyatı 3.299 TL ise size 12 ay vadeli olarak 3.588 TL gelecektir. Bu durumda 12 ay için Turkcell tarafından uygulanan vade faizi 12 aylıkta %9 olmaktadır. Aylıkta ise bu oran %0.75 denk gelmektedir. İnanın banka kredilerinden bile çok daha avantajlı olarak sizlere bu kredi sağlanmaktadır.

Finanscell tarafından zor durumda olanlara sağlanan bu harika imkandan sonra nakit ihtiyacını farklı firmalarla sağlamak isteyenler için müjdeli haberlerimize devam edebiliriz.

Komisyonlu Senetle Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Komisyonlu senetle kredi veren bankalar var mıdır? var ise hangileridir hakkında tarafımıza binlerce mesaj gelmektedir. Bu nedenle bu başlığı açarak sizlere komisyonlu yada komisyonsuz olarak ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı? var ise hangileri olduğundan bahsetmeyi kendimiz görev edindik. Değerli arkadaşlar bankalardan kredi notunuz dan dolayı senetle komisyon alarak kredi veren bankalar arayışına girdiyseniz boşuna efor sarf etmeyin derim. Çünkü hiç bir bana kesinlikle peşin komisyonlu yada komisyonsuz olarak senetle sizlere kredi imkanı sağlamaz. Bu işlem zaten en baştan yasal olarak bir suçtur. Türk ceza kanunu mevzuatlar da bunun suç olduğunu biraz araştırma yaparsanız sizlerde göre bilirsiniz. Peki, komisyonlu senetle kredi veren bankalar olmadığından dolayı sizler taksitli olarak başka yerlerden para bulamayacak mısınız? Bizce rahatlıkla bula bilirsiniz. Nasıl ki Senetle Araba Kamyon TIR Ticari Taksi Satan 10 Yer varsa yine aynı şekilde nakit para bulmak için senetle farklı firmalardan ürün alımlarıyla nakit para bulabilirsiniz. İşte bunun için yapmanız gerekenler.

blank

T.V. reklamlarından sıklıkla sizlerin de gördüğünüz gibi EVKUR denilen bir firma kredi kartsız senetle her türlü ev ürününü taksitli olarak pazarlamaktadır. Bu firma ürünleri müşterilerine tedarik ederken kredi notuna bakmamaktadır. Dolayısıyla bankalardan kredi alamayanların en büyük derdi olan kredi notu sorunu EVKUR için geçerli değildir. Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Kampanyası adı altında nakit parayı taksitli olarak veren firmalarda inan ki işlemlerinizi sizin yerinize bu firma üzerinden sağlamaktadır. Ufak bir komisyon karşılığında bu işlemi sağlayan bu firmaların tek avantajı sizlere kefalet sağladıkları için kesin olarak işlemlerinizin neticeye kavuşmasına vesile olmalarıdır. Eğer ki bir kefiliniz varsa kredi notunuz düşük dahi olsa EVKUR’dan 20.000 TL kadar ürün alarak anı gün içerisinde farklı bir x firmaya ürünü peşin fiyatına satarak 36 ay vadeli olarak nakit paranıza kavuşmuş olursunuz.

Banka Kredisiz Sıfır 2. El Araba Nasıl Alınır?

Bankalar harici bireysel kredi veren özel kuruluşların olanakları hakkında sizlere bilgiler verdik. Peki ya banka kredisiz olarak sıfır yada 2.el araç alacaklar ne yapmalı? Bankalar haricinde sıfır ve 2.el araç için taksitli imkanlardan yararlanmak isteyenler sizleri de unutmadık. Bende sizin gibi bankalardan araç alabilmek için kredi alamadığımdan dolayı bu konuyu da büyük bir titizlikle araştırdım. Bunun içinde bana en yakın olan FİAT bayisinin kapısını çaldım. Firma yetkililerine bir miktar peşin paramın olduğunu geri kalanını da kredi kullanmak istediğimi söyledim. Ama, gelir belgem olmadığı için bankalardan araç kredisi alamadığımı belirttim. Bilindiği gibi her ne kadarda gelir belgesiz olarak bankalardan kredi alabiliyor olsanız da araç kredisi alamazsınız. Bunun üzerine firma yetkilisi kendilerine ait hizmet veren KOÇFİNANS dan bana bahsetti. Anlattığına göre KOÇ Holding tarafından oluşturulan bu finansman kuruluşu sayesinde gelir belgesiz, kefilsiz ve sigortasız olarak bankalara hiç bulaşmadan kredi kullanabileceğimi öğrendim. Her ne kadarda o an araç almayacak olsam da bu durum beni gerçekten çok heyecanlandı.

Eve gelir gelmez de hemen KOÇ Finans tarafından sağlanan bu imkanların ne olduğunu araştırmaya başladım. Sizin de https://www.kocfinans.com.tr/tr/krediler/tasit-kredisi/ bu adreste görmüş olduğunuz iki firma hem sıfır hem de 2.el araçlara kredi vermekteydi. 48 aya kadar sağlamış olduğu kredi imkanları ise 2023 yılı ŞUBAT ayında da aşağıda yine görmüş olduğunuz gibi son derece cazip tir.

KOÇ Finans(Sıfır) 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
%2.79

 

KOÇ Finans(2.el) 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
%3.19

Bu faiz oranlarıyla başvurularınızı isterseniz İnternet üzerinden de buradaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Kamile isleroglu dedi ki:

  Borc kapama kredisi kullanmak istkyorum

 2. Kamile isleroglu dedi ki:

  Borç kapama kredisi kullanmak istiyorum

Bir Yorum Yazın