DEVLET Kredi

Evlilik Kredisi Veren Bankalar (5 Kefilsiz Faizsiz)

Evlilik Kredisi Veren Bankalar (5 Kefilsiz Faizsiz)

Evlilik hayatınızı değiştirecek olan çok ciddi bir karardır. Şayet bu kararı aldı iseniz kesinlik ile doğru kişiyi bulduğunuza inandığınız içindir. Kendinize ait sıcak bir yuva kurmak her erkeğin ve bayanın en büyük hayallerinden bir tanesidir. Tabi bu hayalin gerçek olabilmesi için sadece iş doğru kişiyi bulmak ile kalmıyor. Maddiyatta bu hayalin gerçekleşe bilmesi için çok önemlidir. Elbet her şeyiniz tam hazır olsa da evdeki hesap çoğu zaman çarşıya uymayıp nakit para ihtiyacı doğmaktadır. Bu durumda yapılabilecek en hızlı çözüm ise bankalardan geçmektedir. Kefilsiz ve her ne kadar da faizsiz de olmasa düşük oranlar ile kredi çekebilmek sizleri oldukça rahatlatacaktır. Hızlı bir şekilde düğün masraflarınız için krediyi bulmanın bir çok yolu vardır. Ama, bu yollardan en tercih edileni kesinlik ile düşük faiz ve bir çok gereksiz evrak trafiğinin olmayanıdır. Peki, bu şartlar dahilinde siz evlenecek olan çiftlere kredi sağlayan 5 banka hangisi bir fikriniz var mı?

Evlilik, Düğün Kredisi Veren Bankalar 2020 Listesi

Belli dönemlerde bankalar özel kredi imkanları düzenler. Sizler de televizyon reklamlarında görmüş olduğunuz gibi yok efendim öğretmenler gününe özel kredi yok emeklilere özel kredi diye sıklık ile duyarsınız. Bankaların bu kredi paketlerini düzenlemesinin asıl amacı herkesin de tahmin ettiği gibi yeni müşterilere ulaşmaktır. Bu amaç ile özel günlerde bu kredi olanaklarını sıklık ile düzenlerler. İlk bahar aylarında ise düğün sezonunun açılmasını fırsat bilen bu bankalar düşün kredisi vermek için adeta bir birleri ile yarışırlar. Yarış o kadar çekişmeli bir hale girmiştir ki bankalar artık evlilik kredisi için ne kefil, ne herhangi bir gelir belgesi ne de sigorta arar hale gelmişlerdir. Tabi çıtanın yüksekliği bunun ile kalmayıp helal ve faizsiz evlilik kredisi veren bankalarda ayrıca bu yarışta bende varım derler. Şimdi ilk olarak düğün yapacaklar için evlilik kredisi veren bankaların listesini bir sizler ile paylaşalım devamında ise bu bankalar içerisinden seçmiş olduğumuz 5 tanesinin imkanlarına yer verelim.

Listemizi oluşturmaktadır. Listemizde sizlerinde dikkatini çeken ”KATILIM BANKALARI” ile konumuza devam etmek istiyorum.

Faizsiz Helal Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Faizsiz ve helal evlilik kredisi kullanmak istiyorsanız size tek yol ” Katılım Bankaları ” üzerinden geçtiğini belirtmek isterim. Türkiye’de bir çok katılım bankası mevcuttur. Bu bankalar bir çok din adımına göre helal yöntemler ile sizlere para verildiği kanısında işlev sağlamaktadır. Katılım bankaların sizlere sağlamış olduğu nakit olanakları finansman adı altında verilmektedir. Verilen bu finansmanlar ise şu şekilde örnekler ile siz düğün yapacak olan çiftlere sağlanır.

 • Düğün salonu masrafınız yemesi, orkestrası ile 15.000 TL tutuyorsa sizin yerinize bu düğün sahibi ile katılım bankaları görüşür gerekli olan ödemeyi sizin için yaparlar. Toplam 15.000 TL masrafa katılım bankası kendi kar paylarını da koyarak sizlere vadenize göre atıyorum 21.000 lira olarak geri ödeme imkanı sağlarlar.
 • Gelinlik, damatlık ve kına elbiseleriniz almış olduğunuz mağaza da 12.000 lira tutuyor ise yine katılım bankaları ilgili memurunu sizin için alış veriş yapacağınız mağazaya yönlendirir ve sizin için gelinlik, damatlık ve kına elbiselerinin alımı yapar. Yine geri ödeyemeye taahhüt ettiğiniz vade süresine göre kar payı koyup size atıyorum 16.000 lira olarak ödeme planı oluştururlar.
 • Balayı masraflarınız için ise yine aynı mantık ile beğenip karar verdiğiniz otel için yapmış olduğunuz rezervasyonun ödemesini sizin için peşin olarak yapıp size vadeli olarak geri ödeme imkanı sağlamaktadırlar.
 • Beyaz eşya ve mobilya alımları için de katılım bankaları finansman paketi düzenlemişlerdir. Bu finansman paketi ile faturalandırma yapacağınız bütün alış veriş işlemleriniz için 60 ay geri ödeme imkanı sağlamaktadır.

Şimdi faizsiz ve helal olarak sizlere nakit olanağı sağlayan ”Katılım Bankaları” çalışma mantığını anladık dimi arkadaşlar. Mantık aynı 36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar da olduğu gibi işlemektedir. Sıra geldi bu bankaların hangileri olduğuna, işte faizsiz ve helal olarak nakit olanağı sağlayan bütün katılım bankaların isimleri.

 1. Ziraat katılım
 2. Vakıf Katılım
 3. Türkiye Finans
 4. Kuveyt Türk
 5. Albaraka Türk

Katılım bankaları ne kadar helal bu sorunun cevabını TRT diyanete soralım cevabını aşağıdaki videoda verdi. Lütfen videoyu izleyelim böylece bende vebalinde kalmamış olayım.

Kefilsiz, Evraksız, Sigortasız Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Kefilsiz, evraksız ve sigortasız olarak evlilik için kredi bankalardan çok rahat bir şekilde kredi kullana bilirsiniz. Ben her ne kadarda bu yöntem ile evlilik masraflarım için kredi bu bankalardan almadı isem sigortasız ve gelir belgesiz olarak bir keresinde 40.000 lira birinde dede mevcut kredimin olmasına rağmen 38.500 TL kredi aldım. Hangi bankaların kefilsiz, evraksız ve sigortasız olarak düşün yapacak çiftlere evlilik kredisi verdiğini sizler ile paylaştıktan sonra nasıl başvuruda bilirsiniz bunu resimli bir şekilde anlatacağım.

 1. Akbank => 40.000 lira bizzat aldım.
 2. ENPARA => 38.800 TL kredimi kefilsiz ve gelir belgesiz olarak aldım.
 3. ING
 4. TEB
 5. Garanti Bankası

listemizde sizlere önereceğim ilk 5 bankam dır. Şayet düğüm için ihtiyacınız olan nakit imkanı 20.000 lira ise o zaman hiç zaman kaybetmeden 20 Bin Lira Sigortasız Kredi Veren Bankalar için İnternet üzerinden başvuru formu oluştura bilirsiniz. Ama bu rakamlar kesmez diyorsanız o zaman benim gibi sizlerde ENPARA başvurusu ile belgesiz evlilik kredisi kullana bilirsiniz.

QNB Finansbank ENPARA Evlilik Kredisi Süper!

Akbank’ da mevcut 40.000 TL devam eden bireysel ihtiyaç kredim olmasına rağmen QNB Finansbank tarafından dijital kredi ile nakit akışı sağlayan ENPARA bana tam 38.500 TL kredi verdi. Hemen bunun ispatlayan resimleri sizler ile paylaşayım. Sonrasında sizler de nasıl ENPARA üzerinden evraksız ve gelir belgesiz evlilik kredisi alabilirsiniz ona değineyim.

Evet, sanırım size yukarıda bahsetmiş olduğum iddiayı bu iki resim ile kanıtladım. Yok bu hesaplar sana ait değil diyorsanız IBAN numaraları gözüküyor atın 3, 5 kuruş açıklamaya da notunuzu yazı burada sizler ile paylaşayım.  😊 Peki ben nasıl oldu da evlilik kredisi olmasa da sigortasız, kefilsiz ve evraksız ENPARA uygulamasından 38.500 lira kredi alabildim. Şimdi bunları adımlar halinde sizlere listeleyeyim. Uygulaması artık size kalmış..

 1. https://www.qnbfinansbank.enpara.com/basvuru-amaciniz adresine girelim.
 2. Adreste seçeneklerden ”EFT, havale ve ödeme işlemlerimi hiçbir masraf/ücret ödemeden gerçekleştirmek” için seçeneği üzerinden ENPARA başvurusunda bulunalım.
 3. Ücretsiz olarak ENPARA kartınız evinize kadar banka görevlisi tarafından gelecektir. Size birde ENPARA giriş şifresi yine aynı memur tarafından sağlanacaktır.
 4. ENPARA uygulamasına giriş yaparak hemen kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.
 5. Adınıza tanımlı olan kredi anında hesabınıza geçecektir. Cumartesi Pazar hafta sonu dahi olsa kredinizi bu yöntem ile alabilirsiniz.

ENPARA 2020 yılı MAYIS ayı için uyguladığı 12 ay vade için aylık %0.99 oranındadır. Diğer aylar için ise banka

 • 24 ay için %1.09
 • 36 ay için %1.15
 • 48 ve 60 ay vadelere aylık %1.19
ENPARA Evlilik Kredisi Hesaplama
Miktar 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 TL 354,34 TL 289,25 TL 249,26 TL
15.000 TL 531,51 TL 433,88 TL 373,89 TL
20.000 TL 708,68 TL 578,51 TL 498,52 TL
25.000 TL 885,85 TL 723,14 TL 623,14 TL
30.000 TL 1.063,02 TL 867,76 TL 747,77 TL

Uygulamayı buradan indirip de başvuruda buluna bilirsiniz.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar (5 Kefilsiz Faizsiz) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank DENİZ dedi ki:

  GERÇEKTEN VERİLİYOR MU SİGORTASIZ. SİGORTAM HİÇ OLMADI AMA MAAŞIM İYİ VERİRLER Mİ?

  1. blank Admin dedi ki:

   Ben 2 defa sigortasız olduğum halde aldım. Bunu bir çok videolarım da anlattım ve ispatladım. İnternet üzerinden başvuru yapın!

DEVLETKredi.Com