Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Audius (AUDIO) Coin Projesi Nedir? Kimin? Geleceği Ne Olur?

Kripto para sektörüne metaverse dahil olduktan sonra bir çok oyun token meydana çıktı. Oyun kripto paralarından sonra çok farklı projelerde hayatımıza dahil oldu. Bunlardan bir tanesi de Audius (AUDO) coin projesidir. Bu proje tam olarak peki nedir? Bunu sizlere burada iki cümleye sığmayacağı için çok geniş olarak sahibimin kim olduğuna hatta hangi ülkenin kripto para varlığına kadar alt başlığımız da anlatacağız.

Audius (AUDIO) Coin Projesi Nedir? Kimin? Geleceği Ne Olur?

Audius (AUDIO) coin projesi ne olduğu sizlere açıkladıktan sonra bu token hakkında bilinmesi gerekilen diğer özelliklere de yer verdiğimizi bilmenizi isterim. Bunların en başında ise bu hafta olarak en fazla kaç lirayı gördüğü gelmektedir. Yine haftalık olarak işlem hacmi ve piyasa bilgilerini de yine merak edenler için tablomuzda yer verdik. Son olarak ise Audius (AUDIO) coin şuan hangi borsalarda listelendiği değinerek sözü sizin yorumlarınıza bıraktık.

Neler Var?

Audius (AUDIO) Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü (Haftalık Piyasa Bilgileri)

Aşağıda oluşturmuş olduğumuz tabloda sadece Audius (AUDIO) coin en fazla kaç lirayı gördüğü yer almamaktadır. Bunun yanında birde Audius (AUDİO) kripto para varlığına ait olan piyasa değerleri de bulunmaktadır. Peki bunların neler olduğunu merak ediyor musunuz? Piyasa değerinin kaç USD olduğu ile konumuza başlayabiliriz. Sonrasında ise toplam az yani Audius coin için talebin ne kadar yani kaç lira olduğu ile devam etmektedir. Son olarak güncel haftalık değişimin yüzdelik oranlarda ne kadar olduğu ile devam etmektedir.

Bu Bilgiler 12.12.2022 Tarihindeki Verilere Göre Güncellenmiştir

Haftalık Grafikte Audius (AUDİO) Coin En Fazla Kaç Lirayı Gördü

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 153,37 M BU HAFTA: 136,27 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 929,74 M BU HAFTA: 929,74 M
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 11,34 M BU HAFTA: 4,99 M
FİYATI (TL) 05.12.2022→ 3.07 12.12.2022→ 2.73
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM -11,26%
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) 24.11.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 34.16‘yi görmüş olmaktadır.

 

TARİH

 TL OLARAK FİYATI

12.09.2022 5.75 TL
19.09.2022 4.08 TL
26.09.2022 3.97 TL
04.10.2022 4.03 TL
11.10.2022 3.49 TL
17.10.2022 3.58 TL
24.10.2022 3.37 TL
31.10.2022 3.69 TL
07.11.2022 4.10 TL
15.11.2022 2.84 TL
21.11.2022 2.67 TL
29.11.2022 2.87 TL
05.12.2022 3.07 TL
12.12.2022 2.73 TL

Güncel olarak hazırlamış olduğumuz tablo üzerinde Audius (AUDİO) coin en çok kaç TL olduğunu ve bu hafta içerisindeki piyasada olan hareketliliği görmüş olduk. Tabi ki şimdi sıra geldi Audius coin’i biraz daha yakında tanımaya. Bakalım bu coin neyin nesiymiş hep birlikte görmüş olalım. Hemen arkasından da geleceğinin ne olabileceğine bakalım.

Audius (AUDIO) Coin Sahibi Kim? Nedir? Hangi Ülkenin Kriptosu?

Borsalarda geçen adı AUDİO olan Audius coinin sahibi kimdir? Bu coin nedir? Bu kripto varlığı ne zaman borsalara çıktı? Hangi ülkenin kripto parasıdır? Bütün bu soruların cevabını sizler için tek bir başlık altında toplayarak paylaştık. Şimdi ilk olarak Audius coinin ne olduğundan başlamaya ne dersiniz? Audius ilk aşamada POA network üzerine kurulmuş fakat ilerleyen zamanlarda Solana (SOL) blokchain üzerinden çalışmaya başlamıştır. Merkeziyetsiz bir müzik yayın protokolü olmaktadır. Ne olduğunu kısaca öğrendiğimize göre şimdi amacına geçebiliriz.

Kısa adı AUDIO olan Audius coinin amacı: Muzik sektöründe yaşanan ortadaki verimsizliği ortadan kaldırmak olacaktır. Bu yolda hedeflemiş olduğu müzik haklarının mülkiyetini şeffaf hale getirmiştir. Bu sayede de dinleyici ve sanatçı arasındaki 3. kişilerin aradan çıkmasını sağlanmıştır. Sanatçılar ile hayranlarını bir araya getirme üzerine kurulan projesinde sanatçı tokenlarını kendi sistemlerini de entegre etmeyi planlamaktadır. Böylelikle satış yapmayı amaçlamaktadır. Şimdi sizlerle resmi internet adresini paylaşacağım. Bu adres https://audius.co/ resmi internet adresleri olmaktadır.

Şöyle bir bakarsak eğer Audiusin çıkma amacı ve gerçekleştirilen bu projenin amacı bana kalırsa hiçte fena bir fikir değil. Kulağa çokta hoş geliyor. Böyledikle bu projenin ne olduğunu ve çıkma amacını öğrenmiş olduk. Şimdi sıra geldi bu tokeni kimin çıkardığınA ve hangi ülkenin kriptosu olduğuna. AUDIO ABD’ye bağlı olan Kaliforniya eyaleti merkezli olmaktadır. 2018 yılında Roneil Rumburg ve Forrest Browning tarafından kurulduğunu söyleyebilirim.

Yazımızın bu aşamasına kadar Audius coin ne olduğu öğrenmiş olduk. Şimdi sıra geldi geçmişten ziyade ilerisi için ne gibi gelişmeler sergileyebilir? Bunun incelemesi haydi gelin hep birlikte yapmaya ne dersiniz?

Audius Coin 2022 2023 Yılında Geleceği Ne Olur?

Türk yatırımcılarının bir çoğu Audius coin projesi ile Paribu borsasında listelendikten hemen sonra tanıştı. Aslında bu harika proje borsalara gireli epey bir uzun zaman olmuştu. Geçmişine yönelik gerekli olan tüm bilgileri yazımızın başında sizler için yer vermiştik. Peki, ya şimdi geleceği ne olur? 2022 ve 2023 yılı sezonu içinde ne gibi gelişmelere Audius (AUDIO) coin imza atabilecek. Bu söylemiş olduklarımın kesinlikle  yatırım tavsiyesi olmadığını sizlere bir kez daha söylemek istiyorum. Sadece kendi şahsi düşüncelerimi bakış açıma bağlı olarak sizlerle paylaşmak istiyorum.

Önecelikle Audius coin projesinin geleceği her kripto para biriminde olduğu gibi BTC’ye bağlı olduğunu söyleyebilirim. Kripto parada lider olan Bitcoin grafiğini istikrarlı bir şekilde sergiledikçe Audius da buna eş olarak aynı performansı sergileyeceğinden kuşkum yok diyebilirim. Ama, bizzat kendi düşüncem olarak Bitcoin’in sergilediği yukarı doğru performansa ek olarak bir kaç şeyi daha dile getirebilirim. Audius güçlü seslere yönelik olan amacı ile atacağı atımlar sonrasında çok daha fazla bir şekilde adını duyuracağı şahsen düşünüyorum. Ayrına bu projeyi ben örnek verecek olursak eğer CHZ yani Chiliz projesine benzettiğimi de söylemeden geçemeyeceğim. Audius Coin yorumları neler? Gelin şimdi hep birlikte birde bunu görelim.

Audius Coin Yorumları Neler?

Audius  coin yorumları nelerdir diye sorduğunuzda. Bu proje için eminim ki herkesin bir birinde farklı ayrı ayrı yorumları olacağını düşünüyorum. Tabi her zamanki gibi arkadaşlarımızın yapacağı yorumlara saygımız var. Siz değerli okurlarımdan da o güzel düşüncelerini bizimle paylaşmanızı istiyorum. Şayet sizlerde bizim yorumlarımızı merak ediyorsanız. Hemen kısaca düşüncelerimi sizlerle paylaşayım.

  • İlginizi çekeceğini düşündüğüm bir konuyu daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu devirde artık altın almak imkansız gibi gözüküyor. Hatta gibisi az bile bence. Ama bir o kadar yine kazanç sağlayan hatta altından bile daha fazla Ziraat Bankası Vadesiz Gümüş Hesabı bulanmaktadır. Yakından incelemek isterseniz detaylı bilgi bağlantımızda gizli!

Projeyi yorumlamadan önce projenin özüne inmeyi daha doğru buluyorum. Şöyle bir baktığımızda Audius geçmiş dönemlerde belki sizlerde hatırlarsınız. Müzik dinlemek için kullanmış olduğumuz kasetlerden sonrasında CD ile hayatımıza giren müzik endüstrisini gelişen teknoloji sayesinde bizlere meraverse ile sağlamaktadır. Dünya genelini ele aldığımızda bakıyorum ki sadece ünlü isimleri değil, bir çok yeni sanatçıları da kendini tanıtma imkanı sağlamaktadır. Bence bu proje bana kalırsa gün geçtikçe daha çok büyüyeceğini düşünüyorum. EE böylelikle ne olacak tabii ki  büyüdükçe de değeri artacaktır? diyebilirim. Yine söylüyorum bu benim şahsi kendi düşüncem olmaktadır. Sizce nasıl bir düşünce haksız olabiliriyim. Dediğim gibi bu benim şahsi olarak kendi yorumlamam. Sizin de düşüncelerinizi de öğrenebilir miyiz?

Audius Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Ben gibi herkesin de ilk olarak merak konusu coinlerin hangi borsalarda olduğudur. Peki ya Audius (AUDİO) coin hangi borsalarda listelenmektedir. Acaba Binance de var mı? Bunu da ben gibi kripto para yatırımcılarının çok merak ettiğini düşündüğümden bu konuyu da ele almadan geçmek istemedim.

Bence bunu merak etmekle de kimse haksız değil diye düşünüyorum. Kendim de şahsen bir kripto paraya yatırım yapacağım zaman hangi borsalarda listeleniyor muhakkak bir araştırma yaparım. Bu araştırmayı yapmamın en büyük nedenine gelecek olursak;

  1. İlk olarak ne kadar güvenilirliğini görmek lazım.
  2. Diğeri ise eğer ki Binance, Gate.io yada coinbase gibi borsalarda henüz listelenmedi ise listelendiği zaman 2x değer kazanma şansının olduğudur.

Önemli neden olarak ilk başta bunları ele aldık. Bu ve bunun gibi bir çok sebepten dolayı da Audius token hangi borsalarda var sizin için coinmarketcap verilerine göre bir tablo oluşturdum.

Audius (AUDİO) Coin Listelendiği Borsalar

1- Binance 2- ShibaSwap
3- Gate.io 4- KuCoin
5- FTX 6- BitMart
7- Bitget 8- Kraken
9- LBank 10- Unisvap
11- Liquid 12- Bitstamp
13- Raydium 14- Hotbit
15- ZB 16- AAX
17- FMFW 18- BingX
19- CoinX 20- BitForex
21- Gemini 22- Honeyswap
23- Jubi 24- Crypto
25- Serum DEX 26- Tokocrypto
27- Huobi  28- Bit4you
29- ShibaSwap 30- Pionex
31- Nominex 32- BKEX
33- BigONE 34- Bitcoiva
35- Korbit 36- Coinw
37- Paribu 38- Hotcoin
39- Poloniex 40- BTCTurk
41- HitBTC 42- Bitvavo
43- WazirX 44- Bitrue
45-XT.COM 46- ZebPay
47- CoinDCX 48- NovaDAX
49- LATOKEN 50- DigiFinex
51-Indodax 52- Phemex

Oluşturmuş olduğumuz tabloda da gördüğünüz üzere tam da 52 tanekripto para borsasında Audius (AUDİO) coin listelenmektedir. Listeyide sizlerle paylaştığımıza göre konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Son olarak aşağıya konu ile alakalı bilgi alabileceğiniz video bırakıyorum. izlemenizi tavsiye ederim.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın