Zübeyde Hanım Caddesi, Numara: 14 Bozüyük/Bilecik
trende

1 3 4 10 21 Günde Göbek Eriten Diyet (Kür Detoks)

Dünya genelinde en önemli sağlık probleminden biri aşırı kilo, şişmanlıktır. Üstelik ciddi boyutlara taşınmaması için tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Birde görünüm açısından eğer göbeğimiz varsa vay halimize. Göbeğimizi ve kilolarımızı takıntı yaparak daha çok hastalık sahibi olabiliriz. Şişmanlığın en etkili tedavi yöntemlerinin arasında, dengeli ve düzenli beslenmenin yanında, uygulanan fiziksel aktiviteler olmaktadır. Bunlarla birlikte göbek eriten diyet listelerinin yanında, kilo vermeye yardımcı olan, dolayısıyla metabolizmanın hızlanmasını da sağlayan zayıflama kürleri ve detokslar bulunmaktadır.

1 3 4 10 21 Günde Göbek Eriten Diyet (Kür Detoks)

1 haftada kesin olarak 10 kilo verdiren, evde hazırlamış olduğunuz kürler ile aşırı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Üstelik 1, 3, 4, 10, 15 ve 21 gün içerisinde göbeğiniz dahi eriyip yok olabilir. Bu sayede istediğiniz ideal kiloya ulaşabilir, kendinizi daha güzel ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Nasıl olur dediğinizi duyar gibiyim. Göbeği en hızlı ne eritir?  Karın yağlarını eritmek için ne içmeli? Gelin şimdi hep birlikte bu sorularınızın cevaplarını görelim. Ayrıca 2022 yılında  hızlı kilo verdiren bir çok kür ve detoks tarifi ile nasıl kilo verdiğini anlatan, göbeği yok olan kişilerin, yorumlarını ve tariflerini de sizlerle paylaşalım.

Neler Var?

Evde Zayıflama Kürleri İle Göbek Eritme

Fazla kilolarınız mı var? Hatta göbek problemimi yaşıyorsunuz? Giydiğiniz kıyafetlerin göbeğiniz yüzünden yakışmadığı kanatın damısınız? Kafanızdaki tüm bu soru işaretlerine kesin çözüm, kürler ile önerilerimiz var. Üstelik kolaylıkla evde hazırlayabileceğiniz muhteşem göbek eritme kür tarifleri. Bu tariflere geçmeden önce 2 Haftada 5 10 Kilo Nasıl Verilir (Evde Hızlı Ve Kalıcı Bir Şekilde Kilo Vermenin Yolları)ile ilgili tüm bilgiler buraya bıraktığımız link içerisinde mevcuttur. Bu bilgiyi de sizlere verdiğimize göre, şimdi evde zayıflama kürleri ve detokslarla göbek eritme tariflerine geçebiliriz.

1-Göbek erimesine yardımcı olan sodalı yoğurt kürü

Malzemeler:

 • 4 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
 • 1 şişe maden suyu
 • 1 limonun suyu

  blank

  Göbek-erimesine-yardımcı-olan-sodalı-yoğurt-kürü

Sodalı yoğurt kürünün hazırlanışı:

4 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurdun içerisine, 1 limonun suyunu ilave edin. İyice karışmasını sağlayın, ardından yavaş yavaş karışımın üzerine maden suyunu ilave edin. Ve tekrar karıştırın. Böylelikle kürünüz tüketim için hazır halde bulunmaktadır.

Kullanışı:

Sabah aç karnına uyanır uyanmaz, hatta kahvaltıdan en az yarım saat önce tüketmelisiniz. Gün içerisinde tüketmenize gerek yok. Gece yatmadan tekrar taze olarak kürü hazırlayıp, uyumadan en az yarım saat önce hazırlamış olduğunuz kürü tüketmelisiniz.

2-Göbek yağınızı eritmenize yardımcı olan doğal kür

Malzemeler:

 • Yarım litre su
 • 1 adet limon
 • 20-25 dal taze maydanoz
 • 4 adet taze lahana yaprağı

  blank

  Göbek-yağınızı-eritmenize-yardımcı-olan-doğal-kür

Göbek yağınızı eritmenize yardımcı olan doğal kürün hazırlanışı:

İlk olarak yarım litre suyu kaynatın. Kaynayan suya temizlenmiş lahana yapraklarının hepsini ilave edin. 5 dakika kaynattıktan sonra karışımın içerisine maydanozları katın. Hazırlanan karışımı en fazla 3 dakika daha kaynatın. Ve ocağın altını kapatarak soğumaya bırakın. Soğuyan karışımın içerisine 1 adet limonu sıkarak, süzgeç yardımı ile süzün. Karışımızın tüketime hazır.

Kullanışı:

Her gün taze olacak şekilde vermiş olduğumuz tarifi hazırlamanız gerekmektedir. Gün içerisinde tok karnına hazırlamış olduğunuz karışımın tamamını istediğiniz saatlerde tüketin.

3-Limonlu pul biberli yoğurt kürü

Malzemeler:

 • 1 adet limon
 • Az yağlı 4 yemek kaşığı yoğurt
 • 1 çay kaşığı pul biber yada 1 çay kaşığı zerdeçal tercih size kalmış

  blank

  Limonlu-pul-biberli-yoğurt-kürü

Limonlu pul biberli yoğurt kürünün hazırlanışı:

Bir kasenin içerisine az yağlı 4 yemek kaşığı yoğurdu alın, içerisine 1 adet limonu sıkın. Üzerine tercih etmiş olduğunuz 1 çay kaşığı hakiki taze kırmızı pul biberi yada zerdeçalı ilave edin. Hazırlamış olduğunuz kürü iyice karıştırın.

Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz kürü, gece yatmadan yarım saat önce tamamını tüketin. Arkasından kesinlikle hiçbir şey yemeden yatın.

4-Altın değerinde etkili yoğurt kürü

Malzemeler:

 • 5 yemek kaşığı yağsız yoğurt
 • 1 çay kaşığı zencefil tozu
 • 1 çay kaşığı zerdeçal tozu
 • 1 çay kaşığı hakiki zeytin yağı
 • 1 çay kaşığı toz tarçın

  blank

  Altın-değerinde-etkili-yoğurt-kürü

Altın değerinde etkili olan yoğurt kürünün hazırlanışı:

Öncelikle 5 yemek kaşığı yağsız yoğurdu bir kaseye alın. İçerisine diğer tüm malzemeleri sırası ile koyun. Ve iyice karıştırın. Kürünüz kullanıma hazır halde.

Kullanışı:

Vermiş olduğumuz altın değerinde etkili olan yoğurt kürünü her gün taze olarak hazırlamalısınız. Arkasından sabah ve akşam olmak üzere aç karnına tüketmelisiniz.

5-Göbek eriten soğanlı kür

Malzemeler:

 • 1 adet taze yeşil soğan
 • 1 avuç semiz otu
 • 4 dal nane
 • 250 gram yoğurt

  blank

  Göbek-eriten-soğanlı-kür

Göbek eriten soğanlı kürün hazırlanışı:

1 adet taze soğanı ve 4 dal naneyi ince ince bir kase içerisine kıyın. Üzerine semizotunu kıymadan ilave edin. 250 gram yoğurdu ilave edin. Ve iyice karıştırın.

Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz kürü hafta da sadece 3 kez taze olarak uygulayın. Yalnız sadece yatmadan önce tüketin.

6-Göbek erimesine yardımcı olan yoğurtlu kür

Malzemeler:

 • 250 gram yoğurt
 • 1 adet limon
 • 4 dal dere otu
 • 4 dal maydanoz

  blank

  Göbek-erimesine-yardımcı-olan-yoğurtlu-kür

Göbek erimesine yardımcı olan yoğurtlu kürün hazırlanışı:

ilk olarak dere otu ve maydanoz dallarını bir kaseye ince ince kıyın. Üzerine 250 gram yoğurdu ilave edin. Arkasından 1 adet limonu sıkın. Ve kürü iyice karıştırın. Tüketmeye hazır.

Kullanışı:

Taze günlük olarak hazırlamış olduğunuz karışımı, özellikle akşam yemeğinden sonra, uymadan en az 3 saat önce tüketmelisiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz kür tarifleri oldukça ekilidir. En yakınımızdaki kişiler uyguladığı için sizlere bu kadar net bir çözüm yolu sunabiliyoruz. Aşağıda sizler için bu kür tariflerin uygulayan arkadaşlarımızın yorumlarını paylaşacağım. Dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Tüm bunların yanında ben zor kilo veriyorum diyorsanız eğer. Zor Kilo Verenler İçin 7 Günlük Ücretsiz Diyet Listesini önerebilirim. İçeriğinde gerçekten muhteşem sonuçlar bulunmaktadır. Üstelik ücretsiz. Bu diyetle birlikte yukarıda vermiş olduğumuz kürleri uyguladığınızda işte o zaman hayalinizdeki hedeflediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Şimdi yine sizlere muhteşem aşırı kilo verdiren hatta 10 günde göbeğinizin eridiğini fark edecek kadar etkili olan diğer kür tariflerini vereceğim.

Aşırı Kilo Verdiren 10 Günde Göbek Eriten Kür Tarifleri

Kilo almak kolay vermek zor geliyor bir çoğumuza. Aslında işin aslı öyle değil. Çünkü ne yapsa da kilo alamadığından yakınan bir çok insan var etrafımızda. Kilo vermek isteyen arkadaşlarımızı nasıl çözüm önerilerimiz varsa, kilo almak isteyen arkadaşlarımız içinde, kesin çözüm önerilerimiz var tabi ki 1-2 Haftada 3 5 10 Kilo Nasıl Alınır? (En Çok Ne Yerseniz Kilo Alırsınız?)sizlerde bu adres üzerinden nelerin kilo aldırdığına bakabilir. Ve bundan sonra yediklerinize biraz daha dikkat edebilirsiniz. Hangi besinin ne kadar kilo aldırdığını bilmediğimiz için rastgele tüketiyoruz. Bu sebepten dolayı da vücudumuzda oluşan yağların yakımında biraz zorlanabiliyoruz. Bizler size bu konuda yardımcı olmak adına bir kaç püf noktalar önereceğiz. Hatta almış olduğunuz fazla kilolar sayesinde, oluşan göbeklerinizi eritmede yardımcı olan, aşırı kilo verdiren mucizevi kür tarifleri vereceğiz. Hadi fazla zaman kaybeden tariflere geçelim.

1-Ballı elma sirkesi kürü

Malzemeler:

 • 2 tatlı kaşığı elma sirkesi
 • 1 su bardağı ılık su
 • 1 tatlı kaşığı bal

  blank

  Ballı-elma-sirkesi-kürü

Balla elma sirkesi kürünün hazırlanışı:

1 su bardağı ılık suyun içerisine ilk olarak 1 tatlı kaşığı balı ilave edin ve erimesi için karıştırın. Arkasından 2 tatlı kaşığı elma sirkesini koyun ve iyice karıştırın. Kürümüz hazır halde.

Kullanışı:

Özellikle göbek bölgesinde oluşan yağların hızlı bir şekilde erimesi yardımcı olan ballı elma sirkesi kürü sayesinde fazla kilolarınızdan aşırı hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken vermiş olduğumuz tarifi gün içerisinde taze hazırlayıp, yemeklerden yarım saat önce tüketmeniz olacaktır.

2- Aşırı kilo verdiren baharat kürü

Malzemeler:

 • 3 adet orta boy elma
 • 1 tatlı kaşığı karabiber
 • 1 tatlı kaşığı karanfil
 • 1 tane limon
 • 1 tane çubuk tarçın
 • 2 litre su

  blank

  Aşırı-kilo-verdiren-baharat-kürü

Aşırı kilo verdiren baharat kürünün hazırlanışı:

3 adet orta boy elmayı bir kabın içerisine rendeleyin. Üzerine limonu kabuğuyla birlikte doğrayın. Arkasından 1 tatlı kaşığı karabiberi, 1 tatlı kaçığı karanfili ve 1 tane çubuk tarçını karışımın içerisine ilave edin. Son olarak üzerine 2 litre suyu ilave ederek kaynatın. Elmalar yumuşamaya başlayınca ocağın altını kapatın.

Kullanışı:

Baharatlı kür sayesinde vücudunuzda oluşan yağları ve aşırı kiloları hızlı vermeniz mümkün. Yalnız bu kürü uygulamaya başladığınızda, hamur işleri ve yağlı yemeklerden uzak durmanız gerekmemektedir. Dengeli ve düzenli bir şekilde beslenmeniz tüm bunlarla birlikte tabi ki egzersizde yapmanız gerekmemektedir. Hazırlamış olduğunuz baharat kürünü bir süzgeç yardımı ile süzerek gün içerisinde sıcak soğuk fark etmez. Sizlerin kendi tercihine kalmış. Yemeklerden en az yarım saat önce tüketmelisiniz.

3- Göbek yağlarına bire bir etkili tarçınlı kür

Malzemeler:

 • Yarım çay kaşığı toz tarçın
 • 1 yemek kaşığı organik bal
 • 1 adet limon
 • 2 yemek kaşığı elma sirkesi
 • 1 su bardağı ılık su

  blank

  Göbek-yağlarına-bire-bir-etkili-tarçınlı-kür

Göbek yağların erimesine bire bir etkili olan tarçınlı kürün hazırlanışı:

1 su bardağı ılık suyun içerisine önce 1 yemek kaşığı organik balı ilave edin ve erimesi için karıştırın. Arkasından yarım çay kaşığı toz tarçını, 2 yemek kaşığı elma sirkesini ve 1 limonun suyunu ilave edin. Kürü iyice karıştırın.

Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz karışımı 15 dakika bekletin. Gün içerisinden taze olarak hazırlanmış 3 bardak içmelisiniz. Yani sabah öğlen akşam gibi. Yatmadan öncede alabilirsiniz. Aç yada tok fark etmez. Ama önerimiz yemeklerden yarım saat önce almanızdır.

Vermiş olduğumuz bu kür tariflerinin yanında soda diyetini de uygulayabilirsiniz. Soda diyeti ile de çok aşırı kilo veren arkadaşlarımız bulunmaktadır. Soda Diyeti İle 10 Günde 10 Kilo Nasıl Verilir diye merak eden arkadaşlarımız için tüm detaylar buraya bırakmış olduğumuz adres içeriğindedir. Sizlere bu bilgiyi de verdikten sonra şimdi 1 hafta içerisinde 10 kilo vermemize yardımcı olan diğer kür tariflerine geçebiliriz.

1 Haftada 10 Kilo Verdiren, Göbek Eritme Kürleri

Genel olarak kilo problemi özellikle kadınların sorunu halindedir. Hayallerinde ki o incecik bedenlere inebilmek için daima bir çaba içerisinde olurlar. Hatta duydukları her şeyi uygulama taraftarıdırlar. Bitmek bilmeyen diyet listeleri, saatlerce süren spor dalındaki aktiviteler, uzun süreli tempolu yürüyüşler gibi daha bir çok yol, kadınların günlük hayatında uyguladığı yöntemler arasında bulunmaktadır. Kilo da verseler uzun süreli yada 1 haftada onları tatmin edecek durumda olmamaktadır. Tamda işte burada sizler için 1 hafta içerisinde 10 kiloya ya kadar verme ihtimaliz olan kür tariflerini paylaşmak istiyorum. Hem de kolay evinizde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz ve çok kısa bir süre içerisin dede sonucu fark edebileceğiniz kadar faydalı olan işte o kürler.

Hızlı kilo vermeye yardımcı olan göbek eritme kürü

Malzemeler:

 • Yarım limonun suyu
 • 1 su bardağı ılık su
 • 1 tatlı kaşığı bal
 • Bu 3 karışımdan sonra kiraz sapından hazırlamış olduğunuz çay, rezene yada yeşil çay.

  blank

  Hızlı-kilo-vermeye-yardımcı-olan-göbek-eritme-kürü

Hızlı kilo vermeye yardımcı olan göbek eritme kürünün hazırlanışı:

1 büyük boy su bardağı ılık suyun içerisine 1 tatlı kaşığı balı ilave edin ve iyice karıştırın. Ardından yarın limonun suyunu da ilave ederek hazırlamış olduğunuz karışımı 5 dakika bekletin.

Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz bu kürü 5 dakika beklettikten sonra özellikle sabah uyanır uyanmaz tüketmelisiniz. Sonrasında yine aç karnına öğlen ve akşam almanız tavsiye edilir. Bununla birlikte yemeklerden sonra yanında  2-3 bardak kiraz sapından hazırlamış olduğunuz çay, rezene ve yeşil çay tüketmeye özen göstermelisiniz.

Göbek eritme çay tarifi

Malzemeler:

 • 2 adet avokado yaprağı
 • 1 çay kaşığı rezene
 • 1 çay kaşığı yeşil çay
 • 1 tutam mısır püskülü
 • 1 tutam kiraz sapı

  blank

  Göbek-eritme-çay-tarifi

Göbek eritme çay tarifinin hazırlanışı:

Bir demliğin içerisine 2 adet avokado yaprağını, 1 çay kaşığı rezeneyi, 1 çay kaşığı yeşil çayı, 1 tutam mısır püskülü ve son olarak 1 tutam kiraz sapını koyalım. Üzerine soğuk su ilave ederek kaynatalım. Çay kaynamaya başladıktan sonra ocağın üzerinde sadece 2 dakika bekletelim ve demlemeye bırakalım. Çayımız 5-10 dakika demlendikten sonra içmeye hazır hale gelmiş olur.

Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz çayı süzerek günde 5-6 bardak içmelisiniz. Bu çayı düzeni olarak en az 21 gün tüketmeye özen göstermelisiniz. Tadını beğenmeyen arkadaşlarımız içerisine 2-3 damla limon sıkarak ta tüketebilir. Bayatlamadan ve uzun süre bekletilmeden tüketilmelidir.

Hızlı kilo verdiren sarımsak kürü

Malzemeler:

 • 3-4 diş doğal sarımsak
 • 1 çay kaşığı zencefil
 • 300 ml su
 • Yarım limonun suyu

  blank

  Hızlı-kilo-verdiren-sarımsak-kürü

Hızlı kilo verdiren sarımsak kürünün hazırlanışı:

Bir demliğin içerisine 300 ml suyu alalım, üzerine bir çay kaşığı zencefili ilave edip en fazla 7 dakika kaynatalım. Kaynama süresi dolan karışımın altını kapatalım. İçerisine 3-4 diş temizlenmiş sarımsağı elimizle ezerek ilave edelim. Biraz beklemeye alalım. Son olarak yarım limonun suyunu da katalım. Böylelikle karışımımız hazır halde.

Kullanışı:

Hazırlamış olduğunuz bu tarifi, soğuduktan sonra günde sadece 3 kez sabah, akşam ve yatmadan önce tüketin. Tadından dolayı içmekte zorlanırsanız eğer, içerisine çok az bal ilave edip tüketebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz kür ve tariflerin şuana kadar herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak mide rahatsızlığı yaşayan kişiler için dikkatli kullanılmasında fayda vardır. Reflü hastalığı olan kişiler mide sorunları ile karşılaşabilir. Özellikle yaz aylarında kilo problemi genel olarak takıntı hale gelmektedir. Yukarıda sizler için vermiş olduğumuz kür tarifleri bire bir uygulanmış ve gerçekten güzel sonuçlar alınmış kürlerdir. Bununla ilgili daha detaylı bilgileri aşağıdaki yorumlar kısmında görebilirsiniz.

Zayıflama Kürleri İle Hızlı Kilo Verip Göbeği Kaybolanların Yorumları

Sürekli hayatları boyunca diyet yapan arkadaşlarımız. Diyet yapmaktan bıkan yada zorlananlar kişiler zayıflama ilaçları, kilo verdirici kapsüller gibi daha bir çok piyasada bulunan ürünlere inanıyorlar. Bu ürünlerin hem yararı yok. Hem de fiyatları oldukça pahalı. Ne gerek var sağlığınızı tehlikeye atmaya.

blank

Zayıflama-Kürleri-İle-Hızlı-Kilo-Verip-Göbeği-Kaybolanların-Yorumları

Sürekli reklamı yapılan bu ürünlerin ne kadar yararlı olduğu iddia edilirse edilsin sonuç vermemektedir. Bence yararı satan kişileredir. Kazanmış oldukları paralar onları tatmin etmektedir. Hayalleriniz eğer kilo verip incecik bir vücuda sahip olma varsa, Tükettiğiniz her besinin en doğalını tüketmeye özen gösterin. Her sebzenin her meyvenin doğal olanı, özü insan sağlığına faydalı maddelerle doludur. Hemen bugünden itibaren hayatınızı değiştirin ve sadece organik olduğuna inandığınız ürünleri tüketin. Paketlenmiş, şeker içeren veya kimyasal barındıran tüm yiyecek içecekleri hayatınızdan çıkarın.

blank

Zayıflama-Kürleri-İle-Hızlı-Kilo-Verip-Göbeği-Kaybolanların-Yorumları-burada

Yukarıda vermiş olduğumuz kendinize en uygun olan kür tariflerini uygulayın. Sonuç olarak sizlerde göreceksiniz ki, metabolizmanız hızlanmanız hızlanacak. Ve kilo vermeniz eskisinden çok daha da kolay olacak. Bizler yukarıda verilen, kendimize uygun olan kürü seçerek adım attık ve şuan gerçekten istediğimiz kiloyu koruyoruz. Sizlerde azimli olun, istikrarlı bir şekilde kürleri uygulamaya başlayın en kısa süre içerisinde istediğiniz kiloya ve göbeğe ulaşacağınıza biz eminiz.😉

Ev hanımısınız. Sıradan rutin geçen bir hayatınız var e haliyle buda sizlerin kilo alımınızı sağlıyor. Sürekli evde kaldığınızda bir şeyler atıştırmak, yada yemek yeme ihtiyacı duyuyorsunuz. Ev hanımı olan arkadaşlarıma bir tavsiyem olacak hem evinizde durup, hem para kazanmak ister misiniz? Evde Karton, Plastik Bardak Paketleme İşi Yapmak İsteyen arkadaşlarımız. Bence çok güzel bir fırsat. Bu sayede evde boş boş durup sürekli bir şeyler atıştırmak yerine iş yapabilir üstelik para da kazanabilirsiniz. Bu konuyla alakalı daha bir çok paketleme iş ilanı bulunmaktadır. Sizlere uygun olanı tercih edip, hemen işe başlayabilirsiniz. Evde Maske Paketleme İş İlanlarıyla (İŞKUR Destekli) ve İŞKUR LC Waikiki Evde Paketleme İş İlanları (İstanbul Dahil) ilanlarına da göz atabilirsiniz. Adresleri üzerinden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Bütün bu bilgilerden sonra sizlere son olarak hızlı kilo vermek ve göbek eriten zayıflama kürlerinin ne kadar kullanabileceğinizin bilgisini de vermek istiyorum.

Göbek Eriten Zayıflama Kürleri Kaç Gün Uygulanır?

Yukarıda da sürekli bahsetmiş olduğumuz üzere hızlı kilo vermek için yada göbek eritmek için hazırlanmış olan zayıflama kürleri en fazla 30 gün kullanılmalıdır. Oda en fazla 10,15, 21 günde dahi etkisi gösterdiğiniz sizlerde fark edeceksiniz zaten.  En fazla1 ay kullanıp belli bir süre ara verildikten sonra tekrar 10, 15, 21 yada 30 gün kullanılır.

blank

Göbek-Eriten-Zayıflama-Kürleri-Kaç-Gün-Uygulanır

Önemli Not: Yazmış olduğumuz içerik ve vermiş olduğumuz tarifler genel bilgilendirme amaçlıdır. Çeşitli hastalığı olan arkadaşlarımız muhakkak doktor kontrolü altında diyet programı uygulamalarını tavsiye ederiz. Vermiş olduğumuz tüm bilgiler asla doktor teşhisini yerine koyulmaz. Bu yüzden vermiş olduğumuz önerileri ve bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye ederiz. Konu hakkında bizlere sormak istediğiniz sorun, soru ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmında iletebilirsiniz. Umarım vermiş olduğumuz bilgilerden sizlerde fayda görür ve hayalinizdeki kiloya sahip olabilirsiniz. Sağlıcakla kalın.😉

LÜTFEN BİZİ DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalamamız: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın