Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

KOSGEB İş Planı Örneği (Hibe Garantili Word PDF 2021)

KOSGEB İş Planı Örneği (Hibe Garantili Word PDF 2021)

Girişimci olup da artık KOSGEB iş planının önemini bilmeyenimiz yoktur sanırım. 2021 de açacağınız işletme her ne olursa olsun mutlak suret ile elinizde iyi bir onay alacak iş planı projeniz yok ise, ne yazık ki bugüne kadar yaptığınız tüm emekleriniz boşa gidecektir. Daha önce İnternet ortamında word yada pdf formatları dahil olma üzere bir çok hazır bir şekilde dolaşan KOSGEB iş planı örneği indirmiş olabilirsiniz. 2021 yılına özel olarak Elif ERGENÇTÜRK tarafından hazırlanan excel sunumunda da dahil yer alan bu projeleri gördünüz mü peki? İşte boş örnek sayfaları ile iş planı projeleri için aradığınız her şey…

Boş KOSGEB İş Planı Formu (PDF)

Şayet KOSGEB iş planı oluşturmak için danışmanlık firmalarına vereceğiniz çok fazla bir paranız yok ise sizlere bizler de yardımcı olabiliriz. Daha önce onay almış sektörünüze özgün olarak hazırlanmış olan iş planı örnekleri üzerinden etkili değişiklikler yaparak sizlerde 1000 TL ile 2000 TL arasında danışmanlık firmalarınca hazırlanan bu proje için para ödemek zorunda kalmamış olursunuz. Bunun için mutlak suret ile eliniz de boş bir iş planı projesi olması gerekmektedir. Daha sonra ise size aşağıdaki başlıklar altında paylaştığımız projelere uygun bir şekilde gerekli düzenlemeleri rahatlık ile yapabilirsiniz. Yada sizler ile biraz sonra paylaşacağımız örnek projelerin üzerinden size uygun değişikleri yapabilirsiniz.

Bilgisayar Üzerine Hazırlanmış KOSGEB iş planı projesi

Bilgisayar tamir ve bakım dükkanı yada satış mı yapmak istiyorsunuz. Bunun için KOSGEB‘den destek rahatlık ile hazırlayacağınız etkili bir proje ile sağlanabilmektedir. Daha önce bu kapsamda yapılan bir başvuruda onay almış proje örneğini sizler için sayfamızda yer verdik. İster pazarlama ister ise Tablet, cep telefonu dahil her türlü teknolojik ürünü pazarlama yapabileceğiniz bu proje ile devletten hibe rahatlık ile alabilirsiniz. 🙂

Cafe ve Pastane KOSGEB İş Planı Örneği

Kafe-ve-Pastane-KOSGEB-İş-Planı-Örneği

Özellik ile Üniversite çevrelerinde son günler de sıklık ile görmüşsünüzdür değişik isimler adı altında hizmet veren kafeteryalar ve fastfoodlar. Açıkçası oldukça da gençler tarafından hazır bu yiyecek ve içecekler rağbette görmektedir. İlinizde yada ilçenizin herhangi bir yerinde pastane dahil böyle güzel bir gelir kapısı projesine imza atmak istiyor iseniz, girişimcilik belgenize ilaveten aşağıdaki KOSGEB iş planı örneği de size lazım olacaktır. Bu da bizden size destek olsun.. 😉

Doğal Gaz, Kombi Bakım ve Satış İş Planları Örnekleri

Hemen hemen artık ülkemizde bir çok ilimizde doğal gaz mevcuttur. Hatta doğal gazı olamayan ilimiz kalmamış durumdadır. Bazı ilçelerimize henüz daha erişmese de doğal gaz sektörü bir çok vatandaşımıza ekmek teknesi olmuştur. Kombi satış ve montajı, bakımları ve petek temizleme işlerinde gerçekten güzel bir para vardır. Bu alanda satış dahil olmak üzere dükkan açmak isteyenler girişimcilik belgesi sahiplerinin ihtiyacı olan örnek KOSGEB iş planı projesi örneği sizler için aşağıda yer almaktadır.

Kadın, Çocuk, Erkek Giyim KOSGEB İş Planı

Kadın-Çocuk-Erkek-Giyim-KOSGEB-İş-Planı

Ülkemizde yemek ve giyim üzerine ben hiç bir işletmenin iflas ettiğiniz henüz daha görmedim. En fazla ihtimal ile ileriye yönelik yatırımlar yapmadıkları için yerlerinde saymışlardır. Sizde bu alanda ister herhangi bir firmanın bayiliği alarak ister iseniz toptancılık usulü ile değişik bir sitil ile katılım gösterecekseniz kesinlik ile bizce başarılı olacaksınızdır. Hele bir de çocuk ve bayan üzerine giyim dükkanı açacak iseniz başarısız olama gibi bir ihtimaliniz bizce söz konusu bile değildir. İşte KOSGEB kurslarını bitirmiş girişimciler için örnek iş planı projesi.

Market ve Şarküteri Üzerine İş Planı Projeleri İndir

Önceleri mütevazi bakkallarımız artık şimdi büyük dev marketlere dönüştü. Dönüşümü sağlayamayanlar ise ya yerinde kaldı yada rekabet edemedikleri için iflasın eşine kadar geldiler. Sizde ileride marketler zincirine ilk adımı KOSGEB ile atmak istiyor iseniz bu hazır iş planı projesi size çok fayda sağlayacaktır. Elif ERGENÇTÜR tarafından hazırlanmış ve sizler için ücretsiz olarak yer alan projeyi sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Kırtasiye KOSGEB İş Planı Projesi Örneği

Okul çevrelerinde oldukça sık görmüşsünüzdür kırtasiyeleri. Yada okul yolu üzerinde ekseri hizmet vermektedirler. Artık kırtasiyelerde kendilerini aşmış durumda olup. Kitap ve defter gibi asıl satmaları gereken ürünlerin yanlarına değişik oyuncaklar, şaka malzemeleri gibi çocuklar tarafından ilgi gören ürünler ilave etmişlerdir. Her neyse bizce süper bir satış strateji ve oldukça da kazançlı bir sektördür, kırtasiyecilik. Bu alanda faaliyet göstermek isteyen genç girişimciler için hazır word uzantılı iş planı projesi aşağıda yer almaktadır.

KOSGEB İş Planı Örneği 2021 Projeleri

Bu işin arkadaşlar inanın ki sonu yok. O kadar çok iş alanında sektör var ki her biri için örnek bir iş planı projesi yayınlasak buna sayfalar yetmeyecektir. Sizin üzerine düşüne sadece sektörünüze en yakın proje örneğini indirip gerekli düzenlemeleri yapmanızdır. Aşağıda yine değişik alanlarda 2021 yılı ve daha önce hazırlanmış olan proje örnekleri mevcuttur. Umarım işinizi görür.

Sizler için elimde mevcut olan boş KOSGEB iş planı projesinin fotoğraflarını yüksek kalitede çekip burada paylaştım. İndir yaparak çıktısını alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Kullanarak İşletmenizi Kurabilirsiniz!

İşletme kuracakların her zaman hesapları tutmamıştır. Bu eksiklerini ise çoğunluk ile bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak karşılamışlardır. Banka kredilerinin vadeleri 5 yıl olunca bu yönteme oldukça rağbet artmıştır. Bir çok yeni işletme kurmak isteyen girişimciler sıklık ile bu yöntem sayesinden iş yerlerini açmaktadır. Benim dahi etrafımda bir çok arkadaşım bankalardan bireysel tüketici kullanarak iş yerlerini açmıştır. Bu amaç ile sizler için her ay en düşük faizli kredi imkanı sağlayan bankayı seçerek, sağladığı olanakları aşağıda yer veriyoruz.

  • Bireysel tüketici kredisi çekerek iş yeri açabilirsiniz. Bir çok arkadaşım 100.000 TL kadar çıkan bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak iş yeri sahibi olmuştur. Şayet sizde benim gibi düşünüyorsanız size önereceğim banka VAKIFBANK olmaktadır. Bankamız NİSAN ayı için müşterilerine %1.49 faizli olarak kredi olanağı sağlamaktadır. Ödeme planı ise şu şekildedir.
100.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
28 4.570,90 TL 127.985,19 TL
31 4.230,01 TL 131.130,29 TL
33 4.037,96 TL 133.252,68 TL
35 3.868,44 TL 135.395,60 TL
36 3.790,96 TL 136.474,63 TL

VAKIFBANK tarafından 36 aya kadar bütün vadeler için uygulanan bu düşük faizli kredinin başvurusunu İnternet üzerinden de yapabilirsiniz. Şayet bankaya ait mevduat hesabınız var ise hemen VAKIFBANK Mobil indirmeniz başvuru işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

3 Yöntemle VakıfBank Mobil Bankacılık Açma! da nasıl İnternet üzerinden belgesiz kredi başvuru yapılacağını bulabilirsiniz.

0-850-222-07-24 numaradan da destek alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. nihat şakiroğlu dedi ki:

    ilçede apart yapmak istiyorum.iş pılanı örneğini görmek istiyorum.

  2. Hülya Aktaş dedi ki:

    Ozalit ve grafik tasarım üzerine bir yer açmak istiyorum bununla alakalı proje sunum örneğini nasıl hazırlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin.

Bir Yorum Yazın