DEVLET Kredi

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020 (50 Bin TL)

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020 (50 Bin TL)

50.000 TL kadar 2020 yılında siciliniz bozuk dahi olsa bankalardan kredi kullana bilirsiniz. Bunların bir tanesi emekli olmuş kendi maaş aldıkları bankadan sicili bozuk dahi olsa problem yaşamamış olanlar için. Bir diğeri de yasal takipte olmayan ama kredi notları düşük olanlar içindir. 60  ay geri ödemeli olarak bankalar üzerinden bu imkanlardan yararlanırken. Kara listede olsanız dahi nasıl 12 ay taksitli 15.000 TL kadar nakit bulabilirsiniz bunu güvenilir danışmanlık firmaların adresini vererek sizler ile paylaşacağım.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır 2020

Hep bir yerlerde duymuşsunuzdur. Sicili bozuk kara listede olanlara kredi çıkartılır diye. Bunun aslı var mıdır yok mudur. Biraz sizlere yıllardır finansman sektöründe biri olarak cevap vermek istiyorum. Sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır isimli ile faaliyet gösteren firmalar vardır. Bu firmalar danışmanlık firması adı altında faaliyet göstermektedir. Bunlar bir çoğu tamamen aldatmacı firmalardan oluşur iken bir çoğuda ciddi anlamda işlerini layığı ile yapan firmalardır. Ancak, ben bu firmalara başvuru yapmadan önce sizlere ilk tavsiyem. İpotekli olarak kredi başvurusunda bulunmanız olacaktır. Bunun nedeni ise aslında şu soruda yatmaktadır. Bankalar sicili bozuk olanlara neden kredi vermez. ? Cevap açık ve net.. Size vermiş olduğu parayı geri almakta zorlanacağı için. Ama, eğer ki ipotek göstere bilir iseniz bu durum mutlaka tersine dönecektir. Bu neden ile 5 Harika Bankadan İkinci Derece İpotekli Kredi hakkında bilgi almanızı öneririm. Şayet ipotek gösterecek bir durumunuz yok ise sizi sağlam işinin ehli bir kredi danışmanı ile tanıştırayım. İsmi Samet ÇETİN, Eskişehir de kendisi faaliyet gösteren bir danışmanlık firmasında görev yapmaktadır.

 • Tel: 0-552-223-63-33
 • Adres: DT Danışmanlık firması, İstiklal Mah, Konuk Sok, Ak Çinler İş Merkezi, 6/8 Odunpazarı / Eskişehir

Bu firma ile Türkiye’nin her neresinde olur iseniz olun irtibata geçmeniz halinde siciliniz bozuk dahi olsa kredi alma ihtimaliniz çok yüksek!

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020

Gerçekten yasal takipte olanlara kredi veren bankalar efsanesine inanıyor musunuz. ? Ya zaten elinize takip edilen finansmanlar üzerinden para geçse direk icra buna bloke koyacaktır. Bu neden ile siz siz olan sakın yasal takipte olanlara kredi veren bankalar vardır hikayesine kanmayın. BDDK yani Bankacılık Düzenleme de Denetleme Kurumu kesinlik ile bu şekilde bir finansman çıktısına zaten izin vermeyecektir. Peki, yasal takipte olanlar nasıl kredi bulabilir. ? İşte bu soruya cevap verebilirim. Bunun için bir çok yöntem var. Özellik ile danışmanlık firmalarının kendi aralarında anlaşma sağladığı mağazalar sizlere nakit olanağı sağlamaktadır. İşin genel olarak aslı. Mağazalarında yer alan pahalı ürünleri sizlere senet ile taksitli bir şekilde satıp. Daha sonra değerinden 1.000, 2.000 TL gibi rakamlar ile geri almaktadır. Bunun haricinde ise,

 1. Faturalı hatlara kredi veren firmalar

Sadece size nakit imkanı sağlar. Bu firmalardan da en fazla 12 ay vadeli ve 15.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Bu size bağlı olarak 2.000 TL den başlayıp ortalama 10.000 TL kadar çıkmaktadır. Ama en üst rakam 15.000 TL tir. Şayet 20.000 TL gibi bir rakama ihtiyacınız var ise bu bahsettiğim 2 yöntem sizin işinizi ne yazık ki görmeyecektir.

Ziraat Bankası Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veriyor Mu?

Kredi faiz oranlarının en düşük olduğu bankaların ilk sırasında kuşkusuz ki Ziraat bankası gelmektedir. Özellik ile tarımsal ve hayvansal alandaki yatırımlara ciddi kredi olanakları sağlamaktadır. 2 Yıl Ödemesiz 7 Yıl Vadeli Ziraat Bankası İnek Kredisi olanaklarını bir bilseniz inanın ki yok böyle bir şey dersiniz. Ama, iş bireysel müşteriye gelince biraz işin rengi değişmektedir. Bu genellik kredinin şartları ile ağırlaşmaktadır. Devlet bankasının olması kredi kullanacaklar için ciddi anlamda işi yorgun yokuşa sürmelerine sebep oluyor. Özel bir banka ile Ziraat bankasının kredi kullanım şartları inanın ki bir hayli ağır. Bu neden ile bırakın sicili bozuk olanlar, Ziraat’ten kredi notu 1600 üzeri olanlar bile kredileri çok zor olmaktadır. Özellik ile Akbank’ dan gelir belgesiz olarak hatta kefilsiz şartsız kredi verir iken. Ziraat bankası neden bu şekilde yapar anlamış değilim..

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar Hangileridir?

Kredi notunuz düşük ise kara listeye girdiniz demektir. Kara liste adından da anlaşılacağı gibi bu kişi bankalar tarafından kredi kullanılması oldukça sakıncalı olarak tanımlananlar arasında yer alır. Şayet kara listede iseniz asla ama asla Garanti, Akbank, İş Bankası yada Denizbank gibi bankalardan kredi kullanamazsınız. Bunun en büyük nedeni zaten bu bankalar yeterince kadar müşteriye sahiptir. Birde kendilerini riske sokup avukatları ile sizler ile uğraşamaz. Bu riski kesinlik ile bu ismini saydığımız bankalar almayacaktır. Ama şunu da diyebilirim. Ülkemizde kendi müşteri portföyünü oluşturmak isteyen bankalar bu riski alacaktır. Özellik ile yıl sonu hedeflerini tutturmak için bu riski çok fazla olmasa’da alacaklardır. Bu riski en çok alan bankaların listesi ise şunlardır.

 1. BURGANBANK
 2. ICBC
 3. AKTİFBANK
 4. FİBABANKA

Özellik ile ben bunların içinde listede ilk sırada yer alan banka olan BURGANBAK sizlere önermekteyim. Hatta bir ara İnternet sitelerinde kredi notu sorunlu olanlara sağladıkları kredi olanaklarını dahi kendileri bildirmişti. Şayet hele birde üzerinden bir taşınmaz var ise BURGANBANK ipotekli ihtiyaç kredisi imkanlarından kara listede olsanız dahi yararlana bileceğinizi düşünüyorum.

 • Detaylı bilgi: 0-850-222-8-222

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020

Bankların nerede ise tamamı kredi başvurusu yapanın direk sisteme ‘den kredi notuna bakmaktadır. Şayet sistem üzerinde bırakın kara listede olamayı kredi not ortalamanız düşükse dahi ihtiyaç kredisi alamazsınız. Bunu sürekli söylüyorum. Ancak bu bankalardan sadece bir tanesi tamamen diğerlerinden çok farklıdır. Bu bankamız ve size sağladığı imkanlar ise şu şekildedir. Tabi, bu da banka yeterli müşteri potansiyeline ulaşana kadar. 😉

 • Fibabanka ŞUBAT için kara listede olan bir çok müşterisine kredi imkanı sağlamaktadır. İnternet üzerinden ‘de başvuruları kabul eden bankanın 0 dan 60 ay aralığına göre faiz talosu
FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ VADELERE GÖRE FAİZ ORANI
BANKA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
Fibabanka %0.98 %1.05 %1.09 %1.19 %1.19

 

Fibabanka İş Yeri Açma Kredisi Hesaplama
Miktar 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 TL 357,20 TL 289,25 TL 249,26 TL
20.000 TL 714,41 TL 578,51 TL 498,52 TL
30.000 TL 1.071,61 TL 867,76 TL  747,77 TL
40.000 TL 1.428,82 TL  1.157,02 TL 997,03 TL
50.000 TL 1.786,02 TL 1.446,27 TL 1.246,29 TL

olacaktır. Başvuru işlemi için buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bence büyük ihtimal onay alır!

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020 (50 Bin TL) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Savas dedi ki:

  Acilen 15000 ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  Borçlardan kurtulmak istiyorum 5398751090

 2. emre bulut dedi ki:

  hic bir banka kredi vermiyo konuşmadıgım banka kalmadı malesef 10.000 tl ihtiyacım var lutfen yardımcı olurmusunuz 5392043731

  1. Admin dedi ki:

   Türkiye Finans Katılım bankası?

DEVLETKredi.Com