1 Saatte Ön Ödemesiz İstanbul’da Senetle Kredi

1 Saatte Ön Ödemesiz İstanbul’da Senetle Kredi

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul, hali ile ticari faaliyetlerin de en hızlı şekilde ilerleyen şehridir. Bireysel ve esnaflar için bu mega şehir bir çok finansal olanağı bir araya getirmektedir. Özellik ile bankacılık sektöründe ihtiyaç duydukları nakit olanağını sağlayamayanlar için bu İstanbul tam bir veri nimettir. Ön ödemesiz senetle kredi almak dahi olmak üzere bir çok yöntemle nakit para ihtiyaçlarınız İstanbul’da çeşitli danışmanlık firmaları tarafından sağlanmaktadır. Ufak bir komisyon ile yada hiç komisyonsuz 30.000 TL kadar paranızı 36 ay vadelerle ilin hangi ilçesinde olur iseniz olun rahatlık ile alabilirsiniz. Peki, nereden ve nasıl alabilirsiniz? İşte cevabı!

İstanbul’da Para Bulma Yöntemleri Komisyonsuz!

İstanbul Avrupa yada Anadolu yakasından komisyonsuz olarak para bulmak istiyorsanız, size harika bir teklifimiz var. Bu yöntem ile kesinlik ile yasal bir şekilde hiç kafanız ağrımadan rahatlık ile 12 ay vadeli olarak nakit paranıza kavuşa bilirsiniz. Bir çok bankalardan kredi alamayan bireysel ve esnaf bu şekilde 20.000 TL kadar kredisine kavuştu. Her ne kadarda bazı kesimleri inandıramazsak’da deneyin görün. Eğer ki;

 1. Faturalı herhangi bir hat sahibi iseniz.
 2. Her hangi bir Arçelik, Beko gibi alış veriş mağazasından daha önce alış veriş yaptı iseniz

mutlaka bu yöntem işe yarayacaktır. İlk olarak herhangi bir faturalı hat sahibi olanlar için bu yöntemden bahsedeceğim. Bu yöntem üzerinden nakit para alabilmeniz için ise;

✅ Düzenli olarak en az 12 ay boyunca faturanızı ödüyor olmanız

✅ Herhangi bir şebekeye ait faturalı hatta sahip olmanız

yeterlidir. Şayet 12 aydan fazla düzenli fatura sahibi iseniz kullanabileceğiniz kredi miktarı bir o kadar daha fazla olacaktır. Neyse, konumuza gelelim.. Şayet herhangi bir faturalı hatta sahip ve 12 aydan fazla süre ile faturalarınızı ödüyorsanız o zaman size bir teklifimiz var. Bu teklif ile adeta eminim mutluluktan uçuşa geçeceksiniz. Telefon operatörleri de aynı bankalar gibi bir not tutmaktadırlar. Tutmuş oldukları bu not ile sizlerin düzenli fatura ödemenizi takip etmektedirler. Eğer ki az öncede belirmiş olduğumuz gibi düzenli olarak fatura ödüyorsanız sizlere adınıza kayıtlı olarak telefon tanımlamaktadırlar. Sadece kimlik belgeniz ile adınıza tanımlı olan telefonu 12 ay taksitli olarak alabilir, hemen kapalı olarak istediğiniz yere sata bilirsiniz.!

Diğer İstanbul’da acil para bulmada ikinci bir yöntem ise beyaz eşya satan alış veriş mağazalarından geçmektedir.! Kara listede olanlara kredi veren danışmanlık firmaların en çok tercih ettiği yöntem budur. Bu yöntemde tıpkı cep telefonu bozdurma yöntemi gibidir. Ama bu yöntemde hem vade fazla (36 ay) hemde kullana bileceğiniz kredi miktarı çok daha fazladır. Yöntemde danışmalık firmaları yada sizin gidip senetle beyaz eşya satan mağazalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Normalde 2 taneye kadar LDC Tv alma hakkınız vardır. Değerleri ise 8.000 TL * 2 = denildiği zaman 16.000 TL kadar çıkmaktadır. Yanında birde buzdolabı alır iseniz 5.000 TL daha bu rakam 21.000 TL kadar çıkacaktır. Bu ürünleri de ister aynı mağazaya isterseniz herhangi bir İnternet alış veriş mağazasından satabilirsiniz.!

 • Beyaz eşyalarda 36 ay için firmaların genelde uyguladığı faiz oranı oranı senelik %20 aylık ise %20/12= %1.60 olmaktadır. Buna faiz oranına göre aylık taksit ödemeleriniz ise şu şekilde olmaktadır.
21.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 1.976,01 TL 23.712,12 TL
24 1.100,26 TL 26.406,06 TL
36 813,34 TL 29.280,39 TL

Bu işlemi Arçelik en başta olmak üzere senetle elden taksitli ürün veren bütün firmalara yapabilirsiniz. Güvenin bana bir çok kara listede olanlar bu şekilde nakit para elde etmektedir.

İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Az önce İstanbul’da para bulma yöntemlerinde bahsetmiş olduğum gibi güvenilir ve komisyonsuz para bulmanın en garanti yolu danışmanlık firmalarından geçmektedir. Sizlere açık ve net söyleyeyim ki şayet senetle kredi vereceğim diyen bir firma sizden komisyon alıyor ise o firma %90 dolandırıcıdır.! Bu neden ile asla İstanbul Anadolu yada Avrupa yakasında sizlere peşin komisyon ile senetle kredi vereceğim diyen firmaya itibar etmeyin. Benim senelerdir güvendiğim tek bir firma var. Her ne kadarda bu firma İstanbul’da olmasa da sizlere Eskişehir üzerinden de yardımcı olacağını düşünüyorum. Firmanın adres bilgileri, cep telefon numaraları açık bir şekilde aşağıda yazılıdır. Bana kalır ise İstanbul da olan danışmanlık firmalarına başvuru yapmadan evvel bir bu firma ile görüşünüz.

📈 DT Danışmanlık Firması: Ak Çinler İş Merkezinde bulunan firma İstiklal Mahallesi Konuk Sokak’da yer almaktadır. Numara 6/8 de yer alan firma ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR ilimizde yer almaktadır.

 • Telefon Numarası: Samet ÇETİN; 0-552-223-63-33 ‘dür.

09:00 ile 18:00 saatleri içerisinde bu firmaya telefon ile ulaşabilirsiniz.! Sizlere ne gibi imkanlar sağladığını kendiniz de bu şekilde görebilirsiniz. Arzu ederseniz, hızlı tren ile 1 saat gibi bir süre ile firmanın adresine de şahsen gelerek işlemlerin ne denli güvenli olarak yapıldığını sizler de göre bilirsiniz. Bir çok arkadaşıma yardımcı olduğu için Samet beye bende buradan teşekkür ediyorum.

İstanbul’da Senetle Altın Satan Kuyumcular Hangileridir?

Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma olduğu gibi senet ile de altın alabilirsiniz. Nasıl ise beyaz eşya mağazalarından senet ile ürün alabiliyor iseniz aynı yöntemle kuyumculardan gram yada bilezik gibi ziynet eşyası da alabilirsiniz. Daha sonra bunları etik olarak başka bir kuyumcuya bozdurabilirsiniz. Bu yöntemde en dikkat etmeniz gereken şey hiç kuşkusuz ki senet ile vadeli alacağınız altın alım satım arasındaki fiyat farkıdır. Güncel kur üzerinden bakalım 10 ile 20 tane çeyrek altın alıp hemen sattığımız zaman elimize kaç TL geçiyor. Ayrıca, arasındaki kaybımız ne kadar oluyor? Hadi hesaplama yapalım.

📊 Bir çeyrek altın şuan için alış 808 TL satış fiyatı en az 815 TL tir.  10 küçük altın alırsanız şuan 8.150 TL olacaktır, bunu hemen satarsanız 8.080 TL den kuyumcu alacaktır. Bu rakam 20 çeyrek altına çıktığı vakit 16.300 TL satış sonrası ise elinize 18.160 TL geçer.  (Altın fiyatlarını canlı olarak buradan öğrene bilirsiniz.)

Senet ile vadeli olarak altın alacağınız zaman için bu oran ciddi bir şekilde değişecektir. Lütfen İstanbul’da senet ile altın satan yerlere başvuru yaparken bu hesaplamayı göz önünde bulundurunuz. Ne yazık ki artık isim telif haklarından dolayı kuyumcuların adres bilgilerine içerikte yer vermiyoruz. Ama, İstanbul’da senet ile altın pazarlayan kuyumcularımız arzu ederler ise hiç bir bedel ödemeden adres bilgilerini bizler ile yorumlarda paylaşa bilirler.

İstanbul’da Senetle Para Veren Faktoringler Var Mıdır?

İlk başta da belirtmiş olduğum gibi İstanbul’da faaliyet gösteren esnaflar ile bireyseller para bulmak adına çok daha şanslılar. Bu neden ile bana kalır ise nakit için hiç faktoringler firmalarına gitmelerine lüzum yok.! Sizlere bir kaç bankadan bahsedeceğim. Biliyorum.! Bankalar’dan kredi alamadığınız için zaten faktoringlere başvuru yapmak istiyorsunuz. Ama, emin olun ki! ismini dahi duymadığınız bu bankalar kredi notu düşük olanlara 60 ay kadar kredi vermektedir. Üstelik, hepsinin de şubesi İstanbul’da mevcuttur. Bu bankaların isimleri ise;

 1. BURGAN BANK
 2. AKATİFBANK
 3. CİTİBANK
 4. ICBC

Bankasıdır.

 • Sizlere ilk tavsiye edecek olduğumuz kasım ayı için BURGAN BANK olacaktır. Bankanın vadelere göre uygulamış olduğu faiz oranları ise tablomuzda olduğu gibidir.
BURGAN BANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99

Geçen son 2 ay için faiz oranlarından hiç bir değişikliğe gitmeyen bankamızın geri ödemeleri ise;

35.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 3.388,95 TL 40.667,42 TL
24 1.932,82 TL 46.387,57 TL
36 1.460,16 TL 52.565,69 TL
48
60

İstanbul’daki müşterileri için bankanın şu adreslerini ayrıca sizler için yer verdiğimizi belirtmek isteriz. Şahsi olarak başvuruda bulunmak isteyenler bu şubelere müracaat edebilirler.

Ataşehir Merkez:

İstanbul Ataşehir Finans Şubesi: Barboros Mah. Begonya Sok. Nidakule Ataşehir No: 3 ATAŞEHİR/İSTANBUL

İnternet üzerinden başvuru yapmak için buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

1 Saatte Ön Ödemesiz İstanbul’da Senetle Kredi HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 458 YORUM
 1. Fatih dedi ki:

  Iyi günler Senetle 5000tl krediye ihtiyacım var. Şartlarınız nedir?

 2. Emrah dedi ki:

  10.000-200.000 TL arası nakit ihtiyaçlarınız noter tasdikli avukat eşliğinde 12-64 ay vade imkanı ile saglanmaktadir detaylı bilgi detaylı bilgi için sıfır beşyüz otuz dört dörtyüz doksan iki yirmi beş sıfır dokuz

 3. Tolga karaca dedi ki:

  İstanbul’da şişli bölgesinde varmı acaba senetle kiredi veren yer

 4. Mehmet Demirci dedi ki:

  5.000 TL acil nakite ihtiyacım var. On ödemesiz yardimci olabilecek kişilerin iletişime geçmesi rica olunur. 0554 125 04 83

 5. arzu Coşkun dedi ki:

  ben çanakkaledeyim kredi alabilirmiyim

DEVLETKredi.Com