Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

1 Numaralı Binance Ücretsiz Kripto Para Al Sat Botu

Kripto paraya dünya genelinde en çok ilgi duyan Avrupa'da birinci ülke olarak ise dördüncü sırada yer almaktayız. Bana kalırsa kolay para kazanmayı seven bir toplum olduğumuzdan dolayı bu durum oldukça doğaldır. Hatta gün geçtikçe hayat şartlarından dolayı olduğunu düşünerek sanal paraya ilginin daha çok arttığını görmekteyiz. E haliyle talebin bu kadar çok artmasıyla da sektöre yönelik bir çok farklı projelerde dahil olmaktadır. Bunların içinde kripto para al sat projeleri de ilk sırada yerini aldığını bilmenizi isterim. Şayet sizlerde bu konu ile ilgileniyorsanız? Kripto para sektöründe sadece piyasalar çıkarken değil, düşerken de kazanmak istiyorsanız bu içeriği sonuna kadar okuyun. Çünkü dünyanın ve Türkiye'nin 1 numaralı Binance ücretsiz otomatik kripto para al sat botu ile her şekilde kazanan siz olacaksınız. Türkçe kullanım ara yüzüne de sahip olan otomatik al sat botu aylık kazanç verileri ise aylık %100 oranlarına kadar çıktığı gözükmektedir. Gelin şimdi ilk olarak sizlere tanıtacağım %100 güvenli bu kripto botu hangisi olduğuna değinmeden konu hakkında hiçbir şekilde bilgisi olmayanlar için bu programların ne olduğunu görelim.

1 Numaralı Binance Ücretsiz Kripto Para Al Sat Botu

3 yılı aşkın süredir bizzat kendim kripto para sektörü içerisinde yer almaktayım. Bundan tam 3 yıl önce alıp tutasını beceremediğim alt coinler şuan en az yapanı 20 x tir. BTC halving yani yarılma sonrasında piyasalarda olumlu sinyaller almasından dolayı yön sürekli yukarı  doğru olmaktaydı. Bu nedenle neredeyse kripto paradan kaybeden kimse olmadı diyebiliriz. Tabi ki bu hep bu şekilde ilerlemedi. Savaş, FED kararları, madencilik yasakları gibi olaylar sonrasında yaşanan dalgalanmada özellikle sabırsız yatırımcıların bir çoğunu ne yazık ki zarara uğratmıştır. Bu nedenlerin bilincinde olan yazılımcılar ise bir çok farklı stratejiyi içinde barındıran kripto para al sat botları üretmeye başladılar. Bunların bir çoğu bedava yani ücretsiz olmaktaydı. Fakat bazıları ise belli bir ücret karşılığında kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Ben kendim bizzat sektöre ilgi duyan biri olduğumdan dolayı neredeyse çoğunu denedim. Bunca deneyimim sonrasında şunu sizlere net bir şekilde söyleyebilirim. Ücretsiz olarak alınan kripto para al sat botları tamamen reklam geliri elde etmek için üretilmiştir. Yani kısacası kesinlikle 5 para etmez yazılımlardan ibaret olmaktadır. Tabi, ücretli olarak bir çok programda denedim. Bunlardan denemiş olduğum programlardan ise sadece bir tanesinden memnun kaldım. Sonuç olarak %100 başarı gösteren harika verim aldım. Bu sebepten dolayı da burada sizlere bedava Bitcoin yada alt coin al sat botu tanıtımı yapmak istemiyorum. Neden mi? İnanınki daha fazla kaybetmenizi istemediğimden dolayıdır. Kaybetme duygusunu dibine kadar yaşamış biri olarak, size gerçekten faydası olacak ve artık kazandıracak bir uygulamayı tanıtmak istiyorum. Hatta yaşamış oldukları kaybı telefi edeceklerini de bilmenizi isterim.  Bundan dolayı da lütfen yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Öncelikle kripto para bot programı nedir? Ne işe yarar bunları da gördükten sonra da bizim de kullanmış olduğumuz bu al sat bot programını sizlere içeriğimizde tanıtacağım. En son olarak ise özellikle bu programdan memnun kalıp tavsiye etmeniz durumunda, kripto para al sat botunun size sadece para kazandırmadığını beraberinde zengin dahi edebileceğini göreceksiniz.

Neler Var?

Otomatik Kripto Para Al Sat Bot Programları Nedir?

Otomatik kripto para al sat programları nedir? Bunu sizlere net bir şekilde anlatabilmek için gelin biraz geçmişe doğru gitmeye ne dersiniz? Şimdi hazırsak eğer ilk etapta kendimden başlıyorum! Mesela şu şekilde başlayabiliriz. Hayatımıza bilgisayarlar girdikten sonra bir çok değişikler oldu değil mi arkadaşlar. Haksız olamam diye düşünüyorum. Bunu bence kimse inkar edemez! Bilgisayarlar girdiği ilk dönmelerde ise üzerinde herhangi bir yazılım bulunmamaktaydı. Şahsen kendim ben ilk bilgisayar ile 1993 yılında tanıştığımda MS-DOS komut işletim sistemi kullanılıyordum. Sonrasında ise bu komut işletim sistemlerini çok daha pratik hale getirecek olan hepimizin de bilmiş olduğu Windos 95 hayatımıza dahil oldu. Zaman içerisin de bu işletim sistemi kendini her gelişmeye odaklı şey gibi bu programda geliştirdi. Gelişen bu yazılım sistemi artık öyle bir hal aldı ki artık sizin komut girmenize gerek bile kalmadı.

blank

Kripto-Para-Al-Sat-Bot-Programı-Nedir

Buna en iyi örnek ise sesli komut sistemleri Google de sesli olarak dahi arama yapabiliyorsunuz değil mi arkadaşlar. Komut vererek işlev sağlayan bu programlarında şimdi ise vakti geçiyor. İster kabul edin, ister etmeyin, şuan ki son durum bu şekilde. Biz farkına varmadan gelişen bu yazılım sektöründe artık yeni söz sahibi ise yapay zeka olmaktadır. Yani bot denilen otomatik programlarda bulunur. Peki ya Bot denilen bu otomatik programlar nedir? diye merak eden arkadaşlarımız için bunu size sadece 2 kelime ile şu şekilde açıklayabilirim.

 • Hiç bir komut girmeden ve vermeden algoritmalara göre işlem sağlayan akıllı programlar olmaktadır.

Bot denilen bu programlar şuan nerede var diye düşünüyor iseniz emin olun ki hayatımızın her alanında olduğunu söyleyebilirim. Yani kısacası sadece bu bot dediğimiz programlar kripto para al sat işlemleri için kullanılamadığını bilmenizi isterim. Aslına bakıldığında hayatımızı dahi onlara teslim ediyoruz. Bu hemen bir örnek vermem gerekir ise kendi hızını ayarlayan, şeritten çıkmayan hatta acil durumlarda fren yapıp sizin nabzınıza göre 112 servisini arayan otomobilleri örnek gösterebilirim. Peki ya kripto para al sat botları ne işe yarar diyorsanız eğer yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederim.

Kripto Para Al Sat Bot Programları Ne İşe Yarar? Ne Yapar?

Kripto para dahil olmak üzere hayatımızın bir çok alanında yer alan Bot yani yapay zeka programları ne işe yarar? Ne Yapar? Merak  edilen bu sorunun cevabını bulabilmek için 10’a yakın bedava ve ücretli yazılımları sizler için   bizzat kendim kullandım arkadaşlar. İlk olarak ücretsiz programların ne işe yardığıyla başlamam gerekirse eğer cevap olarak: ”Hiç bir işe yaramadığını” söyleyebilirim. Neden mi? Çünkü hepsi, tamamen reklam içerikli olarak üretilmiş programlar olmaktadır. Ücretli olarak yazılmış olan kripto para al sat botları ne işe yarar? Ne yapar diye merak ediyorsanız. İşte bunun cevabını da sizlere rahatlıkla verebilirim. Ücretli kripto al sat programları satın alacağınız uygulamaya göre değişmektedir. Şuana kadar rastlamış olduğum ve bizzat benim kullandığım en kapsamlı kripto para al sat botu için şu özellikleri sizlere sırasıyla verebilirim.

 • Futures: Binance borsasında FUTURES de bulunan tüm coinler için sizin yerinize kaldıraçlı işlem açmaktadır. Böylelikle kripto paralar düşüş gösterseler dahi sizlere kazanma imkanı sağlamaktadır.
 • Dipten Al Tepeden Sat: Belirlediğiniz coini en dipten alıp ve en üstten satmaktadır.
 • Otomatik Alım Satım: Ösilatörler ve indikatör den gelen verilere göre otomatik olarak al sat işlemini yapmaktadır.
 • Manuel Alım Satım: Siz kendiniz satın almadan hiç bir borsada satış emri veremezsiniz. Benim kullandığım bot alım ve sonrasında satış emrini girmeniz halinde gerçekleştirmektedir.
 • Sosyal Takip: Kripto para al sat programını kullananlar içinde en iyi olanları takip edebilirsiniz. Bu sayede onların açtıkları işlemleri belirlemiş olduğunuz miktar doğrultusunda sizin de otomatik olarak açmanızı sağlamaktadır.
 • Teknik Algoritma: Belirlemiş olduğunuz algoritmaya göre kendinize göre isterseniz özel bot tasarlayabilmektesiniz.
 • Al Sat Sinyal: Manuel olarak özellikle işlem açarken sizlere en çok kazandıran kriptolar dahil olmak üzere al sat sinyalleri ana ekran üzerinde vermektedir.

Evet arkadaşlar daha öncede de dediğim gibi tüm bu özellikler her ücretli dahi olsa kripto para al sat botlarında yer almadığını bilmenizi isterim. Çoğunda baktığımızda sadece 1 veya 2 özellik yer almaktadır.

blank

Kripto-Para-Al-Sat-Bot-Programları-Ne-İşe-YararBenim şahsen kendimin kullanmış olduğum ücretli otomatik al sat botu sadece kullanıcılarına bu kazanç planını sağlamakla da kalmadığını söyleyebilirim. Emin olun ki bu kazanç planı size sadece para kazandıran yanı olmaktadır. Bunun beraberinde bir de çevrenize, yakınlarınıza, eşinize, dostunuza bu programı tavsiye etmeniz halinde sizi zengin edecek harika bir kazanç imkanı da sağlamaktadır.

Sanırım buraya kadar kripto para al sat bot programlarına yönelik bilinmesi gerekilen her şeyi anlattım. Sizlerin de  öğrendiğini düşünüyorum. Şayet takıldığınız bir nokta varsa bizlere yorumlar kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. En geç gün içerisinde sizlere dönüş sağlamış olacağımızı unutmayın! Eğer ki sizlerde tüm bu anlatılanlara hak veriyorsanız? Bir kripto para bot programı ile işlemlerinizi sağlamak istiyorsanız nasıl ve nereden başlayabileceğinizi aşağıdaki başlığımız altında görebilirsiniz. Peki birde hem kullanıcısına 7 farklı strateji ile para kazandıran hem de tavsiye mekanizmasıyla zengin olmanın önünü açan benim kullanmış olduğum bu kripto para al sat programı hangisidir? Merak ediyor musunuz? Haydi o zaman içeriğimizi okumaya devam edelim.😉

En iyi (Güvenilir) Binance Al Sat Program Botu Üstelik Türkçe Destekli!

Evet arkadaşlar. Yukarıda da sizlere bahsetmiş olduğum üzere kendim şahsen 1993 yılından bu yana bilgisayarlar ile içli dışlı olmaktayım. Şuan 42 yaşındayım. Bu yaşıma gelene kadar da sayısız diyecek kadar program kullandım. Kullanmış olduğum bu programların bir çoğu ücretsizdi. Aslına bakılır ise evet ücretliydi ama ben hep crak yani şifresi kırılmış olan programları kullanmayı tercih ettim. Fakat ne kadar warez, şifresi kırılmış olan program kullanmayı tercih etmiş olsam da hepsinden bir şekilde canım yandı. EEE tabi ki şimdi sizler diyeceksiniz ki bize ücretsiz Binance otomatik al sat programı konumuz ile ne alaka? Emin olun ki bunu demekle de haklısınız arkadaşlar. Her ne kadarda ücretsiz olarak yada sembolik bir rakam sizlerin kullanıma sunulsa da bu programın bir bedeli bulunmaktadır. Bu bedeli ise yalnız yazılım şirketi size şu şekilde satın alma teklifi ile sunmaktadır. Emin olun ki okuyunca sizler de bana hak vereceksiniz. Neden ücretsiz kripto para al sat botu dediğimi de işte o zaman anlamış olacaksınız. Bizzat kendim Binance ücretsiz otomatik al sat programı ona yakın uygulamayı test ettiğimden sizlere yukarıda bahsetmiştim. Şunu açıkça söyleyebilirim ki hiç birinden de kesinlikle verim alamadım. Hatta hepsinden de çok daha fazla zarara uğradım. Kullanmış olduğum al sat programları her ne kadar da ücretsiz ve Türkçe menülü olsa da baştan sağma algoritmaları nedeniyle ne yazık ki elimdeki olan paradan da oldum arkadaşlar. Sizlerin de benim gibi ayı hataya düşmenizi istemiyorum. Bu sepetten dolayı da  Binance Ücretsiz Otomatik Al Sat Programı adı altında sizi buraya çekerek doğruları bizzat kendinizin görmenizi istedim. Umuyorum ki bundan dolayı da bana kızmamışsınız inşallah. Yazımızı başından itibaren okuduysanız da size burada yukardaki ”Kripto Para Al Sat Programları Ne İşe Yarar? Ne Yapar?” da bahsetmiş olduğum özellikleri de içinde bulunduran kendi kullanmış olduğum ücretli kripto para al sat programını tanıtmaktı arkadaşlar.

Kendi kullanmış olduğum kripto para al sat programının adı: WeeRobot Trade Bot

Bu program 2 farklı şekilde kazanç planı sağlamaktadır. Bunlardan birincisi;

 1. Programın içerisinde yer alan 7 özelliği üzerinden ayda %30 ila %100 varan gelir elde edilebiliyor olmasıdır. Yukarıdaki başlık altında hangi özellikleriyle bu geliri sağlayacağınızı anlatmıştım. Aşağıda da  paylaşmış olduğum görselde ayda %81 gelir elde edilmiş olduğunu görebilirseniz.

  blank

  En-iyi-(Güvenilir)-Binance-Al-Sat-Program-Botu-Üstelik-Türkçe-Destekli

 2. İkincisi ise şayet bu programı yakınlarınıza, çevrenize tavsiye ederseniz eğer bu tavsiyeden oluşacak olan cirodan elde edilen gelirler olmaktadır.

WeeRobot Trade Bot’un 7 özelliğinin neler olduğunu sizler için yukarıdaki başlıkta yer verdim. Bu özellik haricinde bir de sürekli bahsetmiş olduğum üzere para kazanmak haricinde, yakınlarınıza yada çevrenize programı tavsiye etmeniz halinde sizlere daha fazla gelir sağlamış olmasıdır. Aslına bakılırsa buna gelir demekten ziyade zengin olma yollarında kapı açmak demektir. WeeRobot Trade Bot peki ya bizlere 6 farklı alanda neler sağlıyor?

 1. Satış Geliri: Sizin referans kodu ile satışı yapılan her WeeRobot Trade Bot uygulamasından anında 60 USD gelir elde etmiş olursunuz.
 2. Eşleşme Geliri: Altınızdaki sizden ve üstünüzden oluşan iki kolun eşleşme cirosunun kısa olanının %8 oranını kazanmış olursunuz. Yani örnek verecek olursak; Sağ kolunuzda bu ay 10.000 USD, sol kolunuzda ise 7.000 USD bir ciro var diyelim. 7.000 USD’nin %8 olan 560 USD bakiyenize yansımaktadır. Ayrıca bu ikili kolun sizin kaydınızla olması da şart olmamaktadır.
 3. Kariyer Ödülü: Kariyeriniz arttıkça anlık gelirler elde etmiş olursunuz.
 4. Kariyer Bonus Ödülü: 170.000 USD kadar varan takımınız çoğaldıkça gelir elde etmiş olursunuz.
 5. Araç Kiralama Desteği: 2.320 USD kadar araç kiralama desteğini aylık olarak almanız mümkündür.
 6. Tatil Turları: Şirketin düzenlediği tatillere bedava katılabileceksiniz.

Görmüş olduğunuz üzere WeeRobot Trade Bot hem kullanırken hem de tavsiye ederken sizlere para kazandırmış oluyor. Paylaşmış olduğum resim üzerinde de görmüş olduğunuz üzere kullanırken bakiyenize göre gelirler elde etmeniz mümkündür. Şimdi yine üzerine basa basa tekrar söylüyorum bu programın ticaretini yapmanız halinde zengin olma kapılarını açmış olursunuz. Nasıl olacak diye düşünüyorsanız? Hemen sizlere bunu bir örnek vererek açıklayayım.

Farz edelim ki 30 gün içinde kullanıp beğendiğiniz bu uygulamayı sizin gibi ek gelir elde etmek isteyen çevrenizdeki 2 arkadaşınıza aldırdınız diyelim. Bunu yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Çünkü sadece 2 kişi.  Aynı bu başarıyı da tavsiyede bulunduğunuz o iki arkadaşınız da yapabilir mi? Bence siz başardıysanız onlarda başarabilir diye düşünüyorum. Bakın işte o zaman WeeRobot Trade Bot’u bu şekilde tavsiye etmeniz halinde size 12 aylık olarak kaç TL bir 2. kazanç kapısı açılıyor tablo üzerinde görelim.

Uygulamayı Kullanmaya Başladığınız Zaman Dilimi SOL Tarafınızdaki Kişi Sayısı SAĞ Tarafınızdaki Kişi Sayısı USD Olarak Aylık Kazancınız
1 AY 1 1 24
2 AY 2 2 48
3 AY 4 4 96
4 AY 8 8 192
5 AY 16 16 384
6 AY 32 32 768
7 AY 64 64 1.536
8 AY 128 128 3.072
9 AY 256 256 6.144
10 AY 512 512 12.288
11 AY 1.024 1.024 24.576
12 AY 2.048 2.048 49.152
1 SENENİN SONUNDA KAZANACAĞINIZ TOPLAM MİKTAR 98.280 USD

Tablo üzerinde de görmüş olduğunu üzere toplamda 98.280 USD kazanmış olacaksınız. Birde 12. aya gelindiğinde de sizden doğan ticaret sayesinde aylığınız 49.125 USD olacaktır. Türkiye’nin en iyi kripto para al sat botu olarak sizlere WeeRobot Trade Bot’unu umarım neden sizlere tavsiye ettiğimi tablodaki veriler sayesinde anlamış olursunuz.

Konu hakkında WhatsApp üzerinden destek alıp bizlerin arasında yer almanız için https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTpN bağlantımızı buraya bırakıyorum. Hayatınızda bir şeylerin iyi gitmesini istiyorsanız ve yarın kalktığınızda hayatınızın farklı olmasını istiyorsanız yarın değil bugün harekete geçmeniz gerekiyor. Arkadaşlar bunu unutmayın!

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın