DEVLET Kredi

7 Bankanın Satılık İcralık Araç Listesi

02.10.2019
129
7 Bankanın Satılık İcralık Araç Listesi

Bankalar ile olan bağlantılarımız her geçen gün hızla artıyor. Bunun nedeni ise, peşin para ile alınmış olan ev ve arabaların  maalesef artık tarih olması. Kredilerin taksitlendirme seçeneği başlarda herkese çok cazip geliyor olsa da ödemeler zamanla zorluk haline gelebilir. İşte bu noktada bankaların ne kadar acımasız olduğunu size anlatmamıza gerek yoktur sanırım. Ödemelerinizin aksaması durumunda bankanın yapacağı ilk işlem ise, icra ile mal varlığınıza el koymaktır. Kimse böyle bir durumla karşı karşıya gelmek istemez lakin iş bu noktaya geldiğinde maalesef oturduğunuz evler ve arabalarınıza öncelikle haciz işlemi başlatılacaktır. Bu sistem araç sahipleri için büyük bir olumsuzluk taşıyan bir durum olsa da, hacizli araç almak, uygun fiyata araba almak isteyenler için oldukça cazip bir seçenektir. İşte sizler için araştırdığımız 7 bankanın satılık icralık araç listesi..

Banka Hacizli Araç Satışı Nasıl Yapılır?

Banka-Hacizli-Araç-Satışı-Nasıl-Yapılır

Banka-Hacizli-Araç-Satışı-Nasıl-Yapılır

Bildiğiniz üzere ödemelerin düzenli yapılamaması durumu karşısında bankalar teminat olarak kabul ettiği mal varlıklarına el koymak hakkına sahiptir. Sadece el koymanın yanı sıra bu gayrimenkul değerinde ki araçları satma konusunda da yasal bir söz hakkı bulunmaktadır. Öyle ki şuan da birçok bankanın hacizli araç konusunda satışları patlamış durumda, oldukça fazla rağbet görmektedir. Üzerinde rehin bulunan araçların açık artırmaya çıkarılarak satılması bu işin prosedür kısmıdır.  İcraya düşen bu tarz arabalardan sizde bir tanesine sahip olmak istiyorsanız bankaların satılık icra araçların listelerini takip etmek, ihaleye çıkarılacak gün başvuru belgenizle birlikte ihaleye katılmaktır. Özellikle kamu bankalarımızın dönem dönem yaptığı araç ihalelerine katılmak istiyorsanız, bu işlerden anlayan bir yakınınız ile hacizli araç satışı listelerini sık sık takip etmeniz gereklidir. Eğer ihalede sunduğunuz araç teklifi kabul görülür ise yasal sürece uygun iseniz size satış yapılır. Ancak aracın sahibi de aynı ihaleye girmiş ise öncelik her zaman araç sahibine verilir.

Garanti Bankası Hacizli Satılık Araç Listesi

Garanti Bankası Hacizli Satılık Araç Listesi

Garanti Bankası Hacizli Satılık Araç Listesi

Garanti Bankasının düzenlemiş olduğu birçok kredi kampanyası sonucu en fazla taşıt kredisi sunan bankalardan bir tanesidir. Lakin çıkan bazı aksilikler sonucunda aracınıza banka el koyabilir. Satışını bizzat kendisi ihale ile yapacaktır. Bankanın hazırlamış olduğu araç listesini inceleyip karar verdikten sonra eksper raporunu da göz önünde tutarak bir sonuca varmalısınız. Bankaya başvurunuzu gerçekleştirmeden önce %5 oranında teminat dekontu teslim etmelisiniz. Başvurunuz kabul edilirse sisteme giriş yapıp teklif sunabilmeniz adına bankadan size kullanıcı adı ve şifre verilir. Kimlik bilgileriniz ile satın alma işlemleriniz başlatılmış olur. Üstelik Garanti Bankasının haciz listesinden araç satın almak istediğinizde bankadan taşıt kredisi de kullanabilirsiniz. Banka sizlere bu olanağı tanımaktadır. Garanti Bankası satılık araç listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank İcradan Satılık Araçlar

Devlet destekli bankalarımızdan birisi olan Vakıfbank ‘ın sağlamış olduğu olanaklardan olan icra satışlarıdır. 2. El araç satışlarının bilhassa tercih edilmesi ile birlikte İnternet üzerinden araca dair ne varsa tüm özelliklerine ulaşabilir. Eksper raporlarını inceleyebilir seçmiş olduğunuz otomobilde merak ettiğiniz ne varsa sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Mercedes, BMW, Nıssan, Volkswagen, Renault, Toyota gibi birçok  markaya kolayca ulaşabilirsiniz. Vakıfbank icradan satılık araç sitesi için tıklayınız.

Ziraat Bankası İcralık 2. El Araçlar

Ziraat Bankası İcralık 2. El Araçlar

Ziraat Bankası İcralık 2. El Araçlar

Kredi anlık olarak yükselip düşmesi çoğu vatandaşımızı olumsuz yönde etkiledi. Mağdur olan çoğu bireyin maalesef araçlarına el konulurken, bu işten yararlı çıkan bir kesimde bulunmakta. Araçların değerleri ölçülerek ihalelerde teklif ile satışa sunulmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde bu anlamda büyük otoparklar bulunduğunu hatta bankanın satışını gerçekleştiremediği yerde tüzük ve yönetmelikler uygulanarak Maliye Bakanlığının açmış olduğu ihalelerde satış sağlanır. Sizlerde Ziraat Bankası hacizli araç listelerini incelemek isterseniz bu linkten kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Deniz Bank Hacizli Araç Satışı

İstediğiniz  aracın modelini, artık icradan satışa sunulan ihalelerde bulmanız çok kolay. Deniz Bank’ da tüm özelliklerini net bir şekilde belirlediği el konulan araçları Deniz Bank araç satış listesinden ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken kimlik bilgilerinizi, teklif bedelinizi bankaya bildirerek, ihale gününe katılmak. Şartlar uygun ise aracı ücreti ödeyerek otoparktan teslim alabilirsiniz. Eğer nakit paranız yok ise en güncel konut kredisi faiz oranıyla taşıt kredisine başvurabilir. İcradan aracı kredi ile satın alabilirsiniz.

Halk Bankası İcralık Arabalar

Halk-Bankası-İcralık-Arabalar

Halk-Bankası-İcralık-Arabalar

Halk Bankasına ister yeni taşıt kredisi için başvurun, isterseniz de mevcut paranız ile icradan 2. el araçlara başvurun. Yapmanız gereken tek şey Halk Bank banka şubesine giderek kimlik belgenizin fotokopisi, teklif bedelinizin bulunduğu zarfla birlikte ihaleye katılım başvurusu yapmak. Şayet şartlar elverişli ise, birde sizin teklif ettiğiniz miktar ihalede kabul görmüşse aracınızı 2 gün içerisinde satışını alabilirsiniz. Ayrıca araştırmalarınızı piyasa satışta olan araçlarla mukayese ederek yaparsanız daha uygun bir fiyatla bankalardan hacizli araç temin edebilirsiniz. Halk Bankası icralık araçların satış listesine buradan ulaşabilirsiniz.

TEB Satılık Araçlar

Birbirinden farklı çeşit ve modellerin icradan satışını yapan TEB aynı zamanda sunduğu uygun fiyat aralığı ile yeni araç alacaklarında gözdesi. Sizlerde ikinci el araç almayı planlıyor, sorunsuz araç bulmaya çalışıyorsanız hacizli satılık araçlar tam da size göre. TEB bankasının İnternet sitesinden satılık araçlar listesine erişerek kolayca aracınızı seçebilirsiniz. Eksper raporunda bulunduğu araçların ihalesine teklif verebilmek için belirtilen miktarın girerek teklif miktarınızı belirtmeniz yeterlidir. Tüm okurlarımıza bol kazançlar hayırlı ticaretler diliyoruz.😊

7 Bankanın Satılık İcralık Araç Listesi HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com