DEVLET Kredi

81 İle Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Bedava Franchise)

81 İle Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Bedava Franchise)
Tanınmış, halk tarafından güvenilir olarak bilinen markalar ile işletme kurmak izlemeniz gereken en mantıklı yoldur. Lakin bu firmalar bu itibarı Türk hatta Dünya geneline kabul ettirene kadar ciddi aşamalardan geçmiştir. Bunun bedeli ödeyen firmalar kendi iş ortakları yani bayilik ( franchise ) verdikleri girişimcilere doğal olarak yansıtırlar. Ama,belli dönemlerde 81 ile bir an önce yayılıp pazar edinmek için ücretsiz olarak girişimcilere bayilik olanağı sağlamaktadırlar. 2020 senesinde bu amaç ile yeni girişimcilere gıda başta olmak üzere giyim ve kahve gibi içecek sektöründe bayilik veren firmaları sizler için tanıttık. Umarım, yeni kuracağınız işletmede bizim de bir tuzumuz olur.

Ücretsiz Bayilik Veren Gıda Firmaları Hangileridir?

Sıcak veya soğuk yada hızlı gıda sektörü bir işletme kurmak için belkide en mantıklı iş fikridir.Her ne kadarda ekonomik kriz olur ise olsun insanlar kesinlik ile vazgeçemeyecekleri tek şey boğazlarıdır. Bu neden ile benim de bir iş inşa edecekler için özellik ile tavsiyen gıda üzerine bunu yapmalarıdır. Hele bir de bunu gıda üzerine ücretsiz olarak bayilik olanağı sağlayan firmalar ile sağlar ise başarısız olma gibi pek şansları yoktur. Peki, neden gıda bayiliği veren firmalar ile başarı oranlarınız artar.?

 1. Bayilik alacağınız firmanın işi ehli ekspertizleri size doğru yerden dükkan  tutmanız için yardımcı olurlar.
 2. Yine aynı şekilde firma sizin işletmenizi en göz alıcı bir şekilde restore eder.
 3. Bayilik alacağınız firma sizi  ve işletmenizdeki çalışanları en iyi şekilde eğitime tabi tutar.
 4. Sağlık bakanlığı ve belediye gibi kurumlar ile başınız ağrımaz.

Bu ve bunlar gibi bir çok nedenden ötürü ücretsiz gıda bayiliği veren firmalar ile iş ortaklığı yapmanızı tavsiye ederim. Daha önceleri bir çok soruya cevap verdik. Bunların içerisinde belki de en zor olanı İŞ-KUR’ un Evlere Sağladığı Ek İş İmkanları Var mıdır ? sorunun yanıtı ile şimdi ise sizlere ücretsiz olarak gıda bayiliği veren tam  firmadan bahsedeceğim.

1- Eti Beyaz Döner Bedava Bayilik İmkanları

İstanbul da 2001 yılında Fatih caddesinde açılan küçük bir dükkanla hizmete başlandı. 2011 yılında sunduğu orijinal tat ve değişik lezzetlerle İstanbul da birçok şube ulaştı. Müşteri sayısını kat ve kat artıran firma daha sonra markasını tescil ettirerek; Helal belgesi,ISO 9001, ISO 22000, Tarım ve Orman Bakanlığı ‘dan tüm izinleri almış. Ülkemizin her yerinde hizmet vermek istemektedir. İstanbul da hemen her mahallede bulunan  Eti beyaz döner, 1 yıl içerisinde  12 kadar ücretsiz bayilik verecektir. Girişimciden beklentileri ise  çalışkan, iletişimi hızlı ve güler yüzlü titiz hizmettir. İsim hakkı bedeli asla talep edilmez. Sadece dükkanın açılması ve kurulumu için 35 bin civarı paraya ihtiyacınız olacaktır. İletişim bilgileri şöyledir;

 • Adres: Derviş ali mahallesi. Dilmaç sokak. No: 1/1 Fatih İstanbul
 • Telefon: 0543 460 58 58

2- Hacı Ali oğlu Çiğ köfte Bedava Bayilik Veriyor!

1999 Yılında kurulan firma ülkemiz genelinde 280 ülke dışında 2 şubesiyle hizmet vermektedir. Ülke içi yatırımı  dikkate alan bir firmadır. Kısaca özetlersek bayilik için başvurulduğunda isim hakkı bedeli almazlar. Bu iş yerini açmak 10.000 TL sermaye gereklidir. Yüzde yüz kar marjı olan bu işten bol kazançlı çıkacağınızdan eminim.

 • İletişim bilgileri; Güneşli mahallesi. Evren caddesi. Tümer sokak. No: 11 A /B Telefon: 0212 515 94 44

3- CHİCKER’S Ücretsiz Bayilik Başvurusu

Ülkemizde çok eskilerden beri sevilen kızarmış tavuk geleneğini sunan firmanın ülkemizde toplam 32 şubesi bulunan şirket bayilik için ücret istememektedir. 2011 yılından bu yana çok ilerlemiş bir konsept ‘tir. Yurt dışında meşhur olan chicken tavuk hizmetini her şubesinde vermektedir.

 • İletişim bilgileri: Cemal Gürsel caddesi. 112/6 35.600 Karşıyaka İzmir Telefon: 0541 520 61 32 ‘dir. Ücretsiz firma bilgilerine gelecek yazılarımızda da ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz.

4-Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar ‘dan SOSYETE Çiğ Köfte!

Hani dedik ya şayet vedaya yani hiç bir ücret ödemen bir firmadan bayilik alacaksanız o firmanın yeni olması çok önemlidir. Bunun en büyük nedeni ise bur tür yeni açılan firmaların Türkiye’ nin 81 iline bir an önce en az 1 tane bayisinin oluşmasını sağlamasıdır. İşte bu neden ile bedava çiğ köfte bayiliği alacak olan girişimciler için ” Sosyete Çiğ Köfte ” tamda istediklerini veriyor. Firma sadece iş ortaklarına ücretsiz franchise olanağı sağlamak ile yetinmeyip aşağıdaki olanakları da ayrıca sağlamaktadır.

 1. Ücretsiz isim hakkı
 2. Bedava eğitimler
 3. Açılış için ücretsiz destek
 4. Organizasyon için de her şey bedava

12 taksit imkanları ile iş yerinizi kuran Sosyete Çiğ Köfte sizlere sadece 5.990 TL den başlayan rakamlar ile iş yeri sahibi yapmaktadır. Şayet maddi gücünüz yok ise Şimdi Al 3 6 Ay Yada 1 Yıl Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredisi imkanları ile işinizi kurarak para kazandıktan sonra ödemelerinizi bankaya yapabilirsiniz. Şayet yatırımınızı biraz daha yüksek tutarsanız Sosyete Çiğ Köfte ‘den aşağıdaki paketler ile de işletmenizi kurabilirsiniz.

 • 10.990 TL orta boy çiğ köfte salonu kurulumu
 • 15.990 lira büyük boy çiğ köfte salonu kurulum

Bayilik başvurusu için bilgiyi 0-541-530-12-34 numaradan öğrenebilirsiniz. Yada hemen bayilik başvuru formunu doldurup müracaatınızı yapabilirsiniz.

Sermayesiz Bayilik Veren Giyim Firmaları Hangileri ? 2020

Yiyecek sektörü kadar bay, bayan ( tesettür ) ile çocuk giyim sektörü de yatırımcılarını oldukça güzel kazançlar sağlayan bir başka sektördür. İnsanlar tarafından kabul edilmiş bir marka bayiliği alarak bu sektöre dahil olmak işinizi büyütmek için atacağınız en önemli adımlardan bir tanesi olacaktır. Hele birde sermayesiz olarak sizlere giyim üzerine bayilik veren firmalar ile sektöre dahil olursanız rakiplerinize karşı işe 1 – 0 önde başlamış olacaksınız. Ücretsiz olarak sektör de bayilik veren bir çok marka vardır. Önemli olan ise bunların içerisinde ne iyisini belirlemeniz olacaktır. Ama sizlere şunu özellik ile belirtmek isterim ki hem ücretsiz ve sermayesiz hemde bilinmiş bir markanın giyim bayiliğini almanız biraz zor olacaktır. Bu neden ile bay ve bayan ile çocuk giyim için sizlere ücretsiz olamasına rağmen kaliteli ürünler ile destek sağlayacak firmaları seçip sıraladık.

 1. MİSO: Bayan giyimi üzerine ücretsiz olarak bayilik imkanı sağlamaktadır. Sadece portföyünde bayan giyimi olmak ile kalmayan firma kadınlara yönelik ” ÇANTA ve ” TAKI & AKSESUAR ” ürünleri de sağlamaktadır.
  1. Firmanın iletişim numarası: 0-850-255-10-60 & 0-212-664-99-96
  2. Elektronik posta: bilgi@misso.com.tr
  3. Bayilik başvuru formu => https://www.miso.com.tr/bayilik
 2. Pierre cassi: 1965 yılında bu yana erkek giyim üzerine üretim yapan güçlü bir firmadır. Sadece Türkiye’de değil Avrupa ve aynı zamanda KKTC ‘deki girişimcilere de ücretsiz olarak bayilik imkanı sağlamaktadır. %100 Türk üretimi olan firmadan bayilik almak isteyen girişimciler 0-212-458-25-25 numaradan yada Whatsapp: 0-532-300-86-65 numaradan bilgi alabilir
 3. Miss Taşan Bayan Tesettür: Bayan tesettür üzerine bayilik almak isteyenler için oldukça kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Firmanın iletişim numarası: 0-212-674-13-69 & 0-535-213-73-55 numaralardır.

Ücretsiz Bayilik Veren Kahve Firmaları Franchise Bedeli

Hani dedik ya bir işe gireceksen ya yiyecek yada içecek sektöründe olsun diye.. İşte içecek sektöründe girişimde bulunacaklar için ise en iyi tercih bence kahve sektörü. Tabi kahve sektörü dedik diye iş kahve ile bitmiyor aklınıza gelecek bütün sıcak içecekler desek çok daha doğru olur dimi. Peki İstanbul geneli olmak başta Arabica ile tully’s dahil olmak üzere bütün 81 ilimizde kahve bayiliği veren en prestijli firmalar hangileridir. İşte direk yetkili kişinin iletişim telefon numaraları ile ücretsiz bayilik bedeli istemeden size kahve bayiliği veren tüm firmalar.

 • Arabica coffee ( 0-555-818-65-02 )
 • tully’s coffee
 • Kahveci efendi ( 0-850-480-24-06 )
 • Şehri Aziz Dibek Kahveci ( 0-534-605-06-26 )
 • Nish Kahve ( 0-538-095-25-63 )
 • Ehl-i Kahve ( 0-533-607-38-95 )
 • MAMBOCINO Kahve ( 0-212-549-03-24 )
 • Portofilter Coffee ( 0-542-313-03-97 )
 • Fine Coffee ( 0-224-223-22-11 & 0-535-873-43-73 )
 • Demlik ( 0-212-215-25-95 )

Butik Pastane Açmak İçin Neler Gerekli? sorunu yanıtladım ama bayilik alacağınız için size firma yetkileri yardımcı olacaklarından ötür bu sorunun yanıtı bölge müdürlerinden çok daha sağlık alacağınız için boş bırakıyorum. Şimdiden herkese hayırlı olsun..

81 İle Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Bedava Franchise) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. blank cem demiralp dedi ki:

  Çağrı Merkezi Bayiliği

  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR.

  Çağrı Merkezlerine Haftalık Ödemeli Proje

  Data Maliyetide Yok Biz Karşılıyoruz..

  Bir Agent Günde 2-12 Arası Yönlendirme Yapabiliyor

  Haftalık Ödeme Yapılır

  Detaylı Bilgi İçin

  İlanımız Türkiye Genelidir
  0 507 762 31 13

  Ayrıca Almanca Proje Yapmak İstiyorsanız
  Bilgi Almak İçin Lütfen Arayınız
  İlanımız Türkiye Genelidir
  0 507 762 31 13

  1. blank Admin dedi ki:

   Ücretsiz olarak bayilik vereceksiniz dimi ?

  2. blank ufuk zeren dedi ki:

   merhaba
   internette gezinirken rastladım dikkatimi çekti çağrı merkeziniz hangi kuruluşlar için hizmet vermektedir. detaylı görüşebiliriz 05437497711 iş yerimiz ankarada bulunmaktadır.

   1. blank Mehmet Nuri Alim dedi ki:

    Mrb genel olarak bütün kurumlara hizmet veriliyor. siz hangi kurum için istiyorsunuz.
    Mehmet Nuri Alim
    05325219384

 2. blank Mehmet Alim dedi ki:

  Erzurum da Çağrı Mekezi Çözüm Ortağınız olmak istiyoruz
  Mrb Erzurum da ilk etapta 6 ila 10 kişilik çağrı merkezi kuruyorum bir kaç farklı projemiz var ama farklı proje üzerine de çalışma yapabilir mevcut sayıyı artırabilirim. Amacımız hem istihdama katkı sunmak hemde farkındalık oluşturmak Yeter ki anlaşma yapacağımız proje de bize destek verilsin ve ödemeleri gününde yapılsın. Özellikle haftalık veya günlük ödeme yapan projeler aranmaktadır
  Hedefimiz ilk aşamadan sonra 40 veya 50 ye ulaşmak

 3. blank Ümit ozdemir dedi ki:

  Haftalık proje verilir çağrı merkezi için 5417384528

 4. blank Ali Polat dedi ki:

  Bayilik başvurusu

 5. blank saniye girgin dedi ki:

  bir kadın giyim mağazası açmak istiyorum butik tarzı fazla büyük olmayan bir yer bu konuda kosgebin hangi destekleri bulunmakta ve francihese destekleri neler

  1. blank Emre ADIN dedi ki:

   Geleneksel Girişimcilik Destek programı ile destek sağlamaktadır.

DEVLETKredi.Com