Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Gelir Belgesiz Kesin Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı kullanarak yapılan alış verişlerden bankalar işletme sahiplerinden komisyon alır. Komisyon vermek istemeyenler ise en az 40 gün yapılan alış verişin parasını çekmek için beklemesi gerekir. Bu geliri elde etmek için kredi kartlarını mümkün olduğunca çok tüketiciye dağıtmaya çalışırlar.

Gelir Belgesiz Kesin Kredi Kartı Veren Bankalar

Her yıl bundan dolayı bir kredi kartı dağıtım hedef sayısı koyarlar. Bu hedefe çoğunlukla ulaşamadıkları için daha önce aranan gelir belgesini bir çok banka artık istemektedir. Hali ile gelir belgesiz olarak artık kredi kartını çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Peki kesin olarak kefilsiz sizlere 2023 yılı içerisinde kredi kartı veren bankalar hangileridir?

Neler Var?

Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Ülkemizde bir çok çalışan kayıt altında çalışmaktadır. Ama, bir o kadarda çok ne yazık ki! kayıt dışı çalışan kesime sahibiz. Özellik ile inşaat sektöründe olan boyacı, sıvacılar yada hayvancılıkta yer alan bu kesimin önemli bir payını oluşturmaktadır. Maaş bordrosuz olarak çalışan başka bir dev kesim ise emekli maaşlarının kesilmesinden endişe eden SGK yada BAĞKUR veya EMEKLİ SANDIĞI mensuplarıdır. Maaş bordrosuz olan ama kredi kartına ihtiyaç duyan daha da önemli bir kesim var ki! bunlarda ev hanımları ile Üniversite öğrencileridir. Üniversite öğrencilerine aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileri olduğuna açıklık getirdiğim için öğrenci konusuna burada girmeyeceğim. Direk burada maaş bordrosuz çalışan ve çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hangileri onları ilk olarak paylaşacağım. Sonra ise de nasıl bu bankalardan maaş bordrosuz yani gelir belgeniz olmadan kredi kartı alabilirsiniz şartları ile birlikte değineceğim.

 1. QNB Finansbank
 2. Odeabank
 3. Denizbank
 4. Garanti
 5. Akbank
 6. Ziraat
 7. Yapı Kredi

Evet, arkadaşlar gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listesi bu şekilde oluşuyor. Ben listenin en başına QNB Finansbank koydum. Çünkü en son, hani sizler de gördünüz mü bilmem! ortalıkta ellerinde tablet ile gezen bir Finansbank görevlisi bana 15.000 TL kadar limiti olan kredi kartını anında verdi. Üstelik hiç bir gelir belgesi bile sormadan. Sadece kimlik numaram üzerinden bu işlemleri üstelik sadece 2 dakikada gerçekleştirdi. Peki, bu görevli dahil olmak üzere bankalar neden gelir belgesiz olmama rağmen bana kredi kartı verdi? Gelelim bu şartın ne olduğuna.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?

Farkındaysanız gelir belgesiz kredi kartı alma şartları nelerdir dedim, nedir demedim. Çünkü açık konuşmam gerekirse gelir belgesiz kredi kartı almanın bir den fazla şartları vardır. Bu şartlardan sizin gözünüzü korkutacak kadarda çok değildir ama. Sadece maaşsız çalışan dahi olsanız kredi kartı alabilmeniz için iki temel şartı sağlamanız yeterli olacaktır. Bu şartı sağlayarak böylece alacağınız kredi kartınız bile Kuyumcudan Kredi Kartı İle Altın Alma işlemi bile kolaylıkla gerçekleştire bileceksiniz. Peki, bankalar tarafından talep edilen bu iki önemli şart nedir?

 • En önemli gelir belgesiz kredi kartı alma şartı kesinlik ile iyi bir kredi notu dur. Şayet geçmiş dönemlerde bir kredi notunuz oluşmadı ise bile kredi kartı almanız bir hayli zordur. Bu durumda ekseri ev hanımları etkilenmektedir. Eğer ki! ev hanımı iseniz ve 1.000 TL gibi ufak miktarlarda kredi kartı limiti benim işimi görür diyorsanız mutlaka Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar hangileri olduğunu bilgi edinin derim!
 • Gelir belgesiz kredi kartı almanın diğer bir şartı da limitine takılmıyor olmanız gerekir! Yine aynı şekilde TCMB tarafından belirlenen kredi kartı alma limitine takılıyorsanız gelir belgesiz olarak kredi kartı kesinlik ile alamazsınız. Bunun hesaplaması ise daha önce almış olduğunuz maaş oranına göre sizlerde hesaplaya bilirsiniz. Bu hesaplama işlemindeki formül şudur.
  • Eğer ilk defa kredi kartı alıyorsanız daha önce bankalar tarafından görülen maaş miktarınızın en fazla 2 katı limitli kredi kartı alırsınız.
  • 2 sene ve sonraki yıllarda ise bu limit 4 katına kadar çıkmaktadır.

Gelir miktarına göre kredi kartı limitine biraz daha açıklık getirmek istiyorum. Diyelim ki! daha önce herhangi bir yerde çalıştınız yada emekli maaşı alıyorsunuz. O zaman banka o anki maaş miktarınızın 2 katına kadar limitli size kredi kartı verir. Hesaplama işlemi ile örnek vermek gerekir ise,

 • Daha önce bankalar sizin maaşınızı 2.000 TL olarak gördü diyelim. Size kredi notunuzda sorunsuz ise maaş bordrosuz olarak çalışmıyorsanız dahi direk 4.000 TL limitli bir kredi kartı verir. Ama şuan elinizde şayet 4.000 TL limitli bir kredi kartı varsa o zaman size kredi kartı vermez. Eğer ki 3.000 TL limitli bir kredi kartınız varsa da 1.000 TL limitli yine kredi kartı verir.

Gelir belgesiz kredi kartı almak için bu iki altın şartı sağlıyorsanız gelin şimdi de bankalardan nasıl maaş bordrosu olmadan kredi kartı alınır inceleyelim. Şayet sağlamıyorsanız da lütfen Teminat Blokeli Kredi Kartı Nedir? Hangi Bankalar Veriyor? incelemenizi öneririm.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veriyor Mu?

Ziraat Bankasının ben hiç sağda solda kredi kartı dağıtan bir çalışanını görmedim. Ayrıca, bankanın önünde kredi kartı vermek için tezgah kurduğuna da şahit olamadım. Şayet, Ziraat bankasının şubelerine gelir belgesiz kredi başvurusu için giderseniz kesinlik ile maaş bordrosuz olarak kredi kartı alamazsınız. Bunu açık ve net bir şekilde söyleyeyim. Peki, yukarıda belirtmiş olduğum gelir belgesiz kredi kartı almak için 2 altın şarta uygun iseniz nasıl Ziraat bankasından kredi kartı alabilirsiniz. Sonrasında ise nasıl 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz?

 • Başvuru işlemini kesinlikle Ziraat bankası İnternet Bankacılık şubesinden yapmanız gerekir. Bunun en hızlı yapmak için google play den Ziraat Mobil uygulamasını cep telefonunuzu indirmeniz gerekir. Ama bu işleme başlamadan önce şunu lütfen yapınız.
  1. Herhangi bir Ziraat bankası şubesine giderek vadesiz mevduat hesabı açın
  2. Mevduat hesabı açarken banka görevlisinden İnternet şubesine giriş için şifre oluşturmasını isteyin
 • İnternet bankacılığı giriş şifreniz ile birlikte Ziraat İnternet Bankacılığı şubesine giriş yapınız. Sağ menüden ”KARTLARIM” bölümünden ”KREDİ KARTLARIM” bölümüne giriş yapalım. blank
 • Bu bölümde mevcut kredi kartınız olmadığı için ”KREDİ KARTI BAŞVUR” butonunu göreceksin. Başvuru işleminizi oradan gerçekleştirin.

Bu işlem sonrasında Ziraat bankasından gelir belgesiz olarak kredi kartı şayet bahsetmiş olduğum 2 altın kurala uygun iseniz alabilirsiniz.😉

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Evet, her ilçede Odeabank şubesi yok. Ama her yerde odeabank kredi kartı Akbank Axess ile işbirliği içerisinde olduğu için geçerlidir! Yine bir gerçeği kabul ediyorum, şubesi çok fazla olmadığı için Odeabank gelir belgesiz kredi kartı başvurusunu bankalar aracılığı ile yapamayacaksınız. Ama zaten maaş bordrosuz olarak Odeabank kredi kartı başvurusunu banka şubesi üzerinden yapacağınız zaman da kabul edilmeyecek! Peki, 5 Dakikada Kredi Kartı Aidatını E-Devlet Üzerinden Geri Alma işlemi kadar basit bir şekilde nasıl gelir belgesiz Odeabank kredi kartı alınır? Tabi bu nasıl sorusunun yanıtına geçmeden yukarıda yine belirtmiş olduğum ”Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?” kriterindeki 2 altın şarta uygun olmanız gerektiğini bilmenizi isterim. Bu iki altın kurala uygun iseniz de sırasıyla şu adımları sağlamanız yeterlidir.

 1. İlk olarak https://bit.ly/2t8371E yer alan başvuru sayfasına giriş yapalım.
 2. Burada karşımıza 7 farklı kart ismi ile seçenek çıkacak. Biz bunlardan ”Bank’O Card Atlas” kartını seçelim.
 3. Daha sonra ”HEMEN BAŞVUR” sayfasına giriş yapalım.
 4. Kaşımıza 3 adımdan oluşan bir başvuru sayfası çıkacak.
  1. T.C kimlik numaramızı, cep telefon ve doğrulama numaramızı girelim. Sonraki adıma geçiş yapalım. (Kişiler verilerin yer aldığı metni okumadan kutucuğu işaretle yemezsiniz.)
  2. İkinci adımda yer alan bilgileri doldurunuz
  3. Son adımda yer alan adres bilgilerinizi de doğru bir şekilde doldurduktan sonra

Odeabank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştire bilirsiniz. Şayet kredi kartı başvurusu işleminde sorun yaşarsanız 444-8-444 numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Kartı Nasıl Alınır? İşte Sizlere Tüyo

Kesin onay alacak şekilde kredi başvurusu yapmanız için biraz gezinmeniz gerekir. Bunun sebebi ise şudur. Bankalar, belli zamanlarda hemen önlerine kredi kartı dağıtmak için istasyonlar kurarlar. Bunun nedeni ise aylık olarak verecekleri kredi kartı hedeflerini tutturmalarıdır. Böyle zamanlarda ise kredi kartını müşteriye vermek için Findeks not ortalamanıza çok da fazla bakmazlar. Bu kesin onaylı olarak kredi kartı almak için birinci yoldur. Aşağıdaki resimde de bu konu hakkında ne kadar doğru söylediğimi göre bilirsiniz. Peki, kesin onaylı garantili bir şekilde kredi kartı almanın diğer yolları nelerdir?

blank

İkinci yolda ise yine biraz gözünüzü açıp gezinmeniz gerekiyor. Zira ben QNB Finansbank kredi kartımı bu şekilde aldım. Özellikle halkın yoğun olduğu yerlerde bankalarca görevlendirilmiş temsilciler gezmektedirler. Hani dikkatinizi çekti ise şık giyimli çoğunlukla bayanlar ellerinde tablet bilgisayarlarla gezerler. İşte öyle birilerini gördüğünüz zaman hiç çekinmeyin hemen yanlarına gidin. Yada işi biraz ağırdan alıp masanıza davet edin bir çay ısmarlayın. Mutlaka size istediğiniz meblağ limitinde olmasa dahi belli bir miktara sahip kredi kartını anında verecektir. 5 Kredi Kartı Limit Arttırma Sorgulama Düşürme de bahsetmiş olduğum şekilde daha sonra az olan harcama miktarınızı bir kaç işlemle yükselte bilirsiniz. Kesin onaylı kredi kartı almak için belki bu belirtmiş olduğum iki tüyo zaman alacak ama emin olun bir kredi kartı sahibi olacaksınız. Tabi burada banka takıntınızın da olmaması gerekir. Artık şansa kadere hangi banka denk gelir onu bilemeyiz.

Kesin onaylı garantili bir şekilde kredi kartı almanın son yolu ise bloke teminatlı kredi kartı almaktan geçmektedir.

Bu yöntemle kredi kartı alamamanız emin olun ki %0 ihtimaldir. Bu yöntemle kredi kartı alabilmeniz içinde şu adımları sırasıyla uygulayın.

 1. Kredi kartı almak istediğiniz banka hangisi ise mevduat hesabı açtırmak için banka şubesine gidin.
 2. Size ait mevduat hesabınızı ATM üzerinden ne kadar limitli kredi kartı almak istiyorsanız o kadar bir meblağ yatırın
 3. Daha sonra yeniden banka bireysel müşteriler departmanına giderek ‘Bloke Teminatlı Kredi Kartı’ almak istediğinizi beyan edin.
 4. Bloke edeceğiniz para miktarı kadar size üst limitli kredi kartınızı anında sözleşme formu oluşturarak ana müdürlüğe basım için talimat verilecektir.

Daha sonra kartınız basılarak kuryeye düşecektir. Kurye takibini de Kredi Kartım Nerede? de bahsetmiş olduğum telefon numaralarından öğrene bilirsiniz.

Kolay Kredi Kartı Alma Hilesi Nedir?

Kredi kartı almak için banka şubelerine defalarca başvuru yaptınız ama size vermediler mi? O zaman Türk toplumu olarak çok sevdiğimiz bir yönteme başvuru yapmaktan başka bir çareniz kalmadı sanırım. Bu yöntem hepimizin de tahmin edeceği şekilde hibe yapmak 🙂 Aslına bakarsanız kredi kartını hızlı ve kolay bir şekilde almak için hibe yapmak denildiğinde suç işlemiş oluyorum. Onun için ben bu kelimeyi kandırmaca yada alternatif yöntem demeyi tercih ediyorum. İşin aslıda zaten tamda hile yapmaktan ziyade bu söylemiş olduğum sözler gibi. Her neyse hile yada alternatif yöntem bunun kararını okuyan herkes zaten kendi verecektir. Biz çok fazla uzatmadan bu yöntemin ne olduğuna geçelim.

Kredi kartı almak için uygulamanız bu yöntemi ben bizzat uyguladım arkadaşlar. Bahsedeceğim yöntemle sadece kredi kartınız olmakla kalmayacak, cebinizde para görecek:) Üstelik, bu yöntemi uygulamak için gelir belgenizin veya herhangi bir yerden maaş almanıza da gerek yoktur.

blank

Kolay-Kredi-Kartı-Alma-Hilesi-Nedir

Arkadaşlar, bankalar gelir belgesiz olarak kredi vermektedir. 5 En İyi Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da bunu sizlerde kanıtlarıyla göre bilirsiniz. Şimdi bana gelir belgesiz kredi alma ile kart almanın ne alakası var diyorsanız aslına çok var! Çünkü listesini ilgili içerikte paylaşmış olduğum bankalardan gelir belgesiz olarak kredi çekerseniz banka size otomatik olarak kredi kartı tahsis edecektir. Emin olun hızlı bir şekilde bankalardan kredi kartı almanın en büyük hilesi budur. Bu bankalardan bir tanesi olan BURGAN BANK tarafından sağlanan kredinin de oranları da aşağıda yer almaktadır.

 • Gelir belgesiz olarak sizlere ŞUBAT için önereceğim banka kesinlik ile BURGAN BANK ‘tır. Bankanın bu ay uyguladığı tüketici kredi faiz oranı 36 aya kadar tüm vade için aylık %1.89 oranındadır.
BURGAN BANK GELİR BELGESİZ KREDİ
MİKTAR 24  AYLIK ÖDEME 36 AYLIK ÖDEME
5.000 TL 344,94 TL 283,03 TL
7.500 TL 517,40 TL 424,54 TL
10.000 TL 689,87 TL  566,06 TL
12.500 TL  862,34 TL 707,57 TL
15.000 TL  1.034,81 TL 849,09 TL

Düşük miktarlarda uzun vadeli kredi başvurusunda bulunmanız, kredinin onay alması için son derece önemlidir. BURGAN BANK kredi başvurunuzu adresimiz üzerinden kolaylık ile 3 adımda yapabilirsiniz. Konu hakkında farklı soruları olanlar yorumlar kısmında bizimle paylaşırlarsa eğer, yardımcı olmaya çalışırız.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın