Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

0 Km 2. El Araç Kredisi Kaskosuz Nasıl Alınır? (EN UYGUNLAR)

Hem bireysel hem de esnafın en çok tercih ettikleri kredi türünden bir tanesi de kuşkusuz araç kredisidir. Bu talebin bilincinde olan bankalar 2022 yılı içinde hem sıfır hem de ikinci el araba alacak olan müşterileri için bir çok kredi kampanyası düzenlemektedir. Emekli müşterilerine özel dahil olmak üzere düzenledikleri 0 km yada 2.el taşıt kredisinde uzun vade ile düşük faiz oranları uygularlar.

0 Km 2. El Araç Kredisi Kaskosuz Nasıl Alınır? (EN UYGUNLAR)

Peşinatsız olarak alacağınız arabanın tamamına kadar bu sayede bankalardan kredi kullana bilirsiniz. Kaskolu ve kaskosuz olarak artık çeke bileceğiniz araç kredisinde üst yaş sınırları da bankalara göre yine değişiklik göstermektedir. Bankaların vermiş olduğu bütün otomobil kredileri ile merak etmiş olduğunuz tam 16 sorunun cevabını sizler için verdik.

Neler Var?

Taşıt Kredisi Herkese Çıkar Mı? Şartlar Nedir?

blank

Cevap vereceğimiz 16 sorunun bir numarasına ”Taşıt Kredisi Herkese Çıkar Mı? Şartlar Nedir?” sorunu almak istedim. Böylece şayet taşıt kredisi almak için şartlara uygun değilseniz hiç boşuna sizin zamanını çalmak zorunda kalmam diye düşündüm. Bu şartlara uygun değilseniz sizde yolunuza 7 Bankanın Satılık İcralık Araç Listesi incelemek ile devam edebilirsiniz. Gelelim şimdi asıl konumuz olan araba kredisi herkese çıkar mı? Bunu anlamak için ben en iyisi sizlere araç kredisi şartları ile ilgili bazı sorular sorayım, sizler de buna göre kendinizi tartın olur mu?

 1. 18 yaşından büyük müsünüz?
 2. Herhangi bir yerde sigortalı olarak çalışıyor musunuz?
 3. Bankalara ispatlanabilir bir gelire sahip misiniz?
 4. Findeks KKB Kredi Notu değeriniz kaç? Kredi Notu Nedir?
 5. Başka bankalarda mevcut devam eden krediniz var mı?
 6. Sıfır araç alacaksanız sorun yok ama alacağınız 2. el araç kaç yaşında?
 7. Kaç liralık araç kredisi kullanmak planlıyorsunuz?

Evet, 18 yaşından şayet büyükseniz araç kredisi almak için en büyük şartı sağlamış oluyorsunuz. Her hangi bir yerde sigortalı olarak çalışıyorsanız sizden aranan ikinci şarta sahipsiniz demektir.

👉 Yok şayet çalışmıyorsanız diğer aranan özellikler olan Findeks KKB kredi notunuz düşük ise ve başka bankalarda mevcut eden yüksek ödemeli ödemeniz var ise o zaman Senetle Kredi Veren 1 Faktoringler 2 Şirketler 3 İkrazatçı dan bir tanesinden nakit para bulabilirsiniz. 6.  ve 7. şart olan 2.el araç kaç yaşında olması gerektiği ve kaç liralık araç kredisi kullanmak istiyorsunuz sorunun yanıtı biraz uzun olduğu için onun için ayrı bir başlıklar açtım.

2.El Taşıt Kredisi Yaş Sınırı Nedir?

blank

Bir üst başlıkta da belirtmiş olduğum gibi şayet sıfır araç alacaksanız araç kredisi kullanmak için bir yaş sınırına takılamazsınız. Lakin alacağınız araç 2.el arak ise o zaman yaş ile ilgili dikkat etmeniz gereken öneli bir husus var. Çünkü bankaların bir çoğu 2.el arak kredisi için belli bir yaş sınırı koymaktadır. Bu 2.el araç kredisi için yaş sınırı bir çok banka için 5 yaş yani 60 aylıktır. Ama bazı bankalar bu yaş sınırını 7 yaşa kadar 84 aylığa kadar çıkarmıştır. 2. el araç alımları için en çok tercih edilen bankaların yaş sınırları ise şu şekildedir.

 • Vakıfbank 8 yaşa kadar 2. el araç kredisi vermektedir. Ancak, 8 yaşa kadar araç kredisi vadesi en fazla 48 ayıdır.
 • Ziraat bankası en fazla 5 yaşına kadar araç alımları için 60 ay vadeli olarak araç kredisi vermektedir.
 • Türkiye Halk Bankası 60 ay vadeli olarak 5 yaşa kadar verilmektedir.
 • Akbank 2. el araç kredisi için yaş sınırı en fazla 5 yaşa kadardır.
 • Garanti bankası 2. el taşıt kredisi üst yaş sınırı kredi vadesi ile birlikte en fazla 9 yaşa kadardır. Yani 8 yaşındaki bir araç için en fazla 12 ay vadeli Garanti bankası araç kredisi kullana bilirsiniz.
 • QNB Finansbank ise araç kredisi vadesi ile birlikte aracın yaşının 10 yıl yani 120 aya geçmemiş olması gerekmektedir. Bu da 9 yaşında 2.el bir araç için en fazla 12 ay vadeli araç kredisi kullana bilirsiniz anlamına gelmektedir.

Bu arada diğer soruların yanıtına geçmeden şayet bir gün araç alırsanız ve kredi kullanmaya ihtiyaç duyarsanız mutlaka 4 Bankanın Araç İpotekli İhtiyaç Kredisi Fırsatları incelemenizi tavsiye ederim.

2.El Araç Kredisi Yüzde Kaç Veriliyor? Ne Kadar Kredi Çıkar?

blank

Sıfır ve 2.el araç kredisi kullanacaklar için bankalar kredi imkanı sağlarken bazı şartları sizlerden talep ettiğini belirmiştik. Şayet bu aranan şartlara uygun iseniz de alacağınız aracın tamamına kredi almanız bir hayli zordur. Tabi bu imkansız da değildir. 😉 Peşinatsız araç kredisi veren bankalar da bunun nasıl imkanlı hale geldiğini açıkladığım için o konuyu bu başlık altında değinmeyeceğim. Şimdi değineceğim konu ise 2.el araç kredisi için bankalar en fazla kasko değerine göre yüzde kaç kredi veriyor.? Size ne kadar araç kredisi çıkar?

 • Bankaların 2. el araç kredisi için yüzde kaç kredi verdiğini tek tek bankalara göre yazmama hiç gerek yok. Çünkü bankaların hepsi 120.000 TL kadar kullanılacak olan 2.el araç kredisi için size kasko değerinin %70 kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Resmi gazetede bu oranlar tebliğ edilmiştir.

2.el araç kredisi ne kadar adınıza çıkar diye sorarsanız bunun hesaplaması biraz farklıdır. Size sadece şunu sormak istiyorum banka size sizce 100.000 TL krediyi aylık 2.000 lira maaşınız olmasına karşın 60 ay vadeli olarak ayda 4.000 bin TL geri ödemeli olarak verir mi? Tabi vermez dolayısı ile aylık geliriniz de adınıza ne kadar araç kredisi çıkar konusunda çok önemlidir. Bu neden ile aylık hane gelirinizin en fazla %75 kadar ödemeli araç kredisi alabilirsiniz. Aylık gelirinizi bilmediğim için bunun hesaplamasını ne yazık ki şuan yapamam ama bana yorumlarda aylık gelirinizi belirtirseniz sizin adınıza bir hesaplama yapabilirim.

Taşıt Kredisi Nasıl Kullandırılır? Süreci Nasıl İşliyor?

blank

Sıfır ve 2. el taşıt kredisi kullanılmasının da bir süreci var. İşler bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu gibi hemen anında olmuyor. Sıfır yada 2.el araç kredisi şartlarına uygun dahi olsanız bu süreçten geçmeniz gerekmekte siniz. Araç kredisi ön başvurularının bir çoğu İnternet üzerinden yapıldığı doğrudur ama değim gibi şayet bazı evrakları tanzim edip bunu bankanıza elden telim yapmazsanız ne yazık ki adınıza onaylanmış olan sıfır yada 2.el araç kredisini banka hesabınızda göremezsiniz. Taşıt kredisi nasıl kullandırılır ve süreç nasıl ilerler diyorsanız şu yolu takip etmelisiniz.

 1. İlk olarak sıfır yada 2.el aracını şartlara uygun olarak bulunuz.
 2. Sıfır araç alacaklar için banka kredi başvuruların bir çok otomobil markası anlaşma sağladıkları bankalar üzerinden sizin adınıza yapmaktadır. Şayet yaptırmak istemiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek yolunuza devam ediniz.
 3. Araç kredisi kullanarak alacağınız  araç sıfır ise fatura 2.el araç ise kasko değeriniz gösteren belge ile araç kredisi kullanmak istediğiniz bankaya başvuruda bulunun.
 4. Banka araç kriterleri ve sizin araç kredisi kullanabilir durumuza göre kredinizi inceler. Şayet araç almak için uygun iseniz alacağınız araca kasko ve ipotek koyarak başvuru yapmış olduğunuz kredi miktarınız açmış olduğu mevduat hesabına muhtemelen gün içerisinde öder.

Bu senaryo dahilinde sıfır yada 2.el araç kredisi kullanmak istemeyen ev hanımları şayet çekeceğiniz miktar çok cüzi bir rakam ise Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 5 Tane olanından bir tanesi tam size göre.

Emeklilere Özel 2. El Araç Kredisi Var Mı?

blank

Yaklaşık olarak 8 senedir ekonomi üzerine editörlük yapan birisiyim. Emeklilere tanınan finansman anlamın da bir çok kredi paketine şahit oldum. Halen de bu olanaklar devam etmektedir. Ancak, kesinlik ile bu güne kadar herhangi bir kurumdan emekli olanlara özel sıfır yada 2.el araç kredisi verildiğini duymadım. Ama sıfır yada 2.el araç alımı için kredi kullanacak olan siz değerli emeklilere bu anlamda bir tavsiyem olabilir. Şayet sıfır yada 2.el araç alımı için 40.000 lirayı aşmayacak bir nakitte ihtiyacınız varsa hiç boşuna araç kredisi kullanmayın. Neden mi.?

 1. Alacağınız araç için zorunlu kasko yaptırmak zorunda kalmazsınız.
 2. Alacağınız sıfır yada 2.el oto için ipotek koydurmak zorunda kalmazsınız.

Böylece senelik en az 3 bin TL gibi bir giderden kurtula bilirsiniz. Peki, emeklilere 40.000 TL kadar sıfır yada ikinci el araç kredisini uygun olarak kullana bilmek için ne yapmalıdır? Benim ilk tavsiyem normal faiz oranlarına göre emeklilere en az %0.05 ile %0.10 daha düşük kredi veren aşağıdaki bankalar ile irtibata geçilmesidir.

 • Türkiye Halk Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Vakıfbank

Bu bankalar Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosunda yer alan verilere göre belirtmiş olduğumuz oranlarda kredi faizi uygulamaktadır.!

Sıfır Araç Kredisi Nasıl Alınır? Peşinatsız Kredi Veren Bankalar

Sıfır araç kredisi alacaklar 2.el araç kredisi alacaklara göre çok daha şanslıdırlar. Bunun nedeni ise Renault, Opel, Mercedes ve Hyundai ile Fiat gibi bir çok mağazanın bankalar ile bu konuda anlaşma sağlamasıdır. Hali ile sıfır araç kredisi nasıl alınır sorunun iki farklı yanıtı vardır. (Peşinatsız 2.el araç kredisi kullanacaklar bu başlığın en altına lütfen baksınlar)

 1. Sıfır araç alacağınız araba galerisinin anlaşma sağladığı bankalar ile hiç zahmetsizce
 2. Kendinizin belirlemiş olduğunuz bankalar üzerinden

1. seçenekte olduğu gibi sadece kimlik belgeniz ile sıfır araç kredisini anlaşmalı bankalardan galeriler sizin adınıza işlemleri yapacak. Bunu detaylı bir şekilde anlatmama gerek yok sanırım. Fakat sıfır araç kredisi kullanmak için kendi bankanız seçiminde bulunuyorsanız o zaman aşağıdaki süreci takip etmeniz gerekmekte siniz.

 1. Sıfır araç alacağınız firmayı ve araç modelini seçiniz.
 2. Alacağınız araca ait fatura bilgisi ile kredi kullanacağınız bankaya şahsen olarak gidiniz.
 3. Banka da bireysel müşteriler departmanına sıra alınız.
 4. Bireysel müşteriler departmanına sıfır araç kredisi kullanacağınızı beyan ediniz.
 5. Araca ait fatura bedeli, kimlik belgeniz, gelir belgenizi ve ödenmiş bir adet faturanızı bireysel müşteriler departmanında ki görevliye teslim ediniz.

Banka görevlisinin yapmış olduğu kredi çalışması sonrasında adınıza kredi çıkıp çıkmayacağı kredi notu değerinize göre belli hale getirilir. Kredi şayet çıkacak ise kaç TL’lik kredi kullanabileceğiniz size söylenir, şayet sizin için de uygun ise kredinizi kullana bilirsiniz. Peşinatsız olarak araç kredisini kullanacaklar için 2.el araç alımlarını tercih etmelerini tavsiye ederim. Çünkü bunun nedeni özellik ile Avrupa kökenli araçların kasko değerlerinin yüksek fiyatlarında düşük olmasıdır. Durum böyle olunca bankalar 2.el araçların kasko değerine göre kredi verdiği için alacağınız ikinci el aracın tamamına peşinatsız olarak kredi kullana bilirsiniz.!

Kaskosuz Araç Kredisi Nasıl Çekilir?

Bize sorulan en çok sorulardan bir tanesi de kaskosuz araç kredisinin nasıl çekileceğidir. Bilindiği üzere sıfır yada 2.el araç alacakların araçlarına ipotek konulduğu gibi birde tedbir amaçlı olarak zorunlu olarak kasko yapılmaktadır. Kasko uygulamasına bank aslında sıfır araç alımları için oldukça sıcak bakmaktayım. Hele birde sıfır alacağınız araç Avrupa kökenli bir araç ise kesinlik ile aracınızda kaskonun olması gereklidir. Ancak, 2.el araçlar için özellik ile yerli ve piyasa değeri 30.00 ile 50.000 TL arası yada daha aşağı seviyeli araçlar için kasko şartına hiç sıcak bakmıyorum. En düşük kasko bedelinin yaşına ve risk raporunuza göre senelik en az 1.500 TL olduğunu göz önünde bulundurursak kaskosuz araç kredisi veren bankaları tercih etmeniz sizin oldukça avantajınıza olacaktır. Dolayısı ile kaskosuz olarak araç kredisi nasıl çekilir sorunuz tek bir yanıtı var o da kaskosuz araç kredisi veren bankalardan 2.el yada sıfır araç kredisi kullanmanız olacaktır. Peki, kaskosuz olarak araç kredisi veren bankalar hangileridir?

 1. Akbank
 2. Fibabanka (Detaylar
 3. Halkbank  isteğe bağlı olarak farklı sigorta şirketlerden kasko yaptırma şartı ile detaylar)
 4. Ziraat Bankası

Özellik ile 1. ve 2. sıradaki bankalardan biraz daha mevcut araç kredisi faiz oranlarına ilaveten faiz farkı ödeyerek kaskosuz araç kredisi kullana bilirsiniz.

Şirket Araç Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Limited ve Anonim şirket sahiplerine özel bankalar araç kredisi kampanyaları düzenlediği doğrudur. Bu kampanyaların şirketlere hangilerinin sağladığına geçmeden önce gelin önce şirket araç kredisi veren bankalar hangileri bunları bir sıralayalım.

 1. Akbank
 2. Ziraat Bankası
 3. Garanti Bankası
 4. Denizbank
 5. Halkbank
 6. Vakıfbank
 7. Şekerbank
 8. Türkiye İş Bankası

Başlıca olanlarıdır. Bankalar şirket araç kredisi uygularken bazı vade ve ve kredi miktarlarını da beraberinde uygulamaktadır. Bu oranlar ise şunlardır.

 • Alınacak olan araç bedeli 120.000 TL kadar ise en fazla 60 ay vade uygulanır.
 • Araç bedeli şayet 120.000 TL ve üzerinde ise o zaman maksimum 48 ay yani 4 yıl vadeli araç kredisi şirketlere verilmektedir.
 • Yine aynı şekilde 120 bin TL araç bedeli için %70 varan kredi çıkartılırken 120.000 TL üzerinde araç alımları için şirketlere %50 kredi uygulanır.

Şirket araç kredisinin avantajları kredi faiz oranları ile kendini göstermektedir. Buna bir örnek vermek için Garanti BBVA ait araç kredisi hesaplama makinesini kullana bilirsiniz. Bu avantajın yanı sıra şirket araç kredisinde başka avantajlar ise şunlardır.

 1. Farklı periyotlar ile geri ödeme imkanları (üç ayda bir gibi)
 2. Birden fazla araç alımlarda özel faiz oranları uygulanmaktadır.
 3. Kasko ve sigorta gibi kampanyalardan şirket sahipleri yararlana bilirler

Bunun yanı sıra esnaflarımız için TESKOMB tarafından 500.000 TL kadar tam 84 ay vadeli olarak ticari araç alımları için kredi verilmektedir. Kredi kullanım vadesi ile araç kredisinin vadesinin toplam 10 yıl yani 120 aya geçmemesi şartı ile yıllık %8.5 den başlayan faizler ile ticari araç alımları için de kredi kullana bilirsiniz. Detayları buradan bulabilirsiniz. Ayrıca Esnaf Sanatkarlar Odası Kredi Hesaplama Tablosu da güncel olarak yine sizler için sitemizde yer almaktadır.

Araba Üzerinden Kredi Çekme Şartları

Araba üzerinden kredi çekerseniz çok büyük avantajlara sahip olursunuz. Bu avantajların en başında hiç kuşkusuz ki yüksek limitler ile kredi kullana bilmek gelir. Normalde 40.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi kullana bilirken araba üzerinden kredi çekmeniz durumunda bu miktar nerede ise iki katına kadar artmaktadır. Tabi bu miktarı belirleyici bazı kriterler de mevcuttur. İlk olarak bu kriterlerin neler olduğuna değinmeden önce araba üzerinden kredi çekme şartları neler olduğuna bir bakalım.

 1. Araba üzerinden kredi çekmek için arabanın ilk olarak size ait olması gerekir.
 2. Arabanın üzerinden kredi kullanılacak ise şayet kesinlik ile arabaya ait bir ipotek yada rehin olmaması gerekir.
 3. Araba üzerinden kredi kullanıla bilir olması için arabaya ait vergi yada trafik cezasının bulunmaması gerekmektedir.
 4. Kredi kullanacağınız arabanın pert kayıtlı olmaması lazımdır. Dolayısı ile kasko yapılabilir olması şarttır.

Bu şartlar dahilinde araba üzerinden avantajlı olarak kredi kullana bilirsiniz. Araba üzerinden kredi kullanacakların araçlarını bankaya rehin etmeleri ve ayrıca kasko yaptırmaları şartları aranır. Bu şartlara evet derseniz şayet araç kasko değerinizin %50 oranına kadar kredi çekebilirsiniz. Araba üzerinden kredi başvurularında kredi vadesi ekseri 48 ay olmaktadır. Her ne kadarda bankalara göre değişiklik göstermiş olsa da geri ödemeleri 3 ayda 1 olacak şekilde planlana bilmektedir. Ne yazık ki Traktör Kredisi 72 Ay Vadeli Nasıl Alınır da belirmiş olduğumuz vade araba üzerinden kredi çekecek olan vatandaşlar için uygulanmamaktadır.😢

Vakıfbank Araç Kredisi Faiz Oranları 2023

Sıfır yada 2.el araç kredisi kullanmak isteyenlerin 2023 de en çok tercih etmiş olduğu bankaların başında Vakıfbank gelmektedir. Bu tercihin ana nedeni ise kesinlik ile düşük faiz oranlarıdır. Devlete ait bir banka olduğu için faiz indirimlerini en kısa sürede vatandaşlarına yansıtmaktadır. Bu denli vatandaşlarımız tarafından tercih edilen Vakıfbank için sıfır ve 2.el araç kredisinin güncel faiz oranlarını sizler için hesaplama yaptık. Her türlü taşıt alacaklar için yapmış olduğumuz bu faiz hesaplamasına ilaveten bir de bankanın şartları ile diğer bankalara nazaran size özel avantajlarını ön planı çıkardır. Ön plana çıkarmış olduğumuz bu avantajlar 0 km ile ikinci el araçlar olarak 2 kısma ayrıldığını belirtmek isterim. Şimdi ilk olarak sıfır ve ikinci el araç alımları için Vakıfbank tarafından sağlanan imkanlara bir göz atalım, devamında ise güncel kredi faiz oranları ile hesaplamalara gelelim.

Vakıfbank Sıfır KM Araç Kredisi:

 • 60 ay vadeli olarak verilmektedir.
 • 3 ay ödemesiz olarak araç kredisinden yararlana bilirsiniz.
 • 3 ayda 1 ödemeli olarak kredinizin geri ödeme planını yapabilirsiniz.
 • Son taksit ödemesi balon ödemeli olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Değişken taksitler ile geri ödeme imkanlarından istifade edebilirsiniz.

Vakıfbank 2.El Araç Kredisi:

 • 60 ay vadeli olarak kredi çekebilirsiniz
 • 3 ayda bir geri ödemeli seçeneklerden yararlana bilirsiniz.
 • 8 yaşındaki araçlar için en fazla 36 ay vadeli kredi çekebilirsiniz
 • 5 Yaşındaki 2. el araçlar için ise 60 aya kadar kredi kullanabilirsiniz.

Şimdi gelelim Vakıfbank sıfır ve 2.el araç kredisinin hesaplama işlemlerinin yapılmasına. Arsa Kredisi Hesaplama İşlemlerini Sizler İçin Yaptık ise bu hesaplamayı sizlere büyük bir zevk ile yaparız arkadaşlar.

 • ŞUBAT ayı için bankanın sıfır ve 2.el araç alımına belirlediği faiz oranı aylık %1.59 oranındadır. 48 ay vadeli Vakıfbank araç kredisi geri ödeme tablosu güncel olarak aşağıda olduğu gibidir.
VAKIFBANK Sıfır Araç Kredisi 48 Ay Hesaplama Tablosu
Miktar Aylık Taksit Ödeme Miktarı Toplam Maliyet
10.000 TL 319,95 TL 15.357,27 TL
20.000 TL 639,89 TL 30.714,72 TL
30.000 TL 959,84 TL  46.072,02 TL
40.000 TL 1.279,78 TL  61.429,60 TL
50.000 TL 1.599,73 TL 76.786,79 TL
60.000 TL 1.919,67 TL  92.144,22 TL

Ön başvurular için BU FORMU doldurmanız yeterli olacaktır.

Sıfır 2.el Araç Kredisi Ziraat Bankası Faiz Oranları 2023

Ziraat bankası da sıfır ve 2.el araç kredisi veren bir diğer önemli bankalarımız arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İkinci el araç alımları için en fazla 5 yaşa kadar kredi veren  Ziraat bankası 60 ay vadeli olarak sizlere kullanacağınız kredi için geri ödeme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca talep etmeniz durumda sıfır yada 2.el araç alımları için hem kaskolu hem de kaskosuz olarak kredi faiz olanakları sağlamaktadır. Ziraat bankasının araç kredisi için uygulamış olduğu kredi faiz oranları ile hesaplama makine tablosu ise şu şekildedir.

 • ŞUBAT 2023 senesi için Ziraat bankası araç kredisi faiz oranı aylık %1.61 oranındadır. Bu faiz oranına göre en fazla 48 ay vadeli olarak Ziraat sıfır yada 2. el araç kredisi kullana bilirsiniz. Başvuru miktarlarına göre ödeme tablonuz ise maliyetleri ile şu şekilde oluşmaktadır.
Ziraat Bankası Araç Kredisi 48 Ay Hesaplama Tablosu
Miktar Aylık Taksit Ödeme Miktarı Toplam Maliyet
30.000 TL 964,57 TL 46.299,46 TL
40.000 TL  1.286,09 TL  61.732,73 TL
50.000 TL 1.607,62 TL  77.165,74 TL
60.000. TL 1.929,14 TL 92.598,80 TL
70.000 TL  2.250,67 TL 108.032,02 TL
80.000 TL  2.572,19 TL 123.465,17 TL
90.000 TL 2.893,71 TL  138.898,44 TL
100.000 TL 3.215,24 TL 154.331,19 TL
125.000 TL 4.019,05 TL 192.914,15 TL
150.000 TL 4.822,85 TL  231.497,14 TL

Ziraat bankası sıfır ve 2.el taşıt kredisini İnternet üzerinden dolduracağınız bir form ile hemen başvuru da buluna bilirsiniz.

Taşıt Kredisi Hesaplama 2023 Faiz Oranları

Türkiye’de en çok sıfır ve 2.el araç kredisi için tercih edilen 2 bankanın kredi faiz oranlarını sizler için hemen yukarıda yer verdik. Ancak bu şu demek olmuyor ki bu iki bankadan daha avantajlı olarak araç kredisi veren bankaların yok! Elbette var.! Bu neden ile taşıt kredisi hesaplama işlemlerini yapmak isteyenler için bütün bankalara ait güncel araç kredisi faiz oranlarını tek bir tabloda yer verdim. Sırf siz tek tek araç kredisi veren bankaların İnternet sitelerini dolaşmayın diye. 2023 ŞUBAT ayında araç kredisi veren bankalardan biri de %1.69 faiz oranı ile ING’dır.  Banka 48 ay vadeli olarak sıfır araç kredisini müşterilerine vermektedir. 2.el araçlarda ise 60 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır. 4 yıl olarak geri ödeme planınız rakamlara göre ise şu şekildedir.

ING Araç Kredisi 48 Ay Hesaplama Tablosu
Miktar Aylık Taksit Ödeme Miktarı Toplam Maliyet
25.000 TL 976,34 TL 46.864,22 TL
50.000 TL 1.952,68 TL 93.728,18 TL
75.000 TL 2.929,01 TL 140.592,92 TL
100.000 TL 3.905,35 TL 187.457,04 TL
125.000 TL 4.881,69 TL 234.321,07 TL
150.000 TL 5.858,03 TL  281.185,04 TL

Araç kredisi başvurularına hızlı bir şekilde cevap veren ING araç kredisinin hesaplama işlemini sizler için yaptık arkadaşlar. Başvuru işlemlerini İnternet üzerinden https://bit.ly/34Anl3X buradan da yapabilirsiniz. 0-850-222-06-00 numaradan da isterseniz detaylı bilgi alabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın