1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar

1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar
1 Mart 2017 tarihinde eklendi, 14.763 kez okundu.
İstanbul ve Ankara en başta olmak üzere 1 saat gibi kısa sürede bankalardan kredi alamayanlar için artık bir çözüm var. Bu çözüm kuyumculardan ve bir çok danışmanlık firmaları tarafından sizler için oluşturuldu. 40.000 TL kadar senetle bur firmalardan elden borç alabilirsiniz. Geri ödemelerini de yine ister Bursa’da olun ister ise Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde olun banka üzerinden havale yada EFT sistemleri ile ödeye bilmektesiniz. Peki, hangi firmalar sizlere 1 saat gibi kısa sürede 12 aydan 60 aya kadar bu imkanları sağlamaktadır. İşte komisyonsuz olarak sizlere bu olanağı sağlayan bütün firmalar.!

Senetle Para Veren Tefeciler Yasal ( Mustafa & Cemil )

İnternet ortamında senetle para veren tefeciler ciddi olarak arama hacmine sahiptir. Özellik ile insanların çoğu yasal olarak tefecilik yapan kişilere erişmek istemektedir. Sizce tefecilik yasal mı ? Tefecilik Türk Ceza Kanunu 5237 kanuna göre suçtur.! Hiçbir tefeci bu ister Mustafa olsun ister Cemil kesinlik ile size elden nakit para vererek bunu senet şekliden geri ödemeniz için olanak sağlayamaz. Ayrıca tefecilik suçu suç olduğu gibi tefecilerden para almak da suç teşkil etmektedir. Daha kötüsü de nedir biliyor musunuz ? Tefeciler’den almış olduğunuz yada alacağınız para için vereceğiniz herhangi bir komisyon bedeli için de hak talep edemezsiniz. Siz, gelin beni dinleyin kesinlik ile bu suça alet olmayın. Kesinlik ile de İster İstanbul olsun ister ise Ankara gibi büyük illerimizde tefecilik yapanlardan bırakın 30.000 TL almayı 1 TL dahi alma yoluna gitmeyin. Şayet 15.000 Lira Aktif bank ‘dan Sicili Bozuk Olana Kredi imkanlarına başvuru yaptığınız halde kredi kullanamıyorsanız sizlere önereceğim bir çok yöntem ile para bulmayı tercih ediniz.!

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlere Kanmayın!

Özellik ile İnternet ortamında sıklık ile senetle kredi veriyorum diye ilanlar göre bilirsiniz. Bu ilanlar daha çok Facebook, İnstagram gibi sosyal ağlarda paylaşılmaktadır. Sistem aslında çok basit. Sizlere senetle kredi vereceklerini vaadi ederler. Daha sonra ise sizden bu işlemler için belli bir miktarda para talep ederler. Bu miktar çoğunluk ile 700 TL ile 1.000 TL arasından değişmektedir. Sizler de bir umut deyip bu parayı size senetle kredi veriyorum diyen şahsın hesabına gönderirsiniz. Sonuç olarak elinizdeki üç kuruş para da gitmiş olur. Senetle kredi veriyorum diyenlerin uygulamış oldukları bir diğer yöntem ise çoğunluk ile kargolar üzerinden yürütülmektedir. Yaptığınız aramaları genelde bir bayan müşteri temsilcisi açar. Sizin ev adres bilgilerinizi alarak sizlere başvuru işlemleri için bazı evraklar göndereceklerini beyan ederler. Sizde evrak kelimesini duyunca %50 oranında tuzağa düşmüş pozisyonda olursunuz.! Gönderdikleri bu evrakları karşı ödemeli olarak ücretli bir şekilde sizlere iletirler. Ücret olarak 300 TL ile 700 TL arasında kargo görevlisi sizden para talep eder. Evrakları almak için parayı kargo görevlisine verdiğiniz an yine dolandırılmış olacağınıza sizi temin ederim.!

Senetle Para Veren İkrazatçı Var Mıdır ?

İkrazat firmaları Türkiye genelinde bir çok yer de faaliyet göstermektedir. Asıl çoğunlukta oldukları üst ise İstanbuldur. İkrazat firmaları BDDK tarafından yasal olarak faaliyet gösteren firmalardır. İkrazat firmaları genel olarak yapmış oldukları iş ise şun başlıklardan oluşmaktadır.

 1. Kiralama
 2. Faktoring

hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetler içerisinde bazı İkrazat firmaları senetle kredi verildiği bilinmektedir. Ancak, senetle bu firmaların kredi vermesi yine yasal değildir.!

İstanbul ikrazat firmaları

 • Şirin oğlu ikrazat firması: Tahtakale eminönü/ İSTANBUL iletişim: 0 212 519 35 28
 • Uysal ikrazat şirketi: Lale sokak. AG binası no: 1 Levent/BEŞİKTAŞ İSTANBUL iletişim: 0 212 282 8089
 • Yangın ikrazat firması: Şehit Ahmet sokak. mecidiye köy iş merkezi no: 114 kat 11 Gayret tepe/Beşiktaş İstanbul iletişim: 0 212 272 2295

Ankara ikrazat firmaları

 • Serkan ikrazat: Çankaya mahallesi, turan güneş bulvarı no: 52 daire: 7 Ankara iletişim: 0 312 438 56 26
 • Çağ finans ikrazat: Çankaya mahallesi, cinnah caddesi no: 124 daire 2 Ankara iletişim: 0534 581 16 55
 • Ada Finans ikrazat: Yetkili kişi Tufan KAFKAS Çankaya mahallesi Abidin daver sokak. no: 16 daire: 2 ANKARA iletişim için: 0531 572 75 66 numaralı telefondan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Borç Para Veren Hayırseverler Kimlerdir ?

Bir kişinin bir kişiye borç para vermesi herhangi bir suç teşkil etmez. Zor durumda olan eş ve akrabalarımıza kısa yada uzun vadeli hepimiz borç para vermişizdir. Yeri geldi almışızdır. Bu kimi zaman 100 TL olmuştur, kimi zaman ise 20.000 TL olmuştur. Borç para verme işlemlerinde her ne kadar eş ve dostumuz olsa da çoğunluk ile Türk lirasından ziyade dolay yada altın gibi değer kaybetmeyen birimleri tercih ettiğimiz de doğrudur. 🙂 Peki gerçekten zor durumdasınız eş ve akrabalarınız sizlere maddi olarak yardım elini uzatmıyor ise ne yapmalısınız. O zaman gerçekten ülkemizde yer alan hayır sever vatandaşlarımıza rica minnet etmekten başka bir çaremiz kalmamış demektir. Bu başlığı zor durumda olan ve borç para veren hayır sever vatandaşlara ulaşmak isteyenler için oluşturdum. Sizler ücretsiz olarak borç para talebinizi bu hayır sever vatandaşlarımıza iletin de bakarsınız Allah işinizi denk getirir ve bir hayır sever imdadınıza yetişir. Lütfen mesajınız da iletişim bilgilerinizi girmeyi de unutmayınız.!

Senetle Altın Para Veren Kuyumcular

İstanbul, Mecidiyeköy ilk sırada olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde senet ile taksitli altın veren kuyumcular vardır. Manisa’da Denizli’de bu kuyumcular mevcuttur. Hatta ufak kasabalar senetle para veren kuyumcular çok daha fazla yer almaktadır. Bunun nedeni ise ufak yerlerde insanların bir birlerini tanıması ve daha çok itimat etmesidir. Kuyumcudan kredi kartı ile altın alma gibi bir şansınız bulunmuyor ise o zaman senetle borç para veren kuyumcuların şu olanaklarından yararlana bilirsiniz.

 • Kuyumcu sizlere ihtiyacınız olan nakit para kadar altın hesaplaması yapar. Diyelim ki 10.000 TL ihtiyacınız var. Bunu bir çeyrek altın üzerinden hesaplar. Diyelim ki şuan değil ama en kısa sürede olacağı için bir çeyrek altın 500 lira farzedelim. Size o zaman 20 * 500 = 10.000 TL olacak kadar çeyrek altın pazarlar. Çeyrek altınları satış fiyatı üzerinden sizlere verecektir.

Bir çoğu bu uygulamada her 10 çeyrek altın için 1 çeyrek altın fiyatı yani 500 TL komisyon olarak ilave etmektedir. Böylece kuyumcu hem altın satışından hemde elde etmiş olduğu komisyonlardan para kazanmış olacaktır. Senet ise kuyumcu tarafından aynı şekilde altın satışı olarak gösterilerek düzenlenir.

Senetle Para Veren Faktoring Firmaları Hangileridir ?

Bir çok faktoring firmaları yasal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Cumartesi pazar hafta sonları dahil bu firmalar işlev sağlamaktadır. Faktoring firmaların yasal olarak göstermiş oldukları faaliyetleri ise şunlardır.

 1. Garanti Hizmeti: Alacakların ödenmeme riskini faktoring firmaları üstlenir.
 2. Tahsilat Hizmeti: Devir alınan tahsilatların takibini üstlenir
 3.  Finansman Hizmeti: Satıcı bir firmanın senet yada alacak karşılığında oluşmuş bir faturaya sahip ise bunu vaktinden önce bozma işlemini gerçekleştirir. Bir nevi çek kırdırma da denilmektedir.

Sizlerinde görmüş olduğu gibi senetle para veren faktoring diye bir hizmet içeriği yer almamaktadır. Ama, bir çok faktoring firması açık konuşmak gerekir ise kazançlarını daha üst seviyeye çıkarmak için senetle ile kredi imkanı da sağlamaktadır.!

En İyi Acil Nakit Bulma Yöntemi Nedir ?

Gelin sizlere ben en acil şekilde nakit para bulma yöntemini söyleyeyim. Bu yöntemler ile emin olun hiç kafanız ağrımadan nakit paranıza 10.000 TL kadar kavuşa bileceksiniz. Üstelik tamamen yasal. Evet, doğru duydunuz hem yasal hemde en güvenilir yöntem. Yapacağınız adımları sırası ile sizler ile paylaşıyorum.

 1. Faturalı hattınız varsa doğru faturalı hat bayinize gidiniz.
 2. Oradan adınıza tanımlı olan cihazlar hakkında bilgi alınız.
 3. Şayet en az 1 senelik faturalı hat sahibi ve faturalarınızı düzenli ödüyorsanız adınıza tanımlanmış olan cep telefonu mutlaka vardır.
 4. O telefonu peşin fiyatına 24 ay kadar vadeli olarak satın alınız.
 5. İster oraya ister ise kapalı kutu ile başka bir cep telefoncuya satın.

Bu yöntem daha başka yöntemler ile kafanız ağrımadan para bulmak istiyorsanız Samet bey’de araya bilirsiniz. Telefon numarası: 0-552-223-63-33

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Şayet bahsetmiş olduğum en iyi acil nakit bulma yöntemini denemek istemiyor iseniz o zaman sizlere başka bir önerim daha olacak. Bu da kendi resmi sitesinde de bir zaman yer veren kredi notu düşük olanlara kredi veren bir banka. Bankamızın adı BURGANBANK.! Her ne kadarda kredi faiz oranları biraz diğer bankalara nazaran biraz daha fazla olsa da yasal olarak kredi kullanma şansınız çok fazla. Biliyorum! bankanın her ilde şubesi mevcut değil ama başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden yapabilirsiniz. 😉

 • Ekim ayında BURGANK kredi faiz oranı aylık %1.49 oranındadır.
 • 10.000 liranın 12 ay ödemesi 933.33 TL olacaktır. 24 ay vadeli olarak geri ödemesi ise 516.10 liradır.
 • 20.000 TL kullanacakların 36 ay vadeli geri ödeme miktarı 758.20 TL olmaktadır. 48 ay olarak ise geri ödeme tutarı 624.23 olmaktadır.
 • 30.000 TL kullanmayı düşünüyor ve bunu 48 ay vadeli öderseniz aylık ödemeniz 936.35 TL geri ödeme sizlere çıkacaktır.
 • 40.000 Lira için ise en fazla 60 ay olarak geri ödeme miktarınız 1,092.43 TL bulacaktır.

Hemen anında başvuru yapmak ve cep telefonlarınızdan cevap almak için 2 dakikanızı ayırıp BURADAKİ formu doldurmanız yeterli olacaktır.!

Hayır, kesinlik ile peşin komisyon ile senetle kredi veren firmalarla iş yapmayınız.
1- BURGANBANK 2- AKTİFBANK 3- ICBC Bankalarına öncelik ile başvuru yapmanızı tavsiye ederim.
Hayır, kesinlik ile hiç bir finansman ile iş birlikçi değiliz. Dolayısı ile yaşanan dolandırıcılık olayları bizlere kesinlik ile bağlamamaktadır.!
Kesinlik ile yasal mevzuatlar içerisinde faaliyet gösteren bankalardır.!

Bir önceki yazımız olan KKTC Kredi Başvurusu Yapmak İsteyenlere Özel İmkanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Saat İçinde Senetle Borç Veren Kuyumcular Firmalar Konusuna 205 Yorum Yapıldı
 1. Ali dedi ki:

  Merhabalar Antalya’da senetle borç,kredi alabileceğim hangi kuruluş veya firma vardır.

  1. sinan dedi ki:

   ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 05456226976

   1. mehmet dedi ki:

    Tüm sorunlu krediler çözüme kavuşturulur herhangi bi ön ödeme alınmaz 0506 174 42 37

    1. engin eke dedi ki:

     üç bankayla sorunum var.yasal takip aşamasında. garanti – akbank ve yapı kredi. acilen 30.000 TL ye ihtiyacım var. çözüm için bana mail atarsanız sevinirim. engin_eke26@hotmail.com

    2. kartal dedi ki:

     banada yardımcı olurmusunuz

    3. Mustafa Yıldırım dedi ki:

     Benim acil 60 ay vadeli 15000 tl ye ihtiyacım var, yardımcı olabilir misiniz. 05397865124

   2. Mustafa dedi ki:

    05414322517 kredi ihtiyacim war

    1. gökhan dedi ki:

     izmirde oturuyorum acil 15000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olsanız sevinirim 05343046452

   3. Mikail dedi ki:

    Kredi ihtiyacım var 5447880001

    1. alirıza dedi ki:

     tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur 0541 871 41 40 ön ödeme şartı yoktur herkese banka onaylı kredı kullandırılır.

   4. Murat dedi ki:

    Sen 13 kişiyi dolandırmışsın arkadaşlar sakin kanmayın bu adamı yakalayıp bana getirene 50.000 tl vereceğim

   5. Hazal ozdemir dedi ki:

    Merhaba dugunum var acil parayada ihtiyacim var bana bu konida nasil yardimci olabilirsinjz acaba bir 5000 cekmek istiyor sicilim bozuk oldugu icin kredi falanda cekemedim icin

   6. Sedat dedi ki:

    Nasıl

   7. Sibel Balal dedi ki:

    Acil ihtiyacım var 9 bin

   8. mustafa dedi ki:

    30 bıne ıhtıyaç var

 2. Yılmaz dedi ki:

  Malatyada senetle borç para verecek kimse varmı.

  1. Vildan dedi ki:

   Mrb cok acil para lazım senetle yardımcı olurmusunuz

 3. Ahmet dedi ki:

  Devlet memuruyum hatayda senetle faizli borç vermek isteyen varsa benimle iletişime geçsin aylık 3bin lira geri ödeyebilirim

 4. eric financee dedi ki:

  Proje, yatırım, kişisel krediler, iş kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Şirketimizden kredi almak isteyenlerin bugün (ericfinancee@gmail.com) bizimle iletişime geçip bugün kredi almanız gerekmektedir.

  1. Sultan dedi ki:

   Banada kredi lazım ön ödeme istemiyorsanız banada ulaşırmısınız 0538 337 96 32

  2. Bulut dedi ki:

   Benimde 15.00 bine ihtiyacım var ayda 1500 tl veririm 05445231213

  3. Selami torun dedi ki:

   Merhaba ne sartlarda kiredi sagliyosunuz bilgi verirmisiniz

  4. Mustafa dedi ki:

   05414322517 20 bin lira lazim yardimci olurmusunuz

  5. uğur dedi ki:

   merhaba
   benim 300,000 bine ihtiyacım var
   ticari olarak kullanucam

   1. Ramazan dedi ki:

    Banada 5000 tl lazim 05523458442

  6. müslüm dedi ki:

   Esnafım ödemelerimi bir araya toplamak istiyorum gelirim yüksek ama isterim yeni olduğu için zorlanıyorum vadeler çok kısa 05453431893

  7. Muhlis dedi ki:

   Selamın aleyküm benim acil paraya ihtiyacım var beni ararmısınız tlf çok acil durum 5350303628

  8. Cüneyt dedi ki:

   Ulaşırmışsınız 05313166048

 5. ergun dedi ki:

  Mrb acil 40.00tl ihtiyacim var kredi kullanamiyorum 541 61817 62 acil ulasirsaniz sevinirim izmir cesme

 6. Burcu dedi ki:

  Mrblar Ankara’da ikamet ediyorum acil 20000 ihtiyacım var devlet memuruyum aylık 1000 ödeyebilirim bankalarla düzensiz ödemeden dolayı sıkıntı var tek bir yere borçlanmak istiyorum teşekkürler 05348717643

 7. Ender dedi ki:

  acil konu için senetle veren firma varsa beni araya bilir 05413259969

 8. Gökan dedi ki:

  500 tl önden ödeme ile 20000 tl kredi veriliyor 5051270821 36 ay senet karşılığında 5051270821

  1. Erhan dedi ki:

   Şartlar nedir

 9. Dilek dedi ki:

  Adana varsa veren ben isterim;memurum 5000 TL

 10. ilhan altıntas dedi ki:

  Merhabalar. Acil olarak 15.000 TL ye ihtiyacım bulunmaktadır. SGKlıyım ve aylık net gelirim 3.000 TL. Ankara da ikamet etmekteyim.

 11. murat akıcı dedi ki:

  acil ankarada gayrimenkulcuyum 5000 lişraya ıhtıyacım var 05050656968

 12. murat akıcı dedi ki:

  acil ankarada gayrimenkulcuyum 5000 lişraya ıhtıyacım var 05050656968 acil

 13. FERHAT TORAMAN dedi ki:

  Merhabalar acil olarak 20.000tl ye ihtiyacım bulunmaktadır. Dükkanım var.Gelir belgemide getiririm.Ankarada ikamet etmekteyim.05379612960

 14. Sabahattin atar dedi ki:

  5 bin liraya ihtiyacim var senetle acil ulasirsaniz sevinirim 0541 334 75 67

  1. ayse dedi ki:

   20000 ihtiyacım var.yardimci olurmusunuz.5373932596

 15. Ertan dedi ki:

  Acil bir miktar paraya ihtiyacim var kamuda memurum 5307771290

 16. Özgür dedi ki:

  Devlet memuruyum 20000 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 0553 646 75 37

 17. Dursunali dedi ki:

  Merhaba iş yeri pastane acacan 20000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinecem 0544 977 26. 88

 18. Mete Atak dedi ki:

  Bir miktar kuvvetli bir nakite ihtiyacım var..kredilerim + kredi kartı borçlarını bir kredide toplamak için..yardımcı olursanız sevinirim..kara listede degilim..bankaların isteyecegim miktarı karsılayamayacagını düşündüğüm için sizlerden bilgi almak isterim.iyi günler…

 19. Abidin Şahin dedi ki:

  Acil 15000 tl.ye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.

 20. faruk dedi ki:

  Acil 70000 tl ihtiyacim var devlet memuruyum 05513972315

 21. Şeref dedi ki:

  Merhaba ben istanbul’dan Şeref benim Ön ödemesiz Acill 20.000  tl ye ihtiyacım var aylık 1.000 tl taksit öderim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim irtibat numaram +90 531 320 1608

 22. orhan DEMİRKAYA dedi ki:

  ismim orhan malatyadan akaryakıt istasyonu işletıyoruz iki kardeş istasyonun market bölümü bana düştü fakat içini dolduracak ve küçük çaplı bir tadılat yapılacakfakat acill 20.000 tl ihtiyacım var mailden mesajınızı beklıyorum

 23. Bukre dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacım var kocaeli de senetle para veren bir kuyumcu biliyomusun uz çok acil

  1. Vedat dedi ki:

   Buldunuz mu kocaeliden

 24. Beytullah dedi ki:

  Antalya kepezdeyim 10 bin tlye ihtiyacim var acil donus yaparsaniz sevinirim 05415097486 senbeytullah81@gmail.com

 25. Erdoğan dedi ki:

  İhtıyacım var 40.000 tl kadar yardımcı olurmusumuz

 26. Gökhan Güvendiren dedi ki:

  Merhaba istanbuldan gökhan güvendiren ibb de calisiyorum 12.000 tlye ihtiyacim var bugün içerisinde sonuçlandirmam gerekiyor yardimci olabilen olursa çok sevinirim 0506 913 87 14

 27. Sefa dedi ki:

  Iyi gunler ismim sefa kahramanmarasda yasamaktayim acil 25000 bin lira ihtiyacim vardir aylik 1000 bin olarak odeme yapabilirim acil donus saglarmisiniz tel 05303042646

 28. İsmail Güvenç dedi ki:

  Ben izmirden İsmail bana cok acil nakit lazım yardımcı olur musunuz izmirden 0553 927 90 01

 29. Mehmet dedi ki:

  35bin liraya ihtiyacım var ayda 2 bin lira ödeye bilirim 05436461431 kocaeli

 30. MEHMET dedi ki:

  acil 30 bin tl lazım

 31. Muhammed dedi ki:

  Acil 15000₺ ihtiyacım var aylık düzenli gelirim var banka gorevlisiyim çok zor durumdayım lütfen yardımcı olun
  05305987393

 32. Manisalı dedi ki:

  Acil 35000 tl ye ihtiyacım var manisa dan yardımcı olursanız sevinirim rambo045@hotmail.com

 33. burak dedi ki:

  15.000 tl net bordrolu gelirim var, kretibilitem düşük bu nedenle bankadan alamıyorum, 50 bin tl ye ihtiyacım var, aylık 4-5 bin zorlanmadan öderim.

 34. Sedat dedi ki:

  ANKARA içi acil 5.000 Tlye ihtiyacım var sgklıyım aylık 2.000 tl net gelirim var 05396167842

 35. Yalcin dedi ki:

  Merhaba senetle kredi lazım acil yardimci olurmusunuz 05438460364 istanbul

 36. hatice dedi ki:

  Merhaba acil 10000 tl ihtiyacim var emekliyim 2000tl gelirim vat yardimci olursaniz sevirim adana 05427701136

 37. hamit dedi ki:

  05322777881 cemil bey ararsanız sevinirim

 38. Arif taner çakır dedi ki:

  Ankara için verilen numaralar hep kapalı ankaradan bana acil 30 bin senetle verebilcek biri lazım çok acil 05050153293

 39. Huseyin dedi ki:

  Arkadaşlar! Belliki para lazım,hiç düşünmeden kaz gelecek yerden tavuk esirgememek için,ön ödemeye tabiri caizise sazan gibi atlıyoruz,atlamayın,vereceklerse içinden düşsün,kesinlikle ön ödeme isteyenlere kanmayın,%99.9 dolandırıcıdır,yok ben dolandırılmak istiyorum diyene sözüm kalmamıştır,

 40. yılmaz dedi ki:

  7000tlye ihtiyacım var yardımcı olabilecek varsa her teklife açığım manisadayım çok acil lütfen 2bin net gelirim var 4 ayda öderim kucukefe4537@gmail.com cok acil bu ay içinde nişanım var lütfen yardım edin

 41. Selami dedi ki:

  Acil paralazim verenler baeni arafin lutfen 5r37896223

 42. Uğur dedi ki:

  30 bin tl ihtiyacım var aylık 2000 tl geri öderim 05308983653

 43. maide dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var..şartarınız nedir

 44. Arslan dedi ki:

  Acil 40.000 bin liraya ihtiyacım var maaşım 3500 lira aylık 1500 lira odeyebilirim ama kesinlikle kredi çıkmıyor. Senetle para vercek kişilerin ulaşmasını istiyorum.
  5319113108 Ama sadece senetle odeyebilirim

 45. Emre dedi ki:

  Kamu çalışanıyım Kocaeideyim 10 bin lazım emailden ulaşabilirmisiniz?

 46. Kadir. dedi ki:

  Bursa bana acil faizle nakit para almak istiyorum yardımci ola bilir misiniz bursa varsa emen arasın 05330275235 arayın bursa sadece

 47. dilek dedi ki:

  çok acil kısa vadeli 3 bin tl lazım dilek.060606@hotmail.com ulaşırsanız sevinirim

 48. Ali s. dedi ki:

  10-12 ay vadeli 10 bin liraya ihtiyacım var ufak bir cafe açıyorum yardımcı yardımcı olabilecek varmı 0534 853 4959

 49. kemal dedi ki:

  cok acıl 5000 tl ıhtıyacım var calısıyorum cozum sunabılcek bırı varsa k.efecan.gundag@hotmail.com

 50. Mustafa dedi ki:

  Merhaba herkese senetle nakit ihtiyaçları görünür şirket şartlarına göre verilir kesinlikle on ödeme gibi bir olayiniz yoktur faiz oranları 1.23 ile değişiyor şirket kurumsal firmalar ayır şahsi durumlarda ayrıdır işlemler yasal olarak gerçekleştirilir çalışan veya sikortaniz olması şarttır bu duruma uyan bay ve bayan arkadaşları aramalarını bekleriz 05342651169

  1. Süleyman dedi ki:

   Kredi hakkında bilgi almak istiyorum

  2. Süleyman dedi ki:

   Email adresinizi yazarsanız gorusebilir miyiz

   1. Serdar dedi ki:

    sartlarınız nedır

  3. Mustafa dedi ki:

   05414322517 yardimci olursaniz sevinirim

  4. Şeyda dedi ki:

   Bana 10000 tl lazım ön ödeme yapamam ama ayda 700 700 öderim kamuda çalışıyorum çok acil nakit lazım lütfen hemen dönüş yaparsanız sevinirim ama baştan para falan yatırmam haberiniz olsun kredimi alırım ondan sonra taksitleri günü gününe öderim çünkü yazınızda önden ödeme yok diyor saygılarımla 5415718057

  5. Özcan uyar dedi ki:

   İyi akşamlar senetle kredi lazım şartlarınız nedir özel şirkete çalışıyorum ssk vardır ayda1500öderim maaş aldığım bankadan otamatik ödeme veririm 60000tl lazımdır

  6. Hskki dedi ki:

   Aradım ama kapalı tlf banada yardımcı olurmusunz 0553 129 50 28

 51. Nurdan dedi ki:

  Çok acil bana ulaşırmısınız
  05352937575

 52. derya dedi ki:

  Emekliyim 5000lazm aylik500odrim

 53. Fatma dedi ki:

  Fatma 7000 tl ihtiyacım var özel bir kurumda çalışıyorum yardimci olursanız sevinirim

 54. Ersin dedi ki:

  Merhaba Bursa senetle küresi istiyorum 20bin

 55. hakkı gök dedi ki:

  çok acil 5000 tl ihtiyacım var

 56. Özer dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacıniz varsa yardımcı oluyorum ön ödeme kesinlikle almıyorum 05465681387 araya bilirsiniz

  1. Burcu dedi ki:

   05550621677 arayabilirsiniz acil ihtiyavim var isim icin

 57. Esra dedi ki:

  Bana acil ulaşın konya

 58. Arda dedi ki:

  Sirketimiz Bunyesinde Calistirilmak Uzere, Deneyimli Deneyimsiz Bayan Masaj Terapistleri ( Masoz ) Aranmaktadir.
  Gunluk Ortalama 200 – 600 tl arasi Kazanc. Siz ilgilenmiyorsaniz bile, ise ve paraya ihtiyaci olan bir tanidiginiza iletebilirsiniz.
  05339625863
  Istanbul

 59. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 05456226976

  1. Mustafa dedi ki:

   05414322517 krediye ihtiyacim war

 60. bursa dedi ki:

  murata inanmayın dolandırıcı ben dolandırıldım

 61. Murat dedi ki:

  Merhaba kiredi cikaryan veya kiredi veren varsa bana meil adresimden ulassin zeynel74@hotmail.com

 62. lzkpt dedi ki:

  5 bine ihtiyacım var belediye personeliyim

 63. Kivanç Emre dedi ki:

  Altın günü düzenliyorum 2 yılda 7.000 kişiyi sıkıntılarından kurtadık 500kişi sınırımız bu büyük oluşumda kısa vadede borçlarınızdan kurtulabilir ev,araba veya kendi iş yerinizi kurabilirsiniz sistem her ay 2 kişiye vermek şeklinde dönüyor ve aylık 550tl yani yarım altın şeklinde ödeme alınıyor sağlık sebebi ile paraya ihtiyacı olanlar öne alınıyor tabiki bunun ispatlanması halinde.Sizde bu büyük oluşumda yer alın kimselere bulaşmayın gün başı olacağınız günü bilin ve ödemelerinizi o tarihe söz verin ayrıntılı bilgi için cevap yazın kontejanimiz 500 kisidir merkezimiz izmirdir yemekli toplantilar,üyeler arası güven,geziler, sosyal aktivitelerimiz mevcuttur.Sizde bize katilin derlerinizden kurtulun şunu unutmayın bir elin nesi iki elin sesi vardır.

  1. yusuf çelik dedi ki:

   bende katılmak istiyorum icra kapımda yardımcı olur benide araya alırsanız sevinirim numaram 0542 673 35 78

  2. suna dedi ki:

   bana ulasirmisiniz 0530 853 45 78 kivanc emre bu tarz birseye ihtiyacim var

 64. ayşegül dedi ki:

  Acil ön ödemesiz 10.000 krediye ihtiyacim var
  asknesri60@gmail.com adresim bilgi verirseniz sevinirim.

 65. ercan dedi ki:

  Kocaeli den emekli varsa yardmci olurum kredi icin

  1. Eyyup dedi ki:

   Merhaba ben kocaeli ye yeni taşındım hanim memur oldu ancak güvenlik soruşturması bitti her an ise başlaması an meselesi ama bankalar kiredi vermiyor ne yapmam gerekir kredi alabilmek için 3000tl

  2. Nazan dedi ki:

   Nasıl bilgi alabilirmiyim

 66. Kaan KIRAC dedi ki:

  Acil 75.000 ödemem mevcut. Adanada kamu personeliyim. Aylık 2.000 öderim. 554 132 09 01

 67. Şerif Tosun dedi ki:

  mehraba senetle 50.000 TL ye kadar yardımcı olunur.irtibat için yazınız

  1. Ayhan yilmaz dedi ki:

   Sartlarnizi ogrenebilir miyim?onurselinsaat@gmail.com

   1. Mehmet dedi ki:

    Merhaba Manisa’dan yazıyorum 5 bin acil nakite ihtiyacım var meqmett@gmail.com

  2. Süleyman dedi ki:

   Bilgi almak istiyorum

  3. ismet kemal irgi dedi ki:

   Acil 30 000 tl ihriyacim var 543 7249406

  4. Mustafa dedi ki:

   05414322517 kolay gelsin krediye ihtiyacim war irtibata gecermisiniz

  5. Mikail dedi ki:

   5 bin TL’ye ihtiyacım var kamu çalışanıyim 5447880001

  6. Rıdvan ÇELİK dedi ki:

   Merhaba iyi günler.
   İzmir’e yaşıyorum.Devlet memuruyum Aylık 5.000,00 TL gelirim Var 20.000,00 TLye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?
   05396642966

  7. Esat arokan dedi ki:

   Acil ihtiyacim var arasaniz sevinirim 0553 931 6537

  8. Reyhan dedi ki:

   Merhaba, 10.000TL’ye ihtiyacım var, İstanbul’da ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz? Mail adresim: seylerin.sekli@gmail.com

  9. tefo dedi ki:

   Şerif bey bana 25000 tl lazım acil 5331709694 bana çok acil ararmısınız şartlarınız nedir acaba

  10. mehmet dedi ki:

   cok madur var bu konuda ama ön ödemesiz 50000 tl istiyorum sizden Allah aşkına çarşambaya kadar bana bu para lazim yalvariyorum hayat memat meselesi bu telefon numaram 05393810123 nolur yardim edin bana

  11. Muharrem Osman EBİL dedi ki:

   40,000 TL NAKIT ÇOK ACL IHTIYAC VARDIR 0531 515 1204 YARDIMCI OLRSANIZZ MEMLUN KALRM

  12. Kadir dedi ki:

   Merhaba kolay gelsin 13 bin tl kredi ihtiyacim var yardimci olurmusunuz 05444178857

   1. Aysel dedi ki:

    Acil 5bin lazim veren arkadaşlar kara_rogue_001@hotmail.com mail atsin adanadan

  13. oğuzhan dedi ki:

   acıl bılgı verırmsınız cok acıl

  14. anıl karadenz dedi ki:

   meraba benim acilen 5000 tl ye ihtiyacım var sartlar kosullar nelerdır acaba 24 ay vadeye üstüne kaç para faiz ekliyorsunuz öğrene bilirmiyim 05360647895

  15. pelin mutlu dedi ki:

   kamuda memurum senetle kredi alabilirmiyim,bilgi verebilirmisiniz

  16. Aslı dedi ki:

   Merhaba Şerif bey ayın 30 kadar acil olarak 25 bin tl ihtiyacım var
   Yalnız üzerimde herhangi bir mal varlığım Yok
   Devlet memuruyum
   Yardımcı okusanız sevinirim durumum çok acil 05538734745

  17. ramazan dedi ki:

   mrb serif bey cok acil bana 15000 tl lazım tel 5395253417

  18. Hasan dedi ki:

   05382563905 beyefendi yardımcı olur musunuz

  19. muhammet dedi ki:

   5531694369 50.000 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. devlet memuruyum.

  20. Murat dedi ki:

   Nazil gorusebiliriz

  21. Ahmet dedi ki:

   Şerif tosun benim acil nakite ihtiyacım var ararsanız veya msj atarsanız çok acil Bende senetle para almak istiyorum bana ulasirmisiniz Abdullah Kadir bey 055beş 18bir 7sekiz 7üç

  22. Ahmet dedi ki:

   Bende senetle para almak istiyorum bana ulasirmisiniz şerif bey 055beş 18bir 7sekiz 7üç

   1. Ugur dedi ki:

    20000 bin tl lazim 5416014753

  23. Hakki dedi ki:

   Nasıl oluyor yardımcı olurmusun 0553 129 50 28

  24. Yüksel dedi ki:

   Bizede yardımcı olabilirmisin dayıcım beş altı bin lira kadar lazım bursada oturuyom 05511368296

  25. Yalçın dedi ki:

   5523130580
   Ulaşırsanız sevinirim

 68. ismet kemal irgi dedi ki:

  Emekliyim 2050 tl maasim var acil 30.000 tl ye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz 0 543 7249406

 69. mehmet dedi ki:

  Tüm sorunlu krediler çözüme kavuşturulur herhangi bi ön ödeme alınmaz 0506 174 42 37

  1. ramazan dedi ki:

   mehmet bey bana 15000 tl lazım numram 5395253417

  2. ramazan dedi ki:

   Selam senetle 5000 tl cekmek istiyorum sartlariniz nedir ogrenebilirmiyim

  3. ramazan dedi ki:

   5000 tl ihtiyacm var ulasirsaniz sevinirim

 70. Mustafa dedi ki:

  05414322517 kolay gelsin krediye ihtiyacim war irtibata gecermisiniz

 71. Mehmet ergün dedi ki:

  Ben esnafim 15000 bin ihtiyacim var ararsanız sevinirim
  0553 134 22 37
  mehmetmelek1976@gmail.com

 72. Sevtap coban dedi ki:

  Senetle acil cok acil paraya ihtiyacim var ayda 1 tl oderim donus yaparsaniz sevinirim

 73. Sevtap coban dedi ki:

  Senetle alicam 30 bine ihtiyacim var ayda 1 tl oderim

 74. Şakir dedi ki:

  Acil 10000 TL’ye ihtiyacım var Antalya 0538 685 27 44

 75. selma dedi ki:

  acil 50.000 nakit lazım. senetle verecek olanlar herhangi bi ön ödeme almadan yardımcı olacak vars ailetişime gecsin. adasev01@windowslive.com

 76. Emra dedi ki:

  Acil nakit ihtiyaciniz varsa veya kredi cekemiyosaniz yardimci oluyorum on odeme kesinlik talep etmiyorum 05465681387

  1. Merve Bakırcıoğlu dedi ki:

   Dönermisiniz bana 05414421974

  2. Emrah dedi ki:

   Çok acil senetle10.000 nakit verebikecek olan bana ulaşılabilir mi. 05424955446

 77. Yasin dedi ki:

  Acil nakit lazim ankara yardım ci olursanız

 78. Bulent kayihan dedi ki:

  6000 tlye ihtiyac var emekli calisanim izmit

 79. Gökhan dedi ki:

  Senetle 10bin tl ihtiyaç var istanbul 0530 574 5032

 80. kadir dedi ki:

  acil 20000 ihtiyacım var

 81. Serdal dedi ki:

  Slm adam gibi adam olan gercekten insan gibi dolandırmıcak ön ödeme istemicek gununde sekmeden öducem bi insan lazım 15.000 ihtiyacım var ama dediğim gibi cakal olmucal gercekten dürüst delikanlı olcak 05335529639 arayabilir kredi vermek icin tsk ederim

 82. Necmi celebi dedi ki:

  20 bın ıhtıyacım var tlf 5363253806

 83. özgür dedi ki:

  Acil kredi kullanmak için arayınız 0551 138 38 04

 84. cihat dedi ki:

  50 bin tlye ihtiyacım var dolandırıcılar önden para isteyenler yazmasın yüz yüze düzgünce senet ve sözleşme yapıp parayı teslim alıcagım birini arıyorum farkını veririm 1.5 aylıgına lazım cihat.turk34@gmail.com

 85. Orhan uzun dedi ki:

  Ben kredi çekmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

 86. dilek dedi ki:

  çok acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek.060606@hotmail.com

 87. Ibrahim dedi ki:

  Merhaba ben istanbulda çalışıyorum 15000 bin ihtiyacım var aylık 3200 gelirim var 1500 lira ile taksit odeyebilirim yardımcı olacak varsa bana ulaşsın 05314093583

 88. abdullah dedi ki:

  slm ankaradayım dürüst bi insan evladı yokmu kredi verebilecek her ayın 5 inde sekmeden tıkır tıkır öderim kimi aradıysam dolabdırıçı çıkıyo ya çok önemli 20 bin ihtiyacım var çok açil 6800 liralık bordrom var dürüstçe söleyim bende herkes gibi kara listeye düştüm ama maaşım garanti saygılar herkese

 89. Sercan Aksoy dedi ki:

  Acil 3000tl ye ihtiyacım var aylık 500 500 öderim

 90. Erik dedi ki:

  Ödemenizi gecikmeden bugün alın. e-posta yoluyla daha fazla bilgi için bize ulaşın: eo2790248@gmail.com

  1. Batuhan dedi ki:

   Benim aralik ayina kada 3 aylik vadeyle cok acil 10bin tl ihtiyacim var yardinci olacak biri varmi 05307771290 sartlari msj olarak yazarsaniz seviniri

 91. Kadir. dedi ki:

  Acil nakit lazım arayın beni bugün olursa 05330275235

 92. adem dedi ki:

  cok güzel uygulama,. her ay topla 500 kisiden 250.000TL ver iki kisiye
  500 kisinin sonuncusunda ne zaman sira gelecek kardeeeees. 20yil mi beklicek, Buna inanan varmi acaba ??? Senetle kredi falan hepsi hikaye arkadaslar, bikac sirkete basvurdum hepsi ön odeme aliyor, yani dolandirici. bankadan alamiyorsaniz, hic biryere bulasmayin, hepsi para avcisi,

  1. Admin dedi ki:

   Ön ödeme olmayanları tercih edin lütfen..

 93. Omur dedi ki:

  Adanada senetle borç para verecek yer var mı.

  1. Admin dedi ki:

   Her yerde olur da Adana da olmaz mı …

  2. Omer dedi ki:

   Adanada varsa bende almak istiyorum senetle para

 94. Soner torun dedi ki:

  Acil 15000 nalite ihtiyacım var aylık net gelirim 4000 üzerime mülküm bulunmaktadır ekim 25 kadar bulmalıyım lütfen yardımcı olun 05319023158

 95. Hüseyin dedi ki:

  sinan,mustafa,emra,şerif ve erik beyler 15.000 tl ye ihtiyacım var 11 yıllık kamu işçisiyim 05468226379 dönüş yaparsanız sevinirim bana 2 aylığına lazım farkını paranın içinden alırsınız.

 96. 05331483796 dedi ki:

  merhaba 05331483796 bu numarayı arayın yardımcı olsunlar

 97. KADİR dedi ki:

  senetle nakit imkanı sağlanır arayın 05331483796

  1. Ahmet dedi ki:

   Kadir bey numara kapalı başka numaranız varsa arar misiniz acil numaramı bırakıyorum sizden haber bekliyorum 055bes 18bir 7sekiz 7üç

 98. Burhan dedi ki:

  Banada 30.000 tl lazım senetle elden alabileceğim yardımcı olabilecek varsa numaram 0542 507 11 26

 99. EYÜP ADIGÜZEL dedi ki:

  BANA ACİL 5000 TLYE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. 05454501216.

 100. Murat dedi ki:

  Kocaeli derince eğitim ve araştırma hastanesi nde personelim 5.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilen varsa sevinirim cevap bekliycem 0554 169 41 25

 101. suna dedi ki:

  acil ihtiyacim var banada yardimci olursaniz sevinirim ön odeme diye aoyleyenlere inanmayin onlar kesinlikle dolandiricidir 0530 8534578

 102. İSMAİL dedi ki:

  arkadaslar balıkesirde yasıorum ınternet arastırmalarımdan sonra bursadan mi factoring diye bir firmadan ihtiyac kredisi cektim 1,87 oranla 20.000 tl cektım 24 aylık ılk taksıt odememı bıle yaptım bence ulasın adamların balıkesir izmirdede bayıleri varmıs soledıklerıne gore

  1. Ufuk dedi ki:

   Tam olarak factoring firmasının adı ne kardeşim kredi vermek için hangi şartları istiyor ve kesin kredi veriyormu

  2. murat dedi ki:

   İsmail bey tam ismi nedir bu factoring şirketinin?

 103. Adnan dedi ki:

  Emeklilere kredi çıkartılır ön ödeme yoktur yalnız sadece emekli olanlar emekli maasın dan kesinti olmayanlar 05550206115

 104. Ali dedi ki:

  İsmail bu faktöring şirketinin tam ismi nedir iletişim no su yokmu

 105. alirıza dedi ki:

  tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur 0541 871 41 40 ön ödeme şartı yoktur herkese banka onaylı kredı kullandırılır.

 106. alirıza dedi ki:

  Acil kredi çıkartılır arayın 0541 871 41 40

 107. Harun dedi ki:

  Bana hiç bir şekilde kredi çıkmıyor. Antalyada kredi veren finans kuruluşu var mı

 108. Ahmet Karataş dedi ki:

  Düğün Yapacam Paraya İhtiyaçim war acil ulaşirmisiniz sifir55 yüz81 7sekiz7üç

 109. Ömer Yıldız dedi ki:

  Acil 15 bin TL Ye ihtiyacım var kredi sicilim bozuk yardimci olabilecek varmıdır istanbul ve cevresinden Tel:05413772961

 110. İsmail dedi ki:

  10..000 Tl 20.000 Tl senetle yardımcı olunur. 05438221276 whatsap dan irtibata geçebilirsiniz.

 111. emre dedi ki:

  hatay/iskenderun 3.000 TL ihtiyacım var eşit taksitle 2 ayda geri ödeyeceğim

Sayfa başına git