DEVLET Kredi

Ankara ‘da Senetle Kredi Veren Firmalar

02.07.2017
3.617
Ankara ‘da Senetle Kredi Veren Firmalar

Ankara’da bankalardan kredi alamayanlar kuyumcular ile çeşitli danışmanlık firmaların yollarını tutuyor. Ne yazık ki bu durum bütün illerimizde olduğu gibi Ankara ilimizde de aynı.. Daha çok kuyumcular tarafından çeşitli yöntemler ile bir nevi kredi türü nakit para olanağı sağlanmaktadır. Kızılay ile Ulus bu yöntem ile kredi olanağı sağlayan şirketlerin başlıca yer aldığı yerlerin ilk sırasında gelmektedir. Her ne kadarda borç para bulma imkanınız nerede ise sıfır olsa da biraz sonra sizlere vereceğimiz bu firmaların telefon ve adresleri ile irtibata geçerek bankalardan kredi alamazsanız dahi en az 10.000 TL kadar nakit ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Ankara Senetle Para Veren Kuyumcular Var mıdır ?

Sizlere sitemizde ” Senetle Kredi Veren 1 Faktoringler 2 Şirketler 3 İkrazatçı ” hakkında geniş bir araştırma neticesinde bazı adresleri paylaşmıştık. Bu firmalar ile bankalar dan kredi çekemeyenlerin nasıl nakit para ihtiyaçlarının karşılaya bileceklerini detaylı bir şekilde ele almıştık. Şimdi ise Ankara’da zor durumda olup nakit ihtiyaçlarını Kızılay ve Ulus başta olmak üzere diğer ilçelerinde faaliyet gösteren kuyumculardan senetle para alına bilir mi? ona değineceğiz. Aslına bakılır ise kuyumculardan sadece Ankara değil tüm ülke genelinde ziynet eşyası harici para trafiği yasal değildir. Fakat şöylede bir durum var ki kuyumcular senet ile para alıp satım işlemlerini tıpkı kendilerinden altın alınmış ve yeniden satılmış gibi gösterilerek nakit paraya çevrilmektedir.Bu yöntem için ise senet yerine daha çok ” Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma ” yolları ile yapılmaktadır. Şayet kredi kartınız var ise hiç çek, senet işine girmeden Ankara’da faaliyet gösteren herhangi bir kuyumcudan kredi kartı ile altın alıp yeniden bunu bozdurarak Türk lirasına çevirebilirsiniz. Bu işlem için kaybınız en fazla şu şekilde olacaktır.

 • Şuan güncel altın fiyatları Aralık ayı için Cumhuriyet altınının 1 tanesi alış 1.787 TL satış fiyatı ise 1.814 TL olmaktadır. Buna göre 10 tane Cumhuriyet altını aldığınızda size kuyumcu 18.140 TL bir kredi kartından 4 ay taksitli para çekimi yapar. Yeniden bozum sonrasında ise size anında nakit olarak 17.870 TL geri ödeme yapacaktır.

Şayet benimde sizlere tavsiyem kredi kartınız var ise nakit ihtiyacınızı karşılamak için kesinlik ile bu yöntem ile Ankara’da kuyumculara başvuruda bulunmanız dır. Bütün kuyumcular bu şekilde sizin nakit ihtiyacınızı karşılayacaktır.!

Ankara Kızılay, Ulus Senetle Altın Veren Kuyumcular!

Şayet kredi kartınız yok ise Ankara’daki kuyumculardan altın almanın diğer ve en son yolu senetle altın almaktan geçmektedir. Senetle altını daha çok yaz aylarına yakın zamanlarda yeni evlenecek olan çiftler başvurmaktadır. 3 aylık olarak düğün sonrası ödemeli olarak bir çok çift senetle altın kuyumculardan almaktadır. Tabi bunun hesaplaması biraz sizlere fazla gelebilir. Ortada herhangi bir kredi kartı olmadığı için vade tamamen kuyumcu tarafından sağlandığından ötürü komisyon oranları biraz fazla olacaktır. Bu neden ile benim sizlere tavsiyem şayet ola ki kredi kartınızdaki borç yüzünden bu imkana başvuru yapmayı düşünüyorsanız mutlaka ilk olarak 5 En İyi Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Yapan Bankalar için bir araştırma yapın.! Daha sonra ise senet yerine yapılandırma yapmış olduğunuz kredi kartınız ile altın alımlarını gerçekleştirin. Aksi taktirde kuyumcular sizlere aşağıdaki oranlar ile senetle ile kredi verecektir.

 • İlk olarak kuyumcu size bir nevi kredi veriyormuş gibi talep ettiğiniz para için komisyon ve faiz uygular. Buda en aşağıya 10.000 TL için 800 TL komisyon olacaktır. Yani elinize net en fazla 9.200 TL geçer. Daha sonra ise ihtiyaç duyduğunuz altını sizlere normal fiyat üzerinden satar. Vade için ise sizlere aylık en az %2.00 faiz uygulayacaktır.
 • Buda demek oluyor ki 12 ay vade için 10.000 TL bir paranın aylık ödemesi 968,98 TL olacaktır. Toplam ise cebinizden çıkacak olan miktar 11.627,72 TL olur. 800 TL de komisyon oranını eklerseniz toplamda size 10 bin TL maliyeti 11.627 + 800 = 12.427 bulacaktır.!

Ankara Senetle Altın Veren Kuyumcu Adresleri Telefon Numaraları

Şunu çok net bir şekilde biliyorum ki bankalardan kredi alamadığınız için Ankara’da faaliyet gösteren kuyumcu yada diğer danışmanlık firmalarının peşine düştünüz. Ancak, bu işlemlerin kesinlik ile yasal olmadığını hatırlatmak da benim vazifem. Özellikle bu tür senetle kuyumculardan altın yada para alanların başlarının çok ağrıdığını duymayanımız yoktur zannedersem. Ben sizlere Ankara içinde senetle altın veren kuyumcuların adres yada telefon numaraların yerine çok daha emniyetli bir para bulma yolundan bahsedeceğim. Bu yöntem ile sizlere vereceğim adrese hızlı tren ile 45 dk içerisinde gelerek nakit paranıza kavuşa bilirsiniz. İlk olarak isterseniz yüksek hızlı tren saatlerine bakarak Eskişehir iline en erken saat kaçta tren var bir öğrenin. Daha sonra ise aşağıdaki numarasını vermiş olduğum arkadaşı arayarak ben geliyorum, bankalardan kredi alamıyorum bana yardımcı ol demeniz yeterlidir.

Bu arkadaşı tanıyorum ( Samet ) size en iyi şekilde yardımcı olacağından benim kuşkum yok. Ama yok ben illaki Ankara’da senetle kredi verecek adresler istiyorum diyorsanız o zaman aşağıdaki numaraları arayın derim. Yalnız şunu açık bir şekilde belirtmem gerekir ki bu numaralardaki kişileri hiç tanımıyorum. Bu yüzden kesinlik ile ön ödeme yapmayın.!

 • Çankaya => 0-530-685-42-96
 • 0-533-137-46-00

Artık tercih sizin arkadaşlar. Ama benim sizlere harika bir tavsiyem daha var.! Bu tavsiyem sizi kesinlik ile heyecandan havalara 🚀

 • Ankara’da özellik ile bir çok şubesi olan FIBABANKA bankalardan çeşitli nedenlerden ötürü kredi çekemeyenlere kredi imkanı 60 ay vadeli olarak sağlamaktadır. Gelin çek, senet işi ile kuyumculardan altın yada kredi almadan önce bu bankayı’da bir değerlendirelim.! Bankanın ARALIK ayı için üstelik kredi faiz oranı’da sadece aylık %1.05 ‘tir.
 • Buda demek oluyor ki 15.000 TL için 60 ay vadeli olarak aylık 357,79 TL olacaktır. Toplamda ise size maliyeti 21.468,02 TL olacaktır.

Ben yerinizde olsam kesinlik ile Ankara’da senetle kredi veren firmalara başvuru yapmadan önce bu bankaya BURADAN başvuru da bulunurdum.

Ankara ‘da Senetle Kredi Veren Firmalar HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM
 1. ÇELEBİ çıplak dedi ki:

  Bana acil 5000 tl kredi lazım nasıl kullanırım

 2. Özgecan dedi ki:

  ACİL 5000 lira lazım.15 yıllık ssk lı çalışanım.ozgecangur@gmail.com.

 3. Burcu dedi ki:

  Mrblar devlet memuruyum tek yere borçlanmak istiyorum aylık 1000 ödeyebilirim 20000 ihtiyacım var

 4. Fatma dedi ki:

  Ankara dayım acil5bin liraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olur geri dönüş yapabilirmisiniz

 5. davut dedi ki:

  ankara 6 bin tl gerkiyor.geri dönüş bekliyorum lütfen

 6. Yasin dedi ki:

  Acil 10000 veya 15000 lazım yardımcı olur musunuz

 7. özgür dedi ki:

  Acil kredi için arayın 0551 138 38 04

  1. dilek dedi ki:

   özgür bey acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek.060606@hotmail.com

  2. özgecan dedi ki:

   5000 lira 6 ay geri ödemeli ihtiyacım var.15 yıllık ssk lıyım.5334340609

 8. şerif dedi ki:

  acil 50 bin lazım

 9. Başak kurt dedi ki:

  Acil 25000tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

 10. Basak dedi ki:

  Acil 25 bine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 11. selvet uslu dedi ki:

  ssk emeklisiyim acil 15000 bin ihtiyacım var 5384433849

 12. Mustafa dedi ki:

  Devlet memuruyum.Acil 2500 TL ye ihtiyacım var

 13. Mechul dedi ki:

  Faktorinkler de öyle birsey yok aradim gorustum adamlar ismimizi kullanarak reklam yapiyor öylr birsey söz konusu deģil diyorlar kimse kara listedeki vatandaşa asla kredi vermez faktorink anca ev arac ipotek karsiliqknda belki verebilir krediyi kimseye inanmayiniz

  1. Admin dedi ki:

   İpotekli olarak veriyorlar kendileri de demiş ama..

 14. Meryem dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandiril mayın arayın bu numarayı alın 05331483796 ben aldım

 15. Mehtap dedi ki:

  Senetler nakit imkanı sağladı Allah razı olsun sizde arayın sizde alın 05331483796

 16. yusuf dedi ki:

  meryem ve mehtapın yazdığı numarayı sakın aramayın dolandırıcı önden para talep ediyor yol masrafı diye hiçbirşeyde sağlamıyor borç filan verdiği yok

 17. Ali riza dedi ki:

  Acil kredi için herkes arasın kimseden on ödeme alınmaz herkese kredi çıkar üst limit 40 bin %10 komisyon ALIYORUz 05418714140

  1. gökhan dedi ki:

   gercekten kredi cıkaran varmı acaba benim puanım düsük borcum felan yok sgk lı calısanım kredi cekemiyorum 2 kere dolandırıldım kredi için 2 bin tl aldılar kredi cıkarıcaz diye gercekten komisyonla kredi cıkaran varsa ben komisyon veririm ama önden para vermem 0533 152 58 78

  2. Şeyma dedi ki:

   Ön ödemesiz ise seymayurtoglu00@gmail.com mail adresim ulaşırsanız sevinirim 0554 597 04 61 numaram

 18. Vehbi dedi ki:

  20000 ihtiyaç var

DEVLETKredi.Com