Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

Ön Ödemesiz İstanbul İçinde Senetle Kredi (ANINDA HESAPTA)

İstanbul'da bir çok firma senetle kredi imkanı sağlamaktadır. Lakin, bu firmalarla çalışmaya başlamadan önce dikkat etmemiz gereken çok önemli bir husus vardır. O da kesinlikle senetle alacağım para için ön ödemesiz olarak başvuruda bulunulmasıdır. Aksi taktirde dosya yada işlem veya komisyon adı altında vermiş olduğunuz para çöp olur.

Ön Ödemesiz İstanbul İçinde Senetle Kredi (ANINDA HESAPTA)

Peki, dolandırılmamak için ön ödemesiz 2023 yılında İstanbul’da senetle kredi veren yerler hangileridir? Avrupa ve Anadolu yakasında işte faaliyet gösteren o firmaların adres ve telefon numaralarını sizler için makalemizde yayımlamış bulunmaktayız. Dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Neler Var?

İstanbul’da Para Bulma Yöntemleri Komisyonsuz!

İstanbul Avrupa yada Anadolu yakasından komisyonsuz olarak para bulmak istiyorsanız, size harika bir teklifimiz var. Bu yöntem ile kesinlik ile yasal bir şekilde hiç kafanız ağrımadan rahatlık ile 12 ay vadeli olarak nakit paranıza kavuşa bilirsiniz. Bir çok bankalardan kredi alamayan bireysel ve esnaf bu şekilde 20.000 TL kadar kredisine kavuştu. Her ne kadarda bazı kesimleri inandıramazsak ta deneyin görün. Eğer ki;

 1. Faturalı herhangi bir hat sahibi iseniz.
 2. Her hangi bir Arçelik, Beko gibi alış veriş mağazasından daha önce alış veriş yaptı iseniz

mutlaka bu yöntem işe yarayacaktır. İlk olarak herhangi bir faturalı hat sahibi olanlar için bu yöntemden bahsedeceğim. Bu yöntem üzerinden nakit para alabilmeniz için ise;

✅ Düzenli olarak en az 12 ay boyunca faturanızı ödüyor olmanız

✅ Herhangi bir şebekeye ait faturalı hatta sahip olmanız

yeterlidir. Şayet 12 aydan fazla düzenli fatura sahibi iseniz kullanabileceğiniz kredi miktarı bir o kadar daha fazla olacaktır. Neyse, konumuza gelelim.. Şayet herhangi bir faturalı hatta sahip ve 12 aydan fazla süre ile faturalarınızı ödüyorsanız o zaman size bir teklifimiz var. Bu teklif ile adeta eminim mutluluktan uçuşa geçeceksiniz. Telefon operatörleri de aynı bankalar gibi bir not tutmaktadırlar. Tutmuş oldukları bu not ile sizlerin düzenli fatura ödemenizi takip etmektedirler. Eğer ki az öncede belirmiş olduğumuz gibi düzenli olarak fatura ödüyorsanız sizlere adınıza kayıtlı olarak telefon tanımlamaktadırlar. Sadece kimlik belgeniz ile adınıza tanımlı olan telefonu 12 ay taksitli olarak alabilir, hemen kapalı olarak istediğiniz yere sata bilirsiniz.!

blank

Diğer İstanbul’da acil para bulmada ikinci bir yöntem ise beyaz eşya satan alış veriş mağazalarından geçmektedir.! Kara listede olanlara kredi veren danışmanlık firmaların en çok tercih ettiği yöntem budur. Bu yöntemde tıpkı cep telefonu bozdurma yöntemi gibidir. Ama bu yöntemde hem vade fazla (36 ay) hem de kullana bileceğiniz kredi miktarı çok daha fazladır. Yöntemde danışmalık firmaları yada sizin gidip senetle beyaz eşya satan mağazalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Normalde 2 taneye kadar LDC TV alma hakkınız vardır. Değerleri ise 8.000 TL * 2 = denildiği zaman 16.000 TL kadar çıkmaktadır. Yanında birde buzdolabı alır iseniz 5.000 TL daha bu rakam 21.000 TL kadar çıkacaktır. Bu ürünleri de ister aynı mağazaya isterseniz herhangi bir İnternet alış veriş mağazasından satabilirsiniz.!

 • Beyaz eşyalarda 36 ay için firmaların genelde uyguladığı faiz oranı oranı senelik %20 aylık ise %20/12= %1.60 olmaktadır. Buna faiz oranına göre aylık taksit ödemeleriniz ise şu şekilde olmaktadır.
21.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 1.976,01 TL 23.712,12 TL
24 1.100,26 TL 26.406,06 TL
36 813,34 TL 29.280,39 TL

Bu işlemi Arçelik en başta olmak üzere senetle elden taksitli ürün veren bütün firmalara yapabilirsiniz. Güvenin bana bir çok kara listede olanlar bu şekilde nakit para elde etmektedir. Bu bilgilerden sonra sıra geldi İstanbul Anadolu, Avrupa yakası senetle kredi nasıl alınır? Bu sorunuzun cevabını haydi gelin hep birlikte görelim.

İstanbul Anadolu, Avrupa Yakası Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Az önce İstanbul’da para bulma yöntemlerinde bahsetmiş olduğum gibi güvenilir ve komisyonsuz para bulmanın en garanti yolu danışmanlık firmalarından geçmektedir. Sizlere açık ve net söyleyeyim ki şayet senetle kredi vereceğim diyen bir firma sizden komisyon alıyor ise o firma %90 dolandırıcıdır.! Bu neden ile asla İstanbul Anadolu yada Avrupa yakasında sizlere peşin komisyon ile senetle kredi vereceğim diyen firmaya itibar etmeyin. Benim senelerdir güvendiğim tek bir firma var. Her ne kadarda bu firma İstanbul’da olmasa da sizlere Eskişehir üzerinden de yardımcı olacağını düşünüyorum. Firmanın adres bilgileri, cep telefon numaraları açık bir şekilde aşağıda yazılıdır. Bana kalır ise İstanbul da olan danışmanlık firmalarına başvuru yapmadan evvel bir bu firma ile görüşünüz.

📈 DT Danışmanlık Firması: Ak Çinler İş Merkezinde bulunan firma İstiklal Mahallesi Konuk Sokak’ta yer almaktadır. Numara 6/8 de yer alan firma ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR ilimizde yer almaktadır.

 • Telefon Numarası: Samet ÇETİN; 0-552-223-63-33 ‘dür.

09:00 ile 18:00 saatleri içerisinde bu firmaya telefon ile ulaşabilirsiniz.! Sizlere ne gibi imkanlar sağladığını kendiniz de bu şekilde görebilirsiniz. Arzu ederseniz, hızlı tren ile 1 saat gibi bir süre ile firmanın adresine de şahsen gelerek işlemlerin ne denli güvenli olarak yapıldığını sizler de göre bilirsiniz. Bir çok arkadaşıma yardımcı olduğu için Samet beye bende buradan teşekkür ediyorum.

İstanbul’da Senetle Altın Satan Kuyumcular Hangileridir?

Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma olduğu gibi senet ile de altın alabilirsiniz. Nasıl ise beyaz eşya mağazalarından senet ile ürün alabiliyor iseniz aynı yöntemle kuyumculardan gram yada bilezik gibi ziynet eşyası da alabilirsiniz. Daha sonra bunları etik olarak başka bir kuyumcuya bozdurabilirsiniz. Bu yöntemde en dikkat etmeniz gereken şey hiç kuşkusuz ki senet ile vadeli alacağınız altın alım satım arasındaki fiyat farkıdır. Güncel kur üzerinden bakalım 10 ile 20 tane çeyrek altın alıp hemen sattığımız zaman elimize kaç TL geçiyor. Ayrıca, arasındaki kaybımız ne kadar oluyor? Hadi hesaplama yapalım.

📊 Bir çeyrek altın şuan için alış 1.635 TL satış fiyatı en az 1.657 TL tir.  10 küçük altın alırsanız şuan 16.570 TL olacaktır, bunu hemen satarsanız 16.350 TL den kuyumcu alacaktır. Bu rakam 20 çeyrek altına çıktığı vakit 33.140 TL satış sonrası ise elinize 32.700 TL geçer.  (Altın fiyatlarını canlı olarak buradan öğrene bilirsiniz.)

blank

Senet ile vadeli olarak altın alacağınız zaman için bu oran ciddi bir şekilde değişecektir. Lütfen İstanbul’da senet ile altın satan yerlere başvuru yaparken bu hesaplamayı göz önünde bulundurunuz. Ne yazık ki artık isim telif haklarından dolayı kuyumcuların adres bilgilerine içerikte yer vermiyoruz. Ama, İstanbul’da senet ile altın pazarlayan kuyumcularımız arzu ederler ise hiç bir bedel ödemeden adres bilgilerini bizler ile yorumlarda paylaşa bilirler. Şimdi sıra geldi İstanbul’da senet ile paran veren faktoringlerin olup olmadığına. Cevaplar yazımızın devamındadır.

İstanbul’da Senetle Para Veren Faktoringler Var Mıdır?

İlk başta da belirtmiş olduğum gibi İstanbul’da faaliyet gösteren esnaflar ile bireyseller para bulmak adına çok daha şanslılar. Bu neden ile bana kalır ise nakit için hiç faktoringler firmalarına gitmelerine lüzum yok.! Sizlere bir kaç bankadan bahsedeceğim. Biliyorum.! Bankalar dan kredi alamadığınız için zaten faktoringlere başvuru yapmak istiyorsunuz. Ama, emin olun ki! ismini dahi duymadığınız bu bankalar kredi notu düşük olanlara 60 ay kadar kredi vermektedir. Üstelik, hepsinin de şubesi İstanbul’da mevcuttur. Bu bankaların isimleri ise;

 1. BURGAN BANK
 2. AKATİFBANK
 3. CİTİBANK

Bankasıdır.

 • Sizlere ilk tavsiye edecek olduğumuz ŞUBAT ayı için BURGAN BANK olacaktır. Bankanın vadelere göre uygulamış olduğu faiz oranları ise tablomuzda olduğu gibidir.
BURGAN BANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.89

Geçen son 2 ay için faiz oranlarından hiç bir değişikliğe gitmeyen bankamızın geri ödemeleri ise;

35.000 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 3.383,71 TL 40.604,51 TL
15 2.798,31 TL 41.974,72 TL
20 2.216,09 TL 44.321,87 TL
24 1.927,35 TL 46.256,32 TL
27 1.768,14 TL 47.740,05 TL
30 1.641,71 TL 49.251,44 TL
33 1.539,10 TL  50.790,40 TL
36 1.454,35 TL 52.356,75 TL

İstanbul’daki müşterileri için bankanın şu adreslerini ayrıca sizler için yer verdiğimizi belirtmek isteriz. Şahsi olarak başvuruda bulunmak isteyenler bu şubelere müracaat edebilirler.

Ata şehir Merkez:

İstanbul Ata şehir Finans Şubesi: Barbaros Mah. Begonya Sok. Nida kule Ata şehir No: 3 ATAŞEHİR/İSTANBUL

İnternet üzerinden başvuru yapmak için buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Konu ile alakalı sormak isteğiniz sorularınız varsa aşağıda bulunan yorumlar kısmına yazarsanız, bizleri mutlu edersiniz. 😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 508 Yorum
 1. Gül dedi ki:

  Merhaba benim 5000₺ ihtiyacım var 7 ay vade ile geri ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi günler ((:

 2. Ecem dedi ki:

  Acil para ya ihtiyacım var 1000 tl öderim aylık acil lütfen

 3. Turgay purut dedi ki:

  5 milyar acil çok acil ihtiyaç var

  1. Mustafa dedi ki:

   7000tl ihtiyaç var 12 ay acil lazım kredi

 4. Ahmet dedi ki:

  20bin tl ihtiyaç var.aylik 5000 tl geri ödeme yapabilirim.

  1. Mustafa dedi ki:

   7000tl ihtiyaç var 12 ay

 5. Mustafa dedi ki:

  7000tl kredi lazım

 6. Yusuf dedi ki:

  Merhabalar cok acil 7500 tl para ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz
  İstanbul/Ümraniye

 7. yetis dedi ki:

  23 bine cok acilyetim vìar diyebilirim geri odeme kosuluyla senetle garanti belgesiyle verebilirim 0553 891 24 52 nom cok cok cokkk acilyetim viar diyebilirim

 8. Selahattin dedi ki:

  Benim 15000 ihtiyacım var 2000 olarak geri öderim

 9. Edibe dedi ki:

  Guvenilir evde paketleme işi istiyom

 10. Halil dedi ki:

  Acil para lazım

Bir Yorum Yazın