Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

3 Yöntemle HALKBANK Kredi Başvurusu SORGULAMA YAPMA

3 Yöntemle HALKBANK Kredi Başvurusu SORGULAMA YAPMA

HALKBANK temel ihtiyaç destek kredisi sorgulama için size 3 yöntem den bahsedeceğiz. Bu yöntemler sayesinden en faza 2 dakika içinde kredi başvurusu sonucunu kolaylıkla sorgulama yapmış olacaksınız. Üstelik kredinizin sonucu öğrenmek için T.C. kimlik numaranıza dahil gerek kalmayacak. 2023 yılında konut, ihtiyaç hatta araç kredinizin akıbetini öğrenmek isteyenler, bu İnternet sayfası sizin için oluşturulduk.

Neler Var?

Halkbank Destek Kredisi Başvurusu Sonucu Öğrenme 1 Yöntem!

Devlete ait bankalar içerisinde yer alan Türkiye Halk Bankası esnafa ve bireysellere en iyi olanaklarla kredi imkanı sağlayan bankalarımızın öncüsüdür. Devletimizin de sağlamış olduğu faiz desteği sayesinde özellikle pandemi gibi ekonomik krizlerde bireysel ve esnaflara çok düşük faizlerle kredi imkanı sağlar. Sadece düşük faiz oranlarıyla ekonomik destek kredisi sağlamakla kalmayan HALKBANK bu sağladığı kredi imkanların geri ödemle sürelerini de oldukça esnetmektedir. Böylelikle 6 aya kadar ödemesi olarak müşterilerine kredi vermektedir. Yapmış olduğunuz temel ihtiyaç kredisi başvuruları dahil olmak üzere ihtiyaç ve esnaf kredilerinin sonucu öğrenmeniz için ise siz iki tane yol göstermektedir. Bu yolun ne olduğunu ben sizler için araştırdım. Böylece maaş müşterisi olun yada olmayın nasıl öğrenebileceğinizin birinci yöntemini burada yer verdim.

 • İlk ve en hızlı kredi başvurusu sonucu öğrenme yolu cep telefonlarından geçmektedir. HALKBANK müşteri hizmetlerini 0-850-222-04-00 numaradan arayınız.
 • Hiç müşteri temsilcisine beklemeden şimdi * tuşuna basınız.
 • Ardından da yine hiç beklemeden 2 tuşuna basınız.

Böylece, hızlı bir şekilde maaş müşterisi olmasanız bile HALKBANK kredi başvurusu sonuçlarınızı öğrenmiş olursunuz. Bu telefon numarasını aramaya alternatif olarak, doğrudan kredi sözleşmesini imzaladığınız HALKBANK şubesinden de bilgi alabilirsiniz. Bilgi alacağınız Türkiye Halk Bank şubesinin numarasını bilmiyorsanız. Aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde kolayca öğrene bilirsiniz.

 • https://www.google.com.tr/ adresine giriş yapınız.
 • Sorgulama yerine şu anahtar kelimelerini aralarında boşluk vererek giriniz. HALKBANK İletişim Numarası Bulunduğunuz ilçe yada Mahalle deyip Google’da ARA deyiniz.

Böylelikle ekranın sağ tarafından HALKBANK şubesinin telefon numarasını görmüş olacaksınız. Çıkan numaradan BİREYSEL MÜŞTERİLER bölümüne bağlanarak bir kaç dakika içinde yine kredi başvurunuzun sonucunu öğrene bilirsiniz.

HALKBANK kredi sonucunu bu yöntem üzerinden öğrenmek istemiyor musunuz? Hiç sorun değil! Sizlere bunun için başka bir çözümümüz daha var.

HALKBANK İhtiyaç, Konut, Araç Kredisi Sonucu Sorgulama 2. Yöntem

Halkbank sadece pandemi gibi dönemlerde vatandaşlara düşük ve esnek geri ödeme vadeleriyle kredi imkanı sağlamakla kalmamaktadır. Harici günlerde de özellikle çok uygun faiz oranlarıyla başta konut olmak üzere araç ve bireysel tüketici kredisi vermektedir. Siz vatandaşlarımıza sağlamış olduğu bu kredi imkanlarına başvuru için bir yol sağlamaktadır. Başvuru sonucunu öğrenmek için ise ne yazık ki iki tane seçenek sunmaktadır. Kredi başvuru neticesini öğrenmek için sunmuş olduğu seçeneklerden bir tanesinin yukarıda bahsetmiş olduğum gibi müşteri hizmetlerini aramaktan geçtiğini söylemiştim. Şimdi ise HALKBANK kredi başvurusu sonucu öğrenmek için ikinci yöntemin ne olduğu ne nasıl yapacağınızdan bahsedeceğim.

HALBANK araç yada konut veya bireysel tüketici kredisi başvurusu sonucu öğrenmenin ikinci yolu İnternet bankacılığından geçmektedir.

Eğer ki! HALKBANK da mevduat hesabınız var ise kredi yada para kartınız olmasa dahi sizlerde benim gibi kolaylıkla İnternet bankacılığına giriş için şifre oluştura bilirsiniz. Böylece, yapmış olduğunuz bütün kredi başvurusu sonuçlarını anında az sonra bahsedeceğim şekilde öğrenebilirsiniz. HALKBANK İnternet bankacılığı hesabınız var ise herhangi bir ekstradan şifre almadan aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmeniz halinde kredi sonucunuzu öğrene bilirsiniz.

 1. Cep telefonu üzerinden kredi başvurusu sorgulamak isteyenler buradan uygulamayı indirmelerini tavsiye ederim.
 2. Uygulama haricinde İnternet bankacılığına giriş yapmak isteyenler ise https://bit.ly/3kT4I09 bu adresi kullana bilir.
 3. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra mobil üzerinden işlem yapanlar, sol üstten MENÜ sekmesini seçmesi gerekir. (İnternet bankacılık üzerinden girenler ise üst menüden KREDİ demesi sonrasında ise BİREYSEL KREDİ İZLE demesi gerekmektedir. Karşınıza kredinizin akıbeti çıkacaktır.) blank
 4. Burada ‘AÇIK HESAP‘ altında yer alan ‘BAŞVURUM NE AŞAMADA‘ bölüne giriş yapalım. blank
 5. Karşımıza doğrudan BAŞVURULARIM bölümü çıkacaktır. Burada kredinizin ne aşamada olduğu gözükecektir. Ben başvuru yapmadığım için bana aşağıdaki resimde yer alan mesaj çıktı. blank

Şayet başvuru yapmış iseniz kredinizin sonucunun ne olduğu böylece burada görmüş olacaksınız. Bu işlemi yaparken az öncede bahsetmiş olduğum gibi HALKBANK İnternet bankacılığı hesabına sahip olmanız gerektiğini belirtmiştim.

1 Teklifle HALKBANK İcradan Hacizli Evleri Satın Alma (KELEPİLER) yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, sizin için oluşturduğumuz sayfamızı ziyaret etmenizdir.

İnternet bankacılığı hesabı olmayanlar ise, kredi sorgulamalarını aşağıda bahsetmiş olduğum son yöntemle yapabilirler.

HALKBANK Tüm Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme 3. Yöntem

HALKBANK kredi başvurusu sonucu öğrenmenin belki de en kolay yolundan bahsedeceğim. Kredi sonucu sorgulama yapmak için bu yolu uzun araştırmalarım sonucu öğrendiğimi bilmenizi isterim. Bunun için de tek bilmeniz gereken T.C. kimlik numaranızdır. Böylelikle dakikalar içinde kolaylıkla Türkiye Halk Bankası temel ihtiyaç destek kredisi dahil olmak üzere bütün başvurularınızın sonucu öğrene bileceksiniz. Bunu yapmak için de 3 adımı uygulamanız yeterlidir. Bu adımlar peki nelerdir?

 1. HALKBANK resmi İnternet sitesine https://www.halkbank.com.tr/ adres üzerinden girelim.
 2. Sayfayı az bir şey aşağıya doğru indirelim. Hemen sağ tarafta CANLI YARDIM çıkacak. Bu butona ait görsel ise alt resimde olduğu gibidir. blank
 3. Açılan forumda TEKNİK BİR YARDIM ALACAĞIM diyelim. Sonra KONUŞMAYA BAŞLA diyelim. blank
 4. Hemen karşımıza bir bilgilerimizin girmemiz gereken forum çıkacak. Bu forma iletişim bilgilerimizi girelim. Bu forum görüntüsü ise aynen aşağıda görmüş olduğunuz gibi. Sonra DEVAM diyelim. blank

Karşımıza bu işlem sonrasında HALKBANK müşteri temsilcisi çıkacak. Yoğunluğa göre sizi karşılaması bazı durumlarda bir kaç dakika alabilir. Benim karşıma hemen çıktı. Sizler içinde başvuru yapmadığım bir krediyi sordum. T.C. ile sorgulama yapıp bana cevap vermesi ise sadece 2 dakika sürdü. Belki de çok daha kısa sürmüş bile olabilir. blank

Bununda kanıtını zaten yukarı da sizlerde görüyorsunuz. Şimdiden banka müşteri temsilcisinden kendilerini meşgul ettiğim için özür dilerim. Ama, benimde işim gereği sizleri bilgilendirmem gerekiyordu. Umarım, bu 3 yöntemden bir tanesiyle emeklerim boşa gitmez ve sizlerde kredi sonucunuzu öğrenmiş olursunuz.

Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Veriyor? de başvurunuz onay almazsa denemenizi öneririm.

Şayet benimde sizin de başvurunuz şayet gözükmüyorsa, kolayca yine HALKBANK kredi başvurunuzu 3 adımda yapabileceğinizi bilmenizi isterim. Bunun içinde yapmanız gereken sadece BU FORMU doldurmanızdır. Daha sonra aşağıdaki faiz oranlarından yaralanarak kredi başvuru yapmış olursunuz.

 • ŞUBAT ayında Türkiye Halk Bankası 36 ay kadar tüm vadeler için tek bir faiz oranı uygulamaktadır. Bu oran ise aylık %1.89 olmaktadır. Bu faiz oranına göre geri ödemeleriniz ise şu şekilde oluşacaktır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödemeniz Toplam Maliyet
30.000 TL 24 1.595,49 TL 38.291,76 TL
28 1.419,20 TL 39.737,75 TL
30 1.349,09 TL 40.472,86 TL
34 1.234,33 TL 41.966,97 TL
36 1.186,84 TL 42.726,09 TL

Farklı miktarlarda kredi hesaplama işlemini yaptırmak isteyenlerin tekliflerini yorumlarda beklediğimizi belirtmek isterim. Ayrıca konu hakkında sorularınız varsa yine yorumlar kısmına yazarsanız. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın