Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma (BEKLEMEK YOK)

Ziraat bankasının müşteri hizmetlerine bağlanmanın bir ölüm olduğunun farkındayım. Sırf bu neden ile bu içeriği Ziraat bankasının müşteri hizmetlerine o bitmez tükenmez tele sekreterden kurulmak isteyenler için hazırladım. Ayrıca, 444-00-00 ile 0-850-220-00-00 müşteri temsilcisi numaralarından destek almak istemeyenler için de harika bir destek için alternatif yolu göstereceğim.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma (BEKLEMEK YOK)

Müşteri hizmetlerine doğrudan, direk bağlanmak için ben çile çektim siz çekmeyin diye en kolay ve basit yöntemleri bir araya getiriyorum. Böylece bütün Ziraat bankası kredi kartı ve kredi işlemlerinin sonuçlarını kolaylıkla sizlerde sesli yanıt uygulamasına takılmadan gerçekleştire bileceksiniz.

Neler Var?

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Tuşları 2023

Bir çok bankanın bireysel olarak müşterisiyim. Ne yalan söyleyeyim içlerinden müşteri hizmetlerine bağlanmakta en zorluk çektiğim ise Ziraat bankadır. Hele birde şimdi sesli yardım uygulamasını devreye aldılar ya gerçekten canlı müşteri hizmetleri operatörüne bağlanmak bir çile. Sizde bu yeni uygulamaya takılmak istemiyor ve doğrudan canlı müşteri hizmetleri operatörüne bağlanmak istiyorsanız vereceğim numaraları sırası ile tuşlamanız yeterli olacaktır. Hatta, telefon haricinde sizlere vereceğim en yeni yöntem ile Ziraat bankasının müşterisi iseniz hiç bekleme yapmadan doğrudan teknik destek alabileceksiniz. Ziraat Bankası Evlilik Kredisi Başvuruları dahil olmak üzere bir çok kampanyadan bu şekilde bilgi anında alabilirsiniz. İlk olarak telefon üzerinden Ziraat bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlana biliriz gelin hep birlikte uygulayalım.

 • 444-00-00 yada 0-850-220-00-00 numaralarından herhangi birini arayalım.
 • Karşımıza direk sesli yanıt sistemi çıkacak, burada ne kadar da ”Müşteri Hizmetleri” destekte bizi bağlamayacaktır. Onun için bu menüyü geçmek için sesli yanıta bir kaç defa ”Müşteri Hizmetleri” söyleyerek direk geçebiliriz.
 • Şimdi ”2” tuşuna basınız
 • Daha sonra ”0” tuşuna bir kere taşlayalım.
 • Tele sekreter 11 haneli T.C. kimlik numaramızı isteyecek, lütfen girelim.
 • Şimdi ”2” tuşuna basalım
 • Kredi yada banka kartımıza ait numara girişi yapalım. (Bu numara kartın arkadasın da yer alan resimde de göstermiş olduğum numaradır. blank
 • Yine 16 haneli aynı numarayı girelim.
 • Kartımızın arkadasın da yer alan 7 hane güvenlik kodunu girelim.
 • Şifre oluşturalım
 • Operatöre artık bağlana biliriz sonunda!

Eğer hafta içi mesai saatleri içinde ise (09:00 ile 17:00) size tavsiyem kendi bankanızda ki müşteri hizmetlerinizi aramanız tır. Böylece bu eziyeti çekmek zorunda kalmazsınız. Peki bu nasıl olacak? işte yanıtı!

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Ziraat bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma için bence en kolay yol kendi müşteri temsilcinizin telefon numarasını aramanız olacaktır. Şayet Ziraat bankasından bir mevduat hesabınız var ise sizin adınıza atanmış mutlaka bir müşteri temsilciniz de vardır. Müşteri temsilcinize bağlanarak Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu dahil olmak üzere bir çok hizmet hakkında bilgiyi anında alabilirsiniz. Ziraat bankası bir müşterisi olduğumdan ötürü açıkçası ben işlemlerimi o şekilde hallediyorum. Sizler de benim uyguladığım bu teknik ile doğrudan Ziraat bankası müşteri temsilcisine bağlanmak için ne yapmalıyım sorusunu kafanız dan artık çıkarmış olursunuz. Peki, hiç sıra beklemeden doğrudan bankanın kendi müşteri temsilcisine nasıl bağlanacaksınız. İşte benim uyguladığım metot.

 • Google arama motoruna ”Ziraat bankası şubesi” yazınız. (Aşağıda resimde benim yaptığım gibi) blank
 • Ekranın sol tarafından şubenin sabit hat numarasını göreceksiniz.
 • Numarayı hiç çekinmeden arayın.
 • Karşınıza yine telesekreter çıkacaktır.
 • Tele sekreter size ”Görüşmek istediğiniz müşteri temsilcisinin telefon numarasını bilmiyor iseniz lütfen bekleyin” diyecek.
 • Operatör karşınıza çıkınca ”Bireysel Müşteri Temsilcisi” yada Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Faiz Oranları gibi bilgileri edinmek istiyorsanız da ”Tarımsal Kredi” departmanı ile görüşmek istediğini söyleyin

Operatör size direk hiç sıra bekletmeden ilgili mercie bağlayacaktır. 3 Tuşla Ziraat bankası müşteri hizmetlerine bağlanmanın en hızlı ve kolay yöntemlerinden bir tanesi de bence kesinlik ile bu.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri Kaç?

Devlete ait bankalar içerisinde en favori olanın hiç şüphesiz ki T.C. Ziraat bankasıdır. Bunun en büyük sebebi ise bireysel müşterilerinin yanı sıra Hayvan Kredisi Veren En İyi Bankalar içerisinde devletin faiz desteğini sunmasıdır. Bu neden ile çalışma saatleri oldukça bankanın yoğum bir şekilde geçmektedir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar kapalı olan bankanın hafta içi çalışma saatleri ise sabah 09:00 ile akşam saat 17:00 olmaktadır. Yani bir başka zaman tarifi ile resimde de gözüktüğü gibi sabah 9 aksam 5 diyebiliriz.

blank

Bu saatlerin dışında teknik bir destek almak istiyorsanız şayet müşteri hizmetlerine bağlanmanın yanı sıra sizlere şu yolu denemenizi tavsiye ederim.

 • https://www.ziraatbank.com.tr/tr adresine giriş yapınız
 • Sağ alt tarafta yer alan ”Daha Fazla Yardım Almak İçin Tıklayın” kutucuğuna tıklayın. blank
 • Açılan kutucuğa mesajınızı yazın.

En kısa süre içinde size hafta sonu dahi olsa müşteri temsilcisi yazılı olarak yardımcı mutlaka olacaktır. Bankanın bu ay uyguladığı güncel kredi faiz oranları öğrenmek isteyenler için ise aşağıda bu bilgiyi ayrıca yer verdik.

ŞUBAT 2023 yılı için Ziraat bankasının kredi vade ve faiz oranları:

 • 120 ay vadeli olarak konut kredisi için aylık faiz oranı %1.29
 • En fazla 48 ay vadeli taşıt kredisi aylık sıfır arabalar için %1.61 olmaktadır. 2. el araçlar için ise %1.59 faiz uygulamaktadır.
 • 36 ay vadeli olarak bireysel ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise %1.89

oranındadır. Şayet sıfır yada 2.el bir taşıt almayı planlıyorsanız sizin için 75.000 TL için bir geri ödeme planı çıkardım.

75.000 TL Ziraat Bankası Araç Kredisi Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 7.051,96 TL 84.623,54 TL
15  5.796,81 TL 86.952,16 TL
18 4.962,28 TL 89.321,08 TL
20 4.546,13 TL 90.922,66 TL
24 3.924,13 TL 94.179,04 TL
36 2.899,17 TL 104.369,89 TL
48  2.399,59 TL 115.180,44 TL

Belki de Ziraat bankası müşteri hizmetlerini bu hesaplama için arayacaktınız, kim bilir?😊 Farklı tutarlarda hesaplama tablosu görmek isterseniz aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 4]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın