DEVLET Kredi

1 Saatte İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler

1 Saatte İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul, hali ile ticari faaliyetlerin de en hızlı şekilde ilerleyen şehridir. Bireysel ve esnaflar için bu mega şehir bir çok finansal olanağı bir araya getirmektedir. Özellik ile bankacılık sektöründe ihtiyaç duydukları nakit olanağını sağlayamayanlar için bu İstanbul tam bir veri nimettir. Senetle kredi almak dahi olmak üzere bir çok yöntem ile nakit para ihtiyaçlarınız İstanbul’da çeşitli danışmanlık firmaları tarafından sağlanmaktadır. Ufak bir komisyon ile yada hiç komisyonsuz 30.000 TL kadar paranızı 60 ay vadeler ile ilin hangi ilçesinde olur iseniz olun rahatlık ile alabilirsiniz.

İstanbul’da Para Bulma Yöntemleri Komisyonsuz!

İstanbul Avrupa yada Anadolu yakasından komisyonsuz olarak para bulmak istiyorsanız, size harika bir teklifimiz var. Bu yöntem ile kesinlik ile yasal bir şekilde hiç kafanız ağrımadan rahatlık ile 12 ay vadeli olarak nakit paranıza kavuşa bilirsiniz. Bir çok bankalardan kredi alamayan bireysel ve esnaf bu şekilde 20.000 TL kadar kredisine kavuştu. Her ne kadarda bazı kesimleri inandıramazsak’da deneyin görün. Eğer ki;

 1. Faturalı herhangi bir hat sahibi iseniz.
 2. Her hangi bir Arçelik, Beko gibi alış veriş mağazasından daha önce alış veriş yaptı iseniz

mutlaka bu yöntem işe yarayacaktır. İlk olarak herhangi bir faturalı hat sahibi olanlar için bu yöntemden bahsedeceğim. Bu yöntem üzerinden nakit para alabilmeniz için ise;

✅ Düzenli olarak en az 12 ay boyunca faturanızı ödüyor olmanız

✅ Herhangi bir şebekeye ait faturalı hatta sahip olmanız

yeterlidir. Şayet 12 aydan fazla düzenli fatura sahibi iseniz kullanabileceğiniz kredi miktarı bir o kadar daha fazla olacaktır. Neyse, konumuza gelelim.. Şayet herhangi bir faturalı hatta sahip ve 12 aydan fazla süre ile faturalarınızı ödüyorsanız o zaman size bir teklifimiz var. Bu teklif ile adeta eminim mutluluktan uçuşa geçeceksiniz. Telefon operatörleri de aynı bankalar gibi bir not tutmaktadırlar. Tutmuş oldukları bu not ile sizlerin düzenli fatura ödemenizi takip etmektedirler. Eğer ki az öncede belirmiş olduğumuz gibi düzenli olarak fatura ödüyorsanız sizlere adınıza kayıtlı olarak telefon tanımlamaktadırlar. Sadece kimlik belgeniz ile adınıza tanımlı olan telefonu 12 ay taksitli olarak alabilir, hemen kapalı olarak istediğiniz yere sata bilirsiniz.!

Diğer İstanbul’da acil para bulmada ikinci bir yöntem ise beyaz eşya satan alış veriş mağazalarından geçmektedir.! Kara listede olanlara kredi veren danışmanlık firmaların en çok tercih ettiği yöntem budur. Bu yöntemde tıpkı cep telefonu bozdurma yöntemi gibidir. Ama bu yöntemde hem vade fazla (36 ay) hemde kullana bileceğiniz kredi miktarı çok daha fazladır. Yöntemde danışmalık firmaları yada sizin gidip senetle beyaz eşya satan mağazalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Normalde 2 taneye kadar LDC Tv alma hakkınız vardır. Değerleri ise 8.000 TL * 2 = denildiği zaman 16.000 TL kadar çıkmaktadır. Yanında birde buzdolabı alır iseniz 5.000 TL daha bu rakam 21.000 TL kadar çıkacaktır. Bu ürünleri de ister aynı mağazaya isterseniz herhangi bir İnternet alış veriş mağazasından satabilirsiniz.!

Beyaz eşyalarda 36 ay için firmaların genelde uyguladığı faiz oranı oranı senelik %20 aylık ise %20/12= %1.60 olmaktadır. Buna faiz oranına göre aylık taksit ödemeleriniz ise şu şekilde olmaktadır.

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
21.000 TL 12 AY 1.976,01 TL 23.712,12 TL
24 AY 1.100,26 TL 26.406,06 TL
36 AY 813,34 TL 29.280,39 TL

Bu işlemi Arçelik en başta olmak üzere senetle elden taksitli ürün veren bütün firmalara yapabilirsiniz. Güvenin bana bir çok kara listede olanlar bu şekilde nakit para elde etmektedir.

İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Az önce İstanbul’da para bulma yöntemlerinde bahsetmiş olduğum gibi güvenilir ve komisyonsuz para bulmanın en garanti yolu danışmanlık firmalarından geçmektedir. Sizlere açık ve net söyleyeyim ki şayet senetle kredi vereceğim diyen bir firma sizden komisyon alıyor ise o firma %90 dolandırıcıdır.! Bu neden ile asla İstanbul Anadolu yada Avrupa yakasında sizlere peşin komisyon ile senetle kredi vereceğim diyen firmaya itibar etmeyin. Benim senelerdir güvendiğim tek bir firma var. Her ne kadarda bu firma İstanbul’da olmasa da sizlere Eskişehir üzerinden de yardımcı olacağını düşünüyorum. Firmanın adres bilgileri, cep telefon numaraları açık bir şekilde aşağıda yazılıdır. Bana kalır ise İstanbul da olan danışmanlık firmalarına başvuru yapmadan evvel bir bu firma ile görüşünüz.

📈 DT Danışmanlık Firması: Ak Çinler İş Merkezinde bulunan firma İstiklal Mahallesi Konuk Sokak’da yer almaktadır. Numara 6/8 de yer alan firma ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR ilimizde yer almaktadır.

 • Telefon Numarası: Samet ÇETİN; 0-552-223-63-33 ‘dür.

09:00 ile 18:00 saatleri içerisinde bu firmaya telefon ile ulaşabilirsiniz.! Sizlere ne gibi imkanlar sağladığını kendiniz de bu şekilde görebilirsiniz. Arzu ederseniz, hızlı tren ile 1 saat gibi bir süre ile firmanın adresine de şahsen gelerek işlemlerin ne denli güvenli olarak yapıldığını sizler de göre bilirsiniz. Bir çok arkadaşıma yardımcı olduğu için Samet beye bende buradan teşekkür ediyorum.

İstanbul’da Senetle Altın Satan Kuyumcular Hangileridir?

Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma olduğu gibi senet ile de altın alabilirsiniz. Nasıl ise beyaz eşya mağazalarından senet ile ürün alabiliyor iseniz aynı yöntem ile kuyumculardan gram yada bilezik gibi ziynet eşyası alabilirsiniz. Daha sonra bunları etik olarak başka bir kuyumcuya bozdurabilirsiniz. Bu yöntemde en dikkat etmeniz gereken şey hiç kuşkusuz ki senet ile vadeli alacağınız altın alım satım arasındaki fiyat farkıdır.

📊 Bir çeyrek altın şuan için alış 617 TL satış fiyatı en az 625 TL’dir. 10 çeyrek altın aldığınız zaman nakit para ile alıp 1 dk sonra bozdursanız size 100 yada 150 TL gibi bir zarar yazacaktır. Yani 10 küçük altın alırsanız şuan 6.250 TL olacaktır, bunu hemen satarsanız 6.170 TL den kuyumcu alacaktır. Bu rakam 20 çeyrek altına çıktığı vakit 12.500 TL satış sonrası ise elinize 12.140 TL geçer.  (Altın fiyatlarını canlı olarak buradan öğrene bilirsiniz.)

Senet ile vadeli olarak altın alacağınız zaman için bu oran ciddi bir şekilde değişecektir. Lütfen İstanbul’da senet ile altın satan yerlere başvuru yaparken bu hesaplamayı göz önünde bulundurunuz. Ne yazık ki artık isim telif haklarından dolayı kuyumcuların adres bilgilerine içerikte yer vermiyoruz. Ama, İstanbul’da senet ile altın pazarlayan kuyumcularımız arzu ederler ise hiç bir bedel ödemeden adres bilgilerini bizler ile yorumlarda paylaşa bilirler.

İstanbul’da Senetle Para Veren Faktoringler Var Mıdır?

İlk başta da belirtmiş olduğum gibi İstanbul’da faaliyet gösteren esnaflar ile bireyseller para bulmak adına çok daha şanslılar. Bu neden ile bana kalır ise nakit için hiç faktoringler firmalarına gitmelerine lüzum yok.! Sizlere bir kaç bankadan bahsedeceğim. Biliyorum.! Bankalar’dan kredi alamadığınız için zaten faktoringlere başvuru yapmak istiyorsunuz. Ama, emin olun ki! ismini dahi duymadığınız bu bankalar kredi notu düşük olanlara 60 ay kadar kredi vermektedir. Üstelik, hepsinin de şubesi İstanbul’da mevcuttur. Bu bankaların isimleri ise;

 1. BURGAN BANK
 2. AKATİFBANK
 3. CİTİBANK
 4. ICBC

Bankasıdır.

Sizlere ilk tavsiye edecek olduğumuz Temmuz ayı için BURGAN BANK olacaktır. Bankanın vadelere göre uygulamış olduğu faiz oranları ise tablomuzda olduğu gibidir.

BURGAN BANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
%1.99

 

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL 12 AY 968 TL 11.619 TL
20.000 TL 36 AY 834 TL 30.037 TL
20.000 TL 48 AY 704 TL 33.819 TL
40.000 TL 60 AY 1.261 TL 75.678 TL
52.000 TL 60 AY 1.639 TL 98.382 TL

Ataşehir Merkez:

İstanbul Ataşehir Finans Şubesi: Barboros Mah. Begonya Sok. Nidakule Ataşehir No: 3 ATAŞEHİR/İSTANBUL

İnternet üzerinden başvuru yapmak için buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

1 Saatte İstanbul’da Senetle Kredi Veren Yerler HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 450 YORUM
 1. blank Hakan dedi ki:

  Kredi danjsmanlik isi yapiyoruz yerimiz istanbuldadir senet falan degil yanlis anlasilmasin redi isteginiz var ise yardimci olalaim ön ödeme talabi yoktur alan kisilerde dolandiricidir zaten itibar etmeyiniz sıfır beşyüz otuz sifir seksen yirmi üç elli beş whatsaptan mesaj atın yardim ci olalim

 2. blank Hasan dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 3. blank Abdullah dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Halkalı da bir firmada düzenli olarak yaklaşık 1.5 yıldır çalışıyorum kredi notum düşük ödemelerimi düzenli yapamıyorum bankalara factoring şirketlerine başvurdum kredi alamadım borçlarımı kapatmak ve tek bir yere ödeme yapmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz

1 60 61 62
DEVLETKredi.Com