Anında 40.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir ?

Anında 40.000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir ?
12 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.
Çeşitli nedenlerden ötürü kolay kredi alabilmek birçok vatandaşımız için hayaldir. Hele birde ihtiyaç kredisi almak bile bizlerden istenilen gereksiz prosedürler oldukça can sıkıcı hal almaktadır. Ancak 2018 yılında şartlar öylesine kolaylaştı ki anında 40.000 TL kadar ihtiyacınız olan kredi başvurusunu istediğiniz zaman cep telefonlarınızdan yapmanız mümkündür. Hafta sonları dahil yapacağınız müracaatlar da artık nakit ihtiyacınız süper hızlı bir şekilde vadesiz mevduat hesabınıza geçmektedir.

Hiç Şubeye Gitmeden Nasıl Kredi Alırım?

İnsan hayatı gereğince ihtiyaçları bitmez lakin öyle zaman gelir ki acil nakite ihtiyaç duyulur. Tabi ki bu kadar kısa zaman da nakit elden bulmak da oldukça zor. O yüzden banka kredileri ihtiyaç sahibi vatandaş için bir çıkış kapısıdır. Eskiden bankalar birçok şart koşarak kredi verme işini zorlaştırıyordu. Teknolojinin de sağladığı kolaylıklar dahilinde bir kısa mesaj ile anında ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Hatta kefilsiz, maaş bildirimi yapmadan da bazen kredi alabiliyorsunuz. Kredinin size çıkıp çıkmadığını artık bankaya gidip evrak düzenleyip, saatlerce beklemektense bir mesaj başvurusuyla 10-15 dakika içerisinde kredi puanınızı öğrenebilir. Kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için internete bağlanan bir telefon veya bilgisayar türevi cihazlarla bankanın adres bilgilerine girerek başvuru yapmanız çok kolaydır.

Hangi Bankalar Acil Kredi Vermektedir

Bankaların kendi aralarında ki rekabetten dolayı aynı hizmeti birden çok banka vermektedir. Ancak her bankanın kredi vermesi için bir kredi notu çizgisi vardır. Eğer siciliniz bozuk değil ise ve kredi notunuz istenilen düzeyde ise, İnternet üzerinden bankacılık hizmetlerine başvurarak anında kredinizi hesabınızdan alabilirsiniz. Sadece kredi notu değil gelir belgesi şartı aramadan da kredi veren bankalarımız mevcut. Bu bankaların isimlerini ve nasıl başvuru yapacağınızı tek tek belirtmek gerekirse; QNB Finansbank, HSBC, ING bank, Şeker Bank, Ak Bank, TEB bankası , Vakıf bank, İş bankası, Deniz bank ve Garanti bankasıdır.

Anında Kredi Almak İçin Gerekli Koşullar Neler?

Birçok bireyin acil kredi başvurusunda ağır şartlar istenmese de belirli koşulları aramaktan vazgeçmezler. Bu önemli şartlara siz okurlarımız için maddeler halinde yer verdik.

  • 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gereklidir.
  • Şuan çalışıyor olmasa bile mutlaka daha önce sigortalı bir işte çalışmış olması gereklidir.
  • Her zaman ilk aranılan şart olan kredi notu koşulu kredi puanınız en az 1100 ila 1500 arasında olmalıdır.
  • Başka bir banka da şuan borçlu olduğunuz bir kredinin olup olmaması ve geçmiş borçlarınızın düzenli ödenmiş olmasını yine banka yetkilileri araştırıp, bilgilerinize kaydeder anında kredi isteğinizde otomatik yanıtlanmış olur.
  • Gelir durumunuzu belirtmeniz gereklidir. Çünkü verilen kredinin ödenmesi açısından bu koşul önemlidir. Bazı bankalar bu şartı aramasalar da genelinde bu madde mevcuttur.
  • Kredi kartı ödemelerinizi asgarisi dahi olsa aksatmamış olmanız gereklidir. Ayrıca bu kredi kartı ödemeleri kredi puanınızı da yakından ilgilendirmektedir.
Acil Uygun Faizli Krediyi Nasıl Bulurum

Acil Uygun Faizli Krediyi Nasıl Bulurum

40.000 TL Acil Uygun Faizli Krediyi Nasıl Bulurum

Çok acil ödemelerinizin olduğu anlar mutlaka olacaktır. Hafta sonu, resmi tatil ve bayramlar da buna dahil. Örneğin; hafta sonu acil bir ödemeniz için para gerekli. Ödeme yapmak için ihtiyaç kredisine başvurmak için artık açık şube bulmak mümkün değil ise tabi ki internet bankacılığı size bu konu da yardımcı olacaktır. Akıllı telefon kullanıcısı iseniz (ki şuan ki zaman da akıllı telefonu olmayan pek kimse yok) telefonunuzun internet sayfasından bankaların ana sayfalarını tek tek gezerek, hangi banka ne kadar uygun faizle kredi veriyor, liste yapın. Sonrasın da ödeme planınıza ve bütçenize hangi banka uygunsa onun İnternet bankacılığı programını telefonunuza yükleyerek kredi başvurusu yapma aşamalarını takip edin. Kredi başvurusu yap butonuna tıkladıktan sonra kimlik bilgilerinizle birlikte istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz halinde 15 dakika içerisinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair mesaj telefonunuza ulaşacaktır. Hatta başvuru sonucu olumlu ise vereceğiniz talimat ile direk banka hesabınıza paranız transfer edilir. Bulduğunuz 24 saat açık atmlerden ihtiyacınız kadar paraya anında ulaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz bütün bankaların faiz oranlarını inceleyerek en düşük olanı seçmek sizin açınızdan faydalı olacaktır. Yine uygun faizli krediler ile ilgili bilgilere sitemizde bulabilirsiniz.

Esnafa Hafta Sonu Dahil Anında  Kredi İmkanı Sağlayan Bankalar!

En büyük müşteri potansiyeli olarak bankaların görmüş olduğu esnafa artık hafta sonları dahi anında kredi olanakları sağlanmaktadır. Bireysel müşteri işlemlerinde dahi sıra beklemeyen esnaflar artık ihtiyaç duydukları nakit para işlemleri içinde özel ayrıcalık sahibi olacaklar. 50.000 TL üst limitleri ile 2018 yılında başlatılan proje kapsamında Türkiye İş Bankası mobil uygulaması olan İŞCEP üzerinden esnafların yapacakları başvurularda hafta sonları dahil nakit para akışı sağlamaktadır. Akıllı herhangi bir cep telefonu ile İŞCEP uygulamasını HEMEN yükleyerek bu avantajlı kredi olanaklarından sizlerde istifade edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Dijital Kredi Nedir Hangi Bankalar Verir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Devlet Destekli Konut Kredisi Nasıl Alınır
Devlet Destekli Konut Kredisi Nasıl Alınır ?

İlk defa ev alacaklar için mutlaka kredi başvurusu gereklidir. Çünkü günümüz şartlarında peşin konut sahibi olmak için ya çok zengin...

Kapat