Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

3 Dk’da Sicili Bozuk Olanlara Garanti Kredi Veren Bankalar

50.000 TL kadar 2023 yılında siciliniz bozuk dahi olsa da bazı bankalardan sadece 3 dk. da kredi kullana bilirsiniz. Evet doğru duydunuz siciliniz bozuk olduğu halde kredi çekme imkanınız bulunmaktadır. Nasıl mı? Bunların bir tanesi emekli olmuş kendi maaş aldıkları bankadan sicili bozuk dahi olsa problem yaşamamış olanlar için.

3 Dk’da Sicili Bozuk Olanlara Garanti Kredi Veren Bankalar

Bir diğeri de yasal takipte olmayan ama kredi notları düşük olanlar içindir. 36  ay geri ödemeli olarak sadece bir kaç banka üzerinden bu imkanlardan yararlanırken. Kara listede olsanız dahi nasıl 12 ay taksitli 15.000 TL kadar nakit bulabilirsiniz. Bu bilgiyi güvenilir danışmanlık firmaların adresini vererek sizler ile paylaşacağım.

Neler Var?

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır Diyen Firmalar

Hep bir yerlerde duymuşsunuzdur, sicili bozuk kara listede olanlara kredi çıkartılır diye. Peki gerçekten bunun aslı var mıdır? yok mudur? Bu çok merak konusu olan soruya sizlere yıllardır finansman sektöründe biri olarak cevap vermek istiyorum. Sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır isimli ile faaliyet gösteren firmalar çok fazla olmasa da ever, vardır. Bu firmalar danışmanlık firması adı altında farklı şehirlerde faaliyet göstermektedir. Bunlar bir çoğu tamamen aldatmaca yani dolandırıcı firmalardan oluşur iken bir çoğu da ciddi anlamda işlerini layığı ile yapan firmalardır. Ancak, her ne kadar güvenilir dahi olsa benim bu firmalara başvuru yapmadan önce sizlere ilk tavsiyem ise şudur.blank

 • Kesinlik ile bu silici bozuk olanlara kredi veriyoruz diyen bu firmalara ön ödeme de bulunmayın. Bunun nedeni aslında çok basittir. Eğer bir firma size kredi çıkartacağım diyor ise bırakın çekilecek olan krediden komisyonunu alsın!

Sizlere bu neden ile güvenilir sadece tek bir firmayı önerebilirim. Eğer size iletişim bilgisini vereceğim bu firmaya da güvenceniz yok ise tek çareniz bankalardan ipotekli olarak kredi kullanmanız olacaktır. İpotek karşılığında kredi kullanmak isteyenlere tavsiyem ise Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi sayfamdaki imkanlardır. Şayet ipotek gösterecek bir durumunuz yok ise sizi sağlam işinin ehli bir kredi danışmanı ile tanıştırayım. İsmi Samet ÇETİN, Eskişehir de kendisi faaliyet gösteren bir danışmanlık firmasında görev yapmaktadır.

 • Tel: 0-552-223-63-33
 • Adres: DT Danışmanlık firması, İstiklal Mahallesi, Konuk Sokak, Ak Çinler İş Merkezi, 6/8 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

Bu firma ile Türkiye’nin her neresinde olur iseniz olun irtibata geçmeniz halinde siciliniz bozuk dahi olsa kredi alma ihtimaliniz çok yüksektir. Anadolu’nun tam ortasında faaliyet gösteren bu firmaya isterseniz şahsen giderek de kredi işlemlerinizi çok daha içiniz rahat bir şekilde başlata bilirsiniz. Artık, hangi yöntem ile kredi kullanacağınıza karar vermek size kalmış.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangisi?

Gerçekten yasal takipte olanlara kredi veren bankalar efsanesine inanıyor musunuz? Ya zaten elinize takip edilen finansmanlar üzerinden para geçse direk icra buna bloke koyacaktır. Bu neden ile siz siz olun sakın yasal takipte olanlara kredi veren bankalar vardır! hikayesine kanmayın. BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kesinlik ile bu şekilde bir finansman çıktısına zaten izin vermeyecektir. Peki, yasal takipte olanlar nasıl kredi bulabilir? işte bu soruya cevap verebilirim. Bunun için bir çok yöntem vardır. Özellik ile danışmanlık firmalarının kendi aralarında anlaşma sağladığı mağazalar sizlere nakit olanağı sağlaması bunlardan bir tanesidir. Bu firmaların çalışma mantığı ise şu şekildedir.

Daha önce anlaşma sağladıkları mağazalardan, fiyatları yüksek tutarlarda olan ürünleri sizlere senet ile taksitli bir şekilde satıp. Daha sonra değerinden 1.000, 2.000 TL gibi rakamlar ile geri almalarıdır. Bunun haricinde ise, diğer bir yöntem ise;

Faturalı hatlar üzerinden kullandırılan kredilerdir. Bura da ise yöntem, hattınıza tanımlı olan cihazlar 12 ay vadeli olarak operatör bayisinden alınıp bozdurularak nakit paraya çevrilmesidir.

Bu iki yöntem ile firmalardan da en fazla 12 ay vadeli ve 15.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Bu size bağlı olarak 2.000 TL den başlayıp ortalama 10.000 TL kadar çıkmaktadır. Ama en üst rakam 15.000 TL tir. Şayet 20.000 TL gibi bir rakama ihtiyacınız var ise bu bahsettiğim 2 yöntem de sizin işinizi ne yazık ki görmeyecektir.

Bu yöntemde mi size uymadı. O zaman sıkı durun, detaylarınız Kredi Sicil Affı Çıktı Mı? Ne Zaman Yürürlüğe Girecek, Bankalar Uygulayacak?  da detaylarını paylaşmış olduğum imkanları değerlendirerek, bankalardan kredi alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey ise 24.03.2020 tarihi öncesinde gecikmeye giren borçlarınızı 31.12.2020 tarihine kadarı ile birlikte ödemenizdir. Daha sonra bağlantısını yukarıda verdiğim şekilde kredi yada kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veriyor Mu?

Kredi faiz oranlarının en düşük olduğu bankaların ilk sırasında kuşkusuz ki Ziraat bankası gelmektedir. Özellik ile tarımsal ve hayvansal alandaki yatırımlara ciddi kredi olanakları sağlamaktadır. 2 Yıl Ödemesiz 7 Yıl Vadeli Ziraat Bankası İnek Kredisi olanaklarını bir görseniz, inanın ki yok böyle bir şey dersiniz. Ama, iş bireysel müşteriye gelince biraz işin rengi değişmektedir. Bunun en büyük nedeni ise devlet bankasının olmasıdır sanırım. Normal şartlara uyun tüketicilere dahi kredi verir iken büyük bir naz eden banka sicili bozuk olanlara kesinin ile kredi vermemektedir. Öyle ki dijital kredi kapsamında gelir belgesiz kredi dahi bu bankadan kullanacak iseniz,

Mutlaka emekli maaşınızı yada aylığınızı Ziraat bankasından almanız gerekir.

Onun haricinde Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu yaparak ancak sicilinizde da ufak çaplı sorunlar var ise finansmana kavuşa bilirsiniz. Aksi taktir de siciliniz bozuk ise hiç boşuna Ziraat bankası şubelerinde sıra bekleyip çile çekmeyin derim.

Ziraat bankası sicili bozuk olan vatandaşlarımıza kredi imkânı sağlıyor mu görmüş olduk. Sıra geldi şimdi kara listede olanlara kredi veren bankaların hangileri olduğuna.

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi notunuz düşük ise kara listeye girdiniz demektir. Kara liste adından da anlaşılacağı gibi bu kişi bankalar tarafından kredi kullanılması oldukça sakıncalı olarak tanımlananlar arasında yer alır. Şayet kara listede iseniz asla ama asla Garanti, Akbank, İş Bankası yada Denizbank gibi bankalardan kredi kullanamazsınız. Bunun en büyük nedeni zaten bu bankalar yeterince kadar müşteriye sahiptir. Birde kendilerini riske sokup avukatları ile sizler ile uğraşamaz. Bu riski kesinlik ile bu ismini saydığımız bankalar almayacaktır. Ama şunu da diyebilirim. Ülkemizde kendi müşteri portföyünü oluşturmak isteyen bankalar bu riski alacaktır. Özellik ile yıl sonu hedeflerini tutturmak için bu riski çok fazla olmasa da alacaklardır. Bu riski en çok alan bankaların listesi ise şunlardır.

 1. BURGANBANK
 2. AKTİFBANK
 3. FİBABANKA

Özellik ile ben bunların içinde listede ilk sırada yer alan banka olan BURGANBAK sizlere önermekteyim. Hatta bir ara İnternet sitelerinde kredi notu sorunlu olanlara sağladıkları kredi olanaklarını dahi kendileri bildirmişti. Şayet hele birde üzerinden bir taşınmaz var ise BURGANBANK ipotekli ihtiyaç kredisi imkanlarından kara listede olsanız dahi yararlana bileceğinizi düşünüyorum.

 • Detaylı bilgi: 0-850-222-8-222

Listemizde sizin de görmüş olduğunuz gibi düşük kredi notlu olanlara ilk olarak BURGANBANK önerisinde bulundum. Evet, bankanın kredi faiz oranı diğer bankalara göre biraz yüksek bunu kabul ediyorum. Ama, kendi resmi İnternet sitesinde dahi ”Kredi Notunuz Düşük Diye Dert Etmeyin” slogan paylaşma cesaretinde bulunan da tek banka! Bankamızın her ay düzenli olarak sizler için uyguladığı faiz oranları ve belli bir rakam için geri ödeme tablosunu bu neden ile gönül rahatlığı ile paylaşabiliyorum.

 • BURGANBANK şuan için 3 seneye kadar bütün vadelere ŞUBAT ayın da aylık %1,89 faiz oranı uygulamaktadır. Tüm vadeler için 25.000 TL kredinizin geri ödeme takvimi güncel olarak şu şekildedir.
25.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 2.416,93 TL  29.003,19 TL
14 2.118,10 TL  29.653,41 TL
16 1.894,54 TL 30.312,71 TL
18 1.721,17 TL 30.981,03 TL
20 1.582,92 TL  31.658,53 TL
22 1.470,22 TL  32.344,87 TL
24 1.376,68 TL  33.040,19 TL
28 1.230,63 TL 34.457,55 TL
30 1.172,65 TL 35.179,60 TL
32 1.122,19 TL 35.910,39 TL
35 1.057,79 TL 37.022,53 TL
36 1.038,82 TL 37.397,75 TL

Evet, biraz diğer bankalara göre faiz oranları nerede ise 2 katı ama siciliniz bozuk ise size belki de kredi verebilecek tek banka budur arkadaşlar. Bu arada 0-850-222-82-22 numaradan detaylı bilgi isterseniz alabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa, aşağıda bulunan yorumlar kısmına yazarsanız sizlere en kısa süre içinde dönüş sağlayabiliriz.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 2 Ortalamamız: 3]
Ziyaretçi Yorumları - 44 Yorum
 1. Tanju dedi ki:

  Çok acil kredi istiyorum 200 bin lütfen dönüş yapin

 2. Cansu Kıral dedi ki:

  Çok acil krediye ihtiyacım var lütfen

 3. Bülent Eroğlu dedi ki:

  Ben bir sizden yardım istiyorum

Bir Yorum Yazın