Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

20 Bin TL Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar (KAÇMAZ!)

Ne yazık ki! ülkemizde milyonlarca SGK kayıtsız olarak çalışan işçimiz mevcuttur. Kimi kendi isteği ile kimi ise emekli olduğundan dolayı sigortasız olarak çeşitli meslek kollarında günlük yevmiyeli bir şekilde çalışmaktadırlar. Sigortasız günlük yada aylık olarak çalışanlar her ne kadarda asgari ücret üzerinden daha fazla gelir etmiş olsalar da bunun bir bedeli olduğunu gün geldiğinde anlamaktadırlar. Bu bedellerin en başında ise toplu olarak para teminini sağlamak için banka şubelerine başvuru yaptıkları zaman görmektedirler. Banklar kredi hatta taksitlik olarak alış veriş yapmaları için kredi kartını müşterilerine verir iken herkesin bildiği gibi bazı belgeler ister.

20 Bin TL Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar (KAÇMAZ!)

2023 yılında bu belgelerin en başında ise hiç şüphesiz ki gelir belgesi gelmektedir. Talep edilen gelir belgesini çalışmış olduğunuz işletme sahibinden istediğiniz de bunu size vermesi imkansızdır. Neden mi? Çünkü sizin SGK ödemeniz yapılmadığı için yani sigortasız olarak çalıştırdığından ötürü size maaş bordrosu çıkartamaz. Dolayısı ile banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başta olmak üzere konut ve araç alımları için kredi alamazsınız.? Peki, başlıkta atmış olduğum gibi 20 bin TL yada 30 hatta 40.000 TL kadar sigortasız olanlara kredi veren bankalar var mıdır? Hemen cevap veriyorum, evet vardır! Şayet içeriği sonuna kadar dikkatli bir şekilde okur iseniz sizin de göreceğiniz gibi sigortasız bankalardan kredi almanın da bir yolunun olduğuna şahit olacaksınız.

Neler Var?

Sigorta Olmadan İşsizlere Kefilsiz Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Herhangi bir banka şubesine kredi kullanmaya gittiğiniz zaman sizlere bir çok şart ve evrakları temin etmeniz istenir. İstenilen bu şartları ve evrakları en aza indirmenin yolu ise bankanın maaş müşterisi olmanız gerekmektedir. Ama, siz maaşlarınızı sigortasız olarak elden alıyorsunuz dimi? Hali ile bankanın bırakın kredi kullanmak için istediği evrakları temin etmeye kredi kullanabilmek için istediği şartlara dahi uygun değilsiniz. Bu gerçeğin aslında bir çoğumuz bilincindedir. Fakat, şöylede bir gerçek var bazı bankalar sigortasız çalışanlara kredi vermektedir. Hatta bu kredi için kefil dahi istememektedir! Tabi şimdi siz benim sigortasız ve kefilsiz kredi bankalardan alındığı iddiama hadi oradan diyorsunuz şimdi dimi? Hali ile de haklısınız aslında. Şayet ortada ciddi bir iddia var ise bunu ispatlamak gerekir bence. Bende sigortasız olarak kredi aldığımı sizlere kanıtlayacağım. Üstelik bu iddiamda yeri geçen iki bankanın da önce sigortasız olduğumu kanıtlayıp sonra kredi kullandığımı kanıtlayacağım. Ama, önce sigortasız olarak hangi bankalar kredi veriyor onu bir listeleyeyim sizlere, sonra SGK 4A hizmet dokümanı olmadan nasıl kredi aldığımın kanıtına geçebilirsiniz.

 1. AKBANK
 2. ENPARA
 3. QNB Finansbank
 4. Garanti BVVA
 5. Denizbank
 6. HSBC
 7. İş Bankası
 8. CEPTEB
 9. N Kolay Aktif bank

Ben sigortasız olarak kefilsiz bir şekilde bu listede yer alan iki bankadan dijital kredi aldım arkadaşlar. Üstelik bir tanesinde kredi var ve ödemeleri devam ederken diğerinden de kredi kullana bildiğim. Benim sigorta olmadan işsizlere kredi veren bankalar listesinde kredi kullandığım bankanın ismini merak ediyorsanız hemen söyleyelim. İlk olarak çalışmadığım halde kredi aldığım banka AKBANK bir diğeri ise ENPARA üzerindendi. Şimdi gelelim iddiamın yani sigortasız olduğumun ve bu durumda dahi bankalardan kredi kullana bildiğimin kanıtına.

Alın Size Sigortasız Olduğumun Kanıtı!

Ortada sigortasız olarak kredi aldığımın gibi ciddi bir iddia var. Hatta ben bu iddiayı biraz daha abartıp sigortasız olan biri olarak üstüne üstelik bir bankadan kredi kullanmışken taksit ödemelerin devam ederken ikinci bir kredi daha kullandım dedim sizlere. Şimdi sıra geldi gerçekten sigortasız olduğumun ve halen bankaların kredi olduğu halde kredi vermeye çalıştığının kanıtına. Bunun için ilk olarak aşağıda AKBANK dan gelir belgesiz kredi almama rağmen halen bana nasıl kredi teklifinde bulunduğun resmine bakmanızı istiyorum sizden.

blank

Bankanın bana daha önce 40.000 TL kredimi 60 ay olarak kullanmama rağmen, hatta ödemelerinin devam ettiği halde teklif ettiği 36 ay vadeli 21.100 TL teklifini görüyorsunuz. Ben bu veriyi kendi İnternet şubeme giriş yaparak aldım. Adım Murat YALÇINKAYA, eğer ki bende o isem size size sigortasız olduğumu kanıtlamam gerek. Şimdi sizin için e-Devlet 4A- Hizmet Dokümanına girdiğim zaman tabloda bu iddiamın doğruluğunu görüyorsunuz.

blank

Her iki verideki tablodaki bilgilerimi sizlere verebilmem için bir şifreye ihtiyacım vardır dimi? Yani, ikinci bir şahıs bana özellik ile İnternet bankacılığının giriş şifreni vermez öyle değil mi? O zaman bu şu oluyor mu? ben gerçekten gelir belgesiz ve sigortasız olarak kredi kullandığımın kanıtını yaptığımın? İnananlar ile şimdi yolumuza devam edip, nasıl sigortasız ve kefilsiz kredi alınır bunu anlatmaya devam ediyorum.

AKBANK Sigortasız Kolay Kredi Veriyor Mu? İşte Kanıtı!

Sizlere belgeli olarak sigortasız olduğumu yukarıda kanıtladım. Ayrıca bunun ile birlikte Akbank’tan bir tane tüketici kredim olduğu halde hala kredi veriyor bunun da teklifini aynı içerikte gösterdim. Peki, kolay bir şekilde AKBANK bana bu imkanları hangi şarta uygun olduğum için veriyor bunu biliyor musunuz? Hemen bunu da açık bir şekilde söyleyeyim, 40 yaşına kadar bankalardan oluşmuş olan bir kredi notumun yüzü suyu hürmetine vermektedir. Yani, daha önceden çalıştığım zamanlarda bankalardan kredi kullandığım ve ödemelerimi düzenli bir şekilde yaptığımdan dolayı oluşan kredi notu sayesinde. Kredi sicilim daha önceleri oluşmuş olduğu için banka sadece kredi vermek ile kalmayıp bana yüksek miktarlar da limiti olan kredi kartı dahi vermektedir. Tabi, ne yalan diyeyim ben bankanın kredi kartını almak istemiyorum, yeterince kredi kartım var çünkü! Kredi notunuz öyle yada böyle bir şekilde oluştu ise Akbank’tan peki sigortasız ve kefilsiz bir şekilde nasıl kredi kullana bilirsiniz?

 1. AKBANK şahsen giderek sadece nüfus cüzdanınız ile bireysel müşteriler departmanından bir tane vadesiz mevduat hesabı açtırın. Bu işlemi yaptırırken de mutlaka AKBANK Direkt Uygulaması giriş için tek kullanımlık şifrenizi alınız.
 2. Uygulama ile yada AKBANK İnternet sayfası üzerinden İnternet bankacılığına giriş yapınız.
 3. Karşınıza aşağıda görselde olduğu gibi bir alan çıkacak. Bu alana ”T.C NUMARANIZ İLE ŞİFRENİZİ” giriniz.blank
 4. Daha sonra sisteme kayıtlı telefona gelen mobil onay kodunu giriniz.
 5. Menünün üstüne yer alan ”Kredi” alanına gelelim. Bu alana girdiğimiz de sisinde resimde görmüş olduğunuz gibi ”Başvurmak İçin Tıklayın” ibaresini göreceksiniz. O ibareyi tıklatalım.blank
 6. En sonra olarak size yönlendirilen sayfadan kredi miktarınızı belirtiniz. Sonrasında ise ”HEMEN BAŞVUR” deyiniz.blank

Sigortasız kredi başvurusunun işlemlerin hepsi bu kadar. Nasıl, zor değil değil mi? Peki, bundan sonra ne olacak.? Hemen yaşamış olduğum deneyimleri göz önünde alarak anlatayım. Bundan sonra size bir kısa mesaj gelecek. ”Talebiniz Onaylandı” diye. Şayet, onay almazsa,

Sakın umudunuzu kayıp etmeyin, kredi miktarını düşük tutup vadesini uzatın! O zaman kesin onay alacaktır.

Krediniz onay aldı var sayarsak, sizi bankanın müşteri hizmetleri arayacak. Bu aramada sizden sesli onayınızı alacak ve hop krediniz 5 dakikada hesabınızda. 😉 Bu işlemler sırasında en çok merak edilen bankaların adınıza tanımlamış olduğu kredi miktarları nasıl görebileceğinizi 11 Haneli TC Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama e-Devlet de yine resimli olarak anlattım sizlere arkadaşlar, mutlaka kontrol edin derim.

Denizbank İşsizlere Sigortasız Kredi Veriyor!

Artık sizlerin de kanıtlı bir şekilde görmüş olduğunuz gibi ihtiyaç kredisi kullanmak için en az 6 ay sigortalı olma şartı mazide kaldı. Artık sigortasız olarak kredi veren bankalardan kolay bir şekilde kredinizi benim gibi alabiliyorsunuz. Tek şartı ise üstüne sürekli basmış olduğum gibi kredi notunuzun olmasıdır. Ücretsiz Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? da bahsetmiş olduğum yöntemler ile sicilinizi hemen öğrenebilirsiniz. Şayet, siciliniz oluşmuş yada riskli bölgeler olan 1500 puan altında değilse Denizbank üzerinden de işsizlere sigortasız olarak verilen kredi imkanlarından kolayca yararlana bilirsiniz. Başka İnternet siteleri gibi sizlere boş vaatler vermiyorum arkadaşlar. Ayrıca, özellik ile belirtmek istiyorum, eğer bahsetmiş olduğumuz şekilde kredi başvurusunda bulunmazsanız asla sigortasız olarak yine kredi alamayacaksınız! Onun için Denizbank üzerinden de sigortasız kredi kullanacaksanız bahsetmiş olduğum adımları sağlamanız gerekir.

 1. Herhangi bir Denizbank şubesine gidiniz. Bankanın bütün şube ve ATM adresleri buda https://bit.ly/3dS9gAQ
 2. Denizbank müşterisi olmak istediğinizi ve vadesiz olarak mevduat hesabı açtırmak istediğinizi sıranız geldikten sonra bireysel departmanına beyan edin.
 3. Sadece nüfus cüzdanınız ile açtırdığınız mevduat hesabını kontrol etmek için de bir kullanıcı adı ile şifre alın.
 4. https://bit.ly/3cIcoy1 adresini giderek size verilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapınız.
 5. Çok büyük ihtimal ile adınıza tanımlı kredi ekranınıza yansıyacaktır. Başvur diyerek kredinizi alabilirsiniz. Şayet tanımlı kredi yok ise de sol menüde yer alan kredi başvuruları bölümünden kredinize başvuruda buluna bilirsiniz.

Vade ve kredi miktarı belirlendikten sonra çekeceğiniz kredinin 2023 yılı ŞUBAT ayı için geçerli olan faiz oranları ve geri ödeme tablosu ise şu şekilde oluşacaktır.

Denizbank 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%3.27

bütün vadeler için aynı oranı uygulayan bankanın örnek olarak ödemeniz ise;

20.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 2.055,57 TL 24.666,94 TL
15 1.722,21 TL 25.833,11 TL
18 1.501,79 TL 27.032,32 TL
22 1.303,72 TL 28.681,77 TL
24 1.230,33 TL  29.527,96 TL
30 1.071,68 TL 32.150,35 TL
34 999,03 TL 33.967,06 TL
36 969,31 TL  34.895,22 TL

Sigortasız olarak Denizbank krediniz şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Aklınıza takılan sorularınız varsa eğer aşağıda bulunan yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz?

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın