Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

65 70 75 Yaş Üstü Yaşlılara Sicili Bozuk Emeklilere Kredi Veren Bankalar

65 yaş üstü emeklilere kredi veren bankalar çok fazla yoktur. Bir elin 5 parmağını geçmez. 70 yaş hatta 75 yaş üstüne ise sadece bir banka kredi verir. Bu nedenle özellikle 80 yaş üstü iseniz tek bir bankadan kredi alabilirsiniz. Hangi bankadan kredi alabileceğinizi ise burada bulabilirsiniz.

65 70 75 Yaş Üstü Yaşlılara Sicili Bozuk Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Üstelik bu bankamız 2023 yılında sicili bozuk olan emeklilere dahi kredi vermektedir. Bu nedenle kredi notum yada yaş sınırından dolayı kredi alamıyorum diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim.

Neler Var?

Sicili Bozuk Emeklilere Hangi Bankalar Kredi Verir?

Bankalardan kredi çekmek için bir kaç şarta sahip olmanız gerekir. Belki de bu şartların en başında sicilinizin iyi olması gelmektedir. Bu nedenler her bankadan siciliniz bozuk ise kredi çekemezsiniz. Kredi çekebileceğiniz ise tek bir banka vardır. Bu banka hangisi derseniz? PTT ile iş birliği içinde olan AKTİF BANK derim. Onun haricinde kredi notu bakımından en alt seviyelere kredi veren diğer bankalar ise şunlardır.

 • Türkiye Finans Katılım
 • ING
 • KUVEYT TÜRK
 • ENPARA

AKTİF BANK harici kredi notunuz düşük ise bu 5 bankadan başvuru yapmayı deneye bilirsiniz. Şayet hem kredi notunuz düşük hem ise 70 yaş üstü iseniz hiç boşuna bu bankalar ile de zaman harcamayın derim. Çünkü, kredi notunuz düşük olduğu için başvurunuz onay alabilecek olsa bile, bu kez yaş nedeniyle krediniz ret edilebilir.

Üst yaş problemim yok! kredi notumu yükseltip farklı bankalardan kredi çekeceğim diyen emekliler. 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Nedir? de sizi yardımcı olacak harika tüyoları bulabilirisiniz.

65 yaş üstü olup bir de kredi notu düşük olanlara peki AKTİF BANK ne gibi kredi imkanları sağlamaktadır. Güncel olarak sağlamış olduğu kredinin tüm detaylarını bir aşağıda bulabilirsiniz.

Yaşlılara Kredi Veren Bankaların Fırsatları Nedir?

65 yaş yada 70 veya 75 yaş üstü yaşlılarımız. (yaşlı dediğim için de kusura bakmayın) Sizlere kredi veren en iyi bankamız PTT ile anlaşmalı olan AKTİF BANK olmaktadır. Çünkü, diğer kalan tüm bankaların kredi kullandırma üst yaş sınırı en fazla 70 olmaktadır. Belki Ziraat bankasından emekli maaşını kendinden alan bir kefil bulursanız bu iddiam değişebilir. Ziraat Bankası Emekliye Kredi Müjdesi sayfamda detayları bulabilirsiniz. Şayet Ziraat’tan bir emekli maaşı alan kefil bulamıyorsanız. O zaman sizlere üst yaş sınırı için kredi kullana bileceğiniz tek önereceğim banka Aktif Bank olmaktadır. Yine aynı şekilde kredi notu değeriniz düşük ise kredi kullanmak için tavsiye edeceğim en iyi banka Aktif Bank’tır. Bu her iki iddiamı da sizlere kanıtlamak istiyorum.

İlk olarak siciliniz bozuk dahi olsa kredi verdiğini kanıtlamak istiyorum. Bunun içinde bankanın N Kolay kredisinden yararlana bir kullanıcının yorumunu paylaşmak istiyorum.

Bu Aktif bank tarafından paylaşılan sosyal medya reklamı. blank

Bu reklama kullanıcıların yorumu ise; blank

Sizin de yorumlarda görmüş olduğunuz gibi, Hidayet CANSIZ isimli bir tüketici 4 yılda 7 defa almış Üstelik düşük kredi notuna rağmen. Şimdi düşük kredi notuna Aktif bank tarafından kredi verildiğini gördünüz. Hadi bir de 80 yaş üstüne kredi veriyor mu ona bakalım.

Bu kanıtımı da sizlere doğrudan PTT’nin resmi İnternet sayfası üzerinden sağlayacağım.

 • Bunun için lütfen ilk olarak https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Banka/BankacilikIslemleri.aspx bu bağlantıya bir girelim.
 • Daha sonra açılan sayfada yer alan ‘PTT Kredi İşlemleri’ sayfasına girelim. (resimde gösterdim) blank
 • Karşınıza Aktif Bank tarafından siz emeklilere sağlanan kredi imkanlarını göreceksiniz. blank
 • Sayfada ve yukarıda resimde sizin de görmüş olduğunuz gibi ne diyor. 80 yaşına kadar olanlara 36 ay vadeli olarak kredi veriliyor. Yani toplamda 84 yaşına kadar kredi kullanmış oluyorsunuz.

Yaşlılara kredi veren banka olan Aktif Bank tarafından sağlanan 2 harika fırsat bu şekilde. Peki bu kredinin faiz oranları ne kadar? Nasıl başvuru yapabilirsiniz? Ayrıca, şartları nedir?

Kredi Notu Düşük Emeklilere Kredi Başvurusunu Nasıl Yapabilir?

Üst yaş sınırından dolayı kredi çekemeyen emekliler. Yada kredi puanı düşük olduğu için ihtiyaç kredisi onaylanmayanlar. Şayet bir emekli maaşına sahipseniz bu iki şey için hiç tasa etmeyin. Çünkü; Aktif bank üzerinden n kolay kredisi tam size göre. Üstelik, kefilsiz ve evraksız. Başvuru şartları çok ama çok basit. Neler olduğuna değinmeden önce ama gelin bir kredinin ŞUBAT ayı için faiz oranlarına ilk olarak bakalım.

AKTİFBANK KOLAY 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%3.19

Bu ay hatta bugün için Aktif Bank N Kolay kredisinin faiz oranını yukarıda görüyorsun. Biliyorum, faiz oranları biraz yüksek. Ama, hiç bir bankadan kredi çekemeyenler için bence bulunmaz bir nimet. Çekeceğiniz kredinin üst limiti 80.000 TL olmaktadır. Tabi herkes bu üst limitlerde kredi çekemeye bilir.  2 Yöntemle Ne Kadar Kredi Alabilirim Sorunun Cevabı da çekebileceğiniz kredinin miktarını öğrene bilirsiniz. 36 ay vadeli olarak verilen kredinin geri ödemesi ise şu şekildedir.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL 36 409,41 TL 14.738,92 TL
20.000 TL 818,82 TL 29.477,75 TL
25.000 TL 1.023,53 TL 36.847,12 TL
30.000 TL 1.228,24 TL 44.216,41 TL
40.000 TL 1.637,65 TL 58.955,21 TL
50.000 TL 2.047,06 TL 73.694,20 TL

Faiz oranlarını gördük. Geri ödeme planı da 10.000 TL ile 50.000 TL arası bu şekilde. Başvuru yapmak için ise tek şart emekli maaşınızı PTT’ye taşımanızdır.

Başvuru İşlemleri:

 1. Şahsen olarak PTT şubelerine yapılması gerekilir.
 2. Kredi başvurusu evrakları doldurulur.
 3. Kredi onay alınca paranızı anında alabilirsiniz.

Şimdiden krediniz hayırlı olsun.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın