Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

1 Dk’da Faturalı Hatlara Komisyonsuz Kredi (BUGÜNE ÖZEL)

Bankalardan kredi kullanamayan ama faturalı hat sahibi olanlar gerçekten bana göre çok şanslılar. Bunun nedeni ise en az 6 ay faturalı hattınız olması şartıyla 2022 yılında 12 ay vadeli olarak 20.000 TL kadar kredi kullana bilmeleridir. Üstelik bu kredi fırsatından sadece İstanbul, Ankara yada İzmir ile Bursa gibi büyük şehirlerimizdeki hat sahipleri yararlanmak ile kalmamaktadırlar.

1 Dk’da Faturalı Hatlara Komisyonsuz Kredi (BUGÜNE ÖZEL)

Vodafone ve Türk Telekom Avea ile Turkcell müşterisi olan tüm kullanıcılar Türkiye genelinde bütün illerde başvuru yapa bilirler. Tüm illerimiz için acil nakit para ihtiyacınızı banka haricinde faturalı hattınız ile nasıl karşılayacağınızı da güvenilir danışmanlık firmalarının adresleri ile bizler yardımcı olmak istedik. Üstelik komisyonsuz olarak işlemleri kendileri yapmak isteyenler için de 2023 yılında izlemeleri gerekilen yol haritasını belirttik.

Neler Var?

Faturalı Hatta Kredi Çıkar Mı? Güvenilir Mi?

Merhaba değerli arkadaşlar sizlere ilk olarak faturalı hatta kredi almak güvenilir mi? ve çıkar mı? bunun yanıtını vermek istiyorum. Daha önce bir çok kez BURSA kapalı çarşı senetle borç altın veren kuyumcular gibi içerikler de faturalı hatlar üzerinden kredi almaktan yüzeysel olarak bahsetmiştim. Asıl konumuz içeriklerde ”Faturalı Hatlara Kredi” olmadığı için detaylı bir şekilde bu konuyu sizlere oralarda açıklama gereği duymamıştım. Ama, şimdi konumuz bu olduğu için özellik ile faturalı hatlara kredi almak ne denli güvenir? ve ne kadar kredi çıkar? konusuna kimsenin kafasında soru işareti kalmayacak bir şekilde açıklık getirmem ile başlamak istiyorum.

blank

Yapmış olduğum yaklaşık olarak 2 aylık bir araştırma süresinde faturalı hatlara nasıl kredi verildiğini incelemekteyim. Yapılan bu araştırmalarda bu iş için bir çok ”Danışmanlık Firması” adı altında şirketlerin kurulduğunu da gördüm. Bu firmaların bir çoğu gerçekten işlerini layığı ile yaparken bir kısmı ise işlerini tamamen dolandırıcılık üstüne kurduklarına şahit oldum. Dolayısı ile ”Faturalı Hatta Kredi Almak Güvenilir Mi?” sorunun tam olarak net cevabı şudur.

Eğer ki! hattınız üzerinden kredi çekeceğiniz firmanın güçlü referansları varsa hiç korkmayın derim. Ayrıca, her türlü dolandırıcılık yöntemlerine karşı tedbir amaçlı sakın ön ödeme yapmayın diyorum!

Bu iki tavsiyeme şayet riayet ederseniz faturalı hattınız üzerinden kredi almak güvenilirdir. Ne kadar kredi çıkar ise tamamen sizin hat kullanım puanınız ile alakalı olduğu için onun yanıtını burada vermem gerçekten biraz zor. Ama yinede bu sorunuzun cevabını tahmini hesaplamalar ile aşağıda yer verdiğimi de belirtmek istiyorum. Şimdi faturalı hatlara güvenilir şekilde nasıl başvuru yapacağımızı ve kredi çıkacağını gördüğümüze işlemlerin gerçekleşmesi için izlenmesi gerekilen yol haritasına geçebiliriz.

Faturalı Hatta Anında Kredi Nasıl Alınır? Şartlar!

Bankalardan kredi alamayanların sıklık ile başvurdukları belki de en güvenilir acil para bulma yolu faturalı hat üzerinden geçmektedir. Faturalı hattınız üzerinden anında kredi alabilmeniz için bir kaç şarta uymanız yeterlidir. Bu şartların içerisinde bankaların en değer verdiği kredi notu olmadığını sizlere büyük bir mutluluk ile söylemek istiyorum. Dolayısı ile 3 dakika’da sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar dahi 800 ile 900 puana kadar nakit imkanı sağlarken faturalı hattınız ile kara listede dahi olsanız acil para ihtiyacınızı anında tedarik edebilirsiniz. Peki, faturalı hatta kredi nasıl alınır? ve şartlar nelerdir?

Şartlar:

 1. Kendi adınıza ait herhangi bir GSM operatörüne ait faturalı hatta sahip olmanız
 2. Kendinize ait faturalı hattınızı en az 6 ay boyunca faturalarının düzenli bir şekilde ödenmiş olmanız
 3. Yıl içinde hattınız üzerinden herhangi bir cihaz almamış olmanız

aranan en temel şartlardır. Bu şartlara uygun iseniz ödemiş olduğunuz fatura tutarına göre 15.000 TL kadar rahatlık ile 12 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapa bilirsiniz? bunun için önünüzde 2 tane seçenek vardır. Bu seçenekler ise;

 1. Ya güvendiğiniz bir danışmalık firması ile iş birliği yaparsanız.
 2. Yada kendiniz bu işlemi sağlarsınız.

Güvendiğiniz bir danışmanlık firması yok ise sizlere benim güvendiğim bir danışmanlık firmasında çalışan arkadaşımın numarasını verebilirim. Artık telefon numarasını vermiş olduğum arkadaşıma ister güvenirsiniz ister güvenmezsiniz o size kalmış! Ama, şayet Eskişehir’de iseniz gidip bizzat kendisi ile de görüşe bilirsiniz. Her neyse güvenilir bir danışmanlık firmasının numarasını sizden istiyorum diyorsanız o zaman buyurun.

🤳 Samet ÇETİN: 0-546-890-06-00

Faturalı hatta kredi almanın diğer bir yolu olan 2. yöntemi denemek isteyenler ise belirttiğim şartlara uygun iseler o zaman biraz bu iş için vakit ayırmaları gerekecek. Yapmaları gereken ise;

 1. ilk olarak hatlarına ait yetkili bayiye gitmek olacaktır.
 2. Yetkili bayiye hattınız üzerinden cihaz almak istediğiniz belirtin.
 3. Bayi size hattınıza tanımlı olan cihazları söyleyecektir.
 4. Hemen satışı olacak olan ve sizin ihtiyaç duyduğunuz para miktarına eşit olan cihazı almak için talepte bulunun.
 5. Sözleşme sonrası cihazı size hattınız üzerinden 12 ay vadeli olarak verecektir.
 6. Daha sonra en yüksek fiyatı veren herhangi bir telefoncuya cihazı peşin olarak pazarlayın.

Hiç kimseye muhtaç ve komisyon ödemeden faturalı hattınız üzerinden kredi almak bu kadar basittir. Bu arada şayet öğrenci iseniz Üniversite Öğrencilerine Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ile tanışmanızı da burada tavsiye ederim. Alacağınız banka kartı ile 12 ay vadeli nakit avans çekerek de acil para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.!

Dolandırılmamak İçin Bunlara Mutlaka Dikkat Edin!

Hassas konulu içerikler girdiğimiz zaman kullanıcılarımızın mağduriyet yaşamamaları için tavsiyelerde bulunmayı bir vazife halinde getirdik. Faturalı hatta kredi konusunda son derece dolandırıcılık yöntemlerine açık bir konudur. Bu neden ile faturalı hat üzerinden özellik ile danışmanlık firmaları aracılığı ile işlem yapacakların bu mağduriyeti yaşamamaları için bir kaz tavsiye bulunmak istiyoruz. Şayet bizlerin sizlere ile paylaşmış olduğu bu tavsiyeleri riayet ederseniz cebinizde kalan son parayı da bu kişilere kaptırmaz, böylece günlerinizi boş yere Cumhuriyet savcılıklarında geçirmek zorunda kalmazsınız. Peki faturalı hat dolandırıcılığı mağduru olmamak için nelere dikkat etmelisiniz.blank

 1. Kesinlik ile size faturalı hattınız üzerinden kredi vereceğim taahhüdünde bulunan kişiye PEŞİN KOMİSYON ÖDEMEYİN.!
 2. Kesinlik ile dosya masrafı adı altında para ödemesi yapmayın.
 3. Kesinlikle yetkili telefon bayisinden onay almadan herhangi bir belgeye imza atmayın.
 4. Mutlaka danışmalık firmasının komisyon oranını öğrenin.
 5. Mutlaka cihaz bedelinin yüzde kaçının karşılığında elinize nakit para geçeceğini sorun.

Şayet bu uyarılarımızı dikkate alırsanız kolay, kolay sizi kimse dolandırmaz. Bu arada hazır konu cep telefonlarından açılmışken 36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar hangileri olduğunu merak ediyor musunuz? O zaman bağlantımızı takip etmeniz yeterlidir.

Faturalı Hatta Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Her faturalı hat sahiplerinin hepsinin illa 15.000 TL yada 20.000 liraya kredi alacağını hiç kimse iddia edemez. Her faturalı hat kullanıcısının kendine ait bir limiti vardır. Bu limiti belirleyen ise bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler içerisinde kesinlik ile bankalarda aranan ”KREDİ NOTU” yoktur. Onun yerine hat üzerinden ne kadar çıkacağını belirleyen etkenler ise şunlardır.

Konu Kredi Çıkma Miktarı
Kaç aylık faturalı hat sahibi olduğunuz. En az 6 ay olmanız istenilir. 6 aylık bir hat kullanıcısına ortalama 3.000 ile 5.000 TL arasında bir kredi çıkmaktadır.
Faturalarınızı düzenli ödüyor musunuz? Şayet evet diyor ve 12 ay gibi bir faturalı hat sahibi iseniz o zaman 5.000 ile 7.000 lira arasında bir cihaz alma şansına sahip olursunuz.
Aylık fatura ödeme miktarınız ne kadar? Şayet 50 TL ve üzeri en az 12 aylık hat sahibi ve şuana kadar hiç cihaz almadı iseniz o zaman en az 10.000 TL kadar cihaz karşılığında kredi kullana bilirsiniz.
Hat taşıma yapıp yapmadığınız da önemlidir Eğer ki 1 yıldan uzun süredir hat taşıma yapmadı iseniz ve ilk 3 maddeye uygun iseniz o zaman 15.000 TL kadar kredi alabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi alacakların bir çoğu bankalardan kredi alamadıkları için bu yola başvuru yapmaktadırlar. Ama şunu bir çoğu ne yazık ki, bilmiyor ki! her banka aynı katılıkta sizlerden talepler de (Kredi notu, kredi kullanım üst limiti, kefil, ipotek) bulunmazlar. Buna örnek vermek icap ederse.

 • ALBARAKA bankamızdan dahi iyisi bence bu konuda yok sanırım. Banka ŞUBAT 2023 tarihinde uyguladığı faiz oranı ve örnek geri ödeme tablosu ise şu şekildedir.
ALBARAKA 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.50 %2.09 %2.19
 • ŞUBAT ayında ne yazık ki ALBARAKA TÜRK Katılım bankası da faiz artışına gitti. Farklı vadeler için uygulamış olduğu faiz oranlarına göre geri ödeme tablosu ise;
13.500 TL Geri Ödeme Planı
Vade 563,20 TL Maliyet
12 1.307,17 TL 15.686,00 TL
15 1.081,38 TL 16.220,80 TL
18  931,49 TL 16.766,81 TL
24  745,52 TL 17.892,30 TL
32 608,18 TL 19.461,69 TL
34 584,30 TL 19.866,24 TL
36 563,20 TL 20.275,43 TL

ALBAKARA finansman başvurusunu Buradaki Form aracılığı ile Türkiye’nin bütün illerinden kolaylık ile yapabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalamamız: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 9 Yorum
 1. Orhan Büyükarslan dedi ki:

  Eğitim için

 2. Eser dedi ki:

  3yildir turktelekom faturali hat kullaniorum odemelerim asla duzensiz deil huvai prolite cihaz aldim 2yil once son biryilkala pesin kapattim 5000 ve uzeri nakite ihtiyacim var donus saglarsaniz memnun olurum

 3. Mert Tosuner dedi ki:

  Nasıl kredi cekebilirim

 4. Berkant dedi ki:

  5000 tl krediye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 5. Tuncay yıldırım dedi ki:

  İhtiyaç kredisi

 6. Emrah binici dedi ki:

  Turkcell hat kredi arayın lutfen

 7. Abdullah Günay dedi ki:

  Ben kıredi çek istiyorum

  1. Emre ADIN dedi ki:

   Danışmanlık firmalarına doğrudan başvuruda buluna bilirsiniz.

   1. Sema dedi ki:

    VODAFON HAT SAHİBİYİM NEKADAR KREDİ KULLANA BİLİRİM

Bir Yorum Yazın