DEVLET Kredi

Kesin Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Kesin Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Toplumumuz gelir belgesiz kredi alınmadığı gibi kesin kredi kartı da alınmıyor sanıyor. Halbuki bu 2020 yılında gelişen teknoloji sayesinde tamamen yanlış bilinen bir bilgi. 1 seferde yapacağınız doğru bir başvuru ile gelir belgesiz olarak Ziraat bankası dahil olmak üzere ülkemizde en çok tercih edilen diğer bankalar tarafından piyasada var olan kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. Tamam, belki bir çoğunun limiti başlangıçta maaş bordrosuz olduğunuz için 1.000 yada 2.000 TL gibi ufak rakamlardan başlayabilir ama bu ileri ki dönemlerde benim gibi 13.000 TL kadar çıkacaktır. İster öğrenci olun ister ev hanımı hiç fark etmeksizin kesin bu bankalardan 2 şarta uygun iseniz kredi kartı alabilirsiniz.!

Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemizde bir çok çalışan kayıt altında çalışmaktadır. Ama, bir o kadarda çok ne yazık ki kayıt dışı çalışan kesime sahibiz. Özellik ile inşaat sektöründe olan boyacı, sıvacılar yada hayvancılık sektöründe yer alan bu kesimin önemli bir payını oluşturmaktadır. Maaş bordrosuz olarak çalışan başka bir dev kesim ise emekli maaşlarının kesilmesinden endişe eden SGK yada BAĞKUR veya EMEKLİ SANDIĞI mensuplarıdır. Maaş bordrosuz olan ama kredi kartına ihtiyaç duyan daha da önemli bir kesim var ki aslına bu kesim ise ev hanımları ile Üniversite öğrencileridir. Üniversite öğrencilerine aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileri olduğuna açıklık getirdiğim için o kesime hiç girmeyeceğim. Direk burada maaş bordrosuz çalışan ve çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hangileri onlara yer vereceğim. İlk olarak bu bankaların listesini bir sizlere sıralamak istiyorum. Sonra, nasıl bu bankalardan maaş bordrosuz yani gelir belgeniz olmadan kredi kartı alabilirsiniz şartları ile birlikte değineceğim.

 1. QNB Finansbank
 2. Odeabank
 3. Denizbank
 4. Garanti
 5. Akbank
 6. Ziraat
 7. Yapı Kredi

Evet, arkadaşlar liste bu şekilde oluşuyor. Ben listenin en başına QNB Finansbank koydu. Çünkü en son hani gördünüz mü bilmem ortalıkta ellerinde tablet ile gezen bir Finansbank görevlisi bana 15.000 TL kadar limiti olan kredi kartını anında verdi. Üstelik hiç bir gelir belgesi bile sormadan sadece kimlik numaram üzerinden. Peki, gelelim şartlar neler?

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?

Farkında iseniz gelir belgesiz kredi kartı alma şartları nelerdir? dedim nedir? demedim. Çünkü açık konuşmam gerekir ise gelir belgesiz kredi kartı almanın bir den fazla şartları var. Bu şartlardan eğer ki bir tanesini sağlamıyor iseniz yada geçmiş dönemde sağlamadı iseniz kesinlik ile gelir belgesiz kredi kartı alamazsınız. Evet, Kuyumcudan Kredi Kartı İle Altın Alma işlemi dahi bu şartlar olmadan yapılabilir ama gelir belgesiz olarak kredi kartı alma şartları bunlardan bir tanesi olmadan yapılmaz. Peki, bu altın nitelikli şartlar nelerdir?

 • En önemli gelir belgesiz kredi kartı alma şartı kesinlik ile iyi bir kredi notu dur. Şayet geçmiş dönemlerde bir kredi notunuz oluşmadı ise bile kredi kartı almanız bir hayli zor. Bu durumda ekseri ev hanımları etkilenmektedir. Eğer ki ev hanımı iseniz 1.000 TL gibi ufak miktarlarda kredi kartı limiti benim işimi görür diyorsanız mutlaka Çalışmayan Ev Hanımlarına En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar hangi bilgi edinin derim.!
 • Kredi kartı alma limitine takılmıyor olmanız gerekir.! Yine aynı şekilde TCMB tarafından belirlenen kredi kartı alma limitine takılıyorsanız yine gelir belgesiz olarak kredi kartı kesinlik ile alamazsınız. Bunun hesaplaması ise daha önce almış olduğunuz maaş oranına göre hesaplanır. Bu hesaplama işlemindeki formül şudur.
  • Eğer ki ilk defa kredi kartı alıyorsanız daha önce bankalar tarafından görülen maaş miktarınızın en fazla 2 katı limitli kredi kartı alırsınız.
  • 2 sene ve sonraki yıllarda ise bu limit 4 katına kadar çıkmaktadır.

Gelir miktarına göre kredi kartı limitine açıklık getirmek istiyorum. Diyelim ki daha önce herhangi bir yerde çalıştınız yada emekli maaşı aldınız. Bunu da bankalar gördü. O zaman banka o anki maaş miktarınızın 2 katına kadar limitli size kredi kartı verecek. Ama, şuan maaşınızın 2 katı limitli bir kredi kartınız var o zaman yine bankalar adınıza kredi kartı tayin etmez.! Hesaplama işlemi ile örnek vermek gerekir ise,

 • Daha önce bankalar sizin maaşınızı 2.000 TL olarak gördü. Size kredi notunuzda sorunsuz ise maaş bordrosuz olarak çalışmıyor iseniz direk 4.000 TL limitli bir kredi kartı verir. Ama şuan elinizde şayet 4.000 TL limitli bir kredi kartı varsa o zaman size kredi kartı vermez. Eğer ki 3.000 TL limitli bir kredi kartınız varsa da 1.000 TL limitli yine kredi kartı verir.

Gelir belgesiz kredi kartı almak için bu iki altın şartı sağlıyorsanız gelin şimdi bankalardan nasıl maaş bordrosu olmadan kredi kartı alınır inceleyelim.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Ziraat Bankasının ben hiç sağda solda kredi kartı dağıtan bir çalışanını görmedim. Ayrıca, bankanın önünde kredi kartı vermek için tezgah kurduğuna da şahit olamadım. Şayet, Ziraat bankasının şubelerine gelir belgesiz kredi başvurusu için giderseniz kesinlik ile maaş bordrosuz olarak kredi kartı alamazsınız. Bunu açık ve net bir şekilde söyleyeyim. Peki, yukarıda belirtmiş olduğum gelir belgesiz kredi kartı almak için 2 altın şarta uygun iseniz nasıl Ziraat bankasından kredi alabilirsiniz. Sonrasında ise nasıl 12 Ay Vadeli Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz?

 • Başvuru işlemini kesinlik ile Ziraat bankası İnternet Bankacılık şubesinden yapmanız gerekir. Bunun en hızlı yapmak için google play den Ziraat Mobil uygulamasını cep telefonunuzu indirmeniz gerekir. Ama bu işleme başlamadan önce şunu lütfen yapınız.
  1. Herhangi bir Ziraat bankası şubesine giderek vadesiz mevduat hesabı açın
  2. Mevduat hesabı açarken banka görevlisinden İnternet şubesine giriş için şifre oluşturmasını isteyin
 • İnternet bankacılığı giriş şifreniz ile birlikte Ziraat İnternet Bankacılığı şubesine giriş yapınız. Sağ menüden ”KARTLARIM” bölümünden ”KREDİ KARTLARIM” bölümüne giriş yapalım.
 • Bu bölümde mevcut kredi kartınız olmadığı için ”KREDİ KARTI BAŞVUR” butonunu göreceksin. Başvuru işleminizi oradan gerçekleştirin.

Bu işlem sonrasında Ziraat bankasından gelir belgesiz olarak kredi kartı şayet bahsetmiş olduğum 2 altın kurala uygun iseniz alabilirsiniz.😉

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Evet, her ilçede Odeabank şubesi yok. Ama her yerde odeabank kredi kartı Akbank Axess ile işbirliği içerisinde olduğu için geçerlidir.! Yine bir gerçeği kabul ediyorum, şubesi çok fazla olmadığı için Odeabank gelir belgesiz kredi kartı başvurusunu şubeler aracılığı ile yapamayacaksınız. Ama zaten maaş bordrosuz olarak Odeabank kredi kartı başvurusunu banka şubesi üzerinden yapacağınız zaman kabul edilmeyecek.! Peki, 5 Dakikada Kredi Kartı Aidatını E-Devlet Üzerinden Geri Alma işlemi kadar basit bir şekilde nasıl gelir belgesiz Odeabank kredi kartı alınır? Tabi bu nasıl sorusunun yanıtına geçmeden yukarıda yine belirtmiş olduğum ”Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?” kriterindeki 2 altın şarta uygun olmanız gerektiğini bilmenizi isterim.

 1. İlk olarak https://bit.ly/2t8371E yer alan başvuru sayfasına giriş yapalım.
 2. Burada karşımıza 7 farklı kart ismi ile seçenek çıkacak. Biz bunlardan ”Bank’O Card Atlas” kartını seçelim.
 3. Daha sonra ”HEMEN BAŞVUR” sayfasına giriş yapalım.
 4. Kaşımıza 3 adımdan oluşan bir başvuru sayfası çıkacak.
  1. T.C kimlik numaramızı, cep telefon ve doğrulama numaramızı girelim. Sonraki adıma geçiş yapalım. (Kişiler verilerin yer aldığı metni okumadan kutucuğu işaretle yemezsiniz.)
  2. İkinci adımda yer alan bilgileri doldurunuz
  3. Son adımda yer alan adres bilgilerinizi de doğru bir şekilde doldurduktan sonra

Odeabank gelir belgesiz kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştire bilirsiniz. Şayet kredi kartı başvurusu işleminde sorun yaşarsanız 444-8-444 numarayı arayarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Çalışmayanlara Sigortasız Kesin Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmıyor olmanız kredi kartı alamıyor anlamına asla gelmez. Hele sigortasız iseniz bu hiç bir şekilde kredi kartı alamam düşüncesi sizde kesinlik ile yaratmasın. Şayet tek bir şarta sahip iseniz ve ilk deva kredi kartı alacaksanız çok kolay bankalar üzerinden kredi kartı alabilirsiniz. Aranan tek bir şart nedir diyorsanız sadece değeri düşük olmayan kredi notu dur. Kredi notu nedir? de gerekli açıklamaları yaptığım için o konuya hiç dahil olmayacağım. Eğer sizlerde benim gibi sigortasız ve çalışmıyorsanız hem bankalar dan kredi kartı hemde aşağıdaki bankadan gelir belgesiz kredi dahi alabilirsiniz.

 • Gelir belgesiz olarak sizlere mayıs 2020 için önereceğim banka kesinlik ile BURGAN BANK ‘tır. Bankanın bu ay uyguladığı tüketici kredi faiz oranı 60 aya kadar tüm vade için aylık %1.49 oranındadır.
BURGAN BANK GELİR BELGESİZ KREDİ
MİKTAR 36  AYLIK ÖDEME 60 AYLIK ÖDEME
5.000 TL 189 TL 136 TL
7.500 TL 284 TL 204 TL
10.000 TL 379 TL 273 TL
12.500 TL 473 TL 341 TL
15.000 TL 568 TL 409 TL

Düşük miktarlarda uzun vadeli kredi başvurusunda bulunmanız, kredinin onay alması için son derece önemlidir. BURGAN BANK kredi başvurunuzu adresimiz üzerinden kolaylık ile 3 adımda yapabilirsiniz.

Kesin Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DEVLETKredi.Com