Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ankara ‘da Taksitle Hiç Peşinatsız Ev Alma Fırsatları

Ankara ‘da Taksitle Hiç Peşinatsız Ev Alma Fırsatları

Ülkemizin göz bebeği başkent Ankara, 2021 yılında da birçok vatandaşımızın yerleşim için ilk tercihidir. Özellikle büyük şehir olması ve siyasi değeri dolayısıyla merkez olması en önemli sebeptir. Buna bağlı olarak buradan ev sahibi olmak da epeyce zordur. Çünkü ortalama evlerin metre kare fiyatı 1500 ile 2 bin arasında değişim göstermektedir. Bu denli uçuk fiyatlara birikimsiz ev almak imkansız gibi gözüküyor. Bankalardan kredi almanız durumunda ise aldığınız kredinin hemen hemen iki katını ödemek zorunda kalıyorsunuz. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen üzülmenize gerek yok. Size bir müjdemiz var. Dar gelirliyi, emekliyi, işçiyi sevindirecek haber Emin evimden geldi. Ankara da taksitle, hiç peşinatsız ev alma fırsatını kaçırmamak için yazımızı mutlaka inceleyin.

Konu videomuz

Neler Var?

Emin Evim ile Ankara dan Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

1991 yılından bu yana binlerce vatandaşımızı ev sahibi yapan Emin evim. Sunduğu şartlarla şimdi sizleri de konut sahibi yapacak. Bütçe planlamasını tamamen sizin belirlediğiniz ödemeler ile faizsiz ev alın. Evet yanlış duymadınız. Tüm bu iyi koşullar ile birlikte sizde beğendiğiniz evi alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey Emin evimin belirlemiş olduğu koşullara uymuş olmak ve başvuru yapmak. Başvurular hakkında bilgi sahibi olmak için Ankara Keçiören şubesine bizzat gidebilir. Ya da Emin evim İnternet adresinden müracaat da bulunabilirsiniz. Üstelik bu sistem ülkemizin her ilinde geçerli. Yani İstanbul da ikamet edip Ankara dan konut alma şansına sahipsiniz.

Emin Evim Ankara ile Ev Sahibi Olmanın Şartları Neler?

Emin evim ülkemizde dar bütçeli kesimi düşünen faizsiz alımı kolaylaştıran bir sistemdir. Türk milletinin çok eskilerden beri özünde olan İmece usulü el birliğini Emin evim ile gerçekleştirmektedir. Tabi ki bu sistemin de belirli başlı kuralları bulunmaktadır. Bunlara bakacak olursak;

 • Kişinin düzenli olarak bir gelirinin olması
 • Geçmiş banka işlemlerinde icra yoluyla 2 kez karşılaşmamış olması
 • Aylık ödenecek taksitleri düzenli olarak ödeyebilecek güçte olmak
 • Sözleşme şartlarına göre belirlenmiş çekiliş, kura sonuçlarına itiraz etmemek.
 • Her ay yapılan çekilişe göre ev sahibi olmak ve bu çekilişte sıra onlara gelene dek ödemeleri devam ettirmek.
 • Evini ilk aylarda almak durumunda bir miktar fazla taksit ödemek.
 • Sıra bekleyen kimselerin daha az ödeme yapmasını kabul etmek
 • Kişinin sıralamasına göre taksitte değişiklik olması, onun dışında düzenli olarak aynı taksit miktarını ödemek.
 • Kişi evine geçtiğinden itibarende kalan taksit borçlarını ödeyecektir. Kişinin alınan tüm kararlara uyum sağlaması gerekir. İtirazı halinde başvurusu iptal edilir. Ödemiş olduğu miktar kendisine cüzi bir miktar kesinti yapılarak geri iade edilir.

Taksitle Peşinatsız Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Asgari ücretle çalışıp, çocuk büyütüp, okutan bireylerimizin para biriktirmesi günümüz şartlarında pek mümkün değil. Fakat Emin evimin sunduğu kolaylıklarla ev almak çok basit. Sizlere şimdi ev almanın avantajlarından bahsedeceğiz.

 • Birikim yapmadan taksitle ev alma şansına sahipsiniz.
 • Faiz ödemeden başvurduğunuz  ilk birkaç ay ev sahibi olmanız mümkün.
 • Kendi seçtiğiniz vade ve ödeme miktarıyla kira öder gibi ev alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz evi ülkenin her yerinden satın alabilirsiniz.
 • Kendi imkanlarınızla 6 senede alacağınız evi Emin evim sayesinde 3 yılda almanız mümkündür. Böylelikle kısa zamanda evinize kavuşmuş olursunuz.
 • Emin evimle istediğiniz anda sistemden ayrılabilir. içeri de bulunan birikmiş paranızı kolaylıkla alabilirsiniz. Ya da taksitlerinizi durumunuz el vermediğinde dondurabilirsiniz.
 • Bu sistemde tasarruf eder organizasyon bedeli dışında  ek bir ücret ödemezsiniz.

Ankara da Hangi Semtten Ev Almalı?

Ankara ‘nın en değerli semtlerinden herkes ev almak ister. Fakat külfetli miktarlar ödeyemeyecek vatandaşlarımız için küçük bir saha çalışması yaptık. Bu çalışmamıza göre en pahalı ilçe Çankayadır. Bir konut için metre kare fiyatı 2 bin 300 liradır. Yani 120 metre kare bir ev aldığınız da  276 bin civarı bir paraya ancak ev alabilirsiniz. Çankaya dışında  Yeni mahalle, Gölbaşı, Etimesgut, Pursaklar aşağı yukarı bu fiyattan işlem görmektedir. En uygun fiyatlı semtler ise Keçiören ve Mamak semtidir. Bütçenize göre Çankaya ve çevresinden almak daha merkezi yerde oturmanızı sağlayacaktır. Kısacası market, AVM, hastane, okul her şey ayağınızda olacaktır.

Emin Evimle ile İlgili Merak Edilenler.

Emin Evimle ile İlgili Merak Edilenler.

Emin Evimle ile İlgili Merak Edilenler

 • Evin taksitlerini öderken bir sıkıntı çıkarsa taksitlerinizi birkaç ay erteleye biliyorsunuz. Eğer işleriniz düzelmez ise ödemeleri dondurabilirsiniz. Ayrılmak isterseniz yaptığınız birikimden organizasyon ücreti kesilerek sistemden ayrılabilirsiniz.
 • Evinizi her ay noter huzurunda çekilen kura karşılığında alıyorsunuz. Yani her ay el birliği ile bir aile ev sahibi oluyor. 120 aylık vade ile ev almışsanız 60.cı ayda mutlaka siz evinize kavuşursunuz. Bekleme süreniz maksimum vade sürenizin yarısıdır.
 • Emin evim  güvenilirliği ipotek ile sağlanır. Evi aldığınız da borcunuz bitene dek satamazsınız. 26 senedir binlerce kişiyi mal sahibi yapmış firma 76 bin kişinin konut referansına sahiptir. Sadece ev değil araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza da bu desteği de sağlamaktadır. Gerçekten bu sistem birçok ailemizin ev almasına yardımcı olan bir dayanışma ürünüdür. Alım gücünüz yoksa güvenerek başvurabileceğiniz bir şirket olduğunu biz garanti ediyoruz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın