DEVLET Kredi

800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar

800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar

Kredi notunuz 2020 öncesi dönemlerdeki finansman hatalarınızdan ötürü 800 yada 900 ile 1000 1200 arasında geziyor diye kredi mi çekemiyorsunuz? Hiç üzülmeyin size tavsiye edeceğim bankadan 600 kredi değerine dahi 60 aya varan kredi kullana bileceksiniz. 5.000 TL den başlayıp tam 60.000 TL kadar rahatlık ile 5 yıl geri ödeme vadeli olarak paranız cebinizde bilin.! Üstelik bu başvuru işlemi doğrudan İnternet üzerinden olduğu için Türkiye’nin hangi ilinde olur iseniz olun hemen evraksız ve kefilsiz bir şekilde yapılabilmektedir.

Kredi Notum Kaç Olursa Kredi Çekebilirim?

Bildiğiniz gibi bankalar artık kredi çekmek için doğrudan kredi notunu değerine bakmaktadır. Kredi notu değeriniz yüksek ise 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar dan anında yararlana bileceğinizi defalarca belirttim hatta kanıtlamıştım. Kredi notum kaç olursa bankalardan kredi çekebilirim sorusu aslında biraz karmaşık bir cevaba sahip olan sorudur. Şayet sıkılmaz iseniz bu sorunun neden bu kadar karmaşık bir cevaba sahip olduğunu sizler maddeler halinde izah edeceğim.

 1. Kredi notunuz 1000 puan dahi olsa bankalar sizlere kredi verebilir. Bunun nedeni ise aslında çok basit. Bankalar müşterisine finansman sağlarken evet kredi notuna bakıyor. Ama, bu nota bakarken son 6 aya içindeki yapmış olduğunuz iyileştirme adımlarınızı da göz önünde bulundurmaktadır. Dolayısı ile 900 yada 1000 puanınız dahi olsa son 6 ay içerisinde göz görülebilir finansman iyileştirmelerini kayıt etti iseniz kredi kullana bilirsiniz. Peki bu adımlar neler olmalıdır?
  1. 6 aylık sürece başlamadan önce ilk olarak mutlaka kredi ve kredi kart borçlarınızı kesinlik ile kapatmış olmalısınız
  2. 6 ay boyunca düzenli bir şekilde mevcut borçlarınızı ödüyor olmalısınız
  3. Kredi kartınıza bir kaç otomatik ödeme talimatı vermeniz size + puan katacaktır
  4. Hesabınıza para yatırıp çekmeniz bu süreci olumlu etkileyecekti
 2. Her bankanın başmış olduğu kredi notu kriterleri farklıdır! Evet, ben sizlere kredi notum kaç olursa bankalardan kredi çekebilirim sonuza direk 900 yada 1500 olursa çekebilirim demiş olsaydım emin olun sizleri kandırmış olurdum. Çünkü bir Akbank ile Odeabank’ın baz aldığı kredi notu alt kriterleri çok farklıdır. Düşünsenize bir çoğunuz belkide Odeabank yada ICBC gibi bankaların ismini ilk defa şimdi duyuyorsunuz. Ama, Akbank’ın ismini duymayan sanırım yoktur. Dolayısı ile zaten Akbank yeterince bir müşteri portföyüne ulaşmış. Neden 800 yada 900 veya 1000 ile 11000 gibi kredi notu olanlara kredi verip başını ağrıtsın ki? Haksız mıyım arkadaşlar?

Bu iki ana nedenden dolayı kredi notum kaç olursa kredi çekebilirim sorunun net yanıtı veremem. Ama sizi şöyle bir temin ederim ki 1700 puan ve üzerinde bir kredi notunuz var ise çok rahat her bankadan kredi kullana bilirsiniz.

Kredi Notu Kaç Ayda Bir Yükselir?

Bankalardan 10 Dakika’da Acil Kredi Lazım da belirtmiş olduğum en önemli kriter kredi notudur. Kredi notunuz düşük olsa dahi hep öyle kalacak diye bir şey yoktur. Eğer ki siz doğru adımları hızlı bir şekilde atarsanız kaç ayda yükseleceğini siz bile inanamazsınız. Ama şöylede bir gerçek vardır ki her ne kadar da bu doğru adımları hızlı bir ve doğru bir şekilde atmış olsanız dahi kredi notu kaç ayda bir yükselir engeline mutlaka takılacaksınız. Bu neden ile FİNDEKS tarafından tutulan kredi notların güncelleme tarihlerini mecbur beklemeniz gerekir. FİNDEKS bu güncellemeleri ise 3 ayda bir olarak sağlamaktadır. Ama kesin olarak verileriniz finansmanlara tarafından 6 ayda bir görülecek şekilde sağlanır. Dolayısı ile kredi notu kaç ayda bir yükselir sorununun net yanıtı

 1. FİNDEKS 3 ay da bir güncelleme yapar
 2. Bankalar en az 6 aylık bir güncelleme verilerini dikkate alır.

Bu neden ile kredi notunuz düşük ise yükseltmek adımlar dahi atsanız en az 3 ay hiç kredi çekerim umuduna kapılmayın.!

Kedi Notu Düşüklere Olmayanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bir çok bankalar vardır. Sakın bu bankalar Akbank ile Garanti bankası diye umut ediyorsanız hiç boşuna hayal kurmayın. Biraz öncede bahsetmiş olduğum gibi QNB Finansbank dahil olmak üzere TEB yada Türkiye İş Bankası kredi notu düşük olanlara kolay kolay kredi aslan vermez. Peki 1 Seferde Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar özelliğine de sahip olan bu bankalar hangileridir?

 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • ICBC
 • Odeabank
 • Fibabanka
 • Aktifbank
 • Burgan bank
 • AlbarakaTürk

Evet, arkadaşlar kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar sıralaması bu şekilde oluşmaktadır. Bu bankalar içerisinde benim gözdem ise ilk sıraya koymuş olduğum Türkiye Finans Katılım bankasıdır. Gözdem olarak sizlere ile paylaşmış olduğum bankaya ait başvuru ve güncel faiz oranlarını ise bir kaç alttaki başlık altında yer verdim. Oradan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

İnternet ortamında bir finansman editörü olarak sıklık ile görmüş olduğum aramalar kredi notuna bakmayan bankalar hangileridir olmaktadır. Bu neden ile kredi notuna bakmadan bankalar gerçekten var mıdır? soruna doğru bir şekilde yanıt vermeyi kendime borç bildim. Üzülerek söylemem gerekir ise ne yazık ki kredi notuna bakmayan bankalar Türkiye’de kesinlik ile yoktur.! Ama sizleri kredi notu bakmayan bankalar yoktur yanıtını vererek göndermeye hiç niyetim yok. Şayet, ihtiyacınız olan kredi miktarı 3.000 TL ile 15.000 TL arasında ise ve bunu 12 ay vadeler ile geri ödemeye evet derseniz size ciddi bir teklifim olacak. Bu miktarlardaki nakit ihtiyacınızı kolaylık ile 1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu yaparak sağlaya bilirsiniz. Hatta bu firmalara komisyon vermek istemeyenler bile bunu işlemleri kendileri dahi kolaylık ile yapabilirler. Peki, nasıl yapabilirsiniz? İşte izlemeniz gereken adımlar.

 • İlk olarak en az 6 ay boyunca aktif olan bir faturalı hatta sahipsiniz
 • Hattınıza ait operatör bayisine gitmeniz gerekiyor
 • Hat puanınızı sorgulama yaptırın
 • Puanınıza karşılık 12 ay taksitli olarak satın alabileceğiniz cihazı seçin
 • Cihazınızı anında 12 ay eşit taksitlik ödemeleri faturanıza yansıyacak şekilde alın
 • Satın almış olduğunuz bir yada birden fazla cihazı aynı yere yada herhangi bir telefoncuya ”Kapalı Kutu” olarak nakit olarak pazarlayın.

Tüm yapmanız gereken işlemler sadece bu kadardır. Faturalı hatlara kredi veriyorum diyen firmalar bütün bu işlemleri sizin yerinize yapmaktadır. Tek fark ise işlemleri sizin yerinize yapan bu firmaların almış olduğu komisyonlardır. Komisyon miktarları %5 ile 10 arasında değişmektedir. Ufak bir hesaplama karşılığında elinize geçecek olan miktar şu şekilde olur.

Faturalı Hatlara 12 Ay Vadeli Kredi Hesaplama
Cihaz Satın Alma Fiyatı Aylık Sabit Taksit Ödemeniz Kesilen Komisyon Cihaz Satış Bedeli Net Elinize Geçen
2.000 TL 166 TL 100 TL 1.800 TL 1.700 TL
3.000 TL 250 TL 150 TL 2.800 TL 2.650 TL
4.000 TL 333 TL 200 TL 3.800 TL 3.600 TL
5.000 TL 416 TL 250 TL 4.700 TL 4.450 TL
6.000 TL 500 TL 300 TL 5.750 TL 5.450 TL
7.000 TL 583 TL 350 TL 6.600 TL 6.250 TL
8.000 TL 666 TL 400 TL 7.500 TL 7.100 TL
9.000 TL 750 TL 450 TL 8.400 TL 7.950 TL
10.000 TL 833 TL 500 TL 9.400 TL 8.900 TL

Rakamlar ortalama olarak ele alınmıştır. Komisyon oranı ise %5 oranında hesaplanmıştır.

Orta Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

İlk olarak orta risk gurubu kimlerden oluşur bunun adını koymamız gerekiyor. Bunun adını koymak için de FİNDESK tarafından kabul edilen kredi puan cetveline ihtiyacımız var. Daha sonra ise orta riskli gurubun kimler olduğunu hangi bankaların bu gurupta olanlara kredi verdiğine gelebiliriz.

Evet, kredi notu cetvelinde sizlerinde görmüş olduğu gibi ”ORTA RİSKLİ” gurup 700 den başlayıp puanı 1099 dahil aralıklarda olanları kapsamaktadır. Bankalardan kredi kullanma ihtimali ise ”DÜŞÜK” olarak gözükmektedir. Ama cetvel bizlere demiyor ki kesinlik ile kredi kullanamaz dimi? O zaman en kötü ihtimal ile 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans çekip nakit ihtiyacımızı karşılaya biliriz! Peki, orta riskli kredi notuna sahip olanlara kredi veren bankalar var mıdır? Evet, vardır! Eğer ki 1000 puan ve üzerinde bir kredi notuna sahip iseniz ve mevduat hesabınıza düzenli olarak bir gelir yattığını Türkiye Bankalar Birliği sistemine sahip olan aşağıdaki bankalar görüyor ise kredinizi 5.000 TL den 20.000 TL kadar çekebilirsiniz.

 • BURGAN BANK
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • ICBC
 • Aktifbank
 • Fibabanka

Biliyorum belkide bu ismini saymış olduğum bankaların daha önce adlarını hiç duymadınız. Zaten duymamanız da gerekiyor. Şayet duymuş olsaydınız Garanti, Akbank gibi global olmuş bankalar gibi orta riskli kredi puanınıza sizlere ihtiyaç kredisi vermiyor olacaklardır.

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Hangisidir?

Kredi notu 0 olanlara kredi veren bankalar hangileridir diye sorarsanız sizlere şudur diyemem. Çünkü kredi notu 0 olup da kredi veren bankalar ne yazık ki yoktur. Ancak, varsa ipotek karşılığında sadece bazı bankalardan kredi alabilirsiniz. Herhangi bir motorlu taşıta sahipseniz kolaylık ile 4 Bankanın Araç İpotekli İhtiyaç Kredisi Fırsatları dam istifade edebilirsiniz. Eğer ipotek edecek hiç bir şeyim yok diyorsanız sizlere kredi bulmakta da diğer formülleri ancak paylaşa bilirim.

 1. Sodexo SETCARD Metropol Ticket Kartı Nakite Çevirme yöntemi ile nakit para bulabilirsiniz.
 2. Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma yöntemi ile taksitli nakit sağlaya bilirsiniz.
 3. Faturalı hatlara kredi veren firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. (Samet ÇETİN: 0-546-890-06-00)
 4. 1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar dan destek alabilirsiniz

Kredi notunuz 0 ise sizlere tavsiyem hiç bankaları dolaşarak vakit kaybetmeyin doğruca bu yöntemleri uygulayın derim.

800 900 1000 Puana Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi notunuz orta riskli yani 700 puandan başlayıp 800 puan ve 900 ile 1000 puandan oluşuyorsa sizler kredi veren bankalar hangileri bunda değineceğim. 2020 yılı için ise 600 ile 1100 puana kadar kredi veren favori bankamı sizlere tanıtacağım. Bizzat yakın bir arkadaşım tarafından 1200 kredi puanı olmasına rağmen kredi aldığı için bu bankayı sizler ile tartıştırmaktan çok mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Ayrıca beni mutlu eden bir diğer yanı ise hem orta riskli guruba kredi vermiş olması gibi ayrıca 60 ay boyunca sağladığı ihtiyaç kredisinin faiz oranlarının gerçekten çok düşük olması. Beyan edeceğiniz gelirinize göre her ne kadarda kredi notunuz düşük olsa da bu bankamızdan 50.000 TL kadar kolay ve hızlı bir şekilde nakit ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz. İşte bu kadar övdüğüm o harika banka ve güncel faiz oranları ile başvuru adres bilgisi.

 • 800 900 yada 1000 kredi notuna kredi veren bankamız Türkiye Finans Katılım bankasıdır. Banka mayıs 2020 ay/yıl için;
  • 12 Vade faiz oranı %0.97
  • 24 Ay vadenin faiz oranı %0.98
  • 36 Ay geri ödeme faiz oranı %0.99
  • 48 ile 60 ay arasının ise aylık %1.00 oranındadır.

Bu faiz oranlarına göre farklı tutarlardaki kredinin hesaplama tablosu ise şu şekilde oluşur.

Türkiye Finans Katılım Kar Oranı Hesaplama
Miktar 36 Ay Taksit Ödemesi 48 Ay Taksit Ödeme Miktarı 60 Ay Ödeme Taksit Tutarı
5.000 TL 171 TL 137 TL 117 TL
10.000 TL 343 TL 275 TL 234 TL
15.000 TL 514 TL 412 TL 352 TL
20.000 TL 686 TL 550 TL 469 TL
25.000 TL 857 TL 688 TL 586 TL
30.000 TL 1.029 TL 825 TL 704 TL
40.000 TL 1.372 TL 1.101 TL 939 TL
45.000 TL 1.543 TL 1.238 TL 1.056 TL
50.000 TL 1.715 TL 1.376 TL 1.173 TL

Bu bankamızın orta riskli guruba sağlamış olduğu bu kredi fırsatlarına başvuru yapmak için ise sadece tek yapmanız gereken burada yer alan başvuru formunu doldurmanız olacaktır.

800 900 1200 Puana Kredi Veren Bankalar HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com