Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

866 Şubesiyle Yapı Kredi İpotekli İhtiyaç Kredisi Veriyor

866 Şubesiyle Yapı Kredi İpotekli İhtiyaç Kredisi Veriyor

866 Şubesiyle Yapı Kredi İpotekli İhtiyaç Kredisi Veriyor  Şimdi al 3 6 ay yada 1 yıl Sonra ödeme ertelemeli kredi kullanmak isteyenler için YAPIKREDİ çok iyi bir seçenektir. Türkiye genelinde tam 866 şubesi ile faaliyet gösteren banka ev, araç ve arsa ipotekli olarak müşterisine kredi kullandırmaktadır. Dijital kredi sistemine dahil olan Yapı Kredi rehinli kredi kullanacaklar için hafta sonu demeden böylece hizmet yürütmektedir. Onun haricinde tam 4 farklı yöntemle başvuru yapabileceğiniz ipotekli kredinin faiz oranları da oldukça caziptir. Özellikle 2023 yılında kredi notu düşük ve ekseri teminat sorunu yaşayanlar. Bununla birlikte yüksek tutarlarda kredi kullanamayanlar için bankanın mevcut aylık faiz oranına göre hesaplama yaparak sizler için bu sayfamızı inşa ettik. Faydalı olabilecek tüm bilgiler yazımızın içeriğinde mevcuttur.

Neler Var?

Yapı Kredi İpotekli İhtiyaç Kredisi 2023

Türkiye bankacılık tarihinde ciddi bir geçmişe sahip olan Yapı Kredi müşterilerine hizmet açısından son derece değer veren bir kuruluştur. Bankanın benim en sevdiğim yanı ise ipotekli ihtiyaç kredisinden sonra ‘KAPAMA KOŞULLU KREDİ’ imkanını sağlamış olmasıdır. Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar da sıklık ile bahsetmiş olduğum mevcut açıkta olan kredilerinizi YAPIKREDİ ile tek bir kredide bu imkan sayesinde birleştirmek olanağına sahip olursunuz. İpotekli ihtiyaç kredisi imkanlarıyla da yüksek tutarlardaki finansman ihtiyaçlarınızı kolayca karşılaya bilmektesiniz. Bu iki güzel imkanın başvurusu da üstelik artık çok daha kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Dijital bankacılığa bir çok finansman kuruluşu gibi geçen Yapı Kredi hafta sonu dahi sizlere finansman hizmetleri böylece sağlamaktadır. Dijital Kredi Nedir? Hangi Bankalar Veriyor? da bu sistemin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankanın kredi başvurularında uygulamış olduğu diğer yöntemlerse şunlardır.

 • SMS ile Başvuruda Bulunma: Bunun için yapmanız gereken tek şey ise size ait olan bir cep telefonundan ‘Bireysel yazıp bir boşluk bırakıp ardından Kimlik Numaranız ve sonrasında ise Aylık Gelirinizi’ girip bu mesajı 4411 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Şubeden Başvuru Yapma: Türkiye de 866 tane şubesi olan Yapı Kredi bankasına doğrudan ipotekli ihtiyaç kredisi için başvuruda buluna bilirsiniz. Size yakın banka şubelerin adreslerini ise https://bit.ly/2WTX7VH adresimizden bulabilmekte siniz.
 • Müşteri Temsilcisi Üzerinden Başvuru Yapma: 444-0-444 numarayı arayarak anında ipotekli ihtiyaç kredisinin başvurusunu yapabilirsiniz.
 • ATM üzerinden Başvuruda Bulunma: Yine YAPIKREDİ kartınızla herhangi bir bankaya ait ATM üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştire bilmektesiniz.

3 Ay ödeme ertelemeli olarak tüm bu imkanları sağlayan Yapı Kredi bankasının peki faiz oranları ne durumda biliyor musunuz? Şayet yazımızın devamını okumaya devam ederseniz. İşinize yarayacak olan tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

1.000 TL den başlayan rakamlarla Yapı Kredi bankasından tüketici kredisi kullana bilmektesiniz. Kullanacağımız rakamın üst miktarı bizim gelir beyanımıza göre belirlenmektedir. İpotekli diğer adı ile rehinli kredi türü tüketici kredisi sınıfına dahil olduğu için çekeceğiniz kredinin aylık taksit ödemeleri hane  gelirinin %50 oranını geçemez.  Kredinizin onay almasını ise etkileyen en önemli faktör kredi notu değeriniz olmaktadır. Kredi notu değeriniz düşük dahi olsa ipotek olarak herhangi bir ev yada araç gibi mülkiyet rehin olarak tayin etmeniz durumunda bu engelli kolaylıkla geçebilirsiniz. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? (800-1200 Puan Yeter Mi?) de bu sınırlamalar hakkında detayları bulabilirsiniz. Yapı Kredi bankası diğer bir çok banka gibi ipotekli kredi kullanacaklar için bireysel tüketici kredisi faiz oranlarını uygulamaktadır.
blank

Şayet ipotek bedeli ödemem rağmen neden tüketici kredisi ile aynı faiz oranları ile kredi kullanıyorum diyorsanız size tavsiyem 1 Dk’da Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz seçeneğini değerlendirmeniz olacaktır. Ama diyorsanız ki ben bankanın müşterisiyim acil kredi kullanmam gerekiyor, o zaman aşağıdaki faiz oranları ile bu imkanlardan yararlana bilirsiniz.

YAPIKREDİ 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.84

Mevcut faiz oranlarına göre 2023 yılı ARALIK ayı içinde uygulanan faiz oranları ile geri ödeme tablomuz ise yine aşağıda olduğu gibi oluşur.

65.000 TL Yapı Kredi Bankası Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12  6.785,18 TL 81.422,14 TL
15 5.703,19 TL 85.547,98 TL
20 4.634,93 TL 92.698,63 TL
24 4.085,23 TL  98.045,65 TL

Bu faiz oranları ile Yapı Kredi İpotekli kredi başvurusunu BURADAKİ FORM üzerinden hemen yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz müşteri hizmetleri 0-850-222-04-44 numarasından da ücretsiz olarak destek alabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Yapı Kredi İpotekli Tüketici Kredisi Gerekli Evraklar Neler?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz şekilde Yapı Kredi ipotekli kredi başvurunuzu yaptıktan sonra size bir mesaj gelecek. Gelen bu onay mesajında ön başvurunuz olumluysa sizden banka şubesi bazı evrakları isteyecektir. İpotek göstereceğiniz teminata göre YAPIKREDİ tarafından talep edilen gerekli evraklar ise şunlardır.

 • Kimlik belgenizin yada araç ehliyetinizin fotokopisi
 • Aylık gelirinizi gösteren maaş bordrosu varsa ilaveten kira kontratlarımız
 • İpotek konulacak gayrimenkulün tapu fotokopisi, eğer ki araç ise ruhsat belgesi istenilir

Gayrimenkul yada araç rehini gösterecekler malın üzerinde icra veyahut farklı bir ipotek bulunmaması gerektiğini bilemesi gerekir. Kredi ödemeniz bitene kadar ipotek ettirdiğiniz malın deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı banka sigortası ile koruma altında bulunacağını da hatırlatmak isterim. Kredinizi teslim almadan önce toplam başvuru miktarından %0.5 oranında bir işlem ücretinin de kesileceğini üzülerek söylemek istiyorum. Bu miktar 50.000 TL için 250 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir.

 • Siz değerli okurlarım için benim için önemli olan bir bilgi paylaşmak istiyorum. Eğer bu hayatta ipotek edecek bir malını mülkünüz yoksa. Fakat sizin de krediye ihtiyacınız varsa, bizzat kendimin faydalanmış olduğum krediden sizlere bahsetmek istiyorum. Üstelik inanır mısınız gelir belgem dahi yok benim. Bu nasıl olur dediğinizi duyar gibiyim. İşte sorunuzun cevabı burada! Akbank Gelir Belgesiz 100 Bin TL Kredi Nasıl Aldım? Sizde benim gibi bankanın bizlere sunmuş olduğu avantajdan yaralanmak istiyorsanız. Yapmanız gereken tek şey vermiş olduğumuz linke giriş yapmak olacaktır. Tüm detaylar orada.

YAPIKREDİ müşterileri iseniz onaylanmış olan kredinizi gelir belgesiz, kefilsiz olarak aşağıdaki videomuz da olduğu şekilde anında hesabına geçmesini sağlaya bilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi ve Kart Sorgulama

Bazı zamanlar Yapı Kredi bankasına yapılan kredi başvuruları için onay süreci uzaya bilir. Bu durum aynı şekilde kredi kredi kartı başvurusu yapanlar için de geçerlidir. Kredi kartınız Yapı Kredi bankasından onay almış olsa da basımı ve kurye de geçen süre kimi zaman 5 iş gününü bulurken kimi zaman ise elinize geçmesi 10 iş gününe kadar çıkmaktadır. Peki, Kredi Kartım Nerede yada krediniz onay alıp almadığını nasıl öğrene bilirsiniz? İşte sizlere o yöntemler.

 1. Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek öğrene bilirsiniz.
 2. Müşteri hizmetlerine arayarak öğrene bilmektesiniz
 3. İnternet bankacılığı yada Yapı Kredi Mobil Uygulaması üzerinden
  1. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız
  2. Krediler menüsüne girelim
  3. Sonra ‘Başvuru İzleme’ adımında girelim. Buradan kredi ve kartlarınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası A.Ş tarafından sizler ile paylaşmış olduğumuz faiz oranların anlık olarak değişiklik gösterme hakkında sahip olduğunu belirterek yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu hakkında bizlere sormak istediğiniz soru yada görüşleriniz varsa eğer, muhakkak aşağıda bulunan yorumlar kısmında paylaşmanızı rica ederim. En kısa süre içerisinde sorunlarınızın cevaplarını verebiliriz. Sizlere şimdiden sağlıklı günler diliyoruz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Nurcan olcay dedi ki:

  Sadece maaş ipotekli 10 bin TL kredi kullanabilirmiyim kredi notum olumsuz

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Maaş ipotekli olarak bir kredi kullandırma paketi ne yazı ki olmadığı için hayır.

Bir Yorum Yazın