Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar

Senetle para veren firmalar gibi bir de günümüzde tefeciler vardır. Senetle kredi veren bu firma ve tefeciler borç para olarak nakit ihtiyacınız en çok 36 ay geri ödemeli olarak sağlar. Elden taksit ödemeli olarak komisyonsuz olarak kredi veren bir diğer yer ise kuyumculardır. Malum, artan altın fiyatlarından dolayı iş yapamayan kuyumcular alternatif kazanç yolu olarak bu şekilde bir uygulamayı 2023 yılında hayata sokmuştur. En çok nüfus bakımından İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerimizde bulunan bu şirketlere peki nasıl başvuru yapa birlisiniz.

1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar

Komisyonsuz olarak elden geri ödemeli borç para almanız halinde son derece güvenilir olan bu firmaların adresleri nedir? Telefon ile iletişim kurmak isteyenler için bu bilgileri paylaştık. Bankalardan kara listede olduğu için kredi kullanamayanlar için ayrıca acil para bulmak için farklı diğer yasal yöntemlerin de neler olduğuna değinmeden de geçemedik.

Neler Var?

Senetle Para Veren Tefeciler Yasal (Mustafa & Cemil)

İnternet ortamında senetle para veren tefeciler ciddi olarak arama hacmine sahiptir. Özellik ile insanların çoğu yasal olarak tefecilik yapan kişilere erişmek istemektedir. Sizce tefecilik yasal mı? Tefecilik Türk Ceza Kanunu 5237 kanuna göre suçtur! Hiçbir tefeci bu ister adı Mustafa olsun ister Cemil kesinlik ile size elden nakit para vererek bunu senet şekliden geri ödemeniz için olanak sağlayamaz. Ayrıca tefecilik suçu olduğu gibi tefecilerden para almak da suç teşkil etmektedir. Daha kötüsü de nedir biliyor musunuz? Tefecilerden almış olduğunuz yada alacağınız para için vereceğiniz herhangi bir komisyon bedeli için de hak talep edemezsiniz. Siz, gelin beni dinleyin kesinlik ile bu suça alet olmayın. Kesinlik ile de İster İstanbul olsun ister ise Ankara gibi büyük illerimizde tefecilik yapanlardan bırakın 30.000 TL almayı 1 TL dahi alma yoluna gitmeyin. 3 Dk da Sicili Bozuk Olanlara Garanti Kredi Veren Bankalar imkanlarına başvuru yaptığınız halde kredi kullanamıyorsanız sizlere önereceğim bir çok yöntem ile para bulmayı tercih ediniz.!

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlere Kanmayın!

Özellik ile İnternet ortamında sıklık ile senetle kredi veriyorum diye ilanlar göre bilirsiniz. Bu ilanlar daha çok Facebook, İnstagram gibi sosyal ağlarda paylaşılmaktadır. Sistem aslında çok basit, sizlere senetle kredi vereceklerini vaadi ederler, daha sonra ise sizden bu işlemler için belli bir miktarda para talep ederler. Bu miktar çoğunluk ile 700 TL ile 1.000 TL arasından değişmektedir. Sizler de bir umut deyip bu parayı size senetle kredi veriyorum diyen şahsın hesabına gönderirsiniz. Sonuç olarak elinizdeki üç kuruş para da gitmiş olur. Senetle kredi veriyorum diyenlerin uygulamış oldukları bir diğer yöntem ise çoğunluk ile kargolar üzerinden yürütülmektedir. Yaptığınız aramaları genelde bir bayan müşteri temsilcisi açar. Sizin ev adres bilgilerinizi alarak sizlere başvuru işlemleri için bazı evraklar göndereceklerini beyan ederler. Sizde evrak kelimesini duyunca %50 oranında tuzağa düşmüş pozisyonda olursunuz.! Gönderdikleri bu evrakları karşı ödemeli olarak ücretli bir şekilde sizlere iletirler. Ücret olarak 300 TL ile 700 TL arasında kargo görevlisi sizden para talep eder. Evrakları almak için parayı kargo görevlisine verdiğiniz an yine dolandırılmış olacağınıza sizi temin ederim.!

Senetle Para Veren İkrazatçı Var Mıdır?

İkrazat firmaları Türkiye genelinde bir çok yer de faaliyet göstermektedir. Asıl çoğunlukta oldukları üst ise İstanbul dur. İkrazat firmaları BDDK tarafından yasal olarak faaliyet gösteren firmalardır. İkrazat firmaları genel olarak yapmış oldukları iş ise şu başlıklardan oluşmaktadır.

 1. Kiralama
 2. Faktoring

hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetler içerisinde bazı İkrazat firmaları senetle kredi verildiği bilinmektedir. Ancak, senetle bu firmaların kredi vermesi yine yasal değildir! İstanbul ve Ankara ilinde en çok bilinen ikrazat firmaların adres bilgileri ise şunlardır.

İstanbul ikrazat firmaları

 • Şirin oğlu ikrazat firması: Tahtakale Eminönü/İSTANBUL iletişim: 0 212 519 35 28
 • Uysal ikrazat şirketi: Lale sokak. AG binası no: 1 Levent/BEŞİKTAŞ İSTANBUL iletişim: 0 212 282 8089
 • Yangın ikrazat firması: Şehit Ahmet sokak. mecidiye köy iş merkezi no: 114 kat 11 Gayret tepe/Beşiktaş İstanbul iletişim: 0 212 272 2295

Ankara ikrazat firmaları

 • Serkan ikrazat: Çankaya mahallesi, turan güneş bulvarı no: 52 daire: 7 Ankara iletişim: 0 312 438 56 26
 • Çağ finans ikrazat: Çankaya mahallesi, cinnah caddesi no: 124 daire 2 Ankara iletişim: 0534 581 16 55
 • Ada Finans ikrazat: Yetkili kişi Tufan KAFKAS Çankaya mahallesi Abidin daver sokak. no: 16 daire: 2 ANKARA iletişim için: 0531 572 75 66 numaralı telefondan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Not: Adresleri verilen ikrazat firmaları kesin olarak senetle kredi veriyor iddiasında bulunmamaktayız.

Borç Para Veren Hayırseverler Kimlerdir?

Bir kişinin bir kişiye borç para vermesi herhangi bir suç teşkil etmez. Zor durumda olan eş ve akrabalarımıza kısa yada uzun vadeli hepimiz borç para vermişizdir, yeri geldi geri almışızdır. Bu kimi zaman 100 TL olmuştur, kimi zaman ise 20.000 TL olmuştur. Borç para verme işlemlerinde her ne kadar eş ve dostumuz olsa da çoğunluk ile Türk lirasından ziyade dolar yada altın gibi değer kaybetmeyen birimleri tercih ettiğimiz de doğrudur. 😊 Peki gerçekten zor durumdasınız eş ve akrabalarınız sizlere maddi olarak yardım elini uzatmıyor ise ne yapmalısınız.

O zaman gerçekten ülkemizde yer alan hayır sever vatandaşlarımıza rica minnet etmekten başka bir çaremiz kalmamış demektir.

Bu başlığı zor durumda olan ve borç para veren hayır sever vatandaşlara ulaşmak isteyenler için oluşturdum. Sizler ücretsiz olarak borç para talebinizi bu hayır sever vatandaşlarımıza iletin de bakarsınız Allah işinizi denk getirir ve bir hayır sever imdadınıza yetişir. Lütfen mesajınız da iletişim bilgilerinizi girmeyi de unutmayınız.!

Senetle Altın Para Veren Kuyumcuların Çalışma Prensibi

blank

İstanbul, Mecidiyeköy ilk sırada olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde senet ile taksitli altın veren kuyumcular vardır. Manisa’da Denizli’de bu kuyumcular da fazlası ile mevcuttur. Hatta ufak kasabalarda da senetle para veren kuyumcular çok daha fazla yer almaktadır. Bunun nedeni ise ufak yerlerde insanların bir birlerini tanıması ve daha çok itimat etmesidir. Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma gibi bir şansınız bulunmuyor ise o zaman senetle borç para veren kuyumcuların şu olanaklarından yararlana bilirsiniz.

Kuyumcu sizlere ihtiyacınız olan nakit para kadar altın hesaplaması yapar, (diyelim ki 10.000 TL ihtiyacınız var) bunu bir çeyrek altın üzerinden hesaplar. Örneğin; şuan değil ama en kısa sürede olacağı için bir çeyrek altın 500 lira farz edelim. Size o zaman 20 * 500 = 10.000 TL olacak kadar çeyrek altın pazarlar. Çeyrek altınları satış fiyatı üzerinden sizlere verecektir.

Bir çoğu bu uygulamada her 10 çeyrek altın için 1 çeyrek altın fiyatı yani 500 TL komisyon olarak ilave etmektedir. Böylece kuyumcu hem altın satışından hem de elde etmiş olduğu komisyonlardan para kazanmış olacaktır. Senet ise kuyumcu tarafından aynı şekilde altın satışı olarak gösterilerek düzenlenir.

Faktoringler Gerçek Anlamda Ne İş Yaparlar?

Bir çok faktoring firmaları yasal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Cumartesi pazar hafta sonları dahil bu firmalar işlev sağlamaktadır. Faktoring firmaların yasal olarak göstermiş oldukları faaliyetleri ise şunlardır.blank

 1. Garanti Hizmeti: Alacakların ödenmeme riskini faktoring firmaları üstlenir.
 2. Tahsilat Hizmeti: Devir alınan tahsilatların takibini üstlenir
 3.  Finansman Hizmeti: Satıcı bir firmanın senet yada alacak karşılığında oluşmuş bir faturaya sahip ise bunu vaktinden önce bozma işlemini gerçekleştirir. Bir nevi çek kırdırma da denilmektedir.

Sizlerin de görmüş olduğu gibi senetle para veren faktoring diye bir hizmet içeriği yer almamaktadır. Ama, bir çok faktoring firması açık konuşmak gerekir ise kazançlarını daha üst seviyeye çıkarmak için senetle ile kredi imkanı da illegal olarak sağlamaktadır!

En İyi Acil Nakit Bulma Yöntemi Nedir?

Gelin sizlere ben en acil şekilde nakit para bulma yöntemini söyleyeyim. Bu yöntemler ile emin olun hiç kafanız ağrımadan nakit paranıza 10.000 TL kadar kavuşa bileceksiniz, üstelik tamamen yasal! Evet, doğru duydunuz hem yasal hem de en güvenilir yöntem. Yapacağınız adımları sırası ile sizler ile paylaşıyorum.blank

 1. Faturalı hattınız varsa doğru faturalı hat bayinize gidiniz.
 2. Oradan adınıza tanımlı olan cihazlar hakkında bilgi alınız.
 3. Şayet en az 1 senelik faturalı hat sahibi ve faturalarınızı düzenli ödüyorsanız adınıza tanımlanmış olan cep telefonu mutlaka vardır.
 4. O telefonu peşin fiyatına 24 ay kadar vadeli olarak satın alınız.
 5. İster oraya ister ise kapalı kutu ile başka bir cep telefoncuya satın.

Bu yöntem daha başka yöntemler ile kafanız ağrımadan para bulmak istiyorsanız Samet beyi de araya bilirsiniz. Telefon numarası: 0-552-223-63-33

Kara Listedekilere Bu Bu Bankadan Kredi Alabilirler

Şayet bahsetmiş olduğum en iyi acil nakit bulma yöntemini denemek istemiyor iseniz o zaman sizlere başka bir önerim daha olacak. Bu da kendi resmi sitesinde de bir zaman yer veren kredi notu düşük olanlara kredi veren bir banka. Bankamızın adı Türkiye Finans Katılım Bankasıdır. Her ne kadarda kredi faiz oranları biraz diğer bankalara nazaran biraz daha fazla olsa da yasal olarak kredi kullanma şansınız çok fazla. Biliyorum! bankanın her ilde şubesi mevcut değil ama başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden yapabilirsiniz.😉blank

ŞUBAT ayı için sizlere önereceğim banka kesinlikle Türkiye Finans Katılım bankasıdır! Şuan banka 1000 puana kadar kredi notu olanlara kredi imkanı sağlamaktadır. Faiz oran ve örnek ödeme tablosu ise şu şekildedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.99 %2.19

Tüm vadelere göre farklı faiz oranını uygulayan bankamızın geri ödemeleri ise;

23.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
12 2.242,40 TL  26.908,78 TL
15 1.849,21 TL 27.738,12 TL
18 1.587,97 TL  28.583,46 TL
20 1.457,79 TL 29.155,86 TL
22 1.351,60 TL  29.735,21 TL
24 1.263,40 TL 30.321,54 TL
25 1.224,70 TL 30.617,33 TL
28 1.125,54 TL 31.515,20 TL
30 1.070,75 TL 32.122,41 TL
32 1.023,01 TL 32.736,55 TL
35 962,01 TL 33.670,33 TL
36 944,03 TL 33.985,00 TL

Hemen anında başvuru yapmak ve cep telefonlarınızdan cevap almak için 2 dakikanızı ayırıp BURADAKİ formu doldurmanız yeterli olacaktır! Merak edilen sorularınız yanıtı ise aşağıdadır.

 • Senetle Kredi Veren Firmalara Dosya Parası Göndermeli miyim?
  • Hayır, kesinlik ile peşin komisyon ile senetle kredi veren firmalarla iş yapmayınız.
 • Kredi Notu Düşüklere Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
  • 1- BURGANBANK 2- AKTİFBANK öncelik ile başvuru yapmanızı tavsiye ederim.
 • Bu Site Senetle Kredi Veren Firmalar İçin Mi Çalışıyor?
  • Hayır, kesinlik ile hiç bir finansman ile iş birlikçi değiliz. Dolayısı ile yaşanan dolandırıcılık olayları bizlere kesinlik ile bağlamamaktadır.!
 • En Güvenli Kredi Bulma Yolu Nedir?
  • Tabi ki bankalardır.

Konu hakkında başka sormak istediğiniz soruları lütfen bizlere yorumlarda iletiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 8 Ortalamamız: 4.1]
Ziyaretçi Yorumları - 959 Yorum
 1. Kaan Haliloğlu dedi ki:

  Yardımcı oluruz kaanhaliloglu52 instagram ihtiyacı olan yazsın

 2. Kaan Haliloğlu dedi ki:

  Merhaba senetle borç verilir kaanhaliloglu52 instagram

 3. Kaan Haliloğlu dedi ki:

  Senetle 500 bin TL’ye kadar nakit sağlanır kaanhaliloglu52 instagram iletişim

 4. Kaan Haliloğlu dedi ki:

  Tam factoring kredi kaanhaliloglu52@gmail.com

 5. Emre Güler dedi ki:

  Senetle 500bin TL kadar nakit emregulerr34@gmail.com
  ön ödeme yok.

 6. Okan dedi ki:

  25bine ihtiyacım var kamuda çalışıyorum

1 55 56 57
Bir Yorum Yazın