Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

2 Yöntemle HALKBANK Kredi Başvurusu SORGULAMA YAPMA

2 Yöntemle HALKBANK Kredi Başvurusu SORGULAMA YAPMA

Türkiye Halk Bankasından yapmış olduğunuz bireysel tüketici kredilesi dahil olmak üzere konut ve araç kredisi başvuru sonuçlarını sorgulama yapabilirsiniz. T.C. kimlik numarası dahi gerektirmeden pandemi den dolayı verilen ekonomi destek paketi kapsamındaki kredi başvurusu dahil olmak üzere tüm kredi başvurusu sonuçlarını öğrenmek isteyenlere bu kapsam da iki tane seçenek sunacağız. Maaş müşterisi olun yada olmayın temel ihtiyaç kredisi başvurusu sonuçlarınızı dahi bu iki yöntemden biri ile mutlaka öğrene bileceksiniz.

Halkbank Destek Kredisi Başvurusu Sonucu Öğrenme 1 Yöntem!

Devlete ait bankalar içerisinde yer alan Türkiye Halk Bankası esnafa ve bireysellere en iyi olanaklarla kredi imkanı sağlayan bankalarımızın öncüsüdür. Devletimizin de sağlamış olduğu faiz desteği sayesinde özellikle pandemi gibi ekonomik krizlerde bireysel ve esnaflara çok düşük faizlerle kredi imkanı sağlar. Sadece düşük faiz oranlarıyla ekonomik destek kredisi sağlamakla kalmayan HALKBANK bu sağladığı kredi imkanların geri ödemle sürelerini de oldukça esnetmektedir. Böylelikle 6 aya kadar ödemesi olarak müşterilerine kredi vermektedir. Yapmış olduğunuz temel ihtiyaç kredisi başvuruları dahil olmak üzere ihtiyaç ve esnaf kredilerinin sonucu öğrenmeniz için ise siz iki tane yol göstermektedir. Bu yolun ne olduğunu ben sizler için araştırdım. Böylece maaş müşterisi olun yada olmayın nasıl öğrenebileceğinizin birinci yöntemini burada yer verdim.

 • İlk ve en hızlı kredi başvurusu sonucu öğrenme yolu cep telefonlarından geçmektedir. HALKBANK müşteri hizmetlerini 0-850-222-04-00 numaradan arayınız
 • Hiç müşteri temsilcisine beklemeden şimdi * tuşuna basınız
 • Ardından da yine hiç beklemeden 2 tuşuna basınız

Böylece, hızlı bir şekilde maaş müşterisi olmasanız bile HALKBANK kredi başvurusu sonuçlarınızı öğrenmiş olursunuz. 1 Teklifle HALKBANK İcradan Hacizli Evleri Satın Alma hakkında bilgi almak istiyorsanız da bunun için yine müşteri hizmetlerinde sıra beklemeniz gerekmediğinizi bilmenizi isterim. Çünkü, sizler için bütün detayları daha önce ilgili bağlantımızda bizler yer verdik. Şimdi HALKBANK kredi başvurusu sonucu öğrenmek için birinci yöntemi gördüğümüze göre ikinci yöntemin ne olduğuna artık geçebiliriz.

HALKBANK İhtiyaç, Konut, Araç Kredisi Sonucu Sorgulama Öğrenme!

Halkbank sadece pandemi gibi dönemlerde vatandaşlara düşük ve esnek geri ödeme vadeleriyle kredi imkanı sağlamakla kalmamaktadır. Harici günlerde de özellikle çok uygun faiz oranlarıyla başta konut olmak üzere araç ve bireysel tüketici kredisi vermektedir. Siz vatandaşlarımıza sağlamış olduğu bu kredi imkanlarına başvuru için bir yol sağlamaktadır. Başvuru sonucunu öğrenmek için ise ne yazık ki iki tane seçenek sunmaktadır. Kredi başvuru neticesini öğrenmek için sunmuş olduğu seçeneklerden bir tanesinin yukarıda bahsetmiş olduğum gibi müşteri hizmetlerini aramaktan geçtiğini söylemiştim. Şimdi ise HALKBANK kredi başvurusu sonucu öğrenmek için ikinci yöntemin ne olduğu ne nasıl yapacağınızdan bahsedeceğim.

HALBANK araç yada konut veya bireysel tüketici kredisi başvurusu sonucu öğrenmenin ikinci yolu İnternet bankacılığından geçmektedir.

Eğer ki! HALKBANK da mevduat hesabınız var ise kredi yada para kartınız olmasa dahi sizlerde benim gibi kolaylıkla İnternet bankacılığına giriş için şifre oluştura bilirsiniz. Böylece, yapmış olduğunuz bütün kredi başvurusu sonuçlarını anında az sonra bahsedeceğim şekilde öğrenebilirsiniz. HALKBANK İnternet bankacılığı hesabınız var ise herhangi bir ekstradan şifre almadan aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmeniz halinde kredi sonucunuzu öğrene bilirsiniz.

 1. Cep telefonu üzerinden kredi başvurusu sorgulamak isteyenler buradan uygulamayı indirmelerini tavsiye ederim.
 2. Uygulama haricinde İnternet bankacılığına giriş yapmak isteyenler ise https://bit.ly/3kT4I09 bu adresi kullana bilir.
 3. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra ‘BAŞVURU’ bölümüne gelelim
 4. Burada ‘AÇIK HESAP’ altında yer alan ‘BAŞVURUM NE AŞAMADA’ bölüne giriş yapalım
 5. Bu bölümde resimde de göstermiş olduğum gibi sekmeler den ‘Bireysel Kredi Başvuru Sorgulama’ bölümünü seçelim.

Şayet başvuru yapmış iseniz kredinizin sonucunun ne olduğu böylece burada görmüş olacaksınız. Bu işlemi yaparken az öncede bahsetmiş olduğum gibi HALKBANK İnternet bankacılığı hesabına sahip olmanız gerektiğini belirtmiştim. İnternet bankacılığı hesabı olanlar için bahsetmiş olduğum yöntemle kredi başvurusu sonucu öğrenmek sadece 1 dakikadan az sürmektedir. Peki ya İnternet bankacılık hesabı olmayanlar nasıl İnternet bankacılığına giriş için şifre alabilirler?

HALKBANK İnternet Bankacılığı Giriş Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye Halk Bankası özellikle esnaflarımızın sıklıkla uğrak haline gelmiş bir bankamızdır. Bankamız HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama Ödeme Planı da sizlerin de görmüş olduğu gibi harika olanaklarla ticari işletme sahiplerine kredi imkanı sağlamaktadır. Bu ve diğer bütün yapmış olduğunuz kredi başvurularının neticesini yukarıda bahsetmiş olduğum şekilde öğrenebilirsiniz. Ama, bunun için ilk olarak HALKBANK İnternet bankacılığına giriş için şifrenizin olması gerekir.  Bu şifrenin oluştura bilinmesi için ise mutlaka bankada vadeli yada vadesiz hesaba sahip olmanız gerekir. Şayet bu hesaba sahipseniz, aşağıdaki iki seçenekten biriyle giriş için şifrenizi oluştura bilirsiniz.

 1. Bankaya ait kredi yada para kartına sahip değilseniz 0-850-222-04-00 numarayı benim gibi arayarak. Burada anne ve baba soy isimlerini bilmeniz yeterli olacaktır.
 2. HALKBANK parola al sayfasına giriş yaparak öğrene bilirsiniz.

HALKBANK parola al sayfasına kredi yada para kartınızın bilgilerini girerek sadece 5 adımla HALKBANK İnternet bankacılığı hesabınızı oluştura bilirsiniz. Böylelikle aşağıdaki harika imkanlarla kredinizi dahi hemen kullana bilir, sonucu da anında öğrene bilirsiniz.

 • MAYIS ayında Türkiye Halk Bankası 36 ay kadar tüm vadeler için tek bir faiz oranı uygulamaktadır. Bu oran ise aylık %1.54 olmaktadır. Bu faiz oranına göre geri ödemeleriniz ise şu şekilde oluşacaktır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödemeniz Toplam Maliyet
28.000 TL 12 2.623,01 TL 31.476,19 TL
18 1.842,79 TL 33.170,27 TL
24 1.455,02 TL 34.920,50 TL
28 1.289,94 TL 36.118,50 TL
30 1.224,22 TL 36.726,65 TL

Farklı miktarlarda kredi hesaplama işlemini yaptırmak isteyenlerin tekliflerini yorumlarda beklediğimizi belirtmek isterim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın