DEVLET Kredi

20 Bin Lira Sigortasız Kredi Veren Bankalar (En uygun)

20 Bin Lira Sigortasız Kredi Veren Bankalar (En uygun)

Ne yazık ki ülkemizde milyonlarca SGK kayıtsız olarak çalışan mevcuttur. Kimi kendi isteği ile kimi ise emekli olduğundan dolayı sigortasız olarak çeşitli meslek kollarında maaşlı bir şekilde çalışmaktadırlar. Tabi sigortasız çalışmanın sadece SSK imkanlarından yararlanamama gibi olumsuz etkileri olduğu gibi bankalardan kredi kullanırken de önlerine bu engel yeniden çıkmaktadır. Fakat, sigortasız olsanız bile bir çok bankadan kredi kullanacağınızı üzülerek söylemem gerekir ki bilmiyorsunuz.! Sigortasız biri olarak sizlere belgeli kanıtlı olarak nasıl 40.000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullandım bunu kanıtlayacağım. Sonrasın da ise sizin bu imkanlardan nasıl yararlana bileceğinize adımlar halinde anlatacağım.

Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Şayet herhangi bir işletmede sigortasız çalışıyorsunuz diye kesinlik ile 1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar için arayışta bulunmayın. Gelin bu sorunu hep birlikte en kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturalım. Sizlerden 40.000 TL kadar düşük faiz imkanları ile 60 ay vadeli kredi alabilmeniz tek bir isteğim var.

Oda KKB Findeks Kredi Notu değerinizin sorunsuz olması! Şayet kredi notunuz en az 1500 puan ve üzerinde ise sigortasız olarak bir çok bankalardan kredi alacağınıza sizi temin ederim.

Ben aldım. Hala da bankalar sigortasız olmama rağmen bana kredi vermek için adeta sanki yarışa geçiyor. Bakın hatta az önce sizin için bir tanesine girdim kredimin hazır olduğunu ve kullanmam için sadece bir tuşa basmanın yeterli olduğunu söylüyor.

Tabi şimdi siz diyorsanız ki bu kesin sigortalı çalıyor bizi kandırıyor dimi. ? İlk olarak şunu belirteyim. Bu benim girmiş olduğum yer Akbank ait İnternet bankacılığı kimse kimseye kendi İnternet bankacılığı hesabını vermez, doğru mu? Buna inandık dimi.? Şimdi gelin birde SGK 4-a Hizmet dokümana bakalım gerçekten bu kimi Murat YALÇINKAYA yani bana ait mi.?

Evet, e-Devlet 4A- Hizmet Dokümanına girdiğim zaman aşağıdaki tabloyu benim gibi sizlerde görüyorsunuz.

Artık, bütün bu resmi kanıtlar sonrasında sigortasız olarak kredi alınabiliyor olduğuna inanmanız gerekiyor sanırım. Vallahi inanmıyorsanız da bunu inandırmak için başkada yapabileceğim bir şey yok. 🙂 Peki, sigortasız olarak kredi alına bileceğine inananlar için bu iş nasıl oluyor? Ben bundan söz verdiğim gibi bahsedeceğim.

Sigortasız Bankalardan Nasıl İhtiyaç Kredisi Alınır?

Şimdi az önce Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar Hangileridir? de kanıtladığım gibi nasıl bankalardan kredi alınır bundan bahsedeceğim. Tabi, bunu banka inanalar için anlatacağım. Hala inanmayan arkadaşlar için elimden yapacak bir şeyde gelmiyor ne yazık ki. Yine size içeriğin başından da tek istediğim şart olarak KKB Kredi notu değerinizin 1500 puan ve üzerinde olmasını istiyorum. Şayet kredi notunuz 1500 ve üzerinde ise sigortasız olarak kredi alabilmeniz için aşağıdaki bankaların herhangi birinde.

  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • QNB Finansbank
  • İş Bankası

Vadesiz mevduat hesabına sahip olmanız yeterlidir. Şayet vadesiz olarak mevduat hesabına sahipseniz. Yine 2. olarak yapacağınız şey ilgili bankaya ait bir ”İnternet Bankacılığı Hesabı” açtırmanız gerekecektir. Bunun en kolay yolu ise mevduat hesabınıza ait olan bankaya giderek ”Bireysel Müşteriler” departmanından bedava olarak temin etmenizdir. Mevduat hesabınızı açtırdınız ve İnternet bankacılığı için de bir şifreye sahip iseniz, gelin bunu örnek olarak Akbank üzerinden nasıl yapılacağından resimli olarak anlatımına geçelim.

Akbank Sigortasız Kefilsiz Evraksız Kredi Başvurusu

Ben sigortasız ve ayrıca kefilsiz ve evraksız olarak Akbank üzerinden kredi kullandığım için bunun nasıl yapılacağını Akbank İnternet bankacılığından anlatacağım. Gerçi emin olun sigortasız kredi veren bankaların hepsinin İnternet bankacılığı hemen hemen aynı. O neden ile hiç bir sıkıntı kredi başvurusunda çekmeyeceksiniz. Zaten, adınıza tanımlı bir kredi var ise bankaya ati İnternet şubesine giriş yaptığınız vakit sizin gözünüze gözünüze krediniz hazır diyecek. Ha demedi mi? o zaman şu adımları sırası ile yapalım.

1- İlgili bankaya ait İnternet bankacılığına giriş yapalım. İster cep telefonundan uygulama indirerek. İsterseniz de bilgisayarınızdan. Akbank İnternet bankacılığı giriş için burayı tıklamanız yeterlidir. https://bit.ly/2OrGdud

2- Karşınıza aşağıda görselde olduğu gibi bir alan çıkacak. Bu alana ”T.C NUMARANIZ İLE ŞİFRENİZİ” giriniz.

3-  Daha sonra sisteme kayıtlı telefona gelen mobil onay kodunu giriniz.

4- Menünün üstüne yer alan ”Kredi” alanına gelelim. Bu alana girdiğimiz de sisinde resimde görmüş olduğunuz gibi ”Başvurmak İçin Tıklayın” ibaresini göreceksiniz. O ibareyi tıklatalım.

5- En sonra olarak size yönlendirilen sayfadan kredi miktarınızı belirtiniz. Sonrasında ise ”HEMEN BAŞVUR” deyiniz.

Sigortasız kredi başvurusunun işlemlerin hepsi bu kadar. Nasıl, zor değil değil mi.? Peki, bundan sonra ne olacak. Hemen yaşamış olduğum deneyimleri göz önünde alarak anlatayım. Bundan sonra size bir kısa mesaj gelecek. Talebiniz onaylandı diye. Şayet, onay almazsa,

Sakın umudunuzu kayıp etmeyin. Kredi miktarını düşük tutup vadesini uzatın. O zaman kesin onay alacaktır.

Krediniz onay aldı varsayarak. Sizi bankanın müşteri hizmetleri arayacak. Sesli onayınızı alacak ve hop krediniz 5 dakikada hesabınızda. 😉

Sigortasızlar Kredi Çekebilir Mi (HESAPLAMA)

1 yada 2 ay dahi sigortalı olsanız. Hatta sigortasız dahi benim gibi olsanız nasıl kredi çekebileceğinizi anlattım. En az 6 ay sigortalı olma şartı eskide kaldı. Defalarca dediğim gibi tek kredi notunuz sorunsuz olsun. Şayet kredi notunuzda sorun yoksa yukarıda belirtmiş olduğum gibi bir çok bankadan sigortasız olarak kredi kullana bilirsiniz. Şimdi tüm bu konuları kanıtlı bir şekilde sizlere ispatlayıp ayrıca nasıl yapılacağına değindikten sonra sıra geldi sigortasız krediyi en uygun faizli olarak sizlere veren bankayı tanıtmaya.

Bu ay sigortasız olarak krediyi en düşük faizli olarak veren bankamız Fibabanka ‘dır. Bankanın farklı vadelere göre MAYIS ayı faiz tablosu şu şekilde oluşur.

Fibabanka Kredi Faiz Oranı
BANKA İSMİ 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
Fibabanka %1.08 %1.15 %1.19 %1.29 %1.29
  • 12  ay olarak 5.000 TL ödemesi aylık 452 TL olurken toplamda size maliyeti 5.431 TL olacaktır.
  • 24  ay olarak 10.000 TL çekerseniz bu kez aylık ödemeniz sabit 492 TL olacaktır.
  • 36 ay vadeli 15.000 Liranın aylık taksit tutarı sadece 535 TL olacaktır.
  • 48 ay vadeli 20.000 Liran kullanacakların aylık taksit miktarı 593 TL olacaktır.
  • 60 ay olarak 23.000 lira aylık taksit ödemeniz 591 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 35.476 TL olacaktır.

Ayrıca diğer bir sigortasızlar i.in kredi veren ING bankası üzerinden kredi kullanmak isteyenler İnternet bankacılığı şubesine buradan giriş yaparak başvurusunu gerçekleştirebilir. Bankanın bu ay uyguladığı faiz oranı ise bütün vadeler için aylık %0.99 oranındadır!

20 Bin Lira Sigortasız Kredi Veren Bankalar (En uygun) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com