15.000 Lira Aktif bank ‘dan Sicili Bozuk Olana Kredi

15.000 Lira Aktif bank ‘dan Sicili Bozuk Olana Kredi
16 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 49 kez okundu.
Kredi notu düşük olanlar biliyoruz ki ihtiyacınız olan parayı bankalardan temin etmeniz zor. Ancak imkansız değil, Yaptığımız araştırmalar sonucunda birkaç bankanın kara listede dahi olsanız size bu fırsatı  verdiğini saptadık. Bu bankalar  imkan sağlarken size kefil, ipotek gibi birkaç yaptırım uygularlar. Ama işiniz görülür nakit sıkıntınız giderilir. İşte bu bankalardan bir tanesi de Aktif banktır. Çoğu banka kullanıcısının da kafasında ki Aktif bank güvenilir mi? sorusuna yanıt olacak cinsten hazırladığımız bu yazımızı muhakkak inceleyin. 15.000 lira Aktif bank’ dan sicili bozuk olana kredi fırsatından yararlanın.

Aktif bank’ dan sicili bozuk olanlara kredi

Aktif bank' dan sicili bozuk olanlara kredi

Aktif bank’ dan sicili bozuk olanlara kredi

İhtiyaçların sınırsız olduğu bir hayatta yaşıyoruz. Söz konusu acil harcamalar olunca tabi ki ilk tercihimiz bankalar oluyor. Kredi puanı hususu düşünülünce de birçok vatandaşımız maalesef başvuru dahi yapamıyor. Fakat üzülmeyin son yıllarda Aktif bank’ ın da aralarında bulunduğu birkaç banka müşterilerine düşük kredi notuyla ihtiyaç kredisi veriyor. Düzenli olarak geliri olan ve bunu beyan edebilen herkese bu olanağı sağlıyor. Siciliniz bozuk olsa dahi başvurunuz muhakkak değerlendiriliyor. 60 Ay vade oranı ile N kolay ihtiyaç kredisi veren banka minimum 500 lira maksimum 30 bin liraya kadar kredi veriyor. Gelin birlikte başvuru işlemleri nasıl yapılır adım adım inceleyelim.

N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

N Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

Öncelikle N kolay Aktif bank’ ın mobil uygulamasıdır. Aktif bank üzerinden işlem yapmak, kredi almak için online işlemlere ancak bu site üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İlk etapta ülkemizde passolig işlemleri için  kurulan bu banka, ilerleyen zamanda daha çok müşteriye hitap edebilmek için PTT ile anlaşmaya giderek şimdilerde kitlelere hitap etmektedir. Bankanın müşterisi iseniz hesap işlemleriniz den başvurunuzu gerçekleştirebilir. Eğer bankanın müşterisi değilseniz www.nkolaykredi.com üzerinden giriş sağlayarak krediniz için hemen başvur butonuna tıklayınız. Başvuru formunda bulunan isim, soyad, TC kimlik numarası, iletişim bilgileri ve çekmek istediğiniz miktarı yazarak sözleşmeyi onaylayın. Cep telefonunuza başvurunuz onaylandı mesajı gelecektir. En geç 2 gün içerisinde kredinizin onay bilgisi size gelecektir. Hatta bankanın müşterisi iseniz krediniz 5 dakika içerisinde onaylanacak, paranız hesabınıza geçecektir.

Aktif bank İhtiyaç kredisi alabilmek için aranılan şartlar neler?

Aktif bank İhtiyaç kredisi alabilmek için aranılan şartlar neler

Aktif bank İhtiyaç kredisi alabilmek için aranılan şartlar neler

Hemen her bankanın aradığı ön koşullar bellidir. Lakin Aktif bank sunduğu kredi paketlerinde diğer bankalara göre daha toleranslı davranarak kredi notu 1000 altında olsalar dahi kredi olanağı sağladığını söyleyebiliriz. Gelelim bankanın aradığı ana şartlar hangileri?

  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Aylık düzenli bir gelire sahip olmak ( Bu ev kirası, emekli maaşı, nafaka da olabilir)
  • En az 3 aylık sigortalı bir işte çalışıyor olmak,
  • Banka sicilinin bozuk olması engel değildir. Ancak bankalar tarafından kara listeye alınmışsanız bu bankadan da kredi alamazsınız.
  • Son olarak da toplam sigorta priminin 1 seneyi aşkındır yatıyor olması gerekmektedir.

Güncel Aktif bank ihtiyaç kredisi hesaplaması

Son zamanlar piyasaların daha bir hızlanması adına kamu bankaları konut kredilerinde % 1 in altında bir düşüş imkanı sağladılar. Bununla birlikte bankalarda ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellemesi yapmaya başladı. Aktif bank’ ın şuan ki en güncel ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.82  dir. 30 bin liralık ihtiyaç kredisi başvurusu için hesaplama yapacak olursak;

  • Faiz oranı %1.82 den 48 ay vade ile 30 bin liralık bir miktar hesaplayacak olursak aylık ödenecek tutar 1.015.03 liradır. Toplam ödenecek geri ödeme ise 48. 721.44 liradır. Masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında sunulan bu krediye enkolay.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aktif bank güvenilir midir?

Aktif bank ülkemizin özel sermayeli sayılı yatırım bankalarından bir tanesidir. Esasında kurumsal işler için kurulmuş şirketler ile işler yapmış. Fakat sonrasında bireysel müşterilere de olanak sağlayıp PTT ile anlaşıp, en para üzerinden birçok vatandaşa kolaylıkla para nakil işlemlerinde kolaylık tanımıştır. 1999 yılında Çalık holding bünyesinde kurulan şirket 2008 yılında tam anlamıyla Aktif bank oldu. Bölgesel bankacılık ve yatırımda çokça hizmet veren firma en kolay , hızlı havale işlemleri ile birçok müşteriye sahip oldu. Gelelim güvenilirlik kısmına yapmış olduğu her bir işlemde reel olan yaklaşık on bin noktadan hizmet hakkını kullanıcılarına tanımaktadır. Özellikle mobil kullanıcılar için büyük bir olanak olan uygulama herkesin kullanımına uygundur. Üstelik diğer bankalarda zorunlu olan hayat sigortası yaptırma şartı bu bankada bulunmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan 1, 2 Yada 3 Aylık Sigortalı İhtiyaç Kredisi Bankalardan Çekebilir Mi ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git