Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

5 Bin 100.000 TL Faizsiz Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Faizsiz kredi veren bankalar 2022 yılını da boş geçmedi. Böylece faizsiz kredi veren bankalar var mı? Bu mümkün mü? Soruları da şartları taşımanız halinde evet olarak cevap buldu. 100.000 TL 36 ay 5 bin TL 12 ay ödemeli olarak 0 faizsiz kredi çekmek istiyorsanız da elinizi çabuk tutmalısınız.

5 Bin 100.000 TL Faizsiz Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Çünkü, bedava kredi veren bu bankaların kampanyaları belli tarihler aralığındadır. Tarihin yanı sıra, faizsiz kredi veren bazı bankalar bu fırsatı ilk 5000 bin yeni müşterisine tanımaktadır. Ayda 416 TL den başlatan taksitlerle faiz kredi veren bu bankalar peki hangileri?

Neler Var?

Bankalardan Faizsiz Kredi Almak Mümkün Mü?

Bankalardan faizsiz kredi almak mümkün mü? Elbette mümkün neden olmasın! Tabi alabilmeniz için ilk olarak hangi bankaların 0 faizli olarak kredi verdiğini ilk olarak bilmelisiniz. 2. ise, faizsiz kredi veren bankaların ne gibi şartlar istediğini bilmeniz gerekir. Tabi sadece şartlarını bilmeniz de yetmez! Bedava olarak ihtiyaç kredisi veren bu bankanın o şartını da taşımalısınız. Öyle ya! Banka size faizsiz yani bedava kredi verecek, illa bazı şartlar arayacaktır. Hele ki bu zaman da yoksa kim kime bedava para verir ki? Bunun için şimdi ilk olarak hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? Bu buna bakmalıyız. Sonrasında şartlarının neler olduğunu görür, şayet uygunsak başvurusunu dediğimiz şekilde yaparız.

Faizsiz kredi veren bankalar hangileri:

 1. Akbank T.A.Ş
 2. ING

Evet, faizsiz olarak kredi veren şuan için 2 tane bankamız vardır. 0 Faizli olarak kredi veren 2 bankamızın hangileri olduğunu gördük. Evet, sayıları çok fazla değil. Allah zamanla sayılarını arttır İnşallah diyelim.

Peki, faizsiz olarak kredi veren bu 2 bankamızın istediği şartları nelerdir? En basitinden kimlere veriyor?

ING Akbank Faizsiz Kredi Veriyor Mu? CEVAP: Evet! (5.000TL)

ING ile Akbank ŞUBAT 2023 de faizsiz kredi veren 2 bankamızdır. Anlayacağınız ING Akbank faizsiz kredi veriyor mu? Sorununun yanıtını çok büyük bir memnuniyetler evet demekteyim. 0 faizli tamamen bedava olarak ihtiyaç kredisi veren ING ile Akbank vermiş oldukları kredinin üst limitini 5.000 TL ile sınırlandırmıştır. Geri ödeme vadesi ise en fazla 12 yani 1 senedir. Her iki bankamızın 5.000 TL geri ödeme planının aylık ödemesi 416.66 TL olmaktadır. Şayet sizde 5000%12= derseniz aylık taksit ödemesini göre bilirsiniz. Böylece bankanın hiç bir faiz uygulamadığına tamah getirmiş olursunuz.

ING & Akbank faizsiz kredi veriyor mu? cevabını kaç lira verdiğiyle öğrendik. Peki, bu iki bankanın bu krediyi verirken istedikleri şartlar neler?

Akbank T.A.Ş:

 1. Daha önce Akbank’ta herhangi bir hesabınızın olmaması gerekir.
 2. İlk defa açacağınız vadesiz mevduat hesabınızı banka şubesiz olarak yapmalısınız.
 3. 0 faizli kredinin başvurusunu 3 gün içinde Akbank Direkt uygulamasında gerçekleştirmeniz gerekir.

ING:

 1. ING bankasına ilk defa müşteri olmanız gerekir.
 2. Vadeli yada vadesiz mevduat hesabı açtırmanız gerekmektedir. (İsteğe bağlı banka şubesinden yapabilirsiniz)
 3. Faizsiz kredi başvurusunu muhakkak İnternet bankacılığı üzerinden gerçekleştirmelisiniz.
 4. Başvuru yapan ilk 5000 yeni müşteri arasında olmalısınız.

Faizsiz kredi verene Akbank & ING bu şartları aramaktadır. Her ikisinin ortak olarak istediği ayrıca bir şart daha vardır. Bu şart ise Findeks KKB notunuzun en kötü orta riskli seviyede olmasıdır.

Faizsiz kerdi veren bankalardan Akbank tarafından istenilen ‘Banka Şubesiz Hesap Açma” biraz size yabancı gelebilir. Sakın bundan dolayı endişeye kapılmayın. Çünkü, istenilen bu şartı gerçekleştirmek çok basit. O kadar kolay ki! evinizden dahi çıkmadan rahatlıkla bu hesabı açabilirsiniz. İhtiyacınız olan ise sadece 2 şey.

 1. NFC özelliğine sahip akıllı bir cep telefonu. (Sizin olması önemli değil)
 2. Yeni nesil çipli bir nüfus hürriyet belgesi.

Banka şubesine hiç gitmeden hesap açmak için şayet bu iki gereksinime sahipseniz. Nasıl açılacağını, resimli bir şekilde sizler için anlattım.

Ümit ediyorum ki geç kalmadan Akbank ve ING bankasının faizsiz kredi kampanyalarını kaçırmadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Son olarak, her iki bankanın vermiş olduğu 0 faizli kredinin detaylarını anlatan bir de video sizler için çektim. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

5 bin TL kadar faizsiz olarak kredi hangi bankalar veriyor? Nasıl alabilirsiniz, anlattık. Şimdi bana en az 100 bin TL lazım diyenler için faizsiz kredi nasıl alınacağına değinelim.

Katılım Bankaları Faizsiz Kredi Veriyor Mu? 100.000 TL!

100.000 TL gibi ciddi rakamlar için faizsiz kredi kullanmak isteyenler. Bu meblağlar da bir krediyi genelde katılım bankaları faizsiz kredi veriyor mu? Olarak haklı nedenlerle sormaktadırlar. Çünkü, 100 bin TL kadar katılım bankası harici bir yerden faizsiz olarak alamayacaklarını bilirler. Ama, şöylede bir gerçek vardır ki! katılım bankalar bu miktardaki krediyi 0 faizli olarak vermemektedirler. Muhakkak başvuru yapacağınız katılım bankasına göre bir kâr payı aylık olarak geri ödersiniz. Ben faiz yerine kâr payı ödemeyi yelerim diyorsanız, gelin önce hangi bankalar katılım bankası ilk olarak bunu görelim. Sonra ”İhtiyaç Finansmanı” olarak verdikleri kredilere uyguladıkları kâr paylarının oranlarına geçeriz.

 1. Vakıf Katılım
 2. Ziraat Katılım
 3. Kuveyt Türk
 4. Türkiye Finans
 5. Albaraka Türk

Şuan 5 tane BDDK lisanslı olarak faaliyet gösteren katılım bankası vardır. İhtiyaç Finansmanı olarak verdiği kredinin kâr payları ise şuan için şu şekildedir.

Banka Adı Vadelere Göre Kâr Payları
12 24 36
Ziraat Katılım %1.65
Vakıf Katılım %1.55
Kuveyt Türk %1.58
Türkiye Finans %1.55 %1.62 %1.68
Albaraka Türk %1.65 %1.69

100.000 TL kadar kâr payı alarak finansman sağlayan bu katılım bankaları içinde Albaraka için geri ödeme planı ise şu şekildedir.

Miktar Vadeler Aylık Ödeme Toplam Maliyet
30.000 TL 12 2.833,30 TL 33.999,67 TL
18 1.997,55 TL  35.955,82 TL
20 1.831,16 TL 36.623,32 TL
24 1.582,54 TL 37.980,99 TL
26 1.487,36 TL 38.671,23 TL
28 1.406,04 TL 39.369,17 TL
30 1.335,82 TL 40.074,52 TL
34 1.220,82 TL 41.507,64 TL
36 1.182,28 TL  42.562,40 TL

Albaraka diğer katılım bankaları gibi başvuru için banka şubesinin adresini göstermemektedir. İnternet üzerinden de başvuru imkanı sağlamaktadır. Hatta SMS ile dahi finansman başvurusunu yapabilirsiniz. Üstelik banka müşterisi olmasanız dahil! Nasıl yapacağız diyorsanız.

İnternet Sayfası Üzerinden:

 1. İlk önce https://bit.ly/3FQttW7 adresine giriniz.
 2. Burada Finansman Türü ve ihtiyacınız olan alım için Finansman Alt Türü seçimini yapınız. Sonra Hesapla diyelim. blank
 3. Açılan alt sayfasında satın alacağınız ürünün Proforma Faturası miktarını giriniz. İhtiyacınız olan Talep Edilen Finansman Türü ve Taksit Sayısı vadesini de yazıp Hesapla diyelim. Sonra hemen altında aylık taksit ödemeniz belirecek. Devam diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz. blank
 4. Yeni açılan sayfada T.C. Kimlik ve Cep Telefon Numaranız, Baba Adınız ve Doğum Tarihinizi ve Güvenlik Kodunu girin. Sonra, Kişisel Veriler ve Şartnameyi işaretleyerek yine Devam diyelim. blank
 5. Cep telefonunuza gelen SMS Onay Kodunu açılan pencereye girin. Sonra ONAY deyin. blank
 6. Eğitim Bilgilerinizi, Çalışma Şeklinizi, Aylık Gelir ve diğer istenilen bilgileri girelim. Yine ardından Devam diyelim. blank
 7. Tüm doldurduğunuz kişisel bilgiler toplu olarak karşınıza çıkacak. Kontrol ediniz, doğru ise ONAYLA deyiniz. blank
 8. Son olarak, kredinin değerlendirme sürecinin başladığını gösteren bir pencere karşınıza gelecektir. Cep telefonunuza da 3 gün içinde girmiş olduğunuz bilgilere göre dönüş yapılacağını yazan bir SMS gelecektir. blank

Artık iş Albakara bankasının sizi aramasına kalmıştır. Tabi isterseniz, bu başvuru formunu doldurmadan da yine finansman ön başvurunuzu oluştura da bilmektesiniz. Bunu nasıl yapacağız peki?

SMS İle Finansman Başvurusu:

 • Kimlik Numaranızı Yazın (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi Girin (Boşluk) Finansman Türünü Girin (Boşluk) Finansman Tutarını Girin (Boşluk) Taksit Sayısını yazın. Bu mesajı 4432 numaraya gönderin.

Yine değerlendirmeniz Albaraka tarafından yapılacaktır. Size, geri dönüş sağlanacaktır. Değerlendirme ise KKB notunuza göre ele alınacaktır.

Evet, katılım bankaları tarafından herhangi bir alım için finansman başvuruları nasıl yapılır? Hangi bankalar veriyor? Hep birlikte görmüş olduk. Şimdi, faizsiz kredi için diğer bankalar hakkında merak edilenleri cevaplamak istiyorum.

Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Veriyor Mu?

Ziraat bankası faizsiz kredi veriyor mu? Hep merak edilmiştir. Bunun nedeni nedir, derseniz. Devlet bankası olduğu için verir ise Ziraat bankası 0 faizli kredi verir diye algı vardır. Özellikle pandemi sürecinde bu umut çok daha fazla oldu. Fakat ne yazık ki Ziraat bankası en kötü günümüz de dahi faizsiz kredi vermedi. 🙁 Bu gerçekten çok üzücü. Ama, ne yalan diyeyim pandemi dönemin de hiç kredi çıkmayacak kişilere dahi 5.000 TL yada 10.000 TL gibi rakamlar da kredi de verdi. Yiğidi öldür ama hakkını da yeme derler.

blank

Tabi bununla birlikte Ziraat bankası nerede ise tüm bankalara göre düşük faizli kredi de vermiyor değil hani. Her ne kadarda maaş müşterisi olmasanız, belgesiz alamasanız da, şayet gelir belgeniz varsa, Ziraat’tan böylece düşük faizli kredi çekebilirsiniz.

Bankanın istediği belgeler neler dersiniz.

 1. Çalıştığınız işlemeden aldığınız maaş yazısı.
 2. Kimlik belgesi.
 3. İkametgahınızı gösteren herhangi bir belge. (Fatura da olur)

Bu belgelere sahipseniz, kolayca kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Hatta İnternet üzerinden https://bit.ly/3FNG3pb buradaki ön başvuru formunu doldurarak dahi bu işlemi başlata bilirisiniz. Banka böylece size krediniz onay alması halinde şu imkanlar dahilinde ihtiyaç kredisi verecektir.

 • Banka maaş müşterisi olmadan aylık %1.89 faizli kredi verecektir. Geri ödeme planı olarak ise 35 bin TL farklı vadelere göre şu şekilde oluşmaktadır.
Miktar Vade Aylık Toplam
35.000 TL 12 3.339,74 TL 40.076,96 TL
16 2.608,07 TL  41.729,21 TL
18 2.365,06 TL 42.571,16 TL
20 2.171,18 TL 43.423,51 TL
25 1.824,01 TL 45.600,48 TL
27 1.721,82 TL 46.489,27 TL
30 1.594,73 TL  47.841,90 TL
33 1.491,44 TL 49.217,55 TL
36 1.406,00 TL 50.616,00 TL

Ziraat bankası üzerinden bu kredinin başvurularını yaparken lütfen, BES yapıp yapmadıklarını sorun. Sözleşme formunda BES yapma zorunluğu olabilir. Ben bir kere o şekilde mecburi olarak bireysel emeklilik sistemine dahil olmak zorunda kaldım, bilginize!

Şimdi geçelim diğer bir Devlet bankamızın faizsiz kredi verip vermediğine.

Halkbank Faizsiz Kredi Kimlere Veriyor?

Halkbank faizsiz kredi veriyor diye muhakkak duymuşsundur. Evet, gerçekten de veriyor. Ama kimlere nasıl veriyor? Asıl önemli olan 0 faizli kredi vermesi kadar bence bu. Bir kere peşin olarak söylemem gerekiyor ki! Bireysel müşterilere kesinlikle faizsiz, bedava kredi veriyor. Yani, sadece bir vatandaş Halkbank’tan faizsiz ihtiyaç kredisi çekemez. Peki, kimler Türkiye Halk Bankasından faizsiz kredi çeker diyorsanız.

 1. Girişimciler
 2. KOBİ
 3. Esnaflar

Bu 3 sınıf içinde şayet değilseniz, Halkbank faizsiz kredi başvurusunda bulunamazsınız. Bu 3 sınıf içinde iseniz de nasıl faizsiz kredi çekebileceğinizi sizlere farklı içeriklerimde bir çok defa anlattım. Bu içeriklerime sınıflarınıza göre girmek için aşağıdaki bağlantıları lütfen takip edin.

Artık, bir zahmet Halkbank üzerinden faizsiz kredi almak isteyen bu 3 guruptakiler ilgili içeriği girip detayları öğrenirler. 😊 Tabi en az 100.000 TL faizsiz olarak kredi çekmek istiyorsanız.

5 bin TL den 100.000 TL kadar nasıl faizsiz kredi kullana bilirsiniz, tüm kesimdeki takipçilerimiz için anlattık. https://www.youtube.com/kredim kanalıma abone olursanız, çok daha fazlasından videolu olarak haberdar olabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın