Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Alma Başvurusu! Şartları Nelerdir?

Türkiye'de bayilik almak denildiğinde aklımıza gelen ilk sektörlerden bir tanesi gıda sektörü olmaktadır. Çünkü gıda sektörüne duyulan ihtiyaç çok fazladır. Sürekliliği olan bir iş imkanı olmaktadır. Bu sektörler içinde ise etrafımıza baktığımızda, etsiz çiğköfte sektörü aldı başını gidiyor. Gerek bayilik veren firmalar tarafından, gerekse sunulan lezzetlerin çok sevilerek talep görmesinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca çok düşük maliyetler ile kar marjı yüksel olan bir sektördür. Bu sektöre 2007 yılından itibaren bütün tecrübesini ortaya koyarak, dayanılmaz lezzetleri ile kısa sürede hızlı bir şekilde büyüyen Adıyörem çiğköfte de yer almaktadır.

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Alma Başvurusu! Şartları Nelerdir?

4.ooo m2 kapalı alanı bulunan fabrikasında katkısız bir şekilde doğal üretim yapmaktadır. Çiğ köfte ile kalmayıp ürün yelpazesinin içine, kendi markasına ait şam tatlısı, ayran, şalgam suyu, nar ekşisi sosu, ve burma kadayıfını da üretmektedir. Bayileri için kendilerine belirlemiş oldukları vizyon yeniliklerin öncüsü olarak iş ortaklarına, sadece tek seferlik değil. Her defasından yüksek kaliteli ürünler sunarak % 100 memnuniyet sağlayarak bayilik vermektedir. Eğer sizlerde Adıyörem çiğköfte franchise bayiliği almak istiyorsanız. Sizler için bayilik alımının nasıl olacağını, 2022 yılında istenilen şartları ve iletişim bilgileriyle sayfamızda paylaştık. Daha fazla bilgi sahibi olmanız için yazımızın devamını okumanızı tavsiye eder.

Neler Var?

Adıyörem Çiğköfte Franchise Bayisi Nasıl Olabilirim?

Etsiz çiğköfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan Adıyörem çiğköfteye başvuru yapmak mı istiyorsunuz. O zaman sizleri bizimde tavsiye edeceğimiz bir firma ile tanıştırmak istiyoruz. Bu firmamızın adı Adıyörem çiğköfte! Firma diğer bir çok markalar gibi müşteri ağını genişletip, franchise bayiliği vererek, daha fazla girişimcilere ulaşmak istemektedir. Bu sayede tüm Türkiye’ye markasını duyurarak ağını genişletmektedir. Üstelik bunları bayilik ücreti, franchise bedeli almadan gerçekleştirmektedir. Kısacası hiç bir ek ücret ödemeden Adıyörem çiğ köfte bayisi olabileceksiniz. Adıyörem çiğköfte bayisi olabilmek için de tek yapmanız gereken,

blank

Adıyörem-Çiğköfte-Bayisi-Olduğumda-Alacağım-Teşvikler-Nelerdir

  • Firma tarafından hazırlanmış olan, kurumsal kimliğe uygun iş sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir.
  • Bayiliğe uygun şartlarda dükkan bulmanız gerekmektedir.
  • Açmaya karar  verdiğiniz dükkanda herhangi bir metre kare sınırlandırması yoktur, sizin kendi tercihinize ve isteğinize bağlıdır.
  • Sadece dikkat etmeniz kendi rahat bir ortam ayarlamak ve gerçekten bu işi yapabilecek durumda olmasıdır.
  • Firma gerekli olan araştırmayı ve incelemeyi yaptıktan sonra onay olmanız önemlidir.
blank

Adıyörem-Çiğköfte-Franchise-Bayilik-Başvurusu-Ve-İletişim-Bilgileri

Bu işlemleri tamamladığınız taktirde, işletmede kullanacağınız, size gerekli olan demirbaş ihtiyaçlar için bir miktar para talep etmektedir. Bu aldığı para ile kurumsal kimliğe uygun soğutucular, masa, sandalye, çalışma tezgahı, tabela gibi size gerekli olan ihtiyaçları, sizler için temin etmektedir. Bu ürünleri almak için sizden para talep etmesinin amacı, toplu anlaşmalar yapıp uygun ve kaliteli ürünler sizlere alabilmektir.

Adıyörem ile ilgili en güncel haberler, etkinlikler, videolar ve fotoğraflar için  Facebook  İnstagram  Youtube vermiş olduğumuz adresler üzerinden takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Türkiye genelinde her yerde sabittir. Kendiniz aldığınız taktirde maliyetiniz epey bir yüksek olacaktır. Sizlere yardım amaçlı bu sistemi uygulamaktadır. Çiğ köfte bayiliği alarak ,ilk adımı Helal gıda ve bir çok ISO kalite belgesine sahip Adıyörem firmasında atmak isteyen değerli girişimcilerimiz için firma hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri sizler için paylaştık. Bunun  yanında tabi ki alacağınız teşviklerde bulunmaktadır. Onların bilgisini de aşağıdaki yazımızda sizler için paylaşmış bulunmaktayız.

Adıyörem Çiğköfte Bayisi Olduğumda Alacağım Teşvikler Nelerdir?

Maddi durumu yeterli olmayan ama bu sektöre dahil olmak isteyen bir çok vatandaşımız vardır. Marka olmuş bir çiğ köfte firmasından bayilik almak normal şartlarda sizleri zorlayabilir. Kimilerinize göre maliyet oranı oldukça yüksek gelebilir. Bütün bu sebeplerden dolayı, sermayesi olmayan girişimcilerin, bayilik ücreti almayan firmalara başvurması onlar için daha iyi bir avantaj olmaktadır. İşte tamda burada Adıyörem çiğköfte sizlere el uzatmaktadır.

  • Maddi durumunuz yeterli değil, sadece düşük bir sermayeniz var. Bayilik ücreti almadan sadece ihtiyacınız olan malzemeleri az elinizdeki sermaye ile alır. Ve dükkanınızın tüm kuruluş aşamalarında sizlerin yanında olarak destek çıkar.
  • İsim hakkı bedeli almamaktadır.
  • Kazandığınız cirodan kar payını da talep etmemektedir
  • Yapılacak olan reklam ve tanıtımlardan ek bir ücret talep etmemektedir.
  • Dükkanınızı açtığınızda sizlere 600 kg çiğ köfte hediye etmektedir.

Sizler için bunlardan daha iyi nasıl bir fırsat olabilir ki. Kısacası firmanın sizlerde yer alabilmek için sadece 20.000 TL gibi bir nakit paranız olmanız yeterlidir. Eğer elinizde birikmiş bir sermayeniz yok ise size yardımcı olacak bir adres verebilirim. İşyeri Açma Kredisi bütün bilgiler bu adres içinde mevcuttur.

blank

Adıyörem-Çiğköfte-Franchise-Bayisi-Nasıl-Olabilirim

Ayrıca ödeyecek olduğunuz miktarı dilediğiniz taksit oranları ile Adıyörem çiğköfte franchise bayiliği sizlere kendi işinizin patronu olmayı teklif etmektedir. Sizleriniz yapmanız gereken tek şey doğru bir dükkanın bulmak. Artık Adıyörem çiğköfte firması ile çalışmaya karar verdiyseniz. gelelim başvurumuzun nasıl yapmamız gerektiğine 😉

Adıyörem Çiğköfte Franchise Bayilik Başvurusu Ve İletişim Bilgileri

Adıyörem çiğköfte firması 2007 yılında Samsunda açtığı bir fabrika ile bu sektöre adım atmıştır. Türkiye’ de sektör liderliğini koruyarak, kararlılığını sürdüren, oldukça tanınan bir marka olarak kendi alanını büyütmektedir. Sürekli yenilenen menüleriyle evlere servis yaparak da hizmet vermektedir. Sizlere destekte bulunan bu sektöre dahil olmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz adreslere başvurmanızdır. BURADAN başvuru formunu doldurarak bu sektöre ilk adımı atmış olursunuz.

Franchise Genel Koordinatörü: Göktuğ KEFELİ

TELEFON: 0545 454 23 55

SABİT TELEFON NUMARASI: 0 (362) 437 82 28 & 0362 437 82 28

ADRES: Toy belen Mahallesi, Anadolu Bulvarı No:361 İLKADIM/SAMSUN

E-POSTA ADRESİ: info@adiyorem.com.tr
Gerekli olan tüm bilgileri vererek formu doldurduğunuz taktirde ön başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır. Sizi değerlendirme süresine alıp, gerekli olan tüm incelemeler yapıldıktan sonra vermiş olduğunuz iletişim adresinler inden size geri dönüş sağlanacaktır. Bu süre en fazla 2 iş günü sürmektedir. Daha sonrasında sizlere eğitim saylayarak dükkanınızın ilk açılışında yanınızda bulunup destek vereceklerdir.
LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın