DEVLET Kredi

10 Dakika’da Acil Kredi Lazım (Para Yardımı Yapanlar)

10 Dakika’da Acil Kredi Lazım (Para Yardımı Yapanlar)

Sadece 10 dakika içerisinde acil kredi ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz. Her türlü kredi notu değerine göre bir çok alternatif para bulma yöntemlerini sizler için bir araya getirdim. Geçmiş dönemlerde sıklık ile başvuru yaptığım bu yöntemler ile sizlerde 5.000 TL den başlayıp 80.000 TL kadar nakit ihtiyacınızı kolaylık ile sağlaya bilirsiniz. Para yardımı yapanlara hele hiç değinmiyorum bile. Göreceksiniz ki yorumlarda bir çok hayır sever bıraktığınız para yardımı ilanlarınıza dönüş yapacak. Bankalar kredi vermiyor ise hiç üzülmeyin size bize gelin diyen firmalar acil para yardımı taleplerinizi en kısa sürede mutlaka karşılayacaktır.

Kredi Çekemiyorum 2020 Çözümleri Nelerdir?

Kredi çekemiyorum diyorsanız bunun ilk olarak temel nedenine inmek gerekiyor. Eğer temel nedenini hep birlikte bulur isek bankalardan kredi çekemiyorum sorununa kesinlik ile çözüm bulabiliriz. 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da belirtmiş olduğum 2 altın kuralı sağlamanız durumunda kesinlik ile kredi çekemiyorum sorunu 2020 de tarih olacak. Peki nedir bankalardan kredi çekmek için bu 2 altın kural?

 1. 18 Yaşından büyük olmanız
 2. İyi bir kredi notuna sahip olmanız

Emin olun sadece bu 2 altın kural şartlarına haiz olun gelir belgesiz, kefilsiz ve imzasız olarak sizlerde benim gibi 1 değil 2 bankadan aynı anda rahatlık ile ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. 18 yaşından küçük iseniz mahkeme kararı ile yaşınızı büyütmekten başka çareniz yok. Benim bunu çözecek ne yazık ki kudretim yok maalesef.. Ama, şayet düşük bir kredi notundan ötürü bankalardan kredi çekemiyorsanız eğer sizlere hem düşük kredi notuna rağmen kredi veren önereceğim bankalar olacak. Hem de nasıl hızlı bir şekilde kredi notunuzu yükselterek bütün bankalardan kredi çekebilirsiniz bunun sırrını vereceğim.

Bankalar Kredi Vermiyor Nereden Kredi Alabilirim?

Şimdi yukarıda iddia etmiş olduğum gibi düşük kredi notu değerini sahip olmanıza rağmen bankalar kredi vermiyor ise nereden kredi alabilirim? sorusuna yanıt veriyorum. Sizlere ilk sorum şu! Bütün bankalara kredi başvurusunda gerçekten bulundunuz mu? Şayet evet diyorsanız bence kesinlik ile yanılıyorsunuz. Eğer ki Türkiye Finans Katılım Bankasına başvuru yapmadı iseniz bütün bankalara kredi başvurusu yaptım ama kredi bana vermiyor diyemezsiniz. Çünkü Türkiye Finans Katılım Bankası 1200 puan kredi notu olanlara dahi kredi vermektedir. Bir çok arkadaşım bu puan hatta 1000 puana bile bu bankamızdan belli miktarlarda ihtiyaç kredisi olarak verilen finansman dan almıştır. Şimdi ilk olarak bu bankanın güncel kredi faiz oranları neler bunlardan bahsedeyim, daha sonrasında bu bankaya ikametgah etmiş olduğunuz İl/ilçe de şubesi olmadığı halde kredi başvurusunda nasıl bulabileceğinizi anlatacağım.

 • Türkiye Finans Katılım Bankası nisan 2020 tarihi için 48 ile 60 ay vadeli finansman başvurularına aylık sadece %1.00 gibi düşük kar payı uygulamaktadır.
  • 12 Ay vade için aylık %0.97
  • 24 Ay geri ödeme için %0.98
  • 36 Ay için %0.99
 • Bu kar payı oranları ile yapacağınız farklı tutarlardaki başvurular için aşağıdaki geri ödeme planları oluşmaktadır.
Türkiye Finans Katılım 60 Ay Vadeli Kar Oranı Hesaplama
Miktar Aylık Taksit Toplam Maliyet
5.000 TL 117 TL 7.042 TL
10.000 TL 234 TL 14.085 TL
15.000 TL 352 TL 21.128 TL
20.000 TL 469 TL 28.171 TL
25.000 TL 586 TL 35.214 TL
30.000 TL 704 TL 42.257 TL
40.000 TL 939 TL 56.342 TL
45.000 TL 1.056 TL 63.385 TL
50.000 TL 1.173 TL 70.428 TL

Hem düşük kredi notu olmasına rağmen bu faiz oranları ile kredi kullanmak bence harika. Şimdi gelelim bu bankamızın sağlamış olduğu finansman desteğine nasıl başvuru yapabileceğimize.

 • Bankanın şubesi bulunduğun il yada ilçeniz de olmasa bile finansman ön başvurunuzu Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep telefon numaranız ile burada yer alan formu doldurmanız ile gerçekleştire bilirsiniz.

Başvurunuz bankanın sistemi tarafından dakikalar içerisinde değerlendirilir ve size kısa mesaj olarak onay mesajı gelir. Türkiye Finans Katılım bankasının sağladığı dijital kredileri ile düşük kredi notunuz dahi olsa bu şekilde finansmana kavuşa bilirsiniz. Bu arada Dijital Kredi Nedir? Hangi Bankalar Verir? diyorsanız düşük kredi notuna önereceğim en iyi banka Türkiye Finans Katılım bankasıdır.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Tanıtımını yaptığımız Türkiye Finans Katılım bankasından da düşük kredi notunu rağmen kredi alamıyorsanız o zaman ciddi bir kredi derinizde sorun var demektir. Bu gibi durumda olanların imdadına ise sadece bankalar kredi vermiyorsa biz gelin biz verelim adı altında kurulmuş firmalar yardımcı olmaktadır. 5 bin TL den başlayarak bankalar kredi vermiyorsa bize gelin firmalar 20.000 TL kadar sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Peki, bu firmalar sizlere nasıl kredi notunuz sıfır olsa dahi sizlere nakit olanağı sağlamaktadır.

 1. 1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu yaparak
 2. Anlaşmalı beyaz eşya mağazalardan beyaz eşya alıp taksitlendirme yaparak
 3. Senet karşılığında para vererek

Ekseri banka kredi vermiyorsa biz verelim mantığı ile çalışan firmalar bu 3 ana sistem üzerine faaliyet göstermektedir. Bu firmalara başvuruda bulunurken tek dikkat etmeniz gereken kesinlik ile ön ödeme vermemenizdir. Onun haricinde belli bir komisyon karşılığında kuruluş olan adı ”DANIŞMANLIK FİRMASI” olarak faaliyet gösteren firmalardan herhangi bir maddi kayba uğrayacağınızı düşünmüyorum. Hatta sizlere şayet Ankara, İstanbul ve Kütahya çevrelerinde iseniz güvenilir bir arkadaşımız tavsiye dahi edebilir. Eskişehir ilimizde faaliyet yürüten bu arkadaşımızın adı ve iletişim bilgileri şu şekildedir.

 • Samet ÇETİN: 0546-890-06-00

Samet beyi cep telefonunda mesai saatleri içerisinde arayarak detaylı bilgileri öğrene bilirsiniz.

Acil Para Yardımı Arıyorum!

Arkadaşlar sayfamda sizlerinde görmüş olduğu gibi tamamen gerçekçi bir şekilde kredi sorunu olanlar için başlıklar oluşturdum ve içerikler girdim. Tecrübelerime ve deneyimlerime dayalı olarak siler ile paylaşmış olduğum bu bilgilere istinaden bir de acil para yardımı arıyorum diyen arkadaşlar için yer ayırmak istedim. Ülkemizde özellik ile okuyan Üniversiteli gençlerimiz ciddi maddi yardım ihtiyacı duymaktadır. Yurtlarda kalıp parasını ödeyemediği için zor durumda olan bu gençlerimize maddi yardım elini uzatmak isteyen hayır sevenlerimizin mutlaka ülkemizde olacağını düşünüyorum. Gerçekten maddi para yardımı ihtiyacı olan özellik ile dul kadınlarımız ile öğrencilerimizin bu sayfamızın altına ilanlarını bırakması gerekmektedir.  Her ne kadarda boşanmış dul kadınlara devlet sosyal yardımı yapmış olsa da sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki bu hayat şartlarında çocuklu bir dul kadının mücadele etmesi bir hayli zordur. Yardım miktarı 20 TL de olabilir 1.000 TL de olabilir. Emin olun en ufak bir yardım parası göndermeniz bile o insanlar için bir umut olacaktır.

10 Dakika’da Acil Kredi Lazım (Para Yardımı Yapanlar) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank Recep Demirci dedi ki:

  Yeni evlendim 24 bin liraya ihtiyacım var evime eşya alacağım Allah rizasi için yardım edin

  1. blank Nuray dedi ki:

   Esimden ayriyim iki cocugum var evim kira calismiyorum istanbul esenyurtta oturiyorum maddi yardim ihtiyacim var calisamadigim icin ev kira mi veremedim lutfen yardim etmenizi istiyorum allah rizasi icin maddi veya erzak veya cocuklarima kiyafet olabilir yardiminiza ihtiyacam var NEOLUR DUYUN BENI

 2. blank faruk dedi ki:

  acil 25.000 30.000 bin lazim kredi notum cok dusuk bnklr vermiyur lutfen yrdmci olun iletisim mesaj yoluyla ulsblrsinz 05350746589

 3. blank Isa dedi ki:

  Korono s3bebiyle issiz kaldim evim kira gelirim yok is bulamadim butun borclar birikti allah rizasi icin 30 binlira paraya ihtiyacim var lutfen biri yardim etsin yeminle geriye oderim acilll artik tak dedi lütfennn numaram 05396970311

 4. blank Ali dedi ki:

  Acil 10000 bine ihtiyacim var.05538632602 bi yardimci olabilirmisiniz.mersinde yasiyorum.

DEVLETKredi.Com