Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

26 En İyi Metaverse Coin Projeleri Hangileri? Nasıl Alınır?

Geleceği parlak görünen güçlü projeye sahip 26 tane Metaverse projeleri hangileri olduğuna geçmeden önce de ilk olarak çoğu kişi tarafından yanlış bilinen bir konuya el attık. Bu ise, Metaverse gerçekten nedir? Metaverse projelerinin ne anlama geldiğini de gördükten sonra artık alıp almama kararını da her zaman olduğu gibi sizin tercihinize bıraktık.

26 En İyi Metaverse Coin Projeleri Hangileri? Nasıl Alınır?

Günümüzde piyasa de yer alan en iyi 26 tane metaverse coin projesi hangileri? Gate.io dahil olmak üzere Binance ve şuan Paribu Box da yer alanları sizler için listeledik. İçlerinde oyun, arsa ve müzik sektörü dahil olmak üzere yer alan bu Metaverse kriptolarını ayrıca en uygun nereden alacağınızı da anlattık.

Neler Var?

Metaverse Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Özellikle TV haberlerinde son yıllarda  eminim ki Metaverse evreninden bahsedildiği sizlerin de dikkatinizi çekmiştir diye düşünüyorum. Kullanıcı kitlesi olduğundan fazla olan Facebook’un da bu evrene dahil olmasıyla Metaverse terimi daha çok hayatımıza dahil olduğunu söyleyebilirim. Hatta biz bunu ister kabul edelim ister etmeyelim Metaverse hayatımıza arsa, tarla, oyun ve hatta müzik olarak girmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı da ister Metaverse evreninde yer almak isteyen olun isterse olmayın bana kalırsa en basitinden çağın gerisinde kalmamak adına Metaversenin ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmenizde fayda görüyorum. Bunu doğru bir şekilde bilmeniz ve anlamız gerektiğini düşünüyorum. Özellik ile de geleceğe yönelik bir yatırımcı iseniz de kesinlikle

 1. Metaverse ne olduğunu?
 2. Nasıl kullanıldığını öğrenmelisiniz.
 3. Hatta en ama en önemlisi en uygun bir şekilde nereden alınmaktadır.

Bu 3 sorunun yanıtını kesinlikle bilmenizde fayda olduğunu söyleyebilirim. Şayet sizlerde bu konu hakkında benimle aynı fikirde iseniz. Yani ben aynı düşüncelere sahip olduğunuzu düşünerek sizler için Metaverse hakkında en çok merak edilen bu 3 sorunun cevabını paylaşmak istedim. İlk olarak da Metaverse ne olduğundan başlayalım. Ne dersiniz?

Örnekler ile Metaverse (Coin) Nedir?

Türkçe anlam olarak Metaverse sanal evren anlamına gelmektedir. Türkçe karşılığı olarak da aslında anlaşılacağı gibi Metaverse bir sanal evren olmaktadır. Metaverse gözlüklerle bağlanarak insanlar bu sanal evrende aklınıza gelecek her türlü şeyi ilgili coin yani token ile yapabilmektedirler. Nasıl mı?

 1. Özellikle yatırımcılar için şuan en revaçta olanları ise, ilerde değer kazanacak olan bölgelerden arsa yada tarla almaktır.
 2. Eğlence sektörüne baktığımızda ise en ön planda oyun ve müzik gibi kategoriler gelmektedir.
 3. Oyun sektöründe ise çoğunlukla kullanıcılar çeşitli karakterlere yada gezegen ve ya oyun türüne göre gemilere, evlere, kalelere yatırım yapmaktadırlar.
 4. Diğer bir alanda yani müzik dalındaki Metaverse alanın da ünlü sanatçılar hayranlarıyla konserler de bir araya gelmeleri adına onlara evlerinden çıkmadan bir araya gelme imkanı sağlamaktadırlar.

Evet arkadaşlar, kripto para sektöründe yön yukarıdayken yani artışa geçtiğinde de aşağıdayken yani düşüşteyken de sizler kazanmak istemez misiniz? Şayet cevabınız EVET ise, size harika bir haber vermek istiyorum. En Kolay Zengin Olmanın 1. Yolu: Yeni Nesil Ticaret! bağlantımızda ne yapmanız gerektiğini ve sizlere bu imkanı neyin sağladığını detayları ile paylaştım. Emin olun ki bu yol sadece size para kazandırmayacak, üstelik zengin de edeceğini bilin!

Siz değerli okurlarımız için Metaverse ne olduğunu anlaşılır bir şekilde örnek vererek açıkladığımı düşünüyorum. Bilmeniz gereken önemli husus şuana kadar tüm Metaverse projeleri ise bu kategorilerden oluşturmaktadır. Metaverse nedir? Merak edilen bu sorunuzu cevapladığımıza göre şimdi hangi token yani jetonlar coin bu projede yer aldığın geçebiliriz. Son olarak da sizler için nereden nasıl alınacağını da yazımızın devamında paylaşacağım.

En İyi Metaverse Kriptoları Hangileri? (Tam 26 Tane)

Kripto para ile ilgilenenlerin bilmiş olduğu üzere kripto para sektöründe bir çok kategoride yer alan token yani jetonlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Metaverse coinlerdir. En iyi Metaverse kriptoları hangileri? Yeni çıkanlar nerede yer alıyor diye merak eden arkadaşlarımıza bu konuda yardımcı olabilirim. Fakat, sürekli olarak yeni Metaverse coin çıktığından dolayı aşağıda oluşturmuş olduğum tablo üzerinde en son çıkanları zamanında belki paylaşamayabilirim. Bu sebepten dolayı da Metaverse coinler hangileri listesinde yer alanlara yeni dahil olanları görmek için aşağıda sizler için bir bağlantı bırakmış olacağım. Bu bıraktığım bağlantıyı da tıklayarak bir göz atmanızı önerebilirim.

 YENİ ÇIKANLAR DAHİL TAM 26 TANE EN İYİ METAVERSE KRİPTOLARI
1- Sandbox SAND 14- Decentraland MANA
2- Polka City POLC 15- Radio Caca RACA
3- CEEK Smart VR Token CEEK 16- STARLINK STARL
4- UFO Gaming UFO 17- OVR
5- Axie Infinity AXS 18- BOSAGORA BOA
6- ALICE 19- vEmpire DDAO VEMP
7- Metawear WEAR 20- Kryptomon KMON
8- Mobox MBOX 21- Spellfire SPELFIRE
9- Decentral Games DG 22- Revomon REVO
10- Dereamverse DV 23- Boson Token BOSON
11- Solice SLC 24- Metafluence
12- Epik Prime EPIK 25- Aavegotchi GHST
13- X Protocol POT 26- Lootex LOOT

Tablo üzerinde de görmüş olduğunuz gibi şuan için oyun, arazi ve müzik sektöründe yer alan Metaverse coin listesi bunlardan oluşmaktadır. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim tabi ki de bunların haricinde muhakkak başka Metaverse coinler de bulunmaktadır. Fakat projesi ne kadar güvenilir onu bilemem. Oluşturmuş olduğum tablo üzerinde yer alan bu Metaverse coin ve yeni eklenen diğer güvenilir olan Metaverse tokenları da görmek istiyorsanız, bu bağlantı üzerinden takip etmenizi önerebilirim.

Evet arkadaşlar en iyi Metaverse coinlerin hangileri olduğunu ve şuan için en güvenilir olanları sizler için liste halinde yukarıda paylaştım. Şimdi son olarak sıra geldi bu Metaverse coinleri nereden ve nasıl alacağınıza. Şayet merak diyorsanız lütfen yazımızın devamına bir göz atalım.

En Düşük Fiyata Metaverse Coin Nereden Nasıl Alınır?

Arsa, oyun karakteri yada etkinliğe katılmanız için Metaverse üzerinden ilgili projeye ait token yani jetona sahip olmanız gerekmektedir. Bana sorarsanız hangi Metaverse projesinde yer almak istediğinizi ben bilemem bu aşamada karar sizlerin. Fakat yer almak istediğiniz Metaverse projesi için en güvenilir jetonunun nereden alabilirim diye sorarsanız işte o zaman sizler için 3 tane güvenilir borsa adını paylaşabilirim. Hatta bu 3 Metaverse coin satışı yapan borsa adresini paylaşmakla kalmayıp nasıl satın alacağınızı da adım adım anlatabilirim. Haydi gelin o zaman hep birlikte ilk olarak en güvenilir ve en ucuz olarak nereden Metaserve kripto parası satın alacağınız bu 3 adresi hep beraber görelim.

 1. Birinci Paribu
 2. İkincisi Binance
 3. Üçüncüsü ise Gate.io olmaktadır.

Bende kendim bizzat Metaverse coin satın aldığım borsalar bunlar olmaktadır. Bu 3 borsa sizler için de oldukça iyi bir seçenek olacağına inanabilirsiniz. Bu borsalar arasında bulunan ve en uygun fiyata satın alabileceğiniz ise Gate.io olmaktadır. Sebebi ise, Binance ve Paribu borsalarına Metaverse kripto birimi daha düşmeden çoğunlukla Gate.io borsasında listeleniyor olmasından kaynaklıdır. Bu sebepten dolayı da en uygun fiyata Metaverse coin alacağınız borsa bu 3 tanesi içinde Gate.io olanıdır. Şayet sizlerde Gate.io dan Metaverse coin almayı düşünüyor iseniz. Size bunu adım adım aşağıda anlatıyorum. Tabi ki bu adımları atmadan önce ilk atacağınız adım öncelikli olarak şu iki şey olmaktadır. Onlar ise;

 1. İlk olarak Paribu yada BTCTurk gibi yerli borsadan bir hesap açmanız gerekecektir. Nasıl hesap açacağınıza dair olan tüm bilgiler bu  BAĞLANTI içinde videolu olarak anlatılmıştır.
 2. İkincisi Gate.io borsasında hesap açmanız gerekecektir. Bu hesabın nasıl açılacağını da bilmiyorsanız yine bu BAĞLANTIYI kullanarak videoyu takip etmeniz halinde hesabınızı açmış olursunuz.

Evet arkadaşlar yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıları kullanarak Paribu ve Gate.io dan hesaplarımızı açtıktan sonra artık Metaverse coin satın alabilmeniz mümkündür. Gate.io borsasından Binance ve Paribu gibi borsalara daha gelmeden Metaverse coin satın almak için ise atmanız gereken diğer adımlar ise şu şekildedir.

METAVERSE ANA MANTIK:

 1. Paribu cüzdanınıza TL göndermekk olacaktır.
 2. Sonrasında Paribu borsasından USDT almanız gerekecek.
 3. Satın aldığınız USDT birimini Gate.io cüzdanınıza göndermeniz gerekecektir.
 4. EN son olarak ise göndermiş olduğunuz USDT ile ilgilendiğiniz Metaverse kriptosunu satın almış olacaksınız.

ATMANIZ GEREKEN ADIMLAR:

 1. Öncelik ile Paribu adresinize giriş yapmanız gerekecektir. Vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmanız halinde açılan kutucuğa cep telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.

  blank

  Parıbu-giriş

 2. Paribu seçenekleri arasında bulunan cüzdan menüsünden TL yatırma alanına giriş yapalım.

  blank

  cüzdan-menüsü

 3. Görselde de görmüş olduğunuz gibi ”TL YATIR” bölümüne tıklayalım. Açılan ekranda IBAN adresine kendimize ait hesaptan göndermek istediğimiz parayı gönderelim. Şayet ekranı sağ tarafa kaydırırsanız, farklı bankalara ait IBAN adreslerini de görebilirsiniz.

  blank

  TL-Yatırma

 4. Şimdi sıra geldi hesabımıza geçen TL birimini USDT birimine çevirmeye. Bunun içinde TL cinsindeki paramız Paribu hesabına geçtikten sonra ”KRİPTO AL SAT” dememiz gerekecektir. Sonrasında ise menüden ”TEHTER” (USDT) seçimi yapmalısınız.

  blank

  Kripto-al-sat

 5. Şimdi ”TETHER AL” bölümünden + basarak yada ne kadarlık USDT alacaksak belirleyip satın alma işlemimizi tamamlayalım.

  blank

  TETHER-AL

Evet arkadaşlar şimdi ”USDT” satın almış olduk. Satın aldığımız bu USDT birimini bu sayede Gate.io borsasında transfer edeceğiz ve Gate.io dan da istediğimiz Metaverse coin satın alacağız. Bunu yapmak içinde yine gelin adımlarımızı sırası ile atalım.

 • Bu aşamada Gate.io giriş işlemimizi yapalım. Sağ üstten daha önce oluşturmuş olduğumuz kullanıcı adımız ve şifremiz ile ”OTURUM AÇ” sekmesine tıklayalım.

  blank

  Oturum-Aç

 • Sağ üst tarafta bulunan ”CÜZDAN” bölümüne giriş yapalım. Sonrasında ise ”SPOT” hesabı seçelim.

  blank

  Cüzdan-spot

 • Görselde de görmüş olduğunuz gibi karşınıza muhtemelen ”USDT” birimi çıkmış olacaktır. Bu birimi tıklayıp, arkasından da ”YATIR” diyelim.

  blank

  yatır

 • Şimdi sıra geldi karşımıza çıkan ”TRC” ağına ait olan ”TEHTER” adresimizi kopyalamaya.

  blank

  tether-usdt

 • Oluşturmuş olduğumuz ve ”TRC-20 TEHTER” adresimize Paribu hesabımızdaki ”USDT” yani ”TEHTER” birimlerimizi şimdi göndermemiz gerekmektedir. Bunun içinde yapmamız gereken Paribu adresimize yeniden giriş yapmak olacaktır. Yukarıda da anlattığım gibi ilk olarak ”CÜZDAN” diyoruz, sonrasında ”USDT” seçimini yapıyoruz.

  blank

  tether-usdt

Şimdi ki atacağımız adım arkadaşlar ”TRC-20′‘ ağını seçmek olacaktır. Sonrasın da çekilecek adrese de bu kopyaladığımız adresi yapıştırmamız gerekecektir. En son yapacağımız işlem ”ÇEK” demek olacaktır. Burada aynı ağ seçimi yapmak son derece önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle burada çok dikkat etmeniz gerektiğini bilin derim.

blank

USDT-ÇEK

Bu aşamada mail adresimize bir onay mesajı gelmiş olacaktır. Mail adresinize gelen onay mesajı ile birlikte Gate.io adresine ”USDT’‘ gönderimi gerçekleşmiş olacaktır. Bu aşamayı tamamladıktan sonrada şimdi sıra geldi Gate.io adresinden Metaverse kripto para alım işlemini gerçekleştirmeye. Bunu da yapmak için şu adımları izlememiz gerekecektir.

  1. Piyasalar/Market seçeneğine giriş yapalım. Daha sonrasında Metaverse kategorimizi seçmemiz gerekecektir.

   blank

   piyasalar

  2. Bu en son işlem için sizi yönlendirmemek adına görsel paylaşmadım arkadaşlar.

Buraya kadar metaverse coin nedir? Nereden en uygun fiyata, nasıl alınacağına kadar anlattığımı düşünüyorum. Şimdi ise metaverse birimine göre arsa yada diğer materyaller nasıl alınacağından biraz bahsetmek istiyorum. Bunun içinde sizlere güzel bir video bırakıyorum. Bu video sayesinde de merak edilen tüm sorularınızın cevabını bulacağınızı düşünüyorum. Şayet aklınıza takılan sorularınızı da varsa eğer bunları bizlere aşağıda bulunan yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Veyahttps://www.devletkredi.com/?s=kripto kategorimize bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Hangi Metaverse coin almayı düşünüyorsanız o seçeneğin üzerine tıklamanız kafidir. Alış fiyatımızı aynı pencereden belirledikten sonrada ne kadarlık alım yapacaksanız şayet işlemimizi gerçekleştirmiş olalım.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın