DEVLET Kredi

1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu 2020 (Komisyonsuz)

1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu 2020 (Komisyonsuz)

Bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı 2020 senesinde kredi çekemeyenler için nakit para bulmanın en kolay yolu faturalı hat üzerinden geçmektedir. İstanbul, Ankara yada İzmir ile Bursa gibi büyük illerimiz en başta olmak üzere en az 6 ay faturalı hatta sahip olanlar 15.000 TL kadar 12 ay vadeli kredi kullanabilmektedirler. Türkiye’nin bütün illerinde hattınız ister Vodafone olsun isterse de Avea yada Turkcell olsun sizlerde puanınıza göre 3.000 TL den başlayıp en fazla 20.000 TL kadar bu olanaklar üzerinden kolayca hızlı ve güvenilir bir şekilde nakit paraya kavuşabilirsiniz. Peki bu iş nasıl olacak? İşte, komisyonsuz bir şekilde faturalı hat üzerinden kredi almanın püf noktaları ile detayları.

Faturalı Hatta Kredi Güvenilir Mi?

Merhaba değerli arkadaşlar sizlere ilk olarak faturalı hatta kredi güvenilir mi? bunun yanıtını vermek istiyorum. Daha önce bir çok kez BURSA Kapalı Çarşı Senetle Borç Altın Veren Kuyumcular gibi içerikler de faturalı hatlar üzerinden kredi almaktan yüzeysel olarak bahsetmiştim. Asıl konumuz içeriklerde ”Faturalı Hatlara Kredi” olmadığı için detaylı bir şekilde konuyu sizlere açıklama gereği duymamıştım. Ama, şimdi konumuz bu olduğu için özellik ile güvenir mi konusuna kimsenin kafasında soru işareti kalmayacak bir şekilde açıklık getirmem gerekiyor.

Yapmış olduğum yaklaşık olarak 2 aylık bir sürede faturalı hatlara nasıl kredi verildiğini araştırdım. Yaptığım araştırmalarda bu iş için bir çok ” Danışmanlık Firması ” adı altında firmaların kurulduğunu gördüm. Bu firmaların bir çoğu gerçekten işlerini layığı ile yaparken bir kısmı ise işlerini tamamen dolandırıcılık üstüne kurduklarına şahit oldum. Dolayısı ile ”Faturalı Hatta Kredi Güvenilir Mi?” sorunun tam olarak net cevabı şudur. Eğer ki hattınız üzerinden kredi çekeceğiniz firmanın güçlü referansları varsa hiç korkmayın derim. Ama, sizlerde benim gibi garantici iseniz o zaman hem komisyonsuz hemde en garanti yoldan kedinizde faturalı hattınız üzerinden kredi alabilirsiniz. Peki, nasıl?

2020’de Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hattınız üzerinden kredi alabilmeniz için bir kaç kritere uymanız gerekmekte siniz. Bunlara şartlar da deye biliriz. Bu şartlar neler derseniz.

 1. Kendi adınıza ait bir faturalı hatta sahip olmanız
 2. Kendinize ait faturalı hattınızın en az 6 ay boyunca faturalarının düzenli bir şekilde ödenmiş olması
 3. Yıl içinde hattınız üzerinden herhangi bir cihaz almamış olmanız

aranan en temel şartlardır. Bu şartlara uygun iseniz ödemiş olduğunuz fatura tutarına göre 15.000 TL kadar rahatlık ile 12 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapa bilirsiniz. Bunun için önünüzde 2 tane seçenek var.

 1. Ya güvendiğiniz bir danışmalık firması ile iş birliği yaparsanız.
 2. Yada kendiniz bu işlemi sağlarsınız.

Güvendiğiniz bir danışmanlık firması yok ise sizlere benim güvendiğim bir danışmanlık firmasında çalışan arkadaşımın numarasını verebilirim. Artık telefon numarasını vermiş olduğum arkadaşıma ister güvenirsiniz ister güvenmezsiniz o size kalmış.! Ama, şayet Eskişehir’de iseniz gidip bizzat kendisi ile de görüşe bilirsiniz. Her neyse güvenilir bir danışmanlık firmasının numarasını sizden istiyorum diyorsanız o zaman buyurun.

🤳 Samet ÇETİN: 0546-890-06-00

Faturalı hatta kredi almanın diğer bir yolu olan 2. yöntemi denemek isteyenler ise belirttiğim şartlara uygun iseler o zaman biraz bu iş için vakit ayırmaları gerekecek. Yapmaları gereken ise;

 1. ilk olarak hatlarına ait yetkili bayiye girmek olacaktır.
 2. Yetkili bayiye hattınız üzerinden cihaz almak istediğiniz belirtin. Bayi size hattınıza tanımlı olan cihazları söyleyecektir.
 3. Hemen satışı olacak olan ve sizin ihtiyaç duyduğunuz para miktarına eşit olan cihazı almak için talepte bulunun.
 4. Sözleşme sonrası cihazı size hattınız üzerinden 12 ay vadeli olarak verecektir.
 5. Daha sonra en yüksek fiyatı veren herhangi bir telefoncuya cihazı peşin olarak pazarlayın.

Hiç kimseye muhtaç ve komisyon ödemeden faturalı hattınız üzerinden kredi almak bu kadar basit. Bu arada şayet öğrenci iseniz Üniversite Öğrencilerine Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ile tanışmanızı tavsiye ederim. Alacağınız banka kartı ile 12 ay vadeli nakit avans çekerek de acil para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.!

Faturalı Hatlara Kredi Dolandırıcılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Sizlerinde faturalı hat dolandırıcılığına mağdur kalmamanız için bir kaç tavsiyem olacak. Şayet bu tavsiyelerimi kulak ardı etmezseniz kesinlik ile faturalı hatlara kredi veriyorum diyenler tarafından dolandırılmazsınız. Böylece günlerinizi boş yere Cumhuriyet savcılıklarında geçirmek zorunda kalmazsınız. Peki faturalı hat dolandırıcılığı mağduru olmamak için nelere dikkat etmelisiniz.

 1. Kesinlik ile size faturalı hattınız üzerinden kredi vereceğim taahhüdünde bulunan kişiye PEŞİN KOMİSYON ÖDEMEYİN.!
 2. Kesinlik ile dosya masrafı adı altında para ödemesi yapmayın.
 3. Kesinlikle yetkili telefon bayisinden onay almadan herhangi bir belgeye imza atmayın.
 4. Mutlaka danışmalık firmasının komisyon oranını öğrenin.
 5. Mutlaka cihaz bedelinin yüzde kaçının karşılığında elinize nakit para geçeceğini sorun.

Şayet bu uyarılarımızı dikkate alırsanız kolay, kolay sizi kimse dolandıramaz. Bu arada hazır konu cep telefonlarından açılmışken 36 Ay Vadeli Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar hangileri olduğunu merak ediyor musunuz?

Faturalı Hatta Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Her faturalı hat sahibinin illa 15.000 TL yada 20.000 lira kredi alacağı gibi bir şansa sahiptir kimse diyemez. Her faturalı hat kullanıcısının kendine ait bir limiti vardır. Bu limiti belirleyen bazı kriterler vardır. Bu kriterler içerisinde kesinlik ile bankalarda aranan ”KREDİ NOTU” yoktur. Onun yerine şu kriterler aranmaktadır.

 1. Kaç aylık faturalı hat sahibi olduğunuz. En az 6 ay olmanız istenilir. 6 aylık bir hat kullanıcısına ortalama 3.000 ile 5.000 TL arasında bir kredi çıkmaktadır.
 2. Faturalarınızı düzenli ödüyor musunuz. ? Şayet evet diyor ve 12 ay gibi bir faturalı hat sahibi iseniz o zaman 5.000 ile 7.000 lira arasında bir cihaz alma şansına sahip olursunuz.
 3. Aylık fatura ödeme miktarınız ne kadar ? Şayet 50 TL ve üzeri en az 12 aylık hat sahibi ve şuana kadar hiç cihaz almadı iseniz o zaman en az 10.000 TL kadar cihaz karşılığında kredi kullana bilirsiniz.
 4. Hat taşıma yapıp yapmadığınız da önemlidir.. Eğer ki 1 yıldan uzun süredir hat taşıma yapmadı iseniz ve ilk 3 maddeye uygun iseniz o zaman 15.000 TL kadar kredi alabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi alacakların bir çoğu bankalardan kredi alamadıkları için bu yola başvuru yapmaktadırlar. Ama şunu bilmiyor ki her banka aynı katılıkta sizlerden talepler de (Kredi notu, kredi kullanım üst limiti, kefil, ipotek) bulunmazlar. Buna örnek vermek icap ederse.

ALBARAKA bankamızdan dahi iyi yok sanırım. Banka MAYIS 2020 tarihinde nerede ise bütün 18 yaşından büyük müşterilerine 48 ile 60 ay için aylık %1.08 oranından kredi vermektedir. 12 ile 24 ay vade için %0.99 faiz uygular iken ile 36 ay için %1.02 faiz uygulamaktadır.

 • 3.000 lira 12 ay olarak taksit ödemesi 269 TL olacaktır. Toplam maliyeti 3.236 TL
 • 4.000 lira 24 ay olarak ödemesi aylık 192 TL olacaktır. Toplamda ise maliyet miktarı 4.620 TL olacaktır.
 • 5.000 TL için ise 48 ay olarak ödeme taksit miktarınız 140 TL
 • 6.000 lira 60 ay olarak aylık ödemeniz 144 TL olacaktır. Toplam ise maliyeti size 8.669 TL olur.
 • 7.500  lira 5 yıl ödemesi aylık olarak 180 TL olur, maliyet toplaması ise 10.836 TL olacaktır.
 • 8.000 lira 5 yıl aylık düzenli sabit ödemesi 120 TL olacaktır.

ALBAKARA finansman başvurusunu BURADAKİ form aracılığı ile Türkiye’nin bütün illerinden kolaylık ile yapabilirsiniz.

1 Dakika’da Faturalı Hatta Anında Kredi Başvurusu 2020 (Komisyonsuz) HAKKINDA LÜTFEN SORUNUZU SORUNUZ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank Orhan Büyükarslan dedi ki:

  Eğitim için

 2. blank Eser dedi ki:

  3yildir turktelekom faturali hat kullaniorum odemelerim asla duzensiz deil huvai prolite cihaz aldim 2yil once son biryilkala pesin kapattim 5000 ve uzeri nakite ihtiyacim var donus saglarsaniz memnun olurum

 3. blank Mert Tosuner dedi ki:

  Nasıl kredi cekebilirim

 4. blank Berkant dedi ki:

  5000 tl krediye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 5. blank Tuncay yıldırım dedi ki:

  İhtiyaç kredisi

DEVLETKredi.Com