Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

15 20 Bin TL’ye Ziyafet Çiğköfte Bayilik Veriyor

Az bir sermaye ile kendi işinizin patronu olmak istemez misiniz? Yüksek kazanç getirisine sahip, düşük sermayesi olan bir işten bahsetmiş olsak fikriniz ne olurdu acaba. Üstelik okul bitirmenize, diploma sahibi olmanıza gerek kalmadan herkesin yapabileceği bir iş imkanı. Bence mükemmel bir fikir olurdu, hele de bulunmuş olduğumuz zor hayat şartları içinde. Peki bizlere güzel bir iş imkanı sunan bu sektör nedir acaba?Tabi ki çiğ köfte sektörü.  Bu sektör dünya genelinde patlama yaparak, bir çok insanımıza iş imkanı sunmaktadır. Sokağa çıkıp sağımıza solumuza baktığımızda mutlaka bir çiğköfte dükkanı görmekteyiz. Aperatif bir şeyler yemek istediğimiz zaman akla ilk gelen yiyeceklerden birisi çiğ köftedir.

15 20 Bin TL’ye Ziyafet Çiğköfte Bayilik Veriyor

Bu yoğun talep gören, iş sektöründe 2022 yılında birçok bayilik veren firmalar vardır. Bu firmaların arasında ziyafet çiğköftede bulunmaktadır. Ziyafet çiğ köfte sektöründe bulunun  diğer firmalara göre hem  düşük maliyeti olan, hem de damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunmaktadır. Üstelik başvuru, uyun  şartlarda olup kimseyi zorlayacak seviyede değildir. Telefon ile iletişim sağlayarak 100 binlerce girişimci için ekmek kapısı olan ziyafet çiğköfte bayisi sahibi olmaya ne dersiniz?

Neler Var?

Ziyafet Çiğköftenin Yapımı Ve Özellikleri

Ziyafet çiğköfte markasının kurucusu olan Adıyamanlı Akıncı kardeşler bu işte başarılı olacaklarını hedefleyerek adımlar attılar. Et sevmeyenler için, vazgeçilmez olan etsiz çiğköfte, sağlığa zararı olmadan, ziyafet çiğköfte tarafından lezzetini muhafaza ederek insanlara sunulmuştur. Ziyafet çiğköfte vermiş olduğu hizmet sektörüne 22 yıl önce gıda ve kebap işleri ile ilk adımı atmışlardır. 2005 yılında ise çiğ köfte sektöründe ilerlemeye karar vermişlerdir.

En büyük hayalleri ise memleketleri olan Adıyaman’ın büyülü olan lezzetlerini, kurumsal bir düzende tüm Türkiye’ye hijyenik ve gerçek tadında buluşturmaktı. Ve bu hayal içinde Türkiye genelinde 65 ilde 570 şubeye ulaşmıştır. 1150 kişiye iş imkanı saylayarak çeşitli illerde düzenlediği bayilik kampanyaları ile başvuruda bulunan insanlara kendi iş imkanlarını kurmayı sağlamaya devam etmektedir. Koydukları amaç sadece ticari kazanç olarak değildi. Sağlıklı ve lezzetli bu hizmeti kendi ellerinden çıkartarak, hedeflerini Avrupa Ülkeleri olarak belirlemekti. Bu sayede hızlı bir yol kat etmekte ve büyümektedirler.

Sizlerde bu ailenin içine katılıp büyümeyi hedeflemekteyseniz. Ama girişimcilik yönünden hiç bir bilgim yok diyorsanız KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvurusu Nasıl Yapılır? vermiş olduğumuz adres üzerinden eğitim alabilir. İş yerinizi açmadan alacağınız eğitimler sonrasında KOSGEB desteklerinden de ayrıca bu şekilde yararlana bilirsiniz.

Diller destan Ziyafet çiğköftenin yapılış tarifini gördükten sonra bu aileye nasıl dahil olunur? gelin birde bunu görelim.

Ziyafet Çiğköfte Franchise Bayilik Alımı ve Şartları

Ziyafet çiğköfte 2014 şubat ayı itibariyle Türkiye de yaklaşık 65 ilde 570 franchise şubesi açarak, çiğköfte zincirleme ağını kurmuştur. Hedefleri ise ilk olarak 81 ilimize ulaşıp bütün ülke geneline bu eşsiz tadı sunmaktır. Çiğ köftelerini tatmış olan kişiler tarafından, damak tatları ve ürün kalitesiyle büyük talepler görmektedir. Amaçları bu eşsiz  tadı bütün ülke geneline sunmaktır. Şu an Türkiye’yi acının en mükemmel tadı ile buluşturmak için, yatırımcılarına düşük sermayeler ile avantajlı bir iş teklifi sunmaktadır.

blank

Ziyafet-Çiğköftenin-Yapımı-Ve-Özellikleri

Ziyafet çiğ köfte bayisi almak için çok fazla istenen şart yoktur. Sadece girişimcilerinde finansal yönetim ve güler yüzleri ile insan kazanma azmi ve işine tüm gücü ile sahip çıkmasını istemektedir.

Bu sektör içinde yer almayı artık karar verdiyseniz.  Sizlere bu konu hakkında yardımcı olacak bir kaç bağlantıyı buraya bırakmak istiyorum. Şayet yukarıdaki eğitimi alıp çiğköfte dükkanınızı da açtı iseniz muhakkak devletten hibe almak için  1 Defada KOSGEB Hibe Kredisi Nasıl Alınır? da bahsetmiş olduğum gibi başvuru yapınız.

Kolaylıkla başvuruda bulunabileceğiniz bir iş kapısı olmaktadır. Ziyafet çiğköfte girişimcilerin yatırım bütçelerine göre ekonomik ve esnek alternatifler sunarak karlı aynı zamanda sürdürülebilir iş imkanı sağlamaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Başvuru Formu ve İletişim Adresleri

Ziyafet çiğköfte ailesine katılmayı düşündüğünüz taktirde, aşağıda verecek olduğumuz iletişim adreslerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz bayiliğe ulaştığı taktirde en geç 1 iş günü içerisinde, franchise bölümü tarafından değerlendirilir. Eğer başvurunuz olumsuz sonuçlanırsa bilgisi sizlere verilir. Onaylandığında ise ortak bir gün belirlenip, tutulacak olan dükkanın yerinde değerlendirilmesi yapılır. Gerekli olan araştırmalar bittiğinde ise franchise sözleşmesi hazırlanıp 1 yıllık olma kaydı ile imzalar atılır. Ve 15 iş günü içerisinde dükkanınız faaliyete geçmiş olur.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Bayilik-Başvuru-Formu-ve-İletişim-Adresleri

İnternet üzerinden başvurabileceğiniz iletişim adresi ve başvuru formu www.ziyafetcigkofte.com/basvuru-form.php adres üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İletişim numaraları ise,

Tel numarası: 444 3 405

Faks: 0212 667 59 75

GSM: 0542 497 49 02

ADRES: MALKOÇOĞLU MAHALLESİ ESKİ EDİRNE ASFALTI NO: 869 İSTANBUL/SULTANGAZİ

Sektöründe lider bir firma olan bu ziyafet çiğköftenin fabrikası 4500 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Anadolu mutfağının bu eşsiz lezzetini uluslararası standartlara uygun olarak hazırlamaktadır. Üretimlerini günlük olarak gerçekleştirmektedir. Ziyafet çiğköfte müşterilerinin damak tatlarına uygun her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır.

blank

Hazırlamış olduğu özel ve  taze baharatlar ile geçmişi 4 bin yana dayanan çiğ köfteye farklı bir bakış acısı getirmektedir. Bununla birlikte hijyen ve sağlıklı beslenmede gerekli tüm hassasiyeti göstermektedir. Üretim tesislerinde gerekli tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Günlük yapılan üretimlerin kalite kontrolleri gıda mühendisi gözetimi altında, laboratuvar ortamında gerçekleşmektedir.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Başvurusu Şartları Nelerdir?

Ziyafet çiğköfte bu vazgeçilmez lezzeti, daha da vazgeçilmez hale getirerek, bayilik sistemi ve şubeler vasıtasıyla ile tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır. Sizde ziyafet çiğköfteden bayilik almayı düşünüyor iseniz doğru karar vermişsiniz derim. Yapacağınız ilk adım franchise başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaktır. Bütün istenilen bilgileri tam anlamı ile vermeniz gerekmektedir. Bu verilmiş olan doğru bilgiler sizin değerlendirme süresini daha çabuk geçmenizi sağlayacaktır. Ziyafet çiğköfte franchise adayı olmaya uygun bulunduğunuz taktirde franchise tarafından işleminiz gerçekleştirilmektedir. Daha sonrasında karar vermiş olduğunuz lokasyonun konumu için görevliler göndermektedir. Lokasyon özellikleri şu şekilde olmalıdır.

  • Ana cadde üzerinde yaya ve trafik sirkülasyonun yoğun olduğu
  • Etrafında AVM yada alışveriş merkezlerinin bulunduğu
  • Hastane ve park alanlarına yakın olması
  • Kent meydanları veya çarşı içinde işlek bir yerde olması

tercih edilmelidir. Lokasyon durumuna bakıldıktan sonra, tutmak için karar vermiş olduğunuz dükkanın büyüklüğüne bakarlar. 5m2 den büyük olması gerekmektedir. Ayrıca içerisine en az 3 yada 4 masa koyacak şekilde alana sahip olması gerekir. Ön cephesinde de 3 metre alanı olması gerekir. Gerektiğinde masa sandalye koyabilmek için alana ihtiyaç vardır. Yeterli istenilen standartlarda olup olmadığını araştırırlar.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Bayilik-Başvurusu

Bütün bu araştırmalardan sonra vermiş olduğunuz iletişim adreslerinden geri dönüş sağlayarak bilgilendirirler. Bu süreç en fazla 2 gün sürmektedir. Sonrasında anlaşma yapılır. Anlaşma süresi 1 yıldır. Bu süre içerisinde 2 tarafında yapılmış olan yatırım miktarı, geri dönüşü, kar zarar tabloları incelenir ve analiz yapılır. Eğer yeterlilik standartlar sağlanıyor ise, karşılıklı anlaşma halinde yeniden 1 yıl sözleşme yapılır. Ziyafet çiğköfte olarak sektöründe kendi üretimi ile ürün portföyünü genişleterek, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan kişiler ile yola devam etmek istemektedir.

Ziyafet Çiğköfte Bayiliği Almanın Maliyeti ve Vermiş Olduğu Destekler

Ziyafet çiğköfte bayiliği, sektöründeki diğer firmalara göre oldukça düşüktür. Ve koymuş olduğunuz sermayeyi en kısa zamanda kar marjı ile kazanmanız mümkündür. 2022 yılında 15 ila 30 m2 arası alana sahip bir ziyafet çiğköfte dükkanı açmaya karar vermiş iseniz. Dükkandaki tüm dekorasyonlar ve ekipmanlar olmak üzere, kiralanan dükkanın genel durumuna göre 15.00 TL ila 20.00 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğer maliyet için gerekli olan sermaye birikimi tarafınızda yok ise 5 Kuruş Sermayem Yok Sermayesiz Parasız İş Nasıl Kurarım? sayfamızda sizlere bu konuda da yardımcı olduğumuzu bilmenizi isterim.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Bayiliği-Almanın-Maliyeti-ve-Vermiş-Olduğu-Destekler

Ziyafet çiğköfte doğru yer belirlemenizde ekipman çalışanları görevlendirerek yardımcı olur. Ziyafet Çiğköfte açılacak dükkan için gerekli olan elemanlar ziyafet çiğköfte insan kaynakları tarafından belirlenir. Gerekli görülür ise personel alımını da insan kaynakları gerçekleştirmiş olur. Dükkan sahibi başta olmak üzere tüm çalışanların eğitimleri, ziyafet çiğköfte tarafından belirlenmiş olan mekanlarda verilmektedir. Bu eğitimler en fazla 5 gün sürmektedir. Açılıştan bir hafta önce mağazaya ait broşür, tanıtım dergileri, magnetler, tüm basılı olan reklam malzemeleri ziyafet çiğ köfte tasarım ekibi tarafından hazırlanır ve mağazaya teslimi yapılır.

blank

Ziyafet-Çiğköfte-Bayiliği-Almanın-Maliyeti-ve-Vermiş-Olduğu-Destekler

Genel olarak reklamlardan ve pazarlama desteğinden hiç bir ek ücret talep edilmez. Her konuda bilgi ve danışmalık hizmeti sağlar. Ekipmanların ve ürünlerin sürekli güncelleştirilmesini sağlar. Mal ve hizmet standarttı sunar. Ayrıca bölge koruma sistemi uygular. Açılışı tamamlanmış olan dükkanın, operasyon ekibi tarafından kontrolü sağlanır. Ve mağaza destek ekibi ile beraber  müşterilerine bu enfes lezzetin satışına başlar.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın