Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Balancer BAL Coin Projesi Nedir? En Fazla Kaçı Gördü? Kimin?

Balancer (BAL) coin projesi tam olarak nedir? Bunu sizlere bir kaç cümle ile açıklayacağız. Tabi sadece Balancer token nedir? Bunu açıklamaya ile de yetinmeyeceğiz. Beraberinde bu güne kadar en fazla kaç lirayı gördü? Haftalık olarak piyasa arz ve hacim ne kadar olduğu gibi merak edilenleri de bir tablo halinde başlangıçta sizler için yer vereceğiz. Daha sonrasında ise nelere mi yer vereceğiz? Elbette tüm kripto para yatırımcıların en çok merak ettiği konular olan hangi borsalarda sergilendiği, sahibinin kim olduğu gibi konuları!

Balancer BAL Coin Projesi Nedir? En Fazla Kaçı Gördü? Kimin?

Balancer (BAL) projesi bu şekilde yakından tanıdıktan sonra ise biraz da geleceği ne olacak konusu uzman arkadaşlarımızla birlikte yorumlayacağız. Son olarak da sizin yorumlarınızı beklemek için konumuzu sonlandıracağız.

Neler Var?

Balancer BAL En Fazla Kaç Lira Oldu? Haftalık Piyasa Değerlendirmesi

Bizleri takip eden kripto paraya ilgisi olan arkadaşlarımız çok iyi bilirler. Şayet bir kripto para incelemesi yapılacaksa muhakkak ilk araştırılan şey haftalık analizi olmaktadır. Yanılıyor olamam sanırım değil mi? Şimdi konumuz olan Balancer (BAL) coin içinde bu kural değişmemektedir. Bu sebepten dolayı da ilk olarak Balancer (BAL) token bugüne kadar en fazla kaç TL gördü bunu paylaşmak istiyorum.

Tabi, oluşturduğumuz haftalık analiz tablomuz da sadece Balancer (BAL) coin en çok kaç lira olduğunu göstermemektedir. Beraberinde BAL token piyasa arzı ne kadar? Haftalık olarak değişim % oranı kaç? Son olarak da piyasadaki işlem hacminin kaç USD olduğuna da yer almaktadır. Siz değerli arkadaşlarıma şu önemli bilgiyi de vermeliyim. Balancer dahil olmak üzere tüm incelemesini yapmış olduğumuz kripto paralara ait olan bu verileri de her hafta güncellediğimizi söyleyebilirim. Haftanın ilk günü pazartesi günü itibari ile coinmarketcap verilerine göre tablomuzdaki verilerin tamamının güncellendiğini de unutmayın.

Bu Bilgiler 12.12.2022 Tarihindeki Verilere Göre Güncellenmiştir

Haftalık Grafikte Balancer (BAL) Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 290,70 M BU HAFTA: 265,78 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 45,76 M BU HAFTA: 45,90 M
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 6,52 M BU HAFTA: 4,99 M
FİYATI (TL) 05.12.2022→ 118.28 12.12.2022→ 108.04
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM -8,54%
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 03.05.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 594.9 TL‘yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 134.59 TL
19.09.2022 100.00 TL
26.09.2022 97.90 TL
04.10.2022 96.92 TL
11.10.2022 92.31 TL
17.10.2022 97.80 TL
24.10.2022 112.79 TL
31.10.2022 126.25 TL
07.11.2022 126.45 TL
15.11.2022 102.97 TL
21.11.2022 97.53 TL
29.11.2022 110.04 TL
05.12.2022 118.28 TL
12.12.2022 108.04 TL

Sizler için Balancer coin en fazla hangi tarihte kaç lira olmuş dahil bütün istatiksel verilerini tablomuzda üzerinde oluşturduk. Haftalık olarak güncellemiş olduğumuz Balancer (BAL) coin için piyasa bilgilerine ait tablomuzdan sonra haydi şimdi gelin hep beraber bu kripto varlığını daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Balancer BAL Projesi Nedir? Sahibi Kim? Hangi Ülkenin

Balancer (BAL) projesi nedir? Sahibi kim ve hangi ülkenin kripto parasıdır? Sizlere bu 3 sorunun cevabını bu başlığımızın altında vereceğiz. Alt başlıklarımızda ise Balancer (BAL) coinin geleceği ne olabilir ve hangi borsalarda listelendiğine değineceğiz. Haydi gelin şimdi ilk olarak kısa adı BAL olan Balance projesi nedir? Bunu görelim.

Proje 2020 senesinin Mart ayında kullanıma sunulmuştur. Ethereum blockchain zinciri üzerinde bu güne kadar geliştirilen otomatik bir piyasa yapıcısı olmaktadır. Balancer yani borsalarda çoğunluk ile kısa adı ile BAL olarak tanınan kripto paranın amacına gelecek olursak;

  • ERC 20 varlıklarının kolayca takas edilmesini yani değiştirmelerini sağlamaktadır.
  • Bunun içinde işlemleri işlemek için emir defterlerini kullanmak yerine haricen kullanıcı tarafından oluşturulan likidite havuzları aracılığıyla doğrudan bir kriptoyu bir diğeriyle takasını sağlar, yani değiştirir.

Peki ya Balancer (BAR) Token hangi Ülkenin kriptosudur? Merkezi bulunmayan ve hiç bir otoriteye bağlı olmayan DeFi platformu olmaktadır. Kurucusu kim derseniz?

olmaktadır. Balancer (BAL) coin projesi nedir? Hangi ülkenin ve kimler tarafından hayata geçirildiğini de sizlere kısaca gösterdik. Şimdi diğer bir başlığımız olan geleceği ne olur? İlerleyen zamanlarda düşer mi? Yükselir mi? Bu açıklamayı yaparken kesinlikle yatırım tavsiyesinde bulunmadığımızı bilmenizi isterim. Yatırım tavsiyesi olmaksızın kendi şahsi düşüncelerimizi uzmanların katkılarıyla birlikte aşağıda sizler için paylaştık.

Balancer Coin Geleceği Ne Olur? Düşer Mi? Yükselir Mi?

Balancer (BAL) Coinin geleceği ne olur? Yükselir mi? Düşer mi? Bunu açıkça söylemek gerekirse kestirebilmek bir hayli zor olmaktadır. Sebebine gelecek olursak aslında bir çoğumuzun da tahminde bulunacağı üzere bütn alt coinlerin BTC’ ye bağlı hareket etmesinden kaynaklıdır. Azda olsa bazı istisnalar haricinde bu tez geçerli olmamaktadır. Peki bu durumdaki istisnalar neleri kapsıyor derseniz? Öncelikle geleceğini etkileyecek olan önemli açıklamalar olmaktadır. Bu sebepten dolayı da Balancer yani BAL yatırımcılarının mutlaka bu haberleri BAL resmi twiter adresinden takip etmesini öneririz. Fiyatının yükselişini etkileyecek olan diğer bir faktör ise Balancer (BAL) kripto para varlığının işlem hacmi yüksek olan borsalarda listelenmesi olmaktadır.

Balacer (BAL) coin fiyatının düşmesi yada yükselmesini etkileyen bu 2 faktörün haricinde birde projesine bakıldığı zaman oldukça sanal para sektöründe farkındalık yaratacak gibi durması da etkileyebilir. Takas yapma yani değiştirme işlemini çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Hal böyle olunca hem zaman hem de para kavramına sahip yatırımcıların ilgilisini çekecek diye şahsen düşünüyorum. Bu durumda Bitcoin yükseliş yada sabit kalması halinde yükseliş göstere bilmesi ihtimali çok daha fazla ön planda gözükmektedir. Balancer BAL coin geleceği hakkında kısaca düşüncelerimizi paylaştık. Birde yorumları nelermiş görelim bakalım.

Balancer (BAL) Token Yorumları

Balancer coin yorumlarını siz değerli okurlarımın yorumlarından önce ilk olarak tüm kripto paralarda olduğu gibi kendi şahsi yorumumu yapmaktan yanayım. Her yazmış olduğum yazımda da üzerine basa basa söylemiş olduğum üzerine bu yorumlar sadece varsayımdan ibaret, kendi düşüncelerim olmaktadır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemektedir! İleride bir gün bu nedenle kimse hak talebinde bulunmasın arkadaşlar! Sizlerde benim gibi kendi şahsi yorumlarınızı paylaşmakta özgürsünüz.

Evet arkadaşlar çok uzun süredir kripto paraları yakından takip ettiğimi sürekli dile getirmiştim. Gözlemlediğim kadarı ile bir token yükseliş gösterebilmesi için 2 temel şeye ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim. Bunlardan ilki projesinin ne olduğu olmasıdır. Eğer ki projesi sağlam ve kurucuları bu projeyi büyütmek için emek harcıyorsa işte o zaman o kripto para zamanla muhakkak değer kazanır diye düşünüyorum. Kripto paranın değer kazanması için bir diğer şey ise yeni bir borsa da listeleniyor olmasıdır arkadaşlar. Buna bir örnek verecek olursak eğer; Bugün Ceek VR Coin için yaşanan müthiş artışı aşağıda paylaşmış olduğum görsel üzerinde sizlere gösterebilirim. Ceek VR 08.04.2022 de Huobi borsasında listeleneceği haberi gelmesiyle birlikte günde %40 varan bir değer kazanmıştır arkadaşalar. Düşüncelerime hak vermeyen var mı? Acaba bunu bizimle aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşırsanız inanın hepimiz yeni bilgiler edinebiliriz.

blank

Yükselişi

Sizlerin de yukarıda paylaşmış olduğumuz grafik üzerinde görmüş olduğunuz gibi sanırım yükseliş için öne sürdüğüm tez bir hayli doğru gibi gözüküyor. Değil mi? Arkadaşlar. Buna göre yönelteceğimiz soru ise acaba Balancer (BAL) yeni bir borsa da listelenme şansı var mıdır? Şayet varsa da hangi borsalar da listelene bilir? Bunun cevabı için aşağıdaki başlığımızı incelememiz gerekmektedir.

Balancer BAL Hangi Borsalarda Listeleniyor (Binance)

Balancer (BAL) token hangi borsalarda listeleniyor? Listelenmiş yada listelenecek olan bu borsalar içinde Binance var mıdır? Bu konu bence yukarıda da bahsetmiş olduğum üzere son derece önemli olmaktadır. Nedenine gelecek olursak; Yeni bir borsa da listeleneceği zaman sadece fiyat artışının yaşanacak olması değildir arkadaşlar.

Bunun beraberinde otoriter kripto borsalarında eğer ki o kripto para varlığı yer alıyorsa güvenilirliğinin de ön plana çıkıyor olmasıdır. Dolayısıyla bizler de mutlaka her kripto para incelememiz de o coin hangi borsalarda listeleniyor mutlaka içeriğimizde yer vermekteyiz. O zaman şimdi gelelim Balancer BAL hangi borsalarda listeleniyormuş. Gelin görelim.

Balancer (BAL) Coin Listelendiği Borsalar

1- Binance 2- Zipmex
3- Gate.io 4- KuCoin
5- FTX 6- BitMart
7- Bitget 8- Kraken
9- Coinbase 10- Bithumb
11- Bitfinex 12- Uniswap
13- Bittrex 14- Hotbit
15- Coinone 16- Bitglobal
17- OKX 18- Probit
19- MEXC 20- Bitkub
21- Gemini 22- Coinjar
23- 1inch 24- Crypto
25- WOO 26- Tokocrypto
27- Huobi  28- KickEX
29- CoinEX 30- Pionex
31- CEX.IO 32- BKEX
33- MDEX 34- Bitcoiva
35- Bitbns 36- Coinw
37- Paribu 38- Giottus
39- Poloniex 40- P2PB2B
41- HitBTC 42- Bitvavo
43- WazirX 44- Bitrue
45-XT.COM 46- Bibox
47- CoinDCX 48- NovaDAX
49- LATOKEN 50- DigiFinex
51- Indodax 52- Phemex
53- Bibox 54- CoinTiger
55- Coinsbit 56- Hoo
57- AEX 58- Bitazza
59- Vauld 60- Zipmex

Vay canına epey bir çok borsada listenmiş. Şöyle bir baktığımızda Maşallah listelenmediği borsa da kalmamış gibi gözüyor. Öyle değil mi? Arkadaşlar. Toplamda 60 tane kripto para borsasında ve Balancer (BAL) sizlerinde görmüş olduğu üzere Binance, Gate.io ve Huobi gibi global marka olmuş bir çok borsada listelenmektedir. Sizlerin de BAL hakkında düşüncelerinizi merak ettiği söylemeden geçemeyeceğim.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın