DEVLET Kredi

10 Dakika’da Acil Kredi Lazım (Para Yardımı Yapanlar)

10 Dakika’da Acil Kredi Lazım (Para Yardımı Yapanlar)

Acil para ihtiyaçları karşısın da insanlar ne yapacağı çoğulukla bilemezler. Hele bir de bankalardan bu ihtiyaçlarınız için kredi çekemiyorsanız farklı para bulma yöntemlerinin arayışı içerisine dalarsınız. Hızlı bir şekilde hemen nakit para bulmak için başvuru yapılan çoğunla bu yöntemlerden sonuç alamayacağınız aşikardır. Kesin olarak garantili bir şekilde dolandırılmadan peki nasıl acil para bulabilirsiniz? 10 dakika içerisinde şayet dediklerimizi yaparsanız İstanbul dahil bütün illerde hızlı para ihtiyacınızı kolay bir şekilde çözebileceksiniz.

Kredi Çekemiyorum Neden? Çözümleri Nelerdir?

Gelir belgesiz olduğumdan dolayı bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da yer verdiğim videoyu mutlaka izleyin önce derim. Kredi çekemiyorum nedeni nedir? diyorsanız orada da bahsetmiş olduğum gibi kesinlikle gelir belgesiz olmanız değildir. Hatta kredi çekememe nedeni asla kefil yada sigortasız çalışan olmanız da değildir. Bankalardan kredi kullanamamanın iki nedeni vardır. O nedenlerden en önemlisi ise kredi notunuz düşük olmasıdır. Bireysel Kredi Notu Normalde Kaç Olmalı? (800-1200 Puan Yeter Mi?) de bankalardan kredi çekmeniz için yeterli olan notu belirttim. Peki, kredi notu haricinde bankalardan neden kredi çekemezsiniz? Öyle ya kredi notunuz çok yüksek ama bankalar size neden kredi vermiyor? Gelelim bankaların neden size kredi notunuz yüksek dahi olmasa kredi vermediğine ve bunun çözümüne.

Kredi notunuz yüksek dahi olsa bankalardan kredi alamıyor olmanızın tek nedeni ‘Kredi Kullanım Üst Limiti’ uygulamasına takılmanız dır.

Kredi Kullanım Üst Limiti Nedir? konusuna gelince de sizlere şu şekilde bir açıklama yapabilirim. Bankaların hepsinin artık BBDK tarafından sağlanmış olan ortak takip programları vardır. Bu sayede müşterilerin mevcut kredilerini görebilmektedirler. Böylece yine BBDK tarafından tebliğ edilmiş olan ‘Çekilecek Olan Kredinin Aylık Ödemesi Hane Gelirinin %50 Oranını Geçemez’  kanunu uygulamak zorundalar. 11 Haneli TC Kimlik No İle Kredi Notu Sorgulama e-Devlet de bankalardan çekmiş olduğunuz kredileri göre bilirsiniz. Şayet bu kredilerin aylık ödemesi şuan kullanacağınız kredinin aylık ödemesini de üstüne koyduğunuzda aylığınızın %50 geçiyorsa bankalardan kredi çekemezsiniz! Buda bankalardan neden kredi çekemiyorum ikici ve son nedendir. Tabi bu neden bireysel ihtiyaç kredisi için geçerli olduğunu belirtmek isterim. Şimdi bankalar kredi vermiyor, nereden kredi alabilirim sorusunun çözümüne geçebiliriz artık.

Bankalar Kredi Vermiyor! Nereden Kredi Alabilirim?

Kredi çekemiyorum neden? başlığı altında bankaların kredi vermemem sebeplerini sıraladım. Bu nedenlerden ise en önemli olan iki tanesinin üzerinden durdum. Bankalar kredi vermiyor nereden kredi alabilirim yada acil para bulabilirim sorusuna gelince. Ben ilk olarak kimsenin mağdur olmaması için çözüm arayışlarını yasal ve güvenilir yollarda arar ve sizlere sunarım. Acil olarak para bulmanın en yasal ve güvenilir yoluysa bankalardan geçmektedir. Ama, siz kredi notunuz dan dolayı bankalardan kredi alamıyorsunuz! peki nasıl olacak da bu sorunu çözüme kavuşturabileceğiz? Arkadaşlar bankalardan kredi alamıyorum derken sizler AKBANK, Garanti yada HALKBANK veya Ziraat gibi köklü, müşteri portföy sıkıntısı çekmeyen bankalardan kredi alamıyorsunuz. 1000 ile 1250 kredi notu puanına dahil bireysel ihtiyaç kredisi veren  Türkiye Finans Katılım Bankasına peki hiç başvuru yaptınız mı? Cevap hayırsa bankanın aşağıda sağlamış olduğu fırsatlara başvuru da buluna bilirsiniz.

 • Türkiye Finans Katılım Bankası eylül ayında 60 aya kadar tüm geri ödemelere aylık %1.14 kar payı uygulamaktadır. 50.000 TL kadar kredi puanı düşük dahil olsa acil kredi sağlayan bankamızın geri ödeme planıysa tablomuzda yer almış olduğu gibidir.
Türkiye Finans Katılım 60 Ay Vadeli Kar Oranı Hesaplama
Miktar Aylık Taksit Toplam Maliyet
5.000 TL 122,70 TL 7.361,85 TL
10.000 TL 245,40 TL 14.723,69 TL
15.000 TL 368,09 TL 22.085,79 TL
20.000 TL 490,79 TL 29.447,60 TL
25.000 TL 613,49 TL 36.809,62 TL
30.000 TL 736,19 TL 44.171,40 TL
40.000 TL 981,59 TL 58.894,99 TL
45.000 TL 1.104,28 TL 66.257,20 TL
50.000 TL 1.226,98 TL 73.619,13 TL

Hem düşük kredi notu olmasına rağmen bu faiz oranları ile kredi kullanmak bence harika. Şimdi gelelim bu bankamızın sağlamış olduğu finansman desteğine nasıl başvuru yapabileceğimize.

 • Bankanın şubesi bulunduğun il yada ilçeniz de olmasa bile finansman ön başvurunuzu Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep telefon numaranızla burada yer alan formu doldurmanız ile gerçekleştire bilirsiniz.

Başvurunuz bankanın sistemi tarafından dakikalar içerisinde değerlendirilir ve size kısa mesaj olarak onay mesajı gelir. Türkiye Finans Katılım bankasının sağladığı dijital kredileri ile düşük kredi notunuz dahi olsa bu şekilde finansmana kavuşa bilirsiniz. Bu arada Dijital Kredi Nedir? Hangi Bankalar Verir? diyorsanız diğer alternatif bankaları da bağlantımız da bula bilirsiniz.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Bankaların kredi vermiyor olmasının nedenlerini ortaya koyduk. Hatta size en iyi şekilde çözüm sağlayacak bir bankamızı da tanıttık. Ama hala o yada alternatif olarak önerdiğimiz bankalardan kredi alamıyorsanız şayet farklı güvenilir yollara başvuru yapmanız gerekebilir. Bankalar kredi vermiyorsa bize gelin slogan faaliyet gösteren bu firmalarsa sizin acil para ihtiyacınızı çözebilirler. Peki, bankalar kredi vermiyorsa bize gelin biz yardımcı olalım diyen bu tür firmalar sizin acil para ihtiyacınızı nasıl çözebilirler.

 1. Faturalı hat üzerinden kredi sağlayarak. Detayları 1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu 2020 (Komisyonsuz) bulabilirsiniz.
 2. Anlaşmalı beyaz eşya mağazalardan beyaz eşya alıp taksitlendirme yaparak sizlere yardımcı olabilirler.
 3. Senet karşılığında para vererek

Ekseri banka kredi vermiyorsa biz verelim mantığı ile çalışan firmalar bu 3 ana sistem üzerine faaliyet göstermektedir. Bu firmalara başvuruda bulunurken tek dikkat etmeniz gereken kesinlik ile ön ödeme vermemenizdir. Onun haricinde belli bir komisyon karşılığında kurulmuş olan adı ”DANIŞMANLIK FİRMASI” olarak faaliyet gösteren firmalardan herhangi bir maddi kayba uğrayacağınızı düşünmüyorum. Hatta sizlere şayet Ankara, İstanbul ve Kütahya çevrelerin deyseniz de güvenilir bir arkadaşımızı tavsiye dahi edebilir. Eskişehir ilimizde faaliyet yürüten bu arkadaşımızın adı ve iletişim bilgileri şu şekildedir.

 • Samet ÇETİN: 0546-890-06-00

Samet beyi cep telefonunda mesai saatleri içerisinde arayarak detaylı bilgileri öğrene bilirsiniz. Yukarıdaki resimlerde de kendisi mevcuttur.

Acil Para Yardımı Arıyorum!

Acil para arayanlar çoğunlukla görmüş olduğum kadarıyla üniversite öğrencileriyle dul kalmış bayanlardan oluşmaktadır. Yada herhangi bir neden ötürü işsiz kalmış aile fertlerin acil para aradığına şahit oluyorum. Acil para bulma yollarını bankalardan kredi alamayanlar için yukarıdaki başlıklarda yer verdim. Ama, buna rağmen acil ihtiyaçlarınız için nakit para bulamıyorsanız size ilk olarak Maddi Yardım Yapan Zengin İş Adamları (Nakit Para) da yer alan içeriğe bunu yorum olarak bırakmanızdır.

Acil Para Yardımı Arıyorum

Bunun yanı sıra, eğer ki çocuğunuzu okutamayacak kadar kötü durumdaysanız mutlaka Devlet Öğrencilere Para Veriyor sayfamız ziyaret ediniz. Bahsedilen başvuru yöntemiyle ilgili kuruma müracaat etmeniz durumunda çocuğunuzun acil okul ihtiyaçları için para bulabilirsiniz. Eşlerinden çeşitli nedenden dolayı ayrılmış olan dul bayanlar. Sizler için de acil para ihtiyacınızı resmi yollardan hallede bileceğiniz bir yöntem var. Bunu da Boşanmış Dul Kadınlara Devlet Sosyal Yardımı Verilmektedir de bulabilirsiniz. Umarım bu bahsetmiş olduğum neredeyse 10 yöntemle acil para bulursunuz ve bir duanızı alırım.

Acil para ihtiyacı duyanlar için yapılan araştırmada ne gibi cevaplar alındığını merak ediyorsanız, bu videoyu izlemenizi öneririm.

10 Dakika’da Acil Kredi Lazım (Para Yardımı Yapanlar) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank Recep Demirci dedi ki:

  Yeni evlendim 24 bin liraya ihtiyacım var evime eşya alacağım Allah rizasi için yardım edin

  1. blank Nuray dedi ki:

   Esimden ayriyim iki cocugum var evim kira calismiyorum istanbul esenyurtta oturiyorum maddi yardim ihtiyacim var calisamadigim icin ev kira mi veremedim lutfen yardim etmenizi istiyorum allah rizasi icin maddi veya erzak veya cocuklarima kiyafet olabilir yardiminiza ihtiyacam var NEOLUR DUYUN BENI

 2. blank faruk dedi ki:

  acil 25.000 30.000 bin lazim kredi notum cok dusuk bnklr vermiyur lutfen yrdmci olun iletisim mesaj yoluyla ulsblrsinz 05350746589

 3. blank Isa dedi ki:

  Korono s3bebiyle issiz kaldim evim kira gelirim yok is bulamadim butun borclar birikti allah rizasi icin 30 binlira paraya ihtiyacim var lutfen biri yardim etsin yeminle geriye oderim acilll artik tak dedi lütfennn numaram 05396970311

 4. blank Ali dedi ki:

  Acil 10000 bine ihtiyacim var.05538632602 bi yardimci olabilirmisiniz.mersinde yasiyorum.

DEVLETKredi.Com