Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar

Senetle para veren firmalar gibi bir de günümüzde tefeciler vardır. Senetle kredi veren bu firma ve tefeciler borç para olarak nakit ihtiyacınız en çok 36 ay geri ödemeli olarak sağlar. Elden taksit ödemeli olarak komisyonsuz olarak kredi veren bir diğer yer ise kuyumculardır. Malum, artan altın fiyatlarından dolayı iş yapamayan kuyumcular alternatif kazanç yolu olarak bu şekilde bir uygulamayı 2023 yılında hayata sokmuştur. En çok nüfus bakımından İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerimizde bulunan bu şirketlere peki nasıl başvuru yapa birlisiniz.

1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar

Komisyonsuz olarak elden geri ödemeli borç para almanız halinde son derece güvenilir olan bu firmaların adresleri nedir? Telefon ile iletişim kurmak isteyenler için bu bilgileri paylaştık. Bankalardan kara listede olduğu için kredi kullanamayanlar için ayrıca acil para bulmak için farklı diğer yasal yöntemlerin de neler olduğuna değinmeden de geçemedik.

Neler Var?

Senetle Para Veren Tefeciler Yasal (Mustafa & Cemil)

İnternet ortamında senetle para veren tefeciler ciddi olarak arama hacmine sahiptir. Özellik ile insanların çoğu yasal olarak tefecilik yapan kişilere erişmek istemektedir. Sizce tefecilik yasal mı? Tefecilik Türk Ceza Kanunu 5237 kanuna göre suçtur! Hiçbir tefeci bu ister adı Mustafa olsun ister Cemil kesinlik ile size elden nakit para vererek bunu senet şekliden geri ödemeniz için olanak sağlayamaz. Ayrıca tefecilik suçu olduğu gibi tefecilerden para almak da suç teşkil etmektedir. Daha kötüsü de nedir biliyor musunuz? Tefecilerden almış olduğunuz yada alacağınız para için vereceğiniz herhangi bir komisyon bedeli için de hak talep edemezsiniz. Siz, gelin beni dinleyin kesinlik ile bu suça alet olmayın. Kesinlik ile de İster İstanbul olsun ister ise Ankara gibi büyük illerimizde tefecilik yapanlardan bırakın 30.000 TL almayı 1 TL dahi alma yoluna gitmeyin. 3 Dk da Sicili Bozuk Olanlara Garanti Kredi Veren Bankalar imkanlarına başvuru yaptığınız halde kredi kullanamıyorsanız sizlere önereceğim bir çok yöntem ile para bulmayı tercih ediniz.!

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlere Kanmayın!

Özellik ile İnternet ortamında sıklık ile senetle kredi veriyorum diye ilanlar göre bilirsiniz. Bu ilanlar daha çok Facebook, İnstagram gibi sosyal ağlarda paylaşılmaktadır. Sistem aslında çok basit, sizlere senetle kredi vereceklerini vaadi ederler, daha sonra ise sizden bu işlemler için belli bir miktarda para talep ederler. Bu miktar çoğunluk ile 700 TL ile 1.000 TL arasından değişmektedir. Sizler de bir umut deyip bu parayı size senetle kredi veriyorum diyen şahsın hesabına gönderirsiniz. Sonuç olarak elinizdeki üç kuruş para da gitmiş olur. Senetle kredi veriyorum diyenlerin uygulamış oldukları bir diğer yöntem ise çoğunluk ile kargolar üzerinden yürütülmektedir. Yaptığınız aramaları genelde bir bayan müşteri temsilcisi açar. Sizin ev adres bilgilerinizi alarak sizlere başvuru işlemleri için bazı evraklar göndereceklerini beyan ederler. Sizde evrak kelimesini duyunca %50 oranında tuzağa düşmüş pozisyonda olursunuz.! Gönderdikleri bu evrakları karşı ödemeli olarak ücretli bir şekilde sizlere iletirler. Ücret olarak 300 TL ile 700 TL arasında kargo görevlisi sizden para talep eder. Evrakları almak için parayı kargo görevlisine verdiğiniz an yine dolandırılmış olacağınıza sizi temin ederim.!

Senetle Para Veren İkrazatçı Var Mıdır?

İkrazat firmaları Türkiye genelinde bir çok yer de faaliyet göstermektedir. Asıl çoğunlukta oldukları üst ise İstanbul dur. İkrazat firmaları BDDK tarafından yasal olarak faaliyet gösteren firmalardır. İkrazat firmaları genel olarak yapmış oldukları iş ise şu başlıklardan oluşmaktadır.

 1. Kiralama
 2. Faktoring

hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetler içerisinde bazı İkrazat firmaları senetle kredi verildiği bilinmektedir. Ancak, senetle bu firmaların kredi vermesi yine yasal değildir! İstanbul ve Ankara ilinde en çok bilinen ikrazat firmaların adres bilgileri ise şunlardır.

İstanbul ikrazat firmaları

 • Şirin oğlu ikrazat firması: Tahtakale Eminönü/İSTANBUL iletişim: 0 212 519 35 28
 • Uysal ikrazat şirketi: Lale sokak. AG binası no: 1 Levent/BEŞİKTAŞ İSTANBUL iletişim: 0 212 282 8089
 • Yangın ikrazat firması: Şehit Ahmet sokak. mecidiye köy iş merkezi no: 114 kat 11 Gayret tepe/Beşiktaş İstanbul iletişim: 0 212 272 2295

Ankara ikrazat firmaları

 • Serkan ikrazat: Çankaya mahallesi, turan güneş bulvarı no: 52 daire: 7 Ankara iletişim: 0 312 438 56 26
 • Çağ finans ikrazat: Çankaya mahallesi, cinnah caddesi no: 124 daire 2 Ankara iletişim: 0534 581 16 55
 • Ada Finans ikrazat: Yetkili kişi Tufan KAFKAS Çankaya mahallesi Abidin daver sokak. no: 16 daire: 2 ANKARA iletişim için: 0531 572 75 66 numaralı telefondan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Not: Adresleri verilen ikrazat firmaları kesin olarak senetle kredi veriyor iddiasında bulunmamaktayız.

Borç Para Veren Hayırseverler Kimlerdir?

Bir kişinin bir kişiye borç para vermesi herhangi bir suç teşkil etmez. Zor durumda olan eş ve akrabalarımıza kısa yada uzun vadeli hepimiz borç para vermişizdir, yeri geldi geri almışızdır. Bu kimi zaman 100 TL olmuştur, kimi zaman ise 20.000 TL olmuştur. Borç para verme işlemlerinde her ne kadar eş ve dostumuz olsa da çoğunluk ile Türk lirasından ziyade dolar yada altın gibi değer kaybetmeyen birimleri tercih ettiğimiz de doğrudur. 😊 Peki gerçekten zor durumdasınız eş ve akrabalarınız sizlere maddi olarak yardım elini uzatmıyor ise ne yapmalısınız.

O zaman gerçekten ülkemizde yer alan hayır sever vatandaşlarımıza rica minnet etmekten başka bir çaremiz kalmamış demektir.

Bu başlığı zor durumda olan ve borç para veren hayır sever vatandaşlara ulaşmak isteyenler için oluşturdum. Sizler ücretsiz olarak borç para talebinizi bu hayır sever vatandaşlarımıza iletin de bakarsınız Allah işinizi denk getirir ve bir hayır sever imdadınıza yetişir. Lütfen mesajınız da iletişim bilgilerinizi girmeyi de unutmayınız.!

Senetle Altın Para Veren Kuyumcuların Çalışma Prensibi

blank

İstanbul, Mecidiyeköy ilk sırada olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde senet ile taksitli altın veren kuyumcular vardır. Manisa’da Denizli’de bu kuyumcular da fazlası ile mevcuttur. Hatta ufak kasabalarda da senetle para veren kuyumcular çok daha fazla yer almaktadır. Bunun nedeni ise ufak yerlerde insanların bir birlerini tanıması ve daha çok itimat etmesidir. Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma gibi bir şansınız bulunmuyor ise o zaman senetle borç para veren kuyumcuların şu olanaklarından yararlana bilirsiniz.

Kuyumcu sizlere ihtiyacınız olan nakit para kadar altın hesaplaması yapar, (diyelim ki 10.000 TL ihtiyacınız var) bunu bir çeyrek altın üzerinden hesaplar. Örneğin; şuan değil ama en kısa sürede olacağı için bir çeyrek altın 500 lira farz edelim. Size o zaman 20 * 500 = 10.000 TL olacak kadar çeyrek altın pazarlar. Çeyrek altınları satış fiyatı üzerinden sizlere verecektir.

Bir çoğu bu uygulamada her 10 çeyrek altın için 1 çeyrek altın fiyatı yani 500 TL komisyon olarak ilave etmektedir. Böylece kuyumcu hem altın satışından hem de elde etmiş olduğu komisyonlardan para kazanmış olacaktır. Senet ise kuyumcu tarafından aynı şekilde altın satışı olarak gösterilerek düzenlenir.

Faktoringler Gerçek Anlamda Ne İş Yaparlar?

Bir çok faktoring firmaları yasal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Cumartesi pazar hafta sonları dahil bu firmalar işlev sağlamaktadır. Faktoring firmaların yasal olarak göstermiş oldukları faaliyetleri ise şunlardır.blank

 1. Garanti Hizmeti: Alacakların ödenmeme riskini faktoring firmaları üstlenir.
 2. Tahsilat Hizmeti: Devir alınan tahsilatların takibini üstlenir
 3.  Finansman Hizmeti: Satıcı bir firmanın senet yada alacak karşılığında oluşmuş bir faturaya sahip ise bunu vaktinden önce bozma işlemini gerçekleştirir. Bir nevi çek kırdırma da denilmektedir.

Sizlerin de görmüş olduğu gibi senetle para veren faktoring diye bir hizmet içeriği yer almamaktadır. Ama, bir çok faktoring firması açık konuşmak gerekir ise kazançlarını daha üst seviyeye çıkarmak için senetle ile kredi imkanı da illegal olarak sağlamaktadır!

En İyi Acil Nakit Bulma Yöntemi Nedir?

Gelin sizlere ben en acil şekilde nakit para bulma yöntemini söyleyeyim. Bu yöntemler ile emin olun hiç kafanız ağrımadan nakit paranıza 10.000 TL kadar kavuşa bileceksiniz, üstelik tamamen yasal! Evet, doğru duydunuz hem yasal hem de en güvenilir yöntem. Yapacağınız adımları sırası ile sizler ile paylaşıyorum.blank

 1. Faturalı hattınız varsa doğru faturalı hat bayinize gidiniz.
 2. Oradan adınıza tanımlı olan cihazlar hakkında bilgi alınız.
 3. Şayet en az 1 senelik faturalı hat sahibi ve faturalarınızı düzenli ödüyorsanız adınıza tanımlanmış olan cep telefonu mutlaka vardır.
 4. O telefonu peşin fiyatına 24 ay kadar vadeli olarak satın alınız.
 5. İster oraya ister ise kapalı kutu ile başka bir cep telefoncuya satın.

Bu yöntem daha başka yöntemler ile kafanız ağrımadan para bulmak istiyorsanız Samet beyi de araya bilirsiniz. Telefon numarası: 0-552-223-63-33

Kara Listedekilere Bu Bu Bankadan Kredi Alabilirler

Şayet bahsetmiş olduğum en iyi acil nakit bulma yöntemini denemek istemiyor iseniz o zaman sizlere başka bir önerim daha olacak. Bu da kendi resmi sitesinde de bir zaman yer veren kredi notu düşük olanlara kredi veren bir banka. Bankamızın adı Türkiye Finans Katılım Bankasıdır. Her ne kadarda kredi faiz oranları biraz diğer bankalara nazaran biraz daha fazla olsa da yasal olarak kredi kullanma şansınız çok fazla. Biliyorum! bankanın her ilde şubesi mevcut değil ama başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden yapabilirsiniz.😉blank

ŞUBAT ayı için sizlere önereceğim banka kesinlikle Türkiye Finans Katılım bankasıdır! Şuan banka 1000 puana kadar kredi notu olanlara kredi imkanı sağlamaktadır. Faiz oran ve örnek ödeme tablosu ise şu şekildedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.19

Tüm vadelere göre farklı faiz oranını uygulayan bankamızın geri ödemeleri ise;

23.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 2.242,40 TL  26.908,78 TL
15 1.849,21 TL 27.738,12 TL
18 1.587,97 TL  28.583,46 TL
20 1.457,79 TL 29.155,86 TL
22 1.351,60 TL  29.735,21 TL
24 1.263,40 TL 30.321,54 TL
25 1.224,70 TL 30.617,33 TL
28 1.125,54 TL 31.515,20 TL
30 1.070,75 TL 32.122,41 TL
32 1.023,01 TL 32.736,55 TL
35 962,01 TL 33.670,33 TL
36 944,03 TL 33.985,00 TL

Hemen anında başvuru yapmak ve cep telefonlarınızdan cevap almak için 2 dakikanızı ayırıp BURADAKİ formu doldurmanız yeterli olacaktır! Merak edilen sorularınız yanıtı ise aşağıdadır.

 • Senetle Kredi Veren Firmalara Dosya Parası Göndermeli miyim?
  • Hayır, kesinlik ile peşin komisyon ile senetle kredi veren firmalarla iş yapmayınız.
 • Kredi Notu Düşüklere Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
  • 1- BURGANBANK 2- AKTİFBANK öncelik ile başvuru yapmanızı tavsiye ederim.
 • Bu Site Senetle Kredi Veren Firmalar İçin Mi Çalışıyor?
  • Hayır, kesinlik ile hiç bir finansman ile iş birlikçi değiliz. Dolayısı ile yaşanan dolandırıcılık olayları bizlere kesinlik ile bağlamamaktadır.!
 • En Güvenli Kredi Bulma Yolu Nedir?
  • Tabi ki bankalardır.

Konu hakkında başka sormak istediğiniz soruları lütfen bizlere yorumlarda iletiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 8 Ortalamamız: 4.1]
Ziyaretçi Yorumları - 921 Yorum
 1. ekselans_06_26@hotmail.com dedi ki:

  MERHABA HERKESE SENETLE KREDİ VERIYORUZ EN DUSUK 45000 TL EN YUKSEK ISE 450000 TL VERIYORUZ SIZLERE 0.85 FAIZ ORANIYLA YARDIMCI OLUYORUZ

  1. Eren dedi ki:

   Telefon numarası veya iletişim numaranız varmı

   1. Canan dedi ki:

    BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ KREDI BORCUM VAR EN AZINDAN ORAYI KAPATIP BIRTEK SIZE ODEME YAPIM ACIL NAKITE IHTIYACIM VAR geri dönüş yapabilirmisiniz

  2. Ali Haydar boz dedi ki:

   İletişim bilgileriniz

   1. Roz dedi ki:

    Bilgi alabilir miyiz

  3. Eren dedi ki:

   Bilgi

   1. Alev soğukkuyu dedi ki:

    Ben 15000 tl cekmek istiorum

    1. Alev soğukkuyu dedi ki:

     Yardimci olacakmisiniz

  4. Mert Yılmaz dedi ki:

   Mehraba 25 bine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  5. Ahmet dedi ki:

   ihtiyacım var sadece emekli marşımın tamamına muvafakat verebilirim başka elle tutulur bir şeyim yok icralık dairem var

   1. Sevda dedi ki:

    merhaba 100 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   2. Sevgi dedi ki:

    Ahmet bey bana ulaşabilirsiniz
    bulentsvg@hotmail.com yazın yardımcı olicam

    1. METE KAÇMAZ dedi ki:

     SEVGİ HANIM ,Bursa da esnafım gümrükte mallarım kaldı vergisini ödeyecek param yok.Mallarımı çekemezsem devlet el koyacak ve vergi parasına mallarımı satacaklar…..188.000 tl ihtiyacım var

     1. METE KAÇMAZ dedi ki:

      bir fabrikanın mali müşavirliğini de yapıyorum ,o radan da maaş alıyorum.

   3. Yasemin dedi ki:

    50 bine ihtiyacım var 1 ay için

  6. Sevim dedi ki:

   Nasıl ulaşa bilirim

   1. Derin dedi ki:

    ayabakkan2834@gmail.com adresine mail atın tanıtıcı mesaj bırakın size dönüş yapalım

   2. Yasemin dedi ki:

    50 bine ihtiyacım var 1 ay için

  7. Ali dedi ki:

   200.000 TL ihtiyacım var

  8. Zekeriya dedi ki:

   Merhaba 50 bin tl nakit ihtiyacımız vardı mümkünse

   1. Serkan dedi ki:

    10 bine ihtiyac var sgk calisnym gelir duzeyim belli

  9. Yasin dedi ki:

   Size nerden ulaşabilirim

  10. ali veli dedi ki:

   inanmayin olm 0.85 kredimi olur banka 3 den 4 den verirken. dolandirilacaksiniz

  11. AYHAN CENİK dedi ki:

   40 bin TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  12. METE KAÇMAZ dedi ki:

   İLETİŞİM NUMARASINI VERİRİMİSİNİZ KONUSALIM ?

  13. Canan dedi ki:

   BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ KREDI BORCUM VAR EN AZINDAN ORAYI KAPATIP BIRTEK SIZE ODEME YAPIM ACIL NAKITE IHTIYACIM VAR

  14. Engin uçar dedi ki:

   Bilgi alabiliirmiyim

  15. Nur dedi ki:

   Merhaba 30 bin TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lutfen

  16. Nur dedi ki:

   Merhaba,30 bin TL’ye ihtiyacım var.Yardimcı olur musunuz lutfen

  17. Nur dedi ki:

   Merhaba, 30 bin TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lutfen

 2. Günay dedi ki:

  Bana da 50 bin tl lazım 36 ay vade dönüş sağlarsanız

  1. Hüseyin dedi ki:

   İletişim sağlaya bilirmiyim

 3. Selvi dedi ki:

  25bine ihtiyacim var aylik 2 bin odeyebilirim yee kocaeli yardimci olursaniz sevinirim

 4. Selvi dedi ki:

  25bine ihtiyacim var aylik 2bin oderim olursa sevinirim gercekten verecek olan dönüş yapsin kocaeli

 5. Ahmet dedi ki:

  Acil 40 bin lazim

 6. Emre 5543863991 dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacınız varsa yardımcı oluyorum kesinlikle on ödeme almiyorum iletişime gecebilirsiniz

  1. ardaunlu dedi ki:

   Nasıl iletişime geçecez peki

  2. batu dedi ki:

   emre bey iletişim için mail yazarmısınız

   1. Fatih dedi ki:

    50bin tl ihtiyaçım var

   2. Salih dedi ki:

    Emre bey bana ulasirmisiniz nakite ihtiyacım var

  3. Birgul dedi ki:

   Benim acil 50bine ihtiyacım var rica ediyorum iletisi kurun bnmle.

   1. Merve dedi ki:

    20 bin tl ye ihtiyacim var her ay sosyal hizmetlerden sabit gelen bir maasim var. Aciliyeti var kisa surede donus saglarsaniz cok sevinirim

  4. Muhammet dedi ki:

   Nasıl ulaşırım

   1. Mehmet dedi ki:

    Merhaba bana acil 10 bin TL lazım yardımcı olurmusunuz

  5. Barış dedi ki:

   Benim acil ihtiyacım var

  6. Mehmet takkalı dedi ki:

   Acil 50bin TL ihtiyacım var ayda 3 bin geri ödemeli

   1. Yasemin dedi ki:

    Tmm

  7. Mehmet takkalı dedi ki:

   55bin TL acil ihtiyac var nasl yardımcı olunuyor ayda 3bin ödemeli

  8. Aynur dedi ki:

   Engelli kardeşim için acil 20000 bin lazım ameliyat olcak yardımcı olrmusunuz

 7. Eren Özgür dedi ki:

  Acil 25.000 tl ye ihtiyacım var izmir de özel bir şirkette mutfak şefliği yapıyorum.
  kasimozgur1987@gmail.com

 8. Rüstem dedi ki:

  Bana 45-50 bin lazim yardimci olurmusunuz?

 9. Fatih dedi ki:

  100bin liralık kullanmak istiyorum m

  1. Derin dedi ki:

   ayabakkan2834@gmail.com adresine mail atın yeterli geri dönüş yaparız

 10. Derin dedi ki:

  ayabakkan2834@gmail.com adresine mail atın yeterli geri dönüş yaparız

  1. METE KAÇMAZ dedi ki:

   SAYIN AYABAKAN 5. YE MAİL ATIYORUM HALEN DÖNÜŞ YOK ????

Bir Yorum Yazın